Objednat předplatné Zákony pro lidi PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Sdělení č. 13/2015 Sb. m. s.Sdělení Ministerstva zahraničních věcí a nóta Velvyslanectví Švýcarska v České republice ze dne 22. prosince 2014, kterou švýcarská strana oznámila české straně změnu názvu orgánu uvedeného v článku 6 Protokolu mezi Ministerstvem vnitra České republiky a Spolkovým ministerstvem spravedlnosti a policie Švýcarské konfederace k provádění Smlouvy mezi Českou republikou a Švýcarskou konfederací o předávání a přebírání osob pobývajících neoprávněně na jejich území

Datum vyhlášení 11.02.2015
Uzavření smlouvy 22.12.2014
Platnost od 01.01.2015
Profil dokumentu
více
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

13

SDĚLENÍ

Ministerstva zahraničních věcí

Ministerstvo zahraničních věcí sděluje, že v souladu s článkem 6 odst. 2 Protokolu mezi Ministerstvem vnitra České republiky a Spolkovým ministerstvem spravedlnosti a policie Švýcarské konfederace k provádění Smlouvy mezi Českou republikou a Švýcarskou konfederací o předávání a přebírání osob pobývajících neoprávněně na jejich území1) sdělila švýcarská strana nótou ze dne 22. prosince 2014 české straně změnu v názvu orgánu uvedeného v článku 6 odst. 1 Protokolu.

Anglické znění švýcarské nóty a její překlad do českého jazyka se vyhlašují současně.


PŘEKLAD

Velvyslanectví Švýcarska v České republice

Nóta č. 115/2014

002.11

Velvyslanectví Švýcarska projevuje úctu Ministerstvu zahraničních věcí České republiky a má čest informovat o tom, že Spolkový úřad pro migraci švýcarského Spolkového ministerstva spravedlnosti a policie bude od 1. ledna 2015 přejmenován na Státní úřad pro migraci.

Státní úřad pro migraci bude zastávat všechny funkce Spolkového úřadu pro migraci, a bude tedy i nadále příslušným orgánem pro vyjednávání dvoustranných smluv v oblasti migrace, vedení migračního dialogu, jakož i podávání, přijímání a vyřizování žádostí o readmisi.

Od 1. ledna 2015 budou platit následující kontaktní informace:

Spolkové ministerstvo spravedlnosti a policie
Státní úřad pro migraci SEM
Quellenweg 6
CH- 3003 Bem-Wabern

Velvyslanectví Švýcarska by bylo vděčné Ministerstvu zahraničních věcí České republiky za informování příslušných orgánů a využívá této příležitosti, aby je znovu ujistilo svou nejhlubší úctou.

Praha 22. prosince 2014

Kopie: Ministerstvo vnitra České republiky

Ministerstvo zahraničních věcí České republiky
Praha

Poznámky pod čarou

1) Protokol mezi Ministerstvem vnitra České republiky a Spolkovým ministerstvem spravedlnosti a policie Švýcarské konfederace k provádění Smlouvy mezi Českou republikou a Švýcarskou konfederací o předávání a přebírání osob pobývajících neoprávněně na jejich území, podepsaný v Praze dne 17. září 2009, byl vyhlášen pod č. 47/2011 Sb. m. s.

Přesunout nahoru