Přejít na PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Sdělení č. 343/2013 Sb.Sdělení Státní volební komise o vyhlášení a uveřejnění celkových výsledků voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konaných ve dnech 25. a 26. října 2013

Částka 133/2013
Platnost od 30.10.2013
Účinnost od 30.10.2013
Trvalý odkaz Tisková verze Stáhnout PDF(?) Stáhnout DOCX

343

SDĚLENÍ

Státní volební komise

ze dne 30. října 2013

o vyhlášení a uveřejnění celkových výsledků voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konaných ve dnech 25. a 26. října 2013


Státní volební komise vyhlašuje a uveřejňuje podle § 8 odst. 2 písm. e) a § 52 odst. 3 zákona č. 247/1995 Sb., o volbách do Parlamentu České republiky a o změně a doplnění některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, celkové výsledky voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konaných ve dnech 25. a 26. října 2013.

Celkový počet osob zapsaných ve výpisech ze stálých seznamů voličů a ze zvláštních seznamů voličů:    8424227

Celkový počet voličů, kterým byly vydány úřední obálky:    5010944

Počet platných hlasů odevzdaných pro každou politickou stranu a politické hnutí zvlášť a pro jednotlivé kraje zvlášť:

Politická strana, politické hnutíHlavní město PrahaStředočeský krajJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajÚstecký krajLiberecký krajKrálovéhradecký krajPardubický krajKraj VysočinaJihomoravský krajOlomoucký krajZlínský krajMoravskoslezský krajCELKEM ČR
1 Česká str. sociálně demokrat.82668115756645355705726185702333419550870524996031313168467751572811458021016829
2 Strana svobodných občanů21915168807229597023937418489973035962533214868591070359450122564
3 Česká pirátská strana213271736973828415389378696713674468436175141106744588412949132417
4 TOP 0913510091926397602969612374287463086735360276432376956224236092722534058596357
5 HLAVU VZHŮRU - volební blok2591369117321052473190682295387373813711050893309621241
6 Občanská demokratická strana703785559425166280368255211301408719933181671791240255184071672230132384174
7 Romská demokratická strana-395----214

-

------609
8 Klub angažovaných nestraníků--------293-----293
9 politické hnutí Změna44012758218814753832244398321081472115318831243789251228592
10 Strana soukromníků ČR7381995116190648311597328001075665118662959491813041
11 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.3205125473207491278141267520610818610196932764358928242103904740031336970
12 Volte Pr. Blok www.cibulka.net*)1225-------------1225
13 Suver.-Strana zdravého rozumu798226190683943413227399478397569781002602111513538
14 Aktiv nezávislých občanů196444-----324-273----1237
15 Strana Práv Občanů ZEMANOVCI54276881326725191585513627433065532148049714471978151211775113
16 OBČANÉ 2011455-------------455
17 Úsvit přímé demokr. T. Okamury1875839714220231467310225258451614522132175231793837258270323005643017342339
18 Dělnic, str. sociální spravedl.2473476027372598188364902026248323071725339025361489600942906
20 ANO 201196564125984528104880826157719864372755548506774166299509598085408999911927240
21 Komunistická str. Čech a Moravy4997590478511934152920520687582913238564373784419782414519223809996885741044
22 LEV 21-Národní socialisté3764211813472044721732741581592602251684253843
23 Strana zelených378882324676676033280290825146787364736818187807097691213208159025
24 Koruna Česká (monarch. strana)12051466485691298766--407-10459506349858932
CELKEM5865096274923111712634251226733380822024512738912556032620325738573048442953345526204969984

*) Volte Pravý Blok - stranu za snadnou a rychlou ODVOLATELNOST politiků a státních úředníků PŘÍMO OBČANY, za NÍZKÉ daně, VYROVNANÝ rozpočet, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU a NEZKORUMPOVANOU policii a justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET, kandidující s nejlepším protikriminálním programem PŘÍMÉ demokracie a hlubokého národního, duchovního a mravního obrození VY NEVĚŘÍTE POLITIKŮM A JEJICH NOVINÁŘŮM? NO KONEČNĚ! VĚŘME SAMI SOBĚ!!! - ale i s mnoha dalšími DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI K VOLBÁM, ale -pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedeni a okradeni - NEVOLIT ŽÁDNOU PARLAMENTNÍ TUNEL - STRANU vládnoucí (post) komunistické RUSKO -ČESKÉ totalitní FÍZLOKRACIE a jejich likvidační protinárodní politiku ČÍM HŮŘE, TÍM LÉPE!!! - jenž žádá o volební podporu VŠECHNY ČESKÉ OBČANY a daňové poplatníky, kteří chtějí změnit dnešní kriminální poměry, jejichž jsme všichni obětí, v jejich pravý opak! V BOJI MEZI DOBREM A ZLEM, PRAVDOU A LŽÍ, NELZE BÝT NEUTRÁLNÍ A PŘESTO ZŮSTAT SLUŠNÝ!!! Proto děkujeme za Vaši podporu!!! Nevěříte-li na pokoru u popravčí káry, zdá-li se vám naše kandidátka málo dokonalá nebo postrádáte-li na ní zástupce své obce nebo města a přitom MÁTE ODVAHU v této válce Lidí Dobra s vládnoucími Lidmi Zla povstat z jimi naordinovaného občanského bezvědomí, kterým nás ničí a dnešní DEMOKRATURU, SKRYTOU TOTALITU a OTROKÁŘSTVÍ VYŠŠÍHO ŘÁDU zásadním způsobem změnit, KANDIDUJTE ZA NÁS!!! Kontakt: Volte Pravý Blok www.cibulka.net, PO BOX 229, 11121 Praha

Jména a příjmení kandidátů v členění podle politických stran a politických hnutí, kteří byli zvoleni a kandidátů, kteří se stali náhradníky, spolu s údaji o výsledcích přednostního hlasování:

Pořadí Jméno, příjmeníPočet přednostních hlasůPořadí na hlasovacím lístku
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ:
1 Česká strana sociálně demokratická
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI:
1Jaroslav Zavadil79911
2MUDr. Jiří Koskuba477212
3JUDr. Štěpán Stupčuk32092
4Bc. František Adámek24923
NÁHRADNÍCI:
1Hana Nováková32314
2Ing. Karel Klíma24785
3Miroslava Oubrechtová10136
4Ing. Pavol Škrak4117
5MUDr. Jana Trková18268
6Mgr. David Beňák, DiS.22759
7Roman Petrus108210
8Mgr. Michaela Marksová328311
9Ing. Miroslav Svoboda139213
10Ing. Miroslav Václavek100014
11PhDr. Karel Šplíchal211715
12Ing. Ondřej Miffek, Ph.D.96516
13Ing. Drahoslav Matonoha92717
14Leoš Paclík63718
15Ing. Tomáš Zahradnický, Ph.D.167719
16Kateřina Peštová140120
17Ing. Marie Vaicová31221
18Drahoslava Krejčová36422
19Ing. Lenka Majerová55723
20Ing. Jiří Vohlídal, Ph.D.86824
21PhDr. Emil Voráček, DrSc.108025
22Ing. Milan Hejkrlík83426
23Mgr. Ľubica Riedlbauchová38127
24Ing. Břetislav Vodák22728
25MUDr. Miloslav Mandík237529
26Mgr. Hana Halová98530
27Jiřina Vondráková33931
28Eva Zikmundová60632
29Miloslav Hanuš40133
30Ing. Daniel Rödig27934
31PhDr. Miloš Balabán, Ph.D.110535
32Mgr. Bc. Pavel Hodek32036
VOLEBNÍ KRAJ: 2 Středočeský
ZVOLENI:
1Mgr. Stanislav Huml741612
2Jan Hamáček65581
3Ing. Milan Urban59722
4Ing. Miloš Petera30233
5Richard Dolejš28444
6Ing. Václav Zemek23465
NÁHRADNÍCI:
1Bc. Zdeněk Syblík21886
2Ing. Jiří Havlíček, MBA24227
3Ing. Jaroslav Vandas18688
4Bc. Pavel Končel, DiS.10029
5JUDr. Ing. Petr Petržílek, Ph.D.150910
6JUDr. Kateřina Mandovcová196211
7Bc. Lukáš Seidl124313
8Ing. Petr Sunkovský101514
9Pavel Schenk, BBA61315
10Ing. Jan Vosecký53816
11Roman Kolář92817
12Bc. Antonín Seidel122118
13Ing. Milan Lomoz53419
14Ing. Pavel Pikrt140720
15PhDr. Miroslava Měchurová113321
16Karel Hron39022
17Ing. Zuzana Moravčíková292623
18Bc. Václava Brabcová, DiS.99024
19RNDr. Milan Procházka51025
20Taťána Čížková91526
21Mgr. Irena Králová93827
22Mgr. Jaromír Novák118628
23MUDr. Radek Poláček192429
24Bohumil Taraba105030
25Aleš Kobliha49931
26Vladimír Chlasták44532
27Mgr. Lenka Šmídová79733
28Bc. Šárka Alexa57334
VOLEBNÍ KRAJ: 3 Jihočeský
ZVOLENI:
1Mgr. Jiří Zimola99961
2Mgr. Vítězslav Jandák53423
3Ing. Jan Mládek, CSc.38054
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Vlasta Bohdalová30152
2Ing. Karel Kratochvíle19205
3Ing. Václav Valhoda10966
4Bc. František Sklář15717
5Mgr. Bc. Antonín Krák9608
6Mgr. Petr Podhola13059
7Mgr. Jaromír Novák94610
8JUDr. Ondřej Veselý222311
9Ivan Šulc91312
10Ing. Olga Bastlová166313
11Ing. Jaromír Slíva92014
12Bc. Josef Vochoska52915
13Jan Dvořák43516
14Ing. Petr Bednarčík40517
15Mgr. Martin Třeštík50118
16Pavel Ounický77919
17Rudolf Vejskrab54520
18Pavlína Glotzová88721
19Milan Proisl91222
VOLEBNÍ KRAJ: 4 Plzeňský
ZVOLENI:
1Milan Chovanec75461
2Ing. Václav Votava28522
3Bc. Igor Jakubčík23463
NÁHRADNÍCI:
1Václav Kovář22694
2Ing. Zdeněk Písařík10975
3Stanislav Volf10776
4Bc. Světlana Budková12367
5Mgr. Jaroslav Šobr10788
6Mgr. Zdeňka Řezníčková15169
7Lukáš Karkoš76510
8Mgr. Pavel Vicari87011
9Jaroslav Klíma63812
10Mgr. Josef Baum54213
11Mgr. Naděžda Chládková112014
12Bc. Michal Chalupný82115
13Ing. Jiří Draxal49516
14Iva Hořanová73817
15Mgr. Michal Černý111618
16Ing. Jitka Heřmanová134719
17Helena Vítková66520
VOLEBNÍ KRAJ: 5 Karlovarský
ZVOLENI:
1PaedDr. Josef Novotný30991
2Markéta Wernerová15612
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Vladimír Hartmann14763
2Ing. Tomáš Svoboda12114
3Ing. Zdeněk Míkovec7485
4Hana Hozmanová8356
5Bc. Vlasta Kaiserová8977
6Mgr. Marek Šír12248
7Václav Mleziva4409
8Bc. Josef Pojar61510
9Štěpán Cingroš51111
10RNDr. Petr Horký69012
11Jiří Dietz88613
12Ing. Jaroslav Fiala, CSc.92614
VOLEBNÍ KRAJ: 6 Ústecký
ZVOLENI:
1Mgr. Marie Benešová82405
2Jaroslav Foldyna72881
3MUDr. Jaroslav Krákora40682
4Bc. Zuzana Kailová27073
NÁHRADNÍCI:
1Petr Červenka26724
2Petr Krásný10046
3Ing. et Bc. Alena Křtěnová17607
4Josef Tancoš21828
5Ing. Radek Štejnar18179
6MUDr. Anna Briestenská201110
7MUDr. Vladimír Emingr159211
8Bc. Lenka Lízlová174312
9Ing. Dagmar Waicová167413
10Ing. Václav Křeček93114
11Ing. Rudolf Kozák138215
12Ing. Martin Hanták66216
13Ing. František Hricz98917
14Mgr. Karel Novotný, MBA138218
15Ing. Jan Hájek79519
16Ing. Lukáš Znojemský131920
17Ing. Olga Hrebičková80221
18Pavel Csonka76022
19Mgr. Jan Mareš169823
20Zdeněk Brabec88024
21Mgr. Ing. Miroslav Andrt105225
22JUDr. Pavel Jiřička220526
VOLEBNÍ KRAJ: 7 Liberecký
ZVOLENI:
1Pavel Ploc32351
2JUDr. Ing. Lukáš Pleticha28213
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Martina Rosenbergová22102
2Renata Šímová19275
3Sylva Moravcová13004
4Ing. Jiří Hauzer15096
5Mgr. Romana Žatecká14357
6Zdeněk Petržela7158
7Milena Frenclová5439
8Ing. Pavel Ráček78410
9Jan Skalník46711
10Josef Průcha96512
11Michal Vojtěch101913
12Vlastimil Schovánek50514
13Jana Rothschedlová72315
14Jitka Kapounová59816
15Petr Schneider97417
VOLEBNÍ KRAJ: 8 Královéhradecký
ZVOLENI:
1Jan Birke54564
2PhDr. Robin Böhmsch42642
NÁHRADNÍCI:
1PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D.372217
2Ing. Hana Orgoníková20881
3doc. RNDr. Marian Slodičák, CSc.24373
4Ing. Vladimír Soběslav19055
5Ing. Lucie Orgoníková22446
6Josef Dvořák14687
7PharmDr. Jana Třešňáková23828
8Karel Šklíba11859
9Bc. Jan Šlaj124610
10Ing. Karel Janeček158611
11Bc. Petr Luska70312
12Bc. Pavel Hečko136213
13František Dörner88114
14Ivana Tomková60315
15Petr Illner103216
16Karel Švenka56118
17Jaroslav Šolc94519
18Tereza Nyklíčková143820
VOLEBNÍ KRAJ: 9 Pardubický
ZVOLENI:
1MUDr. Pavel Havíř42645
2JUDr. Jan Chvojka36996
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Ladislav Effenberk34051
2Ing. Jitka Dostálová26882
3Ing. Václav Kroutil267012
4Ing. Miroslav Váňa18393
5Václav Neubauer23284
6JUDr. Zdeněk Ešpandr12907
7Ing. Jana Pernicová18248
8Ing. Bohumil Bernášek7859
9Ing. Jiří Rozinek105710
10JUDr. Miroslav Stejskal119211
11Radoslava Nováková55213
12Mgr. Ladislava Zelenková120914
13Ing. Jan Ptáček197615
14Marcela Jelínková121516
15Jaroslav Lechnýř35117
16Mgr. Alena Mašková104118
17Martin Macháček204219
VOLEBNÍ KRAJ: 10 Vysočina
ZVOLENI:
1MUDr. Jiří Běhounek80271
2MUDr. Pavel Antonín305911
3Karel Černý22552
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Petr Zgarba17973
2Ing. Vladimír Černý30034
3František Zelníček13195
4Mgr. et Bc. Petr Krčál17226
5RNDr. Marie Kružíková21717
6Ing. Tomáš Škaryd20768
7Ing. Jaroslav Soukup, MBA13809
8Mgr. Bohumil Kovanda145410
9Ing. Alena Vidláková134512
10Mgr. Michal Musil96413
11Ing. Josef Matějek76514
12Miloš Krbec144015
13MUDr. Jaroslav Houser134216
14Jaroslav Doležal83617
15Mgr. Jana Nováková Hotařová94018
16Michal Šmarda181119
17Ing. Jana Fialová144320
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI:
1JUDr. Michal Hašek255312
2Mgr. Bohuslav Sobotka221751
3JUDr. Jeroným Tejc168593
4Ing. Jiří Petrů49504
5Mgr. Roman Sklenák40225
6Ing. Lubomír Toufar34986
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Vlastimil Gabrhel40537
2prof. RNDr. Ivan Ohlídal, DrSc.33648
3JUDr. Michal Bortel12449
4JUDr. Ing. Zdeněk Dufek, Ph.D.283410
5Mgr. Miloslav Brtníček199911
6Daniela Ottová218712
7Bc. Viera Maňásková179113
8Mgr. Pavel Blažík84214
9Bc. Josef Cikán75115
10Ing. Ladislav Skopal123116
11Ing. Jiří Frolec129017
12Karel Štogl74118
13Ladislav Macek67619
14Mgr. Květuše Doležalová150820
15Vít Rajtšlégr78121
16Ing. Pavel Trojan119822
17Jan Schneider196223
18Jiří Ziegler50524
19Jaromír Brančík52625
20Irena Kočí203726
21Bc. Zdeněk Pavlík34727
22Bc. Roman Koprivňanský17628
23Jindřiška Maršová28829
24Jozef Sedláček16430
25Růžena Krčmářová21031
26Mgr. Jiří Janda49732
27Ing. Karel Goldemund59833
28Ing. Magdaléna Zavadilová47834
VOLEBNÍ KRAJ: 12 Olomoucký
ZVOLENI:
1MUDr. Pavel Holík38972
2Ing. Roman Váňa30471
3Mgr. Jiří Zemánek17633
NÁHRADNÍCI:
1Bc. Pavel Šoltys, DiS.17644
2Lubomír Věstinský11465
3Ing. Pavel Martínek30476
4Ladislav Hynek19297
5Ing. Jiří Kropáč13918
6Mgr. Šárka Krákorová Pajůrková17189
7Ing. Vladimír Mikulec84210
8Ing. Petr Mimra115411
9Hedvika Weberová, DiS.67812
10Pavel Smetana135213
11Mgr. Ing. Jaromír Dvořák46914
12Bc. Stanislav Axman69115
13RNDr. Jan Přichystal127216
14Ing. Augustín Bitara60917
15Mgr. Gabriela Medveďová147318
16Ing. František Střída, Ph.D.97519
17Ing. Jiří Navrátil86020
18Michal Oborný63821
19Mgr. Radovan Rašťák124622
20PhDr. Vlasta Krosesková202723
VOLEBNÍ KRAJ: 13 Zlínský
ZVOLENI:
1Ing. Antonín Seďa31311
2Miroslava Strnadlová13842
3Mgr. Petr Kořenek25203
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Ludvík Urban17384
2Josef Smýkal19215
3Bc. Miroslav Chumchal11526
4Mgr. Zdeněk Rumplík12037
5Bc. Tomáš Zůbek10238
6Mgr. Jan Uherka7619
7Ing. Pavel Petrů71410
8Petr Urbánek97411
9Ing. Věra Fuksová137512
10Bc. Radek Navrátil70913
11Stanislava Špruncová128714
12Milan Berčík94215
13Ing. František Dufka74216
14Mgr. Jaroslav Jurák72117
15Ing. Pavel Pinďák116818
16Ing. Martin Houška53119
17Ing. Jan Slanina81920
18Mgr. Dalibor Sedláček165021
19Ing. Martin Mikeska, Ph.D.184422
VOLEBNÍ KRAJ: 14 Moravskoslezský
ZVOLENI:
1PhDr. Lubomír Zaorálek220901
2Ing. Ladislav Šincl50042
3Ing. Adam Rykala50743
4Ing. Pavlína Nytrová60794
5Ing. Václav Klučka26025
6Mgr. Dana Váhalová32316
7Ladislav Velebný15747
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Zdeněk Osmanczyk49098
2MVDr. Barbora Jelonková38149
3Mgr. Radim Turek457210
4Ludmila Juráňová199011
5Ing. Jaroslav Kala178212
6PhDr. Jaroslav Dvořák292013
7Ing. Alfréd Michalík152314
8Ing. Petr Mihálik181615
9Mgr. Pavel Kawulok281616
10Zdeňka Jordánová161417
11Ing. Michal Brunclík170118
12Jaroslav Štekbauer105319
13Petr Procházka197820
14Bc. Danuše Dědicova92721
15Ing. Luděk Žáček53122
16Ing. Zbyněk Petruška91923
17Vladimír Jedlička114524
18Ing. Robert Halamíček128425
19Jarmila Skálová127726
20Ing. Vítězslav Sliž114427
21Vladislav Jopek164528
22Bc. Vladimír Vícha87629
23Mgr. Alena Krušinová204730
24Miroslav Vlček35631
25Tomáš Hanzel397632
26Antonín Pohludka127833
27David Rudol146734
28Jan Urban56335
29Helena Wojdylová70736
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ:
4 TOP 09
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI:
1Karel Schwarzenberg377941
2JUDr. Stanislav Polčák90042
3PhDr. Daniel Korte46203
4MUDr. Gabriela Pecková55024
5Ing. František Laudát28675
6Ing. Markéta Adamová36266
7Mgr. Jiří Koubek18387
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Martin Plíšek18668
2JUDr. Zuzana Chlupáčová35909
3Petr Valchář76910
4Mgr. Pavlína Hájková134411
5Bc. Radek Vondra103212
6MUDr. Otto Schwarz244213
7Ing. Karel Korba112714
8Mgr. Jakub Lapáček122415
9Ing. Helena Frankenbergerová79816
10Stanislav Vlček40017
11Jan Volšík, MBA38518
12Jan Stárek45619
13doc. Ing. Mgr. Martin Dlouhý, Dr., MSc318720
14Mgr. Karel Ulm126821
15Ing. Michal Narovec30922
16Michal Jiřík15923
17JUDr. Jana Nowaková Těmínová66024
18Tomáš Slabihoudek50825
19Mgr. Jan Sova57026
20Naděžda Pasiarová81227
21Ing. Jan Vašíček64828
22Ing. Marek Doležal34729
23Bc. Jana Cagašová88430
24Bc. Vladimír Mužík36531
25JUDr. Monika Krobová Hášová121232
26Ing. Jan Šnajdr99533
27MUDr. Zuzana Bonhomme Hankeová, MIB113934
28Dr. Ing. Milan Urban87335
29Mgr. Jan Petr41336
VOLEBNÍ KRAJ: 2 Středočeský
ZVOLENI:
1Ing. Miroslav Kalousek102461
2Mgr. Helena Langšádlová92312
3Ing. Věra Kovářová67103
4Mgr. Nina Nováková57204
NÁHRADNÍCI:
1Petr Holeček50586
2Mgr. Jan Smutný39615
3Mgr. Ing. Jan Pospíšil, MBA26117
4Patrik Brodan, BBA21188
5Mgr. Lenka Mrzílková25729
6Ing. Petr Digrin, Ph.D.189410
7MUDr. Zdeněk Nováček269911
8Mgr. Milan Schweigstill164112
9Rudolf Semanský98613
10Marcela Říhová133614
11PhDr. Petr Vácha143615
12Petr Štěpánek77016
13RNDr. ThMgr. Petr Soudek, Ph.D.139117
14Stanislav Dvořák71418
15Ing. Věslav Michalik, CSc.176519
16Ing. Jan Švácha63120
17Jan Jakob114421
18Ing. Dita Výborová112922
19Radek Vystyd65523
20MUDr. Pavel Nechanický164124
21Mgr. Jan Korol75025
22Ing. Jiří Jelínek47326
23Pavla Hlavsová76927
24Ing. Jaroslav Suk63228
25Ing. Vojtěch Krauz26029
26Jan Martínek42230
27Ing. Bc. Marek Velechovský85431
28Ing. Vladimír Vytiska99432
29Martin Doupovec35033
30Ing. Iveta Koulová87134
VOLEBNÍ KRAJ: 3 Jihočeský
ZVOLENI:
1prof. RNDr. František Vácha, Ph.D.30612
2Mgr. Zdeněk Bezecný, Ph.D.27251
NÁHRADNÍCI:
1MUDr. Martin Gregora21144
2JUDr. Josef Knot, MBA17733
3Ing. Jaroslav Houba, CSc.5585
4Ing. Lenka Horejsková12766
5PhDr. Zdeněk Troup13447
6JUDr. Ing. Tomáš Bouzek11938
7Ing. Bohumil Petrášek5739
8Bc. Jiří Švec56610
9Vladimír Skotnica30811
10Ing. Petra Šebestíková62412
11Ing. Václav Matějů62813
12Ing. et Ing. Jiří Kuta29214
13Ing. Mgr. David Sláma53315
14Bc. Martin Lobík32016
15Ludvík Friedberger34817
16Ing. arch. Petra Trambová97518
17Mgr. Martin Pixa28219
18PhDr. Jan Samohýl, Th.D.108220
19Mgr. Michal Drnec81821
20Václav Vostradovský81422
VOLEBNÍ KRAJ: 4 Plzeňský
ZVOLENI:
1Ing. Jaroslav Lobkowicz36472
2PhDr. Marek Ženíšek, Ph.D.33591
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Pavel Čížek17005
2MUDr. Michal Janek16284
3Ing. Vítězslav Blažek9753
4Mgr. Ilona Jehličková6396
5Bc. Hana Valachovičová4727
6Bc. Petr Neumann4698
7Bc. David Klíma5249
8Mgr. Alena Šůmová34610
9Ing. Miloslav Brotánek24011
10František Končel29112
11MUDr. Richard Pikner, Ph.D.93213
12Ing. et Ing. Miloš Nový116314
13Mgr. Petr Suchý48715
14Mgr. Pavel Princ36616
15Mgr. Miroslav Pelán19817
16Miroslav Pazdera26118
17Mgr. Aleš Janoušek110719
18Ing. Petr Myslivec44820
VOLEBNÍ KRAJ: 6 Ústecký
ZVOLENI:
1Ing. Michal Kučera13921
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Petr Liška14352
2Ing. Petr Měsíc11813
3Bc. Irena Skálová12254
4Ing. David Tejml4885
5Mgr. Petr Čech8576
6Ing. Zdeněk Šoral3807
7PhDr. Bc. Dita Vlasáková6948
8Ing. Tomáš Tesař5169
9Stanislav Hodík34310
10RNDr. Jaroslav Koutský, Ph.D.134311
11Bc. Martin Fišer50912
12Mgr. Milan Rosenkranc59313
13Mgr. Valerie Galbavá45714
14MUDr. Petr Najman71615
15Mgr. Michal Soukup35116
16Jiří Bezděk9317
17Petr Bárta24518
18Ing. Jan Ryšavý21119
19Ing. Jan Trubiroha20320
20Ing. Radim Bzura53121
21Mgr. Tomáš Brabec33722
22Petr Starý13723
23Ing. Mgr. Jan Hodničák30224
24Karel Kopecký37125
25Mgr. Pavel Janda61726
VOLEBNÍ KRAJ: 7 Liberecký
ZVOLENI:
1Mgr. Jan Farský49171
2Mgr. Václav Horáček24972
NÁHRADNÍCI:
1MUDr. Jan Marušiak, Ph.D.17953
2MUDr. Daniel Hodík16274
3Antonín Lizner14115
4Ing. Robert Korselt5156
5RNDr. Michal Hron7347
6Mgr. Bc. Karel Heller7648
7Vladimír Stříbrný13559
8Ing. Martin Dušek55510
9Mgr. Vladimír Josífek35911
10Mgr. Jaromír Dvořák98612
11Mgr. Michal Loukota96613
12Ing. Jana Čechová104814
13Ing. Petr Roubíček50515
14Zdeněk Chmelík33616
15Mgr. Daniel David102917
VOLEBNÍ KRAJ: 8 Královéhradecký
ZVOLENI:
1doc. MUDr. Leoš Heger, CSc.61021
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Josef Cogan35912
2PaedDr. Jindřich Vedlich, Ph.D.23524
3doc. Ing. Jiří Oliva, Ph.D.20813
4Ing. Aleš Cabicar10995
5PhDr. Michal Vávra15846
6JUDr. Daniel Novotný, Ph.D.8207
7Zdeněk Krafka6978
8MUDr. Libor Seneta10539
9Mgr. Kateřina Jelínková100510
10Ing. Miroslav Sazeček74511
11MUDr. Lenka Romanová75512
12Mgr. Radek Zapletal17913
13František Staněk68214
14Libor Koldinský19915
15MUDr. Jindřich Macoun42316
16Petr Vošoust57417
17Ing. Josef Merta42018
18Ing. Jan Doubek, CSc.29719
19Ing. Zdeněk Švorc56220
VOLEBNÍ KRAJ: 9 Pardubický
ZVOLENI:
1prim. PharmDr. Jiří Skalický, Ph.D.27252
NÁHRADNÍCI:
1Jaroslav Zedník24671
2prof Ing. Václav Cempírek, Ph.D.20153
3Mgr. Hana Štěpánová14374
4Ing. Miroslav Nádvorník8175
5Ing. Jiří Hájek6456
6Vladislava Michalová8697
7Jan Němec5098
8Luboš Netolický6749
9Mgr. Luboš Bäuchel75510
10Pavel Eliáš59611
11Ing. Miloš Mička44512
12Ing. Jiří Horák29313
13Jaroslav Kašpar43914
14Ing. Libor Slezák, CSc.53915
15Ladislav Mlateček28416
16Mgr. Miroslav Vohník54817
17Oldřich Koblížek31618
18Mgr. Jan Štangl72819
VOLEBNÍ KRAJ: 10 Vysočina
ZVOLENI:
1Ing. Karel Tureček12981
NÁHRADNÍCI:
1Zdeňka Tajovská6562
2Bc. Ladislav Bárta10283
3Josef Březka4554
4Libor Honzárek7625
5Ing. Libor Fejta7196
6Ing. Jaromír Barák5167
7Ing. arch. Jiří Vohralík5388
8Martin Sedlák3939
9Ing. Blanka Veletová53810
10Věra Podhorská24811
11Ing. Zdenka Chmelařová40012
12Ing. František Dvořák50413
13PaedDr. Svatopluk Dvořák48114
14JUDr. Miloš Jirman63915
15Věra Bartuňková27216
16Mgr. Jiří Havlíček28417
17Lenka Jelínková33118
18Ing. Lenka Arnotová51419
19Ing. Imrich Brdečka33120
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI:
1doc. RNDr. Anna Putnová, Ph.D., MBA48202
2prof. MUDr. Rom Kostřica, CSc.41831
NÁHRADNÍCI:
1prof. MUDr. Vlastimil Válek, CSc, MBA32024
2Ing. Mgr. Drago Sukalovský23933
3Radomír Pavlíček9215
4Jozef Pavlík6796
5Jan Husák13177
6Mgr. Jaroslava Schejbalová15128
7Ing. Jan Vitula12949
8Dominik Božek45310
9MUDr. Radovan Válek70611
10MUDr. Libor Vyskočil, MBA122912
11Ing. Lubomír Šmíd44213
12Mgr. Tomáš Třetina67814
13Mgr. Vlastimil Jansa46415
14Ing. et Ing. Daniel Smrček39416
15Vojtěch Vašíček47517
16Mgr. Kamil Vinklárek30618
17PhDr. Jiří Kacetl86519
18Bc. Ladislav Kotík28020
19Ing. et Ing. Tomáš Hlavenka42821
20Mgr. Jaroslav Světlík29522
21Mgr. Radek Procházka39423
22Ing. Svatopluk Müller, MSc.28324
23Miroslav Rožnovský33625
24Mgr. Petr Fedor55026
25Ing. Pavel Vejrosta44627
26Pavel Horák22028
27Ing. Zuzana Kyliánová15929
28Michal Brázda11430
29Ing. Vítězslav Eliáš14231
30Milan Buček19232
31Jaroslav Žalkovský, DiS.12733
32Mgr. Petr Ducháček35134
VOLEBNÍ KRAJ: 12 Olomoucký
ZVOLENI:
1MUDr. Jitka Chalánková21731
NÁHRADNÍCI:
1prof. Dr. Ing. Bořivoj Šarapatka, CSc.21572
2Mgr. Radek Brázda12273
3RNDr. Aleš Jakubec, Ph.D.12076
4Ing. Jana Němečková9244
5Leoš Hannig6245
6Mgr. Dušan Hluzín2237
7MUDr. Kateřina Bláhová7058
8Ing. Miloš Rubeš3209
9Ing. Ivo Vlach49110
10prof. MUDr. Jiří Klein, Ph.D., FETCS.113011
11František Novák29212
12Ing. Adolf Jílek29013
13Ing. Aleš Matyášek36914
14Mgr. Eva Machová41015
15Luděk Pivoňka22116
16Radek Brnka36517
17Ing. Tomáš Müller37218
18Jan Jüttner19919
19MUDr. Stanislav Spurný56920
20Vlasta Kočí34121
21Mgr. Kateřina Šišková41322
22Blanka Kolečkářová49523
VOLEBNÍ KRAJ: 13 Zlínský
ZVOLENI:
1Mgr. Petr Gazdík49031
NÁHRADNÍCI:
1Josef Zicha19973
2MUDr. Lenka Mergenthalová, MBA14884
3Vlastislav Navrátil12582
4Ondřej Běták9595
5JUDr. Irena Korvasová Čánská9266
6Bc. Michal Špendlík12317
7MUDr. Martin Horenský6038
8Mgr. Ivana Majíčková, MBA10629
9Bc. Emil Sedlařík42410
10MUDr. Jarmila Číhalová56411
11Pavel Jungmann81612
12Antonín Koňařík62113
13Bc. Michal Vrba25814
14Josef Daněk46815
15Mgr. Vít Peštuka29116
16Ing. Martin Drkula27817
17Ing. arch. Ladislav Semela40318
18Oldřich Surala41919
19Jaroslav Zlámal18420
20Josef Smažinka18121
21Ing. Dalibor Jirásek31622
VOLEBNÍ KRAJ: 14 Moravskoslezský
ZVOLENI:
1Mgr. Herbert Pavera27194
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Ludmila Bubeníkova25952
2MUDr. Tomáš Mrázek, Ph.D., MBA24647
3Pavol Lukša17261
4Ing. Václav Mores15663
5Bc. Tomáš Velička11455
6Renáta Witoszová8166
7Ing. Lucie Krausová7308
8Bc. Marcel Zuber5299
9MUDr. Roman Štípal, CSc.124610
10JUDr. Jana Kantorová85611
11JUDr. René Vašek61112
12MUDr. Tomáš Papuga138813
13Ing. Martin Špetla43514
14Mgr. Jiří Myšinský20815
15Ing. Jan Lipner53116
16prof. RNDr. Ing. Michal Vladimír Marek, DrSc.,dr. h. c.117617
17Ing. Karla Fodorová25618
18Ing. Jaroslav Jouza16519
19Jana Zechová32420
20MUDr. Marcel Gärtner86521
21Slavomír Bača36522
22Mgr. Aleš Nytra36123
23Ing. Bc. Martin Dostál41824
24Bc. Barbora Pánkova47525
25Mgr. Dalibor Tomek34126
26Ing. Jaroslav Moureček24127
27Ing. Karel Hanák41128
28Bc. Milan Milián14429
29Ing. Jan Frňka19030
30Mgr. Pavel Buzek22231
31Radmila Kotterbová9032
32Mgr. Jan Vavřík23533
33Mgr. Pavel Netušil27034
34Bernard Halfar32135
35Ing. Lubomír Vavroš36936
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ:
6 Občanská demokratická strana
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI:
1Miroslava Němcová268661
2doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc.149532
3Mgr. Jana Černochová86443
4Marek Benda533610
NÁHRADNÍCI:
1Bc. Lenka Kohoutová37915
2Mgr. Karel Hanzlík30094
3Ondřej Gros9346
4JUDr. Jaroslava Janderová14687
5Ing. Daniel Vlček11218
6Ing. Vojtěch Kos, MBA13209
7František Blažek89111
8MUDr. Ferdinand Polák, Ph.D.300612
9Mgr. Tomáš Bartovský54413
10Ing. Michal Habart67714
11Bc. Jan Gabriel68415
12JUDr. Ivo Drážný67816
13Ing. Blanka Menzelová64417
14František Švarc84118
15Mgr. Vladimíra Ludková242819
16Bc. Alexander Bellu70320
17Ing. arch. David Damaška, Ph.D.97621
18Ing. Martin Frélich35922
19Mgr. Jan Recman57823
20MUDr. Kateřina Pavlíčková86924
21Ing. Marie Kousalíková220325
22Ing. Petr Košan77626
23Petr Scholz71927
24RNDr. Radim Perlín, Ph.D.103928
25Bc. Lucie Vítkovská, DiS.59829
26PharmDr. Petr Fifka31630
27Mgr. Helena Mallotová52031
28Soňa Kodetová115832
29MUDr. Markéta Jirásková100133
30Ing. Jan Jarolím84434
31Ing. Jiří Janků98335
32Mgr. Libor Paulus50036
VOLEBNÍ KRAJ: 2 Středočeský
ZVOLENI:
1Ing. Adolf Beznoska55722
2Ing. Petr Bendl53081
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Martin Kupka40557
2Ing. et Ing. Jan Skopeček36456
3Ing. Miroslav Bernášek30513
4Ing. Tomáš Hrodek26604
5MVDr. Pavel Bohatec18095
6Ing. Michael Pánek26818
7Ing. Zdeněk Nejdl10049
8PaedDr. Cecilie Pajkrtová238810
9Václav Calta55511
10Martin Smetana133912
11Ing. Bc. Dana Eklová188213
12MUDr. Eva Štíbrová202314
13Mgr. Petr Mach89615
14Mgr. Jiří Havelka118616
15Jaroslav Král128717
16Mgr. Andrea Brožková115418
17Ing. Petr Fára34019
18Ing. Tomáš Havlíček57320
19Libor Lesák64121
20Václav Haifler16422
21RNDr. Mgr. Tomáš Vaněk, CSc.64923
22Mgr. Petr Paták, DiS.83324
23Ing. Pavel Pavlík66225
24Mgr. Kateřina Blažková114226
25Karel Šebek101927
26Ladislav Kutík54928
27Josef Vynikal61929
28Ing. Petr Lang71830
29Luděk Palek45331
30Kateřina Zusková81932
31Ing. Jaromír Šimonek32433
32Ing. Jiří Vrana29334
VOLEBNÍ KRAJ: 3 Jihočeský
ZVOLENI:
1RNDr. Jan Zahradník546111
NÁHRADNÍCI:
1MUDr. Martin Kuba33161
2doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc.32993
3Ing. Jan Bauer28552
4Ing. Václav Král21794
5Bc. Zdeněk Herout14485
6Ing. Tomáš Hajdušek9376
7Bc. Radim Staněk10947
8JUDr. František Mikeš6558
9Mgr. Lenka Hrušková, Ph.D.11809
10MUDr. Ladislav Přívozník114310
11Ing. František Dědič82612
12prof Ing. Jan Kouřil, Ph.D.70213
13Pavel Souhrada58514
14Ing. Jan Zedník, MBA73515
15Ing. Josef Troup80316
16PaedDr. Jan Váňa75017
17Mgr. Jiří Mánek114818
18Ing. Jindřich Bláha95019
19Jaroslav Klein28420
20Martin Sviták33121
21Mgr. Roman Jedlička58422
VOLEBNÍ KRAJ: 4 Plzeňský
ZVOLENI:
1JUDr. Jiří Pospíšil102261
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Vladislav Vilímec33313
2Ing. Jiří Papež26192
3Ing. Jiří Šneberger23397
4MUDr. Ing. Veronika Jilichová Nová16644
5Bc. Petr Mottl15245
6MUDr. Luděk Sefzig14216
7Ing. Lukáš Janko11078
8Ing. et Ing. Bc. Věra Rubáková3889
9Mgr. Bc. Veronika Zettlová35410
10Mgr. Hynek Říha43911
11Jan Poduška53412
12Jaroslav Perlík53013
13Stanislava Duchková, prom. ped.11614
14Vilma Kunešová50915
15Jan Buriánek36816
16Ing. Bc. Roman Kuběna44417
17Ing. Jaroslav Mráz41418
18Pavel Wolf44419
19Jiří Pražský33720
VOLEBNÍ KRAJ: 6 Ústecký
ZVOLENI:
1Mgr. Bc. Radim Holeček21761
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Ladislav Chlupáč14276
2JUDr. Daniel Volák12244
3Mgr. Bc. Kateřina Bartošová10677
4Mgr. Michal Voltr10152
5Josef Benda6483
6Bc. Jiří Kalous4345
7Jiří Sucharda4588
8Mgr. Jan Tvrdík6769
9Dana Jurštaková44810
10Martin Dlouhý36711
11Drahomíra Miklošová75712
12Ing. David Vepřek42113
13Ing. Zdeňka Rulíšková19614
14Mgr. Richard Hájek27715
15Mgr. Bc. Petr Dubravec21316
16MUDr. Irena Jílková70217
17Martin Lédl19918
18Martina Tuháčková26219
19Anton Stehlík15120
20Ing. Rostislav Donát36921
21Ing. Jindřich Novák, MBA37122
22Zdeněk Kutner25823
23Jiří Smetana20424
24Tomáš Pernekr47425
25Bc. Hynek Hanza69726
VOLEBNÍ KRAJ: 8 Královéhradecký
ZVOLENI:
1Mgr. Ivan Adamec27609
NÁHRADNÍCI:
1JUDr. Pavel Staněk14301
2Ing. Pavel Louda12017
3Mgr. Jana Drejslová10994
4Jan Bém10193
5Ing. Martin Puš9562
6Bc. Jan Pajer3815
7Mgr. Bronislava Malijovská8316
8Miroslav Vlasák9358
9Ing. Ladislav Brykner41210
10MUDr. Vladimír Záleský68011
11Pavel Moravec66412
12MUDr. Emil Jaroš, Ph.D.64213
13Ing. Ivo Muthsam40214
14Bc. Marcela Franková42815
15Bc. Tomáš Petřík41816
16Ing. Jaroslav Matička33817
17Bc. Michal Moravec31218
18Ing. Jaroslav Winter29619
19Mgr. Libor Mojžíš54020
VOLEBNÍ KRAJ: 9 Pardubický
ZVOLENI:
1prof Ing. Simeon Karamazov, Dr.19474
NÁHRADNÍCI:
1PhDr. Magda Křivanová13982
2Michal Kortyš13153
3Ing. Radim Jirout, MBA12911
4Jaroslav Martinů126711
5Ing. Ladislav Valtr, MBA9915
6MUDr. Harald Čadílek9576
7Kateřina Jánská4617
8Mgr. Helena Wiesenbergová5878
9Mgr. Jan Čechlovský8139
10Mgr. Petr Máca24510
11Marie Vaculíková19112
12Ing. David Novák86513
13Mgr. Stanislava Švarcová52114
14Bc. Jiří Kubeš33515
15Bc. Jitka Kašparová62316
16Mgr. Josef Kopecký35817
17Ing. Miloslav Sejkora45218
18Mgr. Alena Stránská43619
VOLEBNÍ KRAJ: 10 Vysočina
ZVOLENI:
1Ing. Jana Fischerová, CSc.24981
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Jaroslav Vymazal14252
2Mgr. Jan Tecl11776
3Ing. Radovan Necid11074
4MUDr. Jan Mokříš10648
5Leopold Bambula7433
6Mgr. Martina Bártová6485
7Mgr. Jiří Kučera6097
8Bc. Alena Hostašová4179
9Eva Krpálková40010
10Ing. Tomáš Dufek46111
11Miloslav Černý53012
12Mgr. Ota Benc65913
13Stanislav Jirků26614
14Ing. Zdeněk Trnka22215
15PaedDr. Jaroslav Ptáček71516
16Hana Müllerová25917
17Ing. Zdeněk Janovský36818
18Mgr. Milan Šmíd32319
19Ing. Pavel Nevrkla45020
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI:
1prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M.113721
2JUDr. Pavel Blažek, Ph.D.31092
NÁHRADNÍCI:
1MUDr. Roman Kraus, MBA25959
2JUDr. Marta Výmolová21524
3Dana Filipi208918
4Květoslav Svoboda20805
5JUDr. Milan Golas15173
6Ing. Luboš Krátký7646
7JUDr. Zuzana Hermanová11167
8Ing. František Havíř7318
9Vít Aldorf49410
10MUDr. Miroslav Klíma76211
11Vít Blaha31812
12Libor Sadílek40813
13Andrea Řičicová50614
14Karel Jurka31215
15Vladimír Stejskal37316
16Ing. Petr Šimeček, Ph.D., MBA36017
17Ing. Martin Cetkovský27519
18Evžen Šik27320
19Ing. Ivan Charvát52021
20Mgr. David Foldyna22622
21Ing. Pavel Kovařík36323
22Ing. Robert Kotzian, Ph.D.138324
23Bc. Veronika Bednářová26725
24Vlastimil Helma37426
25Ing. arch. Václav Mencl109727
26Martin Beránek6828
27Jana Šimečková20929
28Mgr. Petr Lang13430
29Pavel Král10831
30MUDr. Filip Otevřel, Ph.D.33532
31Ing. Marek Vrbka26333
32Miloslav Švábenský13434
VOLEBNÍ KRAJ: 12 Olomoucký
ZVOLENI:
1Martin Novotný32881
NÁHRADNÍCI:
1PhDr. Petr Sokol19143
2Ing. Tomáš Blumenstein162810
3Michal Zácha11592
4Zuzana Majerová Zahradníková97814
5prof. Ing. Jan Hálek, CSc.9409
6Ing. Josef Ťulpík5514
7Ing. Lubomír Žmolík5745
8Ing. Stanislav Orság8436
9Mgr. Pavla Rudolfová5947
10Ing. Marek Zapletal5538
11Mgr. Marta Husičková71711
12Mgr. Luděk Vrtěl26412
13Bc. Jiří Vogel30013
14Ing. Miloslav Dvorský19615
15Ing. Marek Pazdera59916
16JUDr. Ivan Barančík24517
17Ing. David Chytil29818
18Ing. Petr Pospíšil30319
19Radim Králík33920
20JUDr. Filip Melzer, LL.M., Ph.D.47621
21Iveta Janků42822
22Mgr. Bc. Leon Bouchal39323
VOLEBNÍ KRAJ: 14 Moravskoslezský
ZVOLENI:
1Ing. Zbyněk Stanjura49641
NÁHRADNÍCI:
1PhDr. Jaroslava Wenigerová22533
2Ing. Miroslav Svozil19952
3Jakub Janda18714
4Mgr. Stanislav Folwarczny18137
5Ing. Libor Nowak9905
6Ing. František Kopecký8826
7Ing. Andreas Hahn11958
8Mgr. Ivan Týle8609
9Ing. Eva Poštová, CSc.85810
10Ing. Hynek Orság38011
11Ing. Ivo Kantor71412
12Michal Prusek42013
13Mgr. Darina Kovačíková86614
14MUDr. Pavel Čermák, Ph.D.79715
15Mgr. Radek Kaňa52616
16Ing. Pavel Zelek45017
17MUDr. Hana Heráková53518
18Jiří Žák40019
19Mgr. Xenie Šustalová57820
20Daniela Stromská19521
21Ing. Martin Štěpánek, Ph.D.55722
22PaedDr. Ivona Klímová26523
23Jaroslav Vaněk26624
24Ing. Valentina Vaňková28525
25Mgr. Radim Miklas25826
26Bc. Martina Nováková, DiS.36927
27Mgr. et Mgr. Vojtěch Zachar28928
28Bc. Michal Sněhota33029
29Ing. Tomáš Peřina26930
30Tereza Sattková34031
31Michal Popovič17232
32Radomír Mandok13333
33MUDr. Marián Staňo46034
34Roman Vepřek22235
35Ing. David Sventek, MBA84536
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ:
11 Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI:
1Mgr. Daniel Herman63051
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Jan Čižinský57076
2JUDr. Ondřej Závodský, Ph.D.49914
3MUDr. Marián Hošek24205
4PhDr. Daniela Rázková22582
5MUDr. Tom Philipp, Ph.D., MBA17858
6Jan Wolf16813
7Mgr. Pavel Mareš13257
8RNDr. Pavla Tůmová, Ph.D.11049
9Ing. Irena Řivnáčová32310
10Ing. Bc. Milan Šimáček34011
11MUDr. Jan Bruthans, CSc, FESC72412
12Ing. Petr Sýkora27313
13MgA. Jitka Trčková, ak. soch.32414
14MUDr. Vladimír Říha99115
15Dan Drápal101516
16Mgr. Tomáš Jirsák35717
17Jarmila Ledvinová11518
18RNDr. Miloslav Müller, Ph.D.61319
19Daniel Kajpr22620
20Bc. Tereza Procházková30021
21Mgr. Tomáš Pavlů24622
22Mgr. Daniel Feranc, Ph.D.35223
23Ivana Rousková23924
24Petr Burgr24525
25Mgr. Jiří Král11826
26Ing. Perla Kuchtová, Ph.D.22927
27Bc. Dan Pikálek21828
28Ing. Martina Hlaváčová35529
29Jan Martínek19130
30Mgr. Ludmila Kuchařová12931
31Mgr. Jan Bartůšek12232
32PhDr. Bc. Tomáš Svoboda, Ph.D.25033
33Josef Daniel6434
34Ing. Jan Klouda13535
35Mgr. Eduard Hulicius, MA69936
VOLEBNÍ KRAJ: 2 Středočeský
ZVOLENI:
1PhDr. Ivan Gabal26491
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Miroslav Rovenský17872
2MUDr. Václav Navrátil15585
3Karel Kroupa13593
4Mgr. Josef Vacek12784
5Alexandra Alvarová11116
6Jan Vojtěch Binder4087
7Daniel Průša1968
8Mgr. Bc. Vladimír Dupal4139
9MUDr. Josef Janeček67610
10Alena Šeligová50411
11František Klabík20512
12Vlasta Roubíková38713
13Doc. Ing. Jaroslav Polák, DrSc.27214
14Karel Koubský30115
15Martin Klement34116
16Hana Machálková12917
17Bc. Marie Hošková, DiS.26218
18Miroslav Novák34519
19Mgr. Marie Vacková51920
20Dipl. Ing. René Piták, MB A25721
21Marek Drechsler21522
22Ing. Karel Sova21423
23Silvia Rovenská32724
24Pavla Vondrášková22425
25Mgr. Bedřich Pěkný11526
26Ing. Jan Růžička17627
27Jiří Jindra7828
28Antonín Brzoň6829
29Ing. Marie Kubínová7130
30Lucie Kašparová10431
31Miloslava Čábelková13032
32Ing. Miroslava Musilová11433
33David Hlavinka18334
VOLEBNÍ KRAJ: 3 Jihočeský
ZVOLENI:
1Ing. Jan Bartošek30991
NÁHRADNÍCI:
1Bc. Šimon Heller22443
2PhDr. Robert Huneš17726
3Ing. Jan Zasadil16632
4Mgr. Zdeněk Dvořák130712
5Ing. Jaromír Talíř126519
6Mgr. Rudolf Vodička10364
7Ing. Jitka Zikmundová, MB A7905
8Mgr. Růžena Štemberková5357
9Ing. Luboš Peterka6668
10Mgr. Pavel Talíř6999
11Ing. Viktor Blaščák41210
12Ing. Jaroslav Hejl30611
13Ing. Bc. Marie Hrdinová61313
14Ing. Josef Kalbáč63514
15Ing. Karel Matějka43815
16Veronika Korchová50816
17Ing. Viktor Mačura, MBA32117
18Ing. Jiří Houdek54418
19Jan Jirků, MBA23920
20Miroslav Zika3921
21PhDr. Stanislav Malík22022
VOLEBNÍ KRAJ: 8 Královéhradecký
ZVOLENI:
1MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA47421
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Vladimír Derner21484
2MUDr. Jiří Veselý17563
3Ing. Anna Maclová15212
4Mgr. Veronika Čepelková10775
5Mgr. Petr Hamáček4736
6Bc. Karel Klíma5477
7RNDr. Jiří Stejskal9108
8David Smetana8949
9Ing. Jiří Hanuš64510
10Mgr. Jiří Vojáček84011
11Luboš Řehák48012
12Prof RNDr. PhDr. Zdeněk Půlpán, CSc.69713
13Ing. Jan Horníček51314
14Ing. Jan Janoušek32115
15Antonín Novotný35916
16Stanislav Tlášek10717
17Vladimíra Pátková28518
18Michaela Vitvarová37119
19Mgr. Bc. Petr Lanta22520
VOLEBNÍ KRAJ: 9 Pardubický
ZVOLENI:
1Mgr. Jiří Junek21881
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Pavel Šotola19913
2MUDr. Martin Šácha, Ph.D.13272
3Radomil Kašpar11998
4Ing. Bc. Zdenka Kumstýřová11425
5MUDr. Vít Ulrych107211
6Bc. Jana Skalická105212
7Ing. Karel Rothschein8494
8Ing. arch. Richard Novák4886
9Petr Helekal5387
10Ing. Petr Schejbal2999
11Ing. Josef Jílek50210
12Ing. Pavel Starý47513
13Mgr. Bc. Iva Fikejsová39914
14PhDr. Pavel Petr44915
15Mgr. Martin Dvořák47716
16Ing. František Weisbauer35017
17Bc. Václav Polák33918
18Petr Čada71319
VOLEBNÍ KRAJ: 10 Vysočina
ZVOLENI:
1MUDr. Vít Kaňkovský35333
NÁHRADNÍCI:
1Josef Herbrych31341
2MUDr. Tomáš Preininger19887
3Ing. František Bradáč161716
4Mgr. Radek Pátek15472
5MUDr. Tomáš Lajkep, Ph.D.145911
6Mgr. Jan Tourek10634
7Ing. Miroslav Houška9205
8Rostislav Dvořák8896
9Ing. Jaromír Kalina11718
10Ing. Čeněk Jůzl8679
11Bc. Pavel Pípal50410
12Mgr. Marie Dudíková83012
13Mgr. Josef Kodet128413
14Ing. Petr Gregor20514
15Ing. Tomáš Křišťan75815
16Bc. Miroslav Krupica, MSc.62617
17Marie Prknová50418
18Jaroslav Poborský30819
19Ing. Magda Vaňková80820
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI:
1Mgr. Jiří Mihola, Ph.D.89891
2Ing. Josef Uhlík55723
3Ing. arch. Jaroslav Klaška54972
NÁHRADNÍCI:
1PaedDr. Zdeněk Peša35385
2Mgr. Richard Zemánek22034
3Ing. Jaromíra Vítková25296
4Ing. Klára Liptáková23387
5Bc. Roman Celý, DiS.18808
6Ing. Jiří Němec14549
7Ing. Antonín Tesařík166110
8Marie Kousalová121311
9Mgr. Jaroslav Suchý77412
10Ing. Miluše Macková116213
11Mgr. Jiří Bělehrádek240214
12Ing. František Havíř79415
13MUDr. Pavel Jajtner, MBA147216
14Ing. Mgr. Petr Kolařík, Ph.D.141117
15Vladimír Štěpánek48618
16RNDr. Marie Michalicová80119
17Mgr. Jitka Ivičičová62520
18Břetislav Usnul44321
19Ing. Ladislav Zouhar82622
20Mgr. Ladislav Ambrozek148923
21Ing. Alois Liška39724
22Ing. Vít Beran65125
23Vojtěch Ducháček88526
24PhDr. Jiří Horák44927
25Václav Surman32828
26Mgr. Petr Hladík77829
27Ing. Zdeněk Nekula64330
28Hana Šíblová61631
29Mgr. Jiří Dvořáček61032
30Mgr. Zdeněk Juránek104333
31František Kroutil61634
VOLEBNÍ KRAJ: 12 Olomoucký
ZVOLENI:
1Ing. Marian Jurečka44901
NÁHRADNÍCI:
1RNDr. Mgr. František John, Ph.D.27544
2Ing. Pavel Horák21053
3RNDr. Ladislav Šnevajs20682
4Mgr. Jaroslav Fidrmuc15415
5MUDr. Alena Šromová10846
6PhDr. Petr Hanuška, Ph.D.10177
7Ing. Petr Kousal4688
8JUDr. Michael Kohajda, Ph.D.8309
9MUDr. Miloslav Špaček82810
10Ing. Julia Vozáková69811
11Josef Šincl85812
12Ing. Jarmila Kaprálová55113
13Mgr. Petr Prinz111314
14Jiří Šimík25415
15Gabriela Jančíková80916
16RNDr. Pavel Nováček58317
17Petr Haltmar16818
18Mgr. Ivo Slavotínek44919
19MUDr. Petr Vymětal, Ph.D.16120
20Mgr. Ing. Petr Vysloužil10021
21Mgr. Pavel Doubrava19322
22MUDr. Cyril Chrástecký27123
VOLEBNÍ KRAJ: 13 Zlínský
ZVOLENI:
1Mgr. Ondřej Benešík69521
2Ing. Ludvík Hovorka48853
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Miroslav Kašný35582
2Ing. Vojtěch Ryza257413
3Mgr. Šárka Jelínková25004
4Mgr. Zdislava Odstrčilová209010
5MUDr. Róbert Teleky20375
6Jaroslav Masař8226
7František Holčák18957
8Josef Bazala19458
9Ing. Pavel Karhan7689
10Ing. Roman Persun46511
11Mgr. Růžena Hlůšková190812
12Ing. Antonín Jonášek36814
13Mgr. Oldřich Vávra85115
14Mgr. Vojtěch Navrátil61016
15RNDr. Václav Mikušek43817
16Patrik Kunčar109918
17Mgr. Zdeněk Pánek51819
18Jan Kozubík93820
19Ing. Jiří Rygál17221
20Mgr. Marek Tomaštík, Ph.D.57422
VOLEBNÍ KRAJ: 14 Moravskoslezský
ZVOLENI:
1Mgr. Tomáš Jan Podivínský43321
2Ing. Petr Kudela38144
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Bc. Pavla Golasowská, DiS.30585
2Ing. Zbyněk Pražák, Ph.D.251310
3Ing. MUDr. Miroslav Přádka, Ph.D.22933
4Ing. Dana Forišková, Ph.D.22272
5Ing. Petr Kozák13686
6Mgr. Marcel Jedelský13257
7Mgr. Jiří Novotný12668
8RNDr. Martin Čajánek, Ph.D.8959
9Ing. Markéta Vyvlečková61211
10Ing. Rudolf Chamráth65612
11Ing. Vojtěch Šujan25513
12Marcel Brož101614
13Mgr. Radim Petr47415
14Bc. Věra Pražáková165716
15Ing. Ivo Bednář, Ph.D.13617
16Ing. Jarmila Thomasová63118
17PharmDr. Josef Komrska29019
18Jiří Navrátil60620
19Ing. Pavel Řezníček40821
20Ing. Eduard Dvorský21322
21Ing. Petr Vavříček17823
22MUDr. Ivan Drábek101224
23Ing. Bedřich Marek26525
24Ing. Jaroslav Šula66426
25Jaroslava Michnová31127
26Mgr. Michal Hořínek89228
27Mgr. Jan Turoň71729
28Josef Prusek25530
29Mgr. Vladislav Szkandera145431
30Bc. Petr Kučerka62032
31Jaromír Švasta20133
32RNDr. Vilém Holáň40434
33Ing. Tomáš Bařák34035
34Ing. Petr Muczka53436
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ:
17 Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI:
1Ing. Mgr. Milan Šarapatka, Ph.D.13771
NÁHRADNÍCI:
1Jan Zilvar7232
2Soňa Brandeisová4133
3Jan Krůta5064
4Mgr. Andrea Volfová7545
5Mgr. David Červenka5006
6Andrzej-Antoni Groszek427
7Milan Liška1868
8Petr Šefl1259
9Jakub Mařík37010
10Ing. Aleš Dudjak11811
11Ing. Jaroslav Růžek, CSc.19412
12Ing. Peter Spálenka12713
13Ing. Milan Krček23614
14Tomáš Ludvík9915
15Ing. Martin Petřina14216
16Ing. Přemysl Tomášek15517
17Ing. Ivana Dusilová23218
18Michal Stach13919
19Vítězslav Benek5820
20Michal Sláma11021
21Ing. Vítězslav Žídek10522
22Daniel Koutný9123
23Jiří Čapek10324
24Ing. Stanislav Chudý4425
25Josef Šperling14426
26Tomáš Novák7827
27Bc. Petr Spilka6328
28Václav Klaus28329
29Jakub Šefl, DiS.12530
30Bedřich Glaser5831
31Jan Hora9532
32Jan Mlčoch13233
33Jitka Ježková14334
34Václav Fabian2735
35František Snopek7336
VOLEBNÍ KRAJ: 2 Středočeský
ZVOLENI:
1Tomio Okamura86611
2Marek Černoch18292
NÁHRADNÍCI:
1Georgi Bidenko8273
2Ing. Roman Škrabánek9744
3Marta Bělková, DiS.8155
4Ing. Marta Vávrová, CSc.2746
5RNDr. Milan Press3347
6Jiří Kobza1828
7Martina Karlíčková2099
8Ing. Petra Miková22610
9Daniela Šmídová, DiS.10811
10Jiří Šťáva8112
11Světlana Glaserová16513
12MVDr. Petr Pikeš41214
13Jana Mandlíková28015
14Jiří Baránek8416
15Eliška Velechovská25417
16MUDr. Michal Potůček22118
17Eva Javůrková11919
18Lenka Centeková10120
19Mgr. Martina Šoltysová49721
20Ing. Miroslav Svítek22822
21Jiřina Šťastná17923
22Radek Rozvoral21024
23Luděk Stedile7925
24Alena Černochová19026
25Miloslav Moravec14327
26Pavel Mandlík18328
27Miroslav Hulicius7329
28Alena Pařízková2730
29Ivan Závorka7731
30Jiří Řezáč9032
31Robert Chmel10133
32Josef Novák13834
VOLEBNÍ KRAJ: 3 Jihočeský
ZVOLENI:
1Karel Pražák7161
NÁHRADNÍCI:
1Daniel Kopál8932
2Miloslav Rozner5553
3Ing. Marie Švehlová5744
4Petr Puchnar2855
5Slavomír Plojhar3056
6Ing. Radek Novák4047
7Bc. Michal Blažek4938
8Ing. Pavel Česal3239
9Ing. Jiří Růžička38810
10Ing. Jiří Kameník23011
11Bc. Ivan Šach25612
12Mgr. Miroslava Telingerová50513
13Josef Sikora28514
14Ing. Kamil Janda24315
15Mgr. Michal Heřman21416
16Mgr. Alena Šebestová36917
17Libuše Brázdová16318
18Kristina Hudatzká, DiS.28719
19Lukáš Vašek17420
20Josef Janda22721
21Jaromír Brych30122
VOLEBNÍ KRAJ: 6 Ústecký
ZVOLENI:
1David Kádner12501
NÁHRADNÍCI:
1Jiří Bláha9152
2Josef Suchý8483
3PaedDr. Marie Kindermannová8484
4Vlasta Kubaczková8915
5Karel Komárek, DiS.9676
6Tomáš Pospíšil5767
7Ing. Petr Hybner8698
8Josef Kronych2969
9Martina Denková46310
10Jan Jordán15211
11Petr Kroupa64812
12Ing. Eva Hingarová40913
13František Vlásek25614
14Ing. Štěpán Kostelník52915
15Ing. Karel Müller38316
16Tomáš Bláha40317
17Mgr. Soňa Strnadová42318
18Michal Převrátil3719
19Martin Bušo4620
20Tomáš Dundr2921
21Ing. Slavomír Prášil5222
22Kateřina Šimková5023
23František Procházka1524
24Miroslav Dvorník4425
25Jan Pospíšil2926
VOLEBNÍ KRAJ: 7 Liberecký
ZVOLENI:
1Jana Hnyková7831
NÁHRADNÍCI:
1Lukáš Sagan3772
2Zdeněk Vohnout3463
3Miluše Váňová4724
4Mgr. Stanislav Nožička3695
5Ing. Štefan Kušnierik2186
6Hana Vodičková2197
7Milan Jebavý3388
8Růžena Joštová2239
9Josef Šikola15410
10Viera Ramešová20012
11František Baroch21213
12Nela Pospíšilová28414
13Jan Bartoň21715
14Kateřina Pšeničková32316
15Soňa Zuzánková22317
VOLEBNÍ KRAJ: 8 Královéhradecký
ZVOLENI:
1MUDr. Jiří Štětina9991
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Vítězslav Janků8022
2Ing. Jana Malečková7753
3Josef Kobrle6164
4Bc. Pavlína Hošková8785
5Monika Kvereková3466
6Mgr. Kateřina Davies Haladová5987
7Martin Skákal1628
8Ing. Vlastimil Mrštík3769
9Martina Kváčová21710
10Radek Pazderník11411
11Jiří Jíška36112
12Jan Sokol29513
13Martin Bakovský21314
14Michal Odl35915
15Silvie Řezníčková23616
16Vladislav Mašek23017
17Zdeněk Bakovský26418
18Iveta Vacková25419
19Aleš Zemánek15120
VOLEBNÍ KRAJ: 9 Pardubický
ZVOLENI:
1PaedDr. Mgr. Augustin Karel Andrle Sylor8901
NÁHRADNICI:
1Jiří Hrdina1872
2Vladimír Boštík4843
3Jiří Bezák4434
4Tomáš Jarský4145
5Josef Ehrenberger2686
6Dana Slatinková5057
7Veronika Kašpříková4078
8Michal Kern5149
9Ing. Jaroslav Pokorný13810
10Zdeněk Beneš12111
11Marie Staňková16612
12Jiří Bašík26513
13Pavel Formánek28214
14Marie Moučková8015
15Ing. Jiří Kulhavý44116
16Vojtěch Sviták22317
17Miroslav Moučka24918
18Josef Moučka20519
VOLEBNÍ KRAJ: 10 Vysočina
ZVOLENI:
1Martin Lank8051
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Jiří Nekovář5812
2Ing. Vladimír Havlíček2363
3Lukáš Máša3694
4Michal Suchý2865
5Daniela Nosková3246
6Vladimír Čermák2857
7Jan Žák2118
8František Souček939
9Josef Tojner12110
10Jan Houzar12711
11Libor Souček26312
12Miluše Krejčí9313
13Milan Nikodým8514
14Miluše Suchá19015
15Josef Matula5816
16Tomáš Růžička18717
17Ing. Ondřej Trubecký15718
18Ing. Petr Prokeš11719
19Antonín Růžička5920
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI:
1Mgr. Petr Adam15121
NÁHRADNÍCI:
1Jaroslav Novák7522
2Tomáš Ingr13243
3Mgr. et Mgr. Radek Kubík8024
4Lubomír Španěl5265
5Ing. Pavel Dohnal7716
6Bronislav Šik5717
7PhDr. Ing. Mgr. Jan Hrnčíř, MBA12598
8Lucie Mráziková4429
9František Vindiš17410
10Jiří Šoltys11911
11Robert Špacír18612
12Bronislava Černá20513
13Mgr. Ing. Milan Horák67814
14Leoš Prokeš15815
15Ing. Antonín Hanák, MBA39416
16Ing. Petr Bárta34017
17Jan Cigánek27818
18Michael Marek11819
19Maxmilián Kronych21020
20Igor Daněk29021
21Josef Brychta13922
22Ing. Alena Vaňková28623
23Zbyněk Šebesta28724
24Václav Šalplachta15725
25Lubomír Kyněra32026
26Mgr. Zdeněk Denis Blažek36627
27Vít Musil3328
28Jiří Mucha8029
29Miroslav Trávníček3630
30Květoslav Janulík5931
31Jiří Červený6732
32Mgr. Drahomíra Strmisková13533
33Bc. Miroslava Přikrylová, DiS.13834
VOLEBNÍ KRAJ: 12 Olomoucký
ZVOLENI:
1Ing. Radim Fiala16221
NÁHRADNÍCI:
1RNDr. Pavel Foretník10082
2Roman Koutný7673
3Doc. JUDr. Jiří Bílý, Ph.D.8784
4Radomír Kauer2935
5Vítězslav Juřík3096
6Ing. Ilona Raková6987
7Michal Prutyszyn3158
8Mgr. Ilona Hrochová4729
9Roman Kocourek28710
10Pavel Bartoněk36611
11Antonín Štourač37512
12Oldřich Pšeja21213
13Ida Jordová32614
14Jana Petříková38515
15Jakub Dohnal18416
16Bc. Dagmar Malá31417
17Mgr. Jakub Haluza43918
18Jiří Chytil21519
19Michal Doleček21920
20Ing. Karel Vachala19621
21Jaroslav Černoch24422
22Ing. Jaroslav Schubert33823
VOLEBNÍ KRAJ: 13 Zlínský
ZVOLENI:
1Ing. Jaroslav Holík11351
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Libuše Bídová13392
2MUDr. Pavel Talaš7943
3Ing. Jan Bravenec6544
4Bc. Radomír Šuhej6365
5JUDr. Vladislav Štefka8456
6Jiří Mazáč4977
7Ing. Jaromír Michal1878
8Zdeněk Skopal2449
9Jiří Klíger25810
10Miriam Prokopová31311
11Bc. Jaroslav Staník21512
12Pavel Kozojed38813
13František Kadlček25414
14Ing. Petr Josinek41015
15Jarmila Václavíková32216
16Zdeněk Česal, MSc.17617
17Pavel Pšenica43218
18Martin Gavenda24219
19Ing. Josef Grygar43820
20Ing. Miroslav Kukačka48921
21Alexandr Grozický24622
VOLEBNÍ KRAJ: 14 Moravskoslezský
ZVOLENI:
1Ing. Karel Fiedler16151
2Olga Havlová13252
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Dagmar Valová10163
2Ján Kaleta10354
3Mgr. Drahomíra Bičánová8365
4Ing. Roman Gelnar10196
5Bc. Jan Hýl5577
6Ing. Barbora Ruta4868
7Pavel Káňa8009
8Ing. Jiří Matuszek33110
9Milan Buček56711
10Ing. Oldřich Baran13212
11Ing. Libor Janča22313
12Mgr. Libor Pavel56214
13Otto Kukula23215
14Jiří Tumakov22416
15Vladimír Talla56317
16Ing. Roman Křenek14618
17Ing. Rostislav Mrázek60219
18Ing. Vladimír Smetana17820
19Jan Nytra40021
20Dušan Dostál16422
21Radomír Schikora30823
22Míla Hudečková40124
23Josef Šrámek18525
24Radim Spusta12126
25Ariana Parýzková19227
26Stanislav Berger8928
27Vladimír Konečný11129
28Zdeněk Kuchník10330
29Antonín Křikava17831
30Tomáš Kapusta52732
31Horst Hanzlík65733
32Pavla Balogová71234
33Tomáš Čedroň22035
34Martin Svoboda31136
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ:
20 ANO 2011
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI:
1Ing. Andrej Babiš189551
2prof JUDr. Helena Válková, CSc.49502
3prof RNDr. Jiří Zlatuška, CSc.48203
4Bc. Jiří Holeček20994
5PhDr. Ing. Matěj Fíchtner, MBA20625
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Petr Kvíčala11816
2Ing. Alan Hackl5467
3Ing. Jiří Špaňhel7778
4Ing. Monika Červíčková12099
5Mgr. Petr Novotný91110
6Karel Pulgret29711
7Jan Říčař, MBA55212
8Ing. Radek Lacko99513
9Bc. Martin Růžička21714
10Petr Jetmar20115
11Petr Venclíček22316
12Ing. Romana Bocková50917
13Ing. Alena Špitálská31218
14Ing. Jaroslav Oupic13519
15Ing. arch. Martin Polách72720
16Ing. Vasil Silvestr Pekar, Ph.D.26221
17Bc. Radka Hrdličková43722
18Ing. Milan Jankovský24523
19Martin Slabý20124
20Jakub Širc51325
21Ing. Ladislav Kos61126
22MVDr. Josef Prokop71427
23JUDr. Vladislava Veselá99028
24Ing. Tomáš Michal14729
25Bc. Karel Rýdl17530
26Mgr. Darina Wiedermann Janíčková26531
27Ing. Jarmila Bendová32732
28Ing. Zdeněk Pistora19733
29PhDr. Jiří Zíka36934
30Martin Landa25935
31Ing. Radim Menšík33336
VOLEBNÍ KRAJ: 2 Středočeský
ZVOLENI:
1Miloš Babiš862813
2Ing. Jaroslava Jermanová46411
3Ing. Kristýna Zelienková31622
4Mgr. Stanislav Berkovec46503
5Ing. Pavel Čihák23524
6PaedDr. Ivana Dobešová21175
NÁHRADNÍCI:
1Ing. František Petrtýl21966
2Ing. Libuše Švábová11217
3Ing. Milan Pour11568
4Ing. Regina Davídková6379
5MUDr. Jiří Landa140610
6Dana Chmelová48511
7Martin Rubeš44012
8Ing. Martin Petr, MBA79314
9MUDr. Ivan Heidler, CSc.73515
10František Martínek91516
11Ing. Canka Zemanová Poledníčková25417
12Bc. Bohumil Stibal40818
13Ing. Radek Moulis45919
14Věra Kresslová109720
15Zdeněk Helich24521
16Ing. Přemysl Mališ82622
17Ing. Jiří Haspeklo82923
18MUDr. Martin Vácha113124
19Ing. Josef Bonaventura50125
20Martin Haushalter61626
21Ing. Jakub Starý118227
22MUDr. Jiří Konáš56728
23Ing. Jozef Králik77629
24Jiří Flek46230
25Viktor Dlouhý16631
26Jiří Klán23332
27Ing. Jaroslav Sýkora18833
VOLEBNÍ KRAJ: 3 Jihočeský
ZVOLENI:
1Ing. Radka Maxová22611
2Ing. Roman Kubíček, Ph.D.11202
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Jiří Tyc12553
2Radek Hloušek6944
3Ing. Jan Kubík8975
4Josef Maxa6036
5Zdeněk Vituj10337
6Mgr. Radka Paulová13288
7Ing. Alfons Smolej4509
8Ing. Vladimír Švec56610
9PaedDr. Mgr. Jiří Toufar44711
10Mgr. Daniel Hovorka32112
11Ing. Radek Přílepek60413
12Martina Mannová38514
13Ing. František Konečný73015
14Ing. Petr Kalina34716
15RNDr. Michal Kohn, CSc.30317
16Ing. Eva Stárková37818
17MUDr. Jiří Holub70219
18Karel Palivec23320
19Ing. Petr Mika33821
20Ing. Jana Vaněčková76122
VOLEBNÍ KRAJ: 4 Plzeňský
ZVOLENI:
1Ing. Josef Vozdecký19251
2Ing. Jan Volný15082
3Ing. Pavel Šrámek, MBA17353
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Miloslava Rutová14834
2Pavel Strolený14605
3Petr Sterzl5206
4Mgr. Irena Langrová4397
5Mgr. et Mgr. Miroslav Šuma12718
6Ing. Jiří Dufka10639
7Ing. Zdeněk Hrubý47210
8MUDr. Milan Štěpáník109311
9Ing. Vladimír Kroc18612
10František Jelínek50313
11MUDr. Roman Kollros146714
12Jitka Fejtová31015
13Mgr. Miloš Vršecký57316
14Ludvík Lőffelmann37717
15Marie Lišková42818
16Jiří Šulc16319
17Mgr. Jindra Brojová37220
VOLEBNÍ KRAJ: 5 Karlovarský
ZVOLENI:
1Ing. Roman Procházka14721
2PhDr. Zdeněk Soukup14693
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Jan Ulrych7882
2Ing. Taťjana Krýslová8534
3Renata Oulehlová7085
4Karel Vít6586
5Mgr. Ing. Tomáš Prekop, MBA11247
6Mgr. Daniela Seifertová4578
7Martin Hurajčík4339
8Iveta Hejnová37410
9Čestmír Bruštík58611
10Oto Teuber67112
11Lenka Dvořáková58613
12Bc. Jan Bárta59114
VOLEBNÍ KRAJ: 6 Ústecký
ZVOLENI:
1Mgr. Richard Brabec42831
2Ing. Vlastimil Vozka40924
3Ing. Bronislav Schwarz39432
4Stanislav Pfléger22673
NÁHRADNÍCI:
1Helena Šutryová17125
2Vladimír Urban14926
3Mgr. et Bc. Jan Richter20427
4Bc. Milan Rychtařík10268
5MUDr. Petr Machold10579
6Vilém Zeiler69710
7MUDr. Ondřej Štěrba226811
8MUDr. Sáša Štembera296412
9Ing. Josef Dvořák96813
10Ing. Miroslav Jemelka97214
11Ing. Jiří Zelenka243615
12MUDr. Markéta Synková108516
13Ing. Berenika Peštová, Ph.D.104917
14Milada Benešová49518
15MUDr. Vlastimil Woznica192319
16Pavel Štěpař88520
17Ing. David Ryč54721
18PaedDr. Jan Micka144822
19Eduard Krejsa57823
20Ing. Antonín Hrstka25624
21Radek Flachs86025
22Bc. Kamila Bláhová115826
VOLEBNÍ KRAJ: 7 Liberecký
ZVOLENI:
1PhDr. Martin Komárek27071
2Bc. Jana Pastuchová24883
NÁHRADNÍCI:
1MUDr. Miloš Rejmont22444
2Tibor Batthyány16602
3Rostislav Chlupáč6805
4Ing. Miroslav Strnad10346
5Ing. Filip Galnor6697
6Bc. Milan Adamec5598
7Ing. Josef Matura5909
8Aleš Zeler64210
9Petr Balous25411
10Jaroslav Schneider72712
11Ing. Stanislav Říha, DiS.76913
12Mgr. Nikolaos Iliadis50014
13Alena Šafránková84315
14Zbyněk Šrámek54316
15Petr Neuhäuser46617
VOLEBNÍ KRAJ: 8 Královéhradecký
ZVOLENI:
1MUDr. Pavel Plzák29342
2Ing. Ivan Pilný23181
3Mgr. Martina Berdychová27123
NÁHRADNÍCI:
1Petr Sadovský13834
2Darina Kricnarová10625
3Mgr. Václav Víška, Ph.D.12936
4Jan Patzelt11577
5Miroslav Kodydek7408
6Roman Chromý9119
7Jan Borůvka82310
8Ing. Jan Groh, LL.M., MBA134511
9Eduard Petr50312
10Jiří Plšek87213
11Milan Maček43014
12Monika Poláková81715
13Ing. Jitka Košťálová98616
14Jan Kodydek39717
15Ing. Ivana Červinková78918
16Jiří Kubina54019
17Aleš Janouch60520
VOLEBNÍ KRAJ: 9 Pardubický
ZVOLENI:
1MUDr. David Kasal32763
2Ing. Martin Kolovratník29561
NÁHRADNÍCI:
1Petr Havlíček13032
2Mgr. Jana Hanzlíková20414
3RNDr. Emanuel Žďárský, CSc.17655
4Ing. Jan Heřmanský6716
5Stanislav Vodička10007
6Vladimír Antoch3988
7Jiří Pochobradský9479
8Ing.Jan Řehounek90610
9Ing. Helena Dvořáčková86611
10Mgr. Miroslav Polák81912
11Ing. Jaroslav Pulicar, MBA58613
12Ondřej Čermák68914
13Miroslav Navrátil22015
14Stanislav Ešner22516
15Libor Truhlář72517
16Vincent Pribula35518
17Bc. Martin Dudla77419
VOLEBNÍ KRAJ: 10 Vysočina
ZVOLENI:
1Mgr. et Mgr. Věra Jourová28161
2doc. RNDr. Miloslav Bačiak, Ph.D.12072
NÁHRADNÍCI:
1Jan Sobotka9823
2Ing. Josef Kott8444
3Ing. Zuzana Šánová8315
4Bc. Monika Oborná7756
5Radek Popelka5607
6Josef Nováček2518
7Ing. František Novák5039
8Ing. Miloslav Josífko83010
9Mgr. Ivana Kociánová54811
10Ing. Tomáš Beneš52812
11Ing. Pavel Švec45513
12Pavel Nožička44614
13Ing. Alena Šídlová24215
14Petr Aldorf11916
15Ing. Petr Machek41817
16Ing. Radek Zlesák52418
17Jan Nosek39519
18Jaroslava Kunstműllerová37120
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI:
1MgA. Martin Stropnický102031
2prof. MUDr. Rostislav Vyzula, CSc.86802
3prof. Ing. Karel Rais, CSc.,MBA,dr.h.c66063
4Ing. Bohuslav Chalupa21164
5MUDr. Miloslav Janulík26075
NÁHRADNÍCI:
1PhDr. Alžběta Vlčková16396
2Petr Švancara29317
3Mgr. Vladimír Jakubec9418
4Lukáš Kmenta6089
5Ing. Petr Šmidrkal63410
6Bc. Hana Steinhauserová110911
7Milan Vojta, M.A.57612
8Ing. Jiří Horák49013
9JUDr. Petra Rusňáková, Ph.D.130314
10Mgr. Milan Lúčka46315
11Ing. Jan Nečas66716
12Ing. Josef Houžvic27017
13Ing. Petr Hýbler34918
14Ing. Martin Marták47519
15Ing. Jaroslav Černý31720
16Ing. Zuzana Artimová58521
17Robert Pazdera67222
18Luděk Řehoř36823
19Mgr. Lubora Bednaříková48524
20RNDr. Jiří Procházka, MBA25325
21Ing. Jan Střechovský49926
22Ing. Vladislav Prášek59827
23Bc. Petr Ženožička13028
24Ing. Martin Hořice11129
25Ing. Josef Brandtner9330
26JUDr. Ivo Ježek27231
27Bc. Jan Tesař14932
28Bc. Tomáš Frýdek12733
29Pavel Iványi, LL.M., MBA19334
VOLEBNÍ KRAJ: 12 Olomoucký
ZVOLENI:
1MUDr. Milan Brázdil319310
2Ing. Jaroslav Faltýnek29081
3Ladislav Okleštěk16302
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Milan Feranec21203
2Ing. Petr Vrána15034
3Ing. Jiří Milek10675
4Ing. Pavel Stonawský7786
5Ing. Jaroslav Špaček20447
6Doc. PhDr. Dušan Tomajko, CSc.21818
7Ing. Mojmír Moček2989
8Pavla Dočkalová122811
9MUDr. Pavel Václavík175112
10Ing. Jiří Vozda91813
11Ing. Ivo Zatloukal63614
12Ing. Petr Měřínský51515
13Ing. Hana Naiclerová, MBA110216
14Jan Kunčar54917
15Mgr. Miroslav Žbánek26418
16Ing. Vladimír Holan22719
17Mgr. František Švec66420
18Svatoslav Hrubý48721
19Ing. Eduardo Junior Fernandez Gomez62822
VOLEBNÍ KRAJ: 13 Zlínský
ZVOLENI:
1Mgr. Radek Vondráček23921
2Margita Balaštíková18892
3MUDr. Pavel Volčík15703
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Vladimír Zejdl11174
2Mgr. Jiří Veselý9285
3Ing. Pavel Hájek8366
4Ing. Roman Heinz6747
5Lubomír Bocheza5188
6Lenka Vičarová8179
7Ing. Jiří Plášek58310
8Martina Hulínová63011
9PhDr.Mgr. František Sába, MPA71112
10MUDr. Pavol Skalka78613
11Ing. Helena Lepciová39914
12Otto Walter39815
13Ing. Vladimír Boráň36016
14Ing. Tomáš Filip69917
15MUDr. Karel Pavelka55518
16Ing. Karel Polák22919
17Ing. Julie Škrabánková37820
18MUDr. Jiří Javora80621
19Ing. Lenka Střálková60822
VOLEBNÍ KRAJ: 14 Moravskoslezský
ZVOLENI:
1Jana Lorencová69292
2Ing. Josef Hájek37871
3Jan Sedláček26993
4Martin Sedlář13964
5MUDr. Igor Nykl48055
NÁHRADNÍCI:
1Jarmila Uvírová13386
2Martin Beschl9287
3Ing. Jan Socha22988
4Robert Masarovič, MSc5789
5Mgr. Helena Pipreková64510
6Julius Zagyi31711
7Ing. Jiří Kopeň75012
8MUDr. Miroslav Kobsa, MBA180613
9Ing. Rostislav Kocián85714
10Ing. Květuše Szyroká65515
11Robert Lučan82916
12Ing. Šárka Šimoňáková138817
13MUDr. Radim Szotkowski181218
14Martin Karásek26019
15Mgr. Vladan Resner86920
16Ing. Patrik Bocek117721
17Ing. Vladimír Kulil, Ph.D.75122
18Vítězslav Bednařík55323
19Ing. Radim Vrbata93224
20Mgr. Vladislav Koval30925
21Milan Lichnovský23126
22Dalibor Janošek75527
23Petr Veselka41528
24Ing. Petr Želinský43829
25Jiří Buřt33230
26Anna Konderlová63331
27Ing. Josef Hub67232
28Ing. Antonín Polický97033
29Bc. Miroslav Šosták44734
30Marta Svobodová61335
31Tomáš Kupča39736
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ:
21 Komunistická strana Čech a Moravy
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI:
1Ing. Jiří Dolejš82192
2Mgr. Marta Semelová32911
NÁHRADNÍCI:
1Dagmar Gušlbauerová10993
2Milan Krajča14364
3Ludvík Šulda, BBA14215
4JUDr. Ivan Hrůza15116
5JUDr. Lubomír Ledl8627
6PhDr. Jiří Horák, CSc.5068
7Marcela Fraňková6219
8Josef Gottwald104210
9Pavel Ambrož31711
10RNDr. Milan Macek, CSc.99912
11Mgr. Jaromír Petelík96613
12Lenka Šimůnková122314
13JUDr. František Hoffman66315
14PhDr. Helena Briardová35016
15Karel Skoupil14817
16Ing. František Beneš, CSc.73818
17Ing. Jana Čunátová42819
18prof. RNDr. Jiří Hudeček, CSc.93420
19PhDr. Miroslava Moučková65021
20Suzana Exnerová22822
21Tomáš Kotek89523
22Vladimír Chaloupka16924
23Mgr. Ing. Ladislav Šafránek, CSc, MBA31125
24Mgr. Jiří Štainc85826
25Ing. Vít Kyselý19127
26Petr Šimša25728
27RNDr. Milan Neubert30529
28Bc. Jaroslav Kvapil, DiS.43230
29Mgr. Roman Janouch51731
30RSDr. Karel Hošek6832
31František Lojda16233
32Lukáš Vrobel36934
33JUDr. Petr Kokoška22735
34Mgr. Alena Hronová12136
VOLEBNÍ KRAJ: 2 Středočeský
ZVOLENI:
1JUDr. Stanislav Grospič60631
2Ing. Miloslava Vostrá38752
3Bc. Jan Klán18733
4Ing. Josef Vondrášek28424
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Ivan Cinka17095
2Mgr. Zdeněk Milata13576
3Stanislav Hejduk10897
4Ing. Pavel Posolda4588
5MVDr. Luboš Kudrna12089
6Bc. Ing. Šárka Kubelková140510
7Dušan Demko91811
8Pavel Hubený85012
9RSDr. Josef Hála180213
10Ing. Zdeněk Štefek106014
11Lenka Jíchová152115
12Mgr. Tereza Čechová Humpolcová119116
13Bohumil Franta37417
14Mgr. Ondřej Kazík97518
15Bc. Jaroslav Svoboda109919
16Jana Šedivá Krulišová70520
17Ondřej Hofmann104721
18Dana Kopecká87022
19Kateřina Pavlíková122323
20Rudolf Fidler65924
21RSDr. Milan Havlíček31525
22Ing. Václav Hlinka66726
23Martin Krajdl27727
24Ing. David Kváč60228
25Petr Kviz38329
26Zuzana Nekovářová65430
27JUDr. Rudolf Peltan36131
28Ing. Michaela Růžková, Ph.D.28832
29František Švarc52433
30Richard Fakenberg32734
VOLEBNÍ KRAJ: 3 Jihočeský
ZVOLENI:
1JUDr. Vojtěch Filip75511
2Alena Nohavová29843
NÁHRADNÍCI:
1RSDr. Petr Braný23732
2JUDr. Luboš Dvořák17584
3Vilém Klapsia7925
4Ladislav Šedivý13966
5Stanislav Češka7227
6Ing. Blanka Vykusová, CSc.7148
7Radek Nejezchleb11689
8Bohuslav Mrázek45510
9Ing. Zdeněk Straka28211
10Jaroslav Doucha61312
11Jana Kozáková53313
12Ing. Vladimír Klouda75914
13Mgr. Petra Ližanová93115
14Růžena Novotná40116
15Bc. Jan Pikous107217
16Mgr. Vítězslava Baborová173518
17Radka Bulantová141619
18Ing. Josef Válek27020
19Stanislav Sedláček49421
20JUDr. Tomeš Vytiska146022
VOLEBNÍ KRAJ: 4 Plzeňský
ZVOLENI:
1Ing. Karel Šidlo32671
2PhDr. Ing. Jiří Valenta23142
NÁHRADNÍCI:
1Alena Ratajová14823
2Ing. Lubomír Porvich14264
3RSDr. Josef Švarcbek13175
4Jitka Hejlová7766
5Jan Beneš8297
6Hana Váchalová8168
7Andrea Cízlová5749
8Josef Šefl41410
9RSDr. Jan Rejfek88611
10Gabriela Daniela Rýdlová57212
11František Hlásek29613
12Bc. Radek Jaroš44514
13Petr Šaufl50915
14Ing. Věstislav Křenek63516
15Jitka Havlíková29917
16Ing. Michaela Vávrová63618
17Milan Hajšman44819
18Jaroslav Řehák48920
VOLEBNÍ KRAJ: 5 Karlovarský
ZVOLENI:
1Mgr. Jaroslav Borka18242
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Pavel Hojda15621
2Vladimír Zima11873
3Ing. Eliška Stránská11054
4RSDr. Jan Votruba6095
5František Jurčák3846
6Bc. Petr Šikýř7507
7Ing. Václav Jakubík4528
8Jan Tancibudek4409
9Radomír Honců87010
10Jana Čepičková26111
11Dana Janurová47412
12Petr Hanzalius79913
13Jana Kumberová, DiS.72314
VOLEBNÍ KRAJ: 6 Ústecký
ZVOLENI:
1Gabriela Hubáčková59231
2Ing. Josef Šenfeld43976
3Ing. Hana Aulická Jírovcová43592
NÁHRADNÍCI:
1JUDr. Karel Krčmárik26363
2Doc. Dr. Václav Šenkýř, CSc.16324
3Bc. Jaroslav Kohout24245
4Tomáš Zíka16147
5Václav Beneš14788
6RSDr. Erika Sedláčková21709
7František Minárik172810
8Soňa Grochalová201211
9Mgr. Ľudmila Hodboďová134312
10Vlastimil Waic159813
11Bc. Aleš Tallowitz97914
12Ing. Jaroslava Šamsová58615
13Ing. Josef Nétek133616
14Alena Mádlová147017
15Vlastimil Lhoták96118
16Jaroslav Cingel25519
17Pavla Čapková62620
18Nataša Schalková18121
19Jindřich Dlouhý15122
20Jiří Havel24323
21Miloslav Buldra28324
22Mgr. Václav Dycka64025
23Martin Stojan, DiS.31826
VOLEBNÍ KRAJ: 7 Liberecký
ZVOLENI:
1Bc. Stanislav Mackovík47621
NÁHRADNÍCI:
1JUDr. Marie Nedvědová174912
2Lukáš Čížek15925
3Ing. František Pešek10722
4Mgr. Věra Skřivánková11383
5Mgr. Jaroslav Havelka5854
6Oldřich Panc12106
7Alena Košťáková5997
8František Chot9528
9Alexandr Šedivý4269
10Ing. Bohumila Ginzelová45110
11Ing. Helena Šafaříková30511
12Ing. Jan Malec52913
13Ing. Miloš Tita73514
14Kateřina Klikarová103115
15Václav Větrovec48816
16Taťjana Nováková62917
VOLEBNÍ KRAJ: 8 Královéhradecký
ZVOLENI:
1Mgr. Soňa Marková32291
2JUDr. PhDr. Zdeněk Ondráček, Ph.D.29992
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Pavel Janeček16123
2Ing. Jiří Baudyš10844
3Mgr. Věra Žižková9185
4JUDr. Václav Ort7106
5Mgr. Ondřej Bezděk8307
6Lenka Fialová, DiS.5748
7PaedDr. Josef Lukášek11889
8Hana Coufalová155210
9Bc. Zdeňka Šárová58611
10Martina Rambousková102712
11Mgr. Táňa Šormová68013
12Václav Šmatolán38314
13JUDr. Milan Novák76715
14Josef Dušek54816
15Zdeněk Hladík70317
16Ing. Lubomír Štěpán65018
17Petr Typlt107719
18JUDr. Zdeněk Plachetka59720
VOLEBNÍ KRAJ: 9 Pardubický
ZVOLENI:
1Ing. Květa Matušovská28561
2Mgr. Václav Snopek, CSc.20954
NÁHRADNÍCI:
1PhDr. Jana Žítková19182
2Ing. Pavel Kubů16183
3RSDr. Jaroslav Fišer15015
4Ing. Jan Foldyna9226
5Josef Bohatec7737
6Vladimír Příhoda7738
7Miloš Ouřecký9539
8Ing. Vladimír Dosoudil53410
9Ing. Petr Němec65411
10Ing. Martin Moravec, Ph.D.59012
11Jaroslav Hájek50213
12Bc. Jiří Jiruše37614
13Radim Fülle65815
14Antonín Vyšohlíd34316
15Mgr. Alice Moravcová91317
16Valéria Kmošťáková67518
17Miroslav Karlíček74119
VOLEBNÍ KRAJ: 10 Vysočina
ZVOLENI:
1Ing. Pavel Kováčik41531
2Josef Zahradníček23386
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Helena Vrzalová19352
2Milan Plodík17283
3Jan Slámečka15224
4Pavel Hodáč6715
5Ing. Ladislav Vejmělek6857
6Kamil Vejvoda9248
7Ing. Pavel Královec6309
8Jindřich Hrdlička67010
9Marek Nevoral140411
10Irena Lukášová30512
11Věra Stočková53013
12Jana Bencová92214
13Zdeněk Semorád65515
14JUDr. Drahoslav Oulehla116316
15Petr Vacek87717
16Čestmír Vitásek73618
17Ing. Štefan Nigoš40319
18Helena Novotná50620
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI:
1JUDr. Zuzka Bebarová Rujbrová76745
2doc. PhDr. Miroslav Grebeníček, CSc.66722
3MUDr. Vojtěch Adam63271
4Mgr. Ivo Pojezný42594
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Věra Křivánková40343
2Martin Říha21086
3Mgr. Pavel Macek13897
4Zdeněk Tesařík24228
5Bc. Emil Pernica, DiS.20209
6Pavel Herman97310
7Milan Hamala79211
8Ján Lahvička212212
9Ing. František Šlapanský102313
10Emil Vítek45314
11Radoslav Skála72615
12Ing. Jaroslava Hrozková70516
13Marie Košuličová83017
14Ing. Naděžda Šabrňáková108918
15PhDr. Iva Šmídová60519
16Táňa Bönischová150820
17JUDr. Stanislav Šprtel57921
18Ladislav Haller62922
19Ing. arch. Zdeněk Koudelka72323
20Jana Válková66224
21Vladimír Farský91025
22Jiří Hráček66926
23Martin Jordánek55327
24Martin Florus36028
25Jiří Fazor31929
26Josef Bouda, DiS.29830
27Ing. Igor Michalík32931
28Rostislav Boháček55232
29Zdeněk Šimek29633
30Pavel Balík50934
VOLEBNÍ KRAJ: 12 Olomoucký
ZVOLENI:
1RSDr. Alexander Černý31591
2RSDr. Josef Nekl19692
NÁHRADNÍCI:
1JUDr. Josef Augustin21953
2Bc. Petr Heblák17724
3Ing. Zdenka Szukalská13045
4Ing. Michal Symerský21656
5Pavel Horák15007
6Zuzana Böhmová20108
7Kamil Veselý6989
8František Mencner51510
9MUDr. Ivan Sumara133611
10PaedDr. Jaroslav Šlambor88412
11Bc. Vladimír Urbánek, DiS.115413
12Ing. Zdeněk Švec65514
13Miroslav Behro74015
14Mgr. Miroslav Raindl54516
15Bc. Jakub Beňo75717
16Josef Doubrava48018
17Ing. Miroslav Marek32719
18Ladislav Sypko66720
19Břetislav Passinger57321
20Marcela Reichová77122
21Jaroslav Opršal62023
VOLEBNÍ KRAJ: 13 Zlínský
ZVOLENI:
1RNDr. Vladimír Koníček28271
2Ing. Marie Pěnčíková20242
NÁHRADNÍCI:
1Vladimír Místecký14503
2Mgr. Evžen Krahula8584
3Mgr. Věra Lovecká9555
4Ing. Petr Polášek6736
5Ing. Jiří Jablunka7597
6JUDr. Antonín Blažek9818
7Pavlína Procházková9079
8Anna Chocholatá119910
9Ing. Esma Opravilová109911
10Ing. Ivan Mařák137912
11Ing. Jiří Varga103613
12JUDr. Josef Čejka61014
13Ivan Juřena50015
14Zdeněk Vejpustek62516
15Ing. Vítězslav Lapčík75417
16František Kašpar44918
17Ing. Pavel Kroča59619
18Dáša Bazalková58520
19RSDr. Jaroslav Procházka47821
20Jaroslav Kovařík40422
VOLEBNÍ KRAJ: 14 Moravskoslezský
ZVOLENI:
1Ing. Kateřina Konečná68664
2RSDr. Miroslav Opálka59121
3PaedDr. Milada Halíková46112
4Ing. René Číp28923
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Leo Luzar17305
2Irena Babicová20996
3Mgr. Bc. Petr Jančík24417
4Ing. Jitka Hanušova18668
5Ing. Bc. Petr Havránek9649
6Ing. Miroslav Hajdušík213210
7Jiří Blahuta166311
8Mgr. Bronislav Koňařík112912
9Mgr. Ivana Michálková72713
10Ing. Radim Hyvnar63114
11Mgr. Alena Grosová144315
12Bc. Monika Havlíčková113816
13Pavel Bačgoň129617
14Dagmar Valášková73618
15Mgr. Ivan Žárský150119
16Yveta Sekeráková77420
17Jaroslav Čech154721
18Ing. Eduard Heczko154322
19Mgr. Břetislav Suchomel89023
20Ing. RSDr. Svatomír Recman214224
21MVDr. Kateřina Křenková106325
22Jan Kotala86026
23Bc. Vlastimil Kupka39027
24Henryk Małysz96128
25Bc. Boris Richter71629
26Martin Špalek195330
27Ing. Tomáš Dener37631
28Tomáš Gallik196732
29Ing. Justina Kamená41533
30Ing. Gustav Pilch52834
31Pavel Nečas38235
32Ing. Petr Paláček121836

Předseda Státní volební komise:

Ing. Pecina, MBA, v. r.

Přesunout nahoru