Objednat předplatné Zákony pro lidi PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Sdělení č. 84/2013 Sb. m. s.Sdělení Ministerstva zahraničních věcí o změně názvu letiště uvedeného v článku 3 Protokolu mezi vládou České republiky a vládou Moldavské republiky k provedení Dohody mezi Evropským společenstvím a Moldavskou republikou o zpětném přebírání neoprávněně pobývajících osob

Datum vyhlášení 06.11.2013
Uzavření smlouvy 13.05.2013
Platnost od 06.11.2013
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

84

SDĚLENÍ

Ministerstva zahraničních věcí,

kterým se mění a doplňuje sdělení Ministerstva zahraničních věcí č. 42/2012 Sb. m. s.

Ministerstvo zahraničních věcí sděluje, že nótou ze dne 13. května 2013 informovala česká strana moldavskou stranu o změně názvu letiště uvedeného v článku 3 Protokolu mezi vládou České republiky a vládou Moldavské republiky k provedení Dohody mezi Evropským společenstvím a Moldavskou republikou o zpětném přebírání neoprávněně pobývajících osob1).

Moldavské znění české nóty a její překlad do českého jazyka se vyhlašují současně.


PŘEKLAD

Č.398/2013-CHISIN

Velvyslanectví České republiky v Kišiněvě projevuje úctu Ministerstvu zahraničních věcí a evropské integrace Moldavské republiky, mezinárodněprávnímu odboru a má čest na základě požadavku Ministerstva vnitra České republiky informovat o změně názvu letiště uvedeného v článku 3 Protokolu mezi vládou České republiky a vládou Moldavské republiky k provedení Dohody mezi Evropským společenstvím a Moldavskou republikou o zpětném přebírání osob s neoprávněným pobytem. Dne 5. října 2012 bylo uvedené letiště přejmenováno z „letiště Praha Ruzyně“ na „Letiště Václava Havla Praha“.

Velvyslanectví České republiky v Kišiněvě využívá této příležitosti, aby znovu ujistilo Ministerstvo zahraničních věcí a evropské integrace Moldavské republiky, mezinárodněprávní odbor o své hluboké úctě.

Kišiněv, 13. května 2013

Ministerstvo zahraničních věcí a evropské integrace Moldavské republiky
mezinárodněprávní
Kišiněv

Poznámky pod čarou

1) Protokol mezi vládou České republiky a vládou Moldavské republiky k provedení Dohody mezi Evropským společenstvím a Moldavskou republikou o zpětném přebírání neoprávněně pobývajících osob, podepsaný v Praze dne 29. listopadu 2011, byl vyhlášen pod č. 42/2012 Sb. m. s.

Přesunout nahoru