Přejít na PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Vyhláška č. 92/2010 Sb.Vyhláška, kterou se mění vyhláška č. 446/2005 Sb., kterou se stanoví okruh cizinců, kteří mohou pobývat v tranzitním prostoru mezinárodního letiště na území České republiky pouze na základě uděleného letištního víza, ve znění pozdějších předpisů

Částka 34/2010
Platnost od 02.04.2010
Účinnost od 05.04.2010
Zrušeno k 01.01.2011 (428/2010 Sb.)
Trvalý odkaz Tisková verze Stáhnout PDF(?) Stáhnout DOCX

92

VYHLÁŠKA

ze dne 30. března 2010,

kterou se mění vyhláška č. 446/2005 Sb., kterou se stanoví okruh cizinců, kteří mohou pobývat v tranzitním prostoru mezinárodního letiště na území České republiky pouze na základě uděleného letištního víza, ve znění pozdějších předpisů

Ministerstvo vnitra stanoví podle § 182 odst. 1 písm. b) zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území České republiky a o změně některých zákonů, ve znění zákona č. 428/2005 Sb. a zákona č. 379/2007 Sb.:


Čl. I

Vyhláška č. 446/2005 Sb., kterou se stanoví okruh cizinců, kteří mohou pobývat v tranzitním prostoru mezinárodního letiště na území České republiky pouze na základě uděleného letištního víza, ve znění vyhlášky č. 356/2006 Sb., vyhlášky č. 418/2006 Sb., vyhlášky č. 13/2007 Sb., vyhlášky č. 246/2007 Sb. a vyhlášky č. 111/2008 Sb., se mění takto:

1. § 1 včetně poznámky pod čarou č. 1 zní:

㤠1

Tato vyhláška v návaznosti na přímo použitelný právní předpis Evropských společenství1) upravuje okruh cizinců, kteří mohou pobývat v tranzitním prostoru mezinárodního letiště na území České republiky pouze na základě uděleného letištního víza.

1) Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 810/2009 ze dne 13. července 2009 o kodexu Společenství o vízech (vízový kodex).“.

2. V § 2 odstavec 2 včetně poznámky pod čarou č. 2 zní:

(2) Cizinec podle odstavce 1 může pobývat v tranzitním prostoru mezinárodního letiště na území České republiky bez letištního víza na základě přímo použitelného právního předpisu Evropských společenství2).

2) Čl. 3 odst. 5 nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 810/2009 ze dne 13. července 2009 o kodexu Společenství o vízech (vízový kodex).“.

3. V § 2 se odstavec 3 zrušuje.


Čl. II

Účinnost

Tato vyhláška nabývá účinnosti dnem 5. dubna 2010.


Ministr:

Ing. Pecina, MBA, v. r.

Přesunout nahoru