Objednat předplatné Zákony pro lidi PLUS

API

Zákony pro lidi zpřístupňují API (zkratka pro Application Programming Interface) ve formě webové služby, pro snadné získávání surových dat ve strukturované a strojově zpracovatelné podobě. Poskytujeme data Sbírky zákonů ČR ve formátech XML a JSON. API je určeno pro partnerské přístupy robotů.

Nabízíme v podstatě 1:1 obsah stránek www.zakonyprolidi.cz, tedy všechny aktuální znění Sbírky zákonů ČR, jednu minulou a všechny budoucí verze znění, včetně rozdílů oproti předchozí verzi. Ke každému předpisu přehled historie, novelizací a souvislostí. Dále listování seznamem vyhlášení, účinností, verzí, zrušení atd....

Získání přístupu

API je k dispozici typicky na komerční bázi. Přístup a podmínky sjednáváme s každým zájemcem individuálně. Záleží na povaze projektu.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte přímo na support@aion.cz, nebo pomocí formuláře.

Uživatele rozlišujeme pomocí přiděleného klíče Apikey, na který je pak vázaný IP filter. To slouží k ochraně Vaší licence.

Testovací přístup

Používejte Apikey=test z libovolné IP. Lze získat jen aktuální znění předpisů č. 40/1964 Sb., 121/2000 Sb., 1/2011 Sb., 307/2002 Sb., 89/2012 Sb., 262/2006 Sb.. Registry ročníku jen 1964 a 2012. Listování seznamy RSS jsou omezena na -14+40 dní.

Partnerský přístup

K přidělenému Apikey jsou nastaveny filtry na dohodnuté IP. Lze získat aktuální, historická i budoucí znění předpisů dle dohodnuté subscription. Veškeré registry ročníků, atd...