Objednat předplatné Zákony pro lidi PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Sdělení č. 103/2013 Sb. m. s.Sdělení Ministerstva zahraničních věcí o změně názvu letiště uvedeného v článku 5 Protokolu mezi vládou České republiky a vládou Vietnamské socialistické republiky k provádění Dohody mezi vládou České republiky a vládou Vietnamské socialistické republiky o předávání a přebírání občanů obou států

Datum vyhlášení 18.12.2013
Uzavření smlouvy 17.01.2013
Platnost od 17.01.2013
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

103

SDĚLENÍ

Ministerstva zahraničních věcí,

kterým se mění a doplňuje sdělení Ministerstva zahraničních věcí č. 27/2008 Sb. m. s.

Ministerstvo zahraničních věcí sděluje, že nótou ze dne 17. ledna 2013 informovala česká strana vietnamskou stranu o změně názvu letiště uvedeného v článku 5 Protokolu mezi vládou České republiky a vládou Vietnamské socialistické republiky k provádění Dohody mezi vládou České republiky a vládou Vietnamské socialistické republiky o předávání a přebírání občanů obou států1).

Anglické znění české nóty a její překlad do českého jazyka se vyhlašují současně.


PŘEKLAD

č.j. 152/2013

Velvyslanectví České republiky v Hanoji projevuje úctu odboru pro právo a mezinárodní smlouvy Ministerstva zahraničních věcí Vietnamské socialistické republiky a má tu čest sdělit, že ode dne 5. října 2012 se jméno letiště uvedeného v článku 5 Protokolu mezi vládou České republiky a vládou Vietnamské socialistické republiky k provádění Dohody mezi vládou České republiky a vládou Vietnamské socialistické republiky o předávání a přebírání občanů obou států, podepsaného dne 12. září 2007 v Praze, mění z „letiště Praha-Ruzyně" na „Letiště Václava Havla Praha".

Velvyslanectví České republiky využívá této příležitosti, aby odbor pro právo a mezinárodní smlouvy Ministerstva zahraničních věcí Vietnamské socialistické republiky znovu ujistilo o své hluboké úctě.

Hanoj, 17. ledna 2013

Razítko: Velvyslanectví České republiky Hanoj

odbor pro právo a mezinárodní smlouvy Ministerstva zahraničních věcí Vietnamské socialistické republiky
Hanoj

Kopie:
Odbor Evropy
Ministerstva zahraničních věcí
Mezinárodní odbor
Ministerstvo veřejné bezpečnosti

Poznámky pod čarou

1) Protokol mezi vládou České republiky a vládou Vietnamské socialistické republiky k provádění Dohody mezi vládou České republiky a vládou Vietnamské socialistické republiky o předávání a přebírání občanů obou států podepsaný v Praze dne 12. září 2007 byl vyhlášen pod č. 27/2008 Sb. m. s.

Přesunout nahoru