Objednat předplatné Zákony pro lidi PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Sdělení č. 59/2014 Sb. m. s.Sdělení Ministerstva zahraničních věcí a nóta Velvyslanectví České republiky v Bratislavě, kterou česká strana sdělila slovenské straně změny v názvech a působnosti orgánů příslušných k provádění Smlouvy mezi Českou republikou a Slovenskou republikou o spolupráci v boji proti trestné činnosti, při ochraně veřejného pořádku a při ochraně státních hranic, podepsané dne 27. ledna 2004 v Bratislavě

Datum vyhlášení 20.10.2014
Uzavření smlouvy 17.07.2014
Platnost od 17.07.2014
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

59

SDĚLENÍ

Ministerstva zahraničních věcí

Ministerstvo zahraničních věcí sděluje, že v souladu s článkem 26 odst. 2 Smlouvy mezi Českou republikou a Slovenskou republikou o spolupráci v boji proti trestné činnosti, při ochraně veřejného pořádku a při ochraně státních hranic1) sdělila česká strana nótou ze dne 17. července 2014 slovenské straně změny v názvech a působnosti orgánů, které jsou v České republice příslušné podle článku 5 odst. 1 Smlouvy a článku 10 odst. 1 písm. a) a b) Smlouvy.

Tato nóta nahrazuje v plném rozsahu notu Velvyslanectví České republiky v Bratislavě ze dne 8. dubna 2010, vyhlášenou pod č. 85/2010 Sb. m. s.

České znění nóty se vyhlašuje současně.


Č.j.: 379/2014

Velvyslanectví České republiky v Bratislavě projevuje úctu Ministerstvu zahraničních věcí a evropských záležitostí Slovenské republiky a s ohledem na změny v organizační struktuře Policie České republiky a Celní správy České republiky má čest v souladu s článkem 26 odst. 2 Smlouvy mezi Českou republikou a Slovenskou republikou o spolupráci v boji proti trestné činnosti, při ochraně veřejného pořádku a při ochraně státních hranic, podepsané 27. ledna 2004 (dále jen „Smlouva“), oznámit slovenské straně změny v názvech a působnosti orgánů, které jsou v České republice příslušné podle článku 5 odst. 1 Smlouvy a článku 10 odst. 1 písm. a) a b) Smlouvy.

Orgány podle článku 5 odst. 1 jsou:

Ministerstvo vnitra,

Policejní prezidium České republiky,

Generální ředitelství cel.

Orgány podle článku 10 odst. 1 písm. a) Smlouvy jsou:

Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina,

Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje,

Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje,

Krajské ředitelství policie Zlínského kraje,

Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje.

Orgány podle článku 10 odst. 1 písm. a) Smlouvy jsou:

Celní úřad pro Kraj Vysočina,

Celní úřad pro Jihomoravský kraj,

Celní úřad pro Olomoucký kraj,

Celní úřad pro Zlínský kraj,

Celní úřad pro Moravskoslezský kraj.

Tyto změny budou zohledněny v připravované novele Smlouvy mezi Českou republikou a Slovenskou republikou o spolupráci v boji proti trestné činnosti, při ochraně veřejného pořádku a při ochraně státních hranic.

Velvyslanectví České republiky v Bratislavě si dovoluje požádat o laskavé potvrzení přijetí této nóty.

Velvyslanectví České republiky v Bratislavě využívá této příležitosti, aby znovu ujistilo Ministerstvo zahraničních věcí a evropských záležitostí Slovenské republiky svou hlubokou úctou.

V Bratislavě dne 17. července 2014

Ministerstvo zahraničních věcí a evropských záležitostí Slovenské republiky
Diplomatický protokol
Bratislava

Poznámky pod čarou

1) Smlouva mezi Českou republikou a Slovenskou republikou o spolupráci v boji proti trestné činnosti, při ochraně veřejného pořádku a při ochraně státních hranic, podepsaná dne 27. ledna 2004 v Bratislavě, byla vyhlášena pod č. 26/2005 Sb. m. s., opravena pod č. 8/2006 Sb. m. s. a změněna pod č. 76/2005 Sb. m. s. a č. 73/2008 Sb. m. s.

Přesunout nahoru