Přejít na PLUS
Porovnání znění

Vyhláška č. 36/2006 Sb.Vyhláška o ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a o ověřování pravosti podpisu

Částka 17/2006
Platnost od 09.02.2006
Účinnost od 01.03.2006
Trvalý odkaz Tisková verze Stáhnout PDF(?) Stáhnout DOCX

36

VYHLÁŠKA

ze dne 31. ledna 2006

o ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a o ověřování pravosti podpisu

Ministerstvo vnitra stanoví podle § 21 zákona č. 21/2006 Sb., o ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a o ověřování pravosti podpisu a o změně některých zákonů (zákon o ověřování), (dále jen "zákon"):


§ 1

Seznam obecních úřadů, které provádějí vidimaci a legalizaci

Seznam obecních úřadů, které provádějí vidimaci a legalizaci, je stanoven v příloze č. 1 k této vyhlášce.

§ 2

Vyznačení vidimace

(1) Vidimace se vyznačí na vidimované listině formou ověřovací doložky na každém listu. Neopatří-li ověřující osoba ověřovací doložkou každý list vidimované listiny, spojí tyto pevně do svazku sešitím, které se přelepí. Přelepka se opatří otiskem úředního razítka z obou stran tak, že část otisku úředního razítka je otištěna na vidimované listině. Vzor ověřovací doložky je stanoven v příloze č. 2 k této vyhlášce.

(2) Není-li na vidimované listině dostatek místa pro vyznačení ověřovací doložky, vyznačí se ověřovací doložka na samostatném listu papíru pevně spojeném s vidimovanou listinou způsobem uvedeným v odstavci 1, přičemž přelepka se opatří otiskem úředního razítka z obou stran tak, že část otisku úředního razítka je otištěna na vidimované listině.

(3) Skládá-li se vidimovaná listina z jednoho či více listů a každý jednotlivý list obsahuje pouze jednu popsanou stranu, která se vidimuje, proškrtne se nepopsaná strana listu vidimované listiny z levého horního rohu do pravého dolního rohu a ověřovací doložka se vyznačí na straně listu, která je vidimována. Není-li dostatek místa pro vyznačení ověřovací doložky na straně listu, která je vidimována, vyznačí se ověřovací doložka na druhou stranu každého listu shora, pokud tyto nejsou pevně spojeny do svazku způsobem uvedeným v odstavci 1.

(4) Vznikne-li v textu vidimované listiny nebo mezi ověřovací doložkou vyznačenou na vidimované listině a textem uvedeným na této vidimované listině nepopsané místo, ověřující osoba proškrtne takto vzniklé nepopsané místo na vidimované listině z levého horního rohu do pravého dolního rohu.

§ 3

Vyznačení legalizace

(1) Legalizace se vyznačí na listině, na které je legalizován podpis, formou ověřovací doložky. Vzory ověřovací doložky jsou stanoveny v přílohách č. 3 a 4 k této vyhlášce.

(2) Jestliže se soubor listin při legalizaci pevně spojuje do svazku, spojí se sešitím, které se přelepí. Přelepka se opatří otiskem úředního razítka z obou stran tak, že část otisku úředního razítka je otištěna na listině.

(3) Není-li na listině, na které je legalizován podpis, dostatek místa pro vyznačení ověřovací doložky, vyznačí se ověřovací doložka na samostatném listu papíru pevně spojeném s listinou způsobem uvedeným v odstavci 2.

§ 4

Osvědčení o zkoušce

Vzor osvědčení, kterým se prokazuje složení zkoušky podle § 14 odst. 1 písm. c) zákona, je stanoven v příloze č. 5 k této vyhlášce.

§ 5

Ověřovací doložky

(1) Ověřovací doložka se vyznačí na listině, která je vidimována, formou

a) otisku razítka a ručním vypsáním údajů uvedených v § 8 zákona ověřující osobou, nebo

b) výtisku opatřeného pomocí výpočetní techniky, který obsahuje údaje uvedené v § 8 zákona. Výtisk je vytištěn na samolepicím štítku, nebo na listině, anebo na samostatném listu papíru. Štítek se nalepí na vidimovanou listinu a opatří se otiskem úředního razítka tak, že část otisku úředního razítka je otištěna na vidimované listině a část otisku úředního razítka je otištěna na tomto štítku. Výtisk ověřovací doložky na samostatném listu papíru se pevně spojí s vidimovanou listinou způsobem uvedeným v § 2 odst. 2.

(2) Ověřovací doložka se vyznačí na listině, na které je legalizován podpis, formou

a) otisku razítka a ručním vypsáním údajů uvedených v § 12 zákona ověřující osobou, nebo

b) výtisku opatřeného pomocí výpočetní techniky, který obsahuje údaje uvedené v § 12 zákona. Výtisk je vytištěn na samolepicím štítku, nebo na listině, anebo na samostatném listu papíru. Štítek se nalepí na listinu, na které je podpis legalizován, a opatří se otiskem úředního razítka tak, že část otisku úředního razítka je otištěna na listině, na které je podpis legalizován, a část otisku úředního razítka je otištěna na tomto štítku. Výtisk ověřovací doložky na samostatném listu papíru se pevně spojí s listinou, na které je podpis legalizován, způsobem uvedeným v ustanovení § 3 odst. 2.

(3) Ověřovací doložka se opatří otiskem jmenovky ověřující osoby, anebo ručním vypsáním jména, případně jmen a příjmení hůlkovým písmem, není-li jméno, případně jména, a příjmení součástí výtisku vyhotoveného pomocí výpočetní techniky, jejím podpisem a úředním razítkem.

§ 6

Vzor ověřovací knihy

Vzor tiskopisu ověřovací knihy je stanoven v příloze č. 6 k této vyhlášce.


§ 7

Účinnost

Tato vyhláška nabývá účinnosti dnem 1. března 2006.


Ministr:

Mgr. Bublan v. r.


Příloha č. 1 k vyhlášce č. 36/2006 Sb.

SEZNAM OBECNÍCH ÚŘADŮ, KTERÉ PROVÁDĚJÍ VIDIMACI A LEGALIZACI

JIHOČESKÝ KRAJ

Ve správním obvodu obce s rozšířenou působností

a) Blatná obecní úřady Bělčice, Bezdědovice, Blatná, Hajany, Chlum, Kadov, Lnáře, Mystice, Předmíř, Sedlice, Tchořovice, Uzenice, Záboří.

b) České Budějovice obecní úřady Adamov, Borek, Borovnice, Boršov nad Vltavou, Bošilec, Břehov, Cakov, Dasný, Dívčice, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Doubravice, Doudleby, Drahotěšice, Dříteň, Dubné, Dynín, Habří, Hlavatce, Hlincová Hora, Hluboká nad Vltavou, Homole, Hosín, Hrdějovice, Hůry, Chotýčany, Jankov, Kamenný Újezd, Komařice, Ledenice, Libín, Libníč, Lipí, Lišov, Litvínovice, Mazelov, Mydlovary, Nedabyle, Neplachov, Nová Ves, Olešník, Pištín, Planá, Plav, Radošovice, Roudné, Rudolfov, Římov, Sedlec, Srubec, Staré Hoděj ovice, Strážkovice, Střížov, Ševětín, Štěpánovice, Včelná, Vidov, Vitín, Vrábče, Vráto, Záboří, Zahájí, Závraty, Zliv, Žabovřesky, Magistrát města České Budějovice.

c) Český Krumlov obecní úřady Brloh, Černá v Pošumaví, Český Krumlov, Dolní Třebonín, Frymburk, Horní Planá, Hořice na Šumavě, Chvalšiny, Kájov, Křemže, Lipno nad Vltavou, Loučovice, Mirkovice, Mojné, Přídolí, Rožmberk nad Vltavou, Srnín, Větrní, Vyšší Brod, Zlatá Koruna.

d) Dačice obecní úřady Budeč, Český Rudolec, Dačice, Dešná, Slavonice, Staré Hobzí, Studená.

e) Jindřichův Hradec obecní úřady Deštná, Horní Pěna, Jarošov nad Nežárkou, Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Kunžak, Nová Bystřice, Nová Včelnice, Pluhův Žďár, Stráž nad Nežárkou, Strmilov.

f) Kaplice obecní úřady Benešov nad Černou, Besednice, Dolní Dvořiště, Horní Dvořiště, Kaplice, Malonty, Netřebice, Omlenice, Rožmitál na Šumavě, Střítež, Velešín.

g) Milevsko obecní úřady Bernartice, Borovany, Bránice, Hrejkovice, Chyšky, Jetětice, Kostelec nad Vltavou, Kovářov, Milevsko, Sepekov, Veselíčko, Zbelítov, Zhoř.

h) Písek obecní úřady Albrechtice nad Vltavou, Čimelice, Čížová, Dobev, Drhovle, Heřmaň, Kestřany, Kluky, Králova Lhota, Lety, Mirotice, Mirovice, Nevězíce, Orlík nad Vltavou, Oslov, Ostrovec, Písek, Podolí I, Protivín, Předotice, Rakovice, Ražice, Skály, Slabčice, Smetanova Lhota, Tálín, Varvažov, Vráž, Záhoří, Zvíkovské Podhradí.

i) Prachatice obecní úřady Dub, Hracholusky, Husinec, Chlumany, Chroboly, Ktiš, Lažiště, Lenora, Lhenice, Malovice, Mičovice, Netolice, Nová Pec, Pěčnov, Prachatice, Radhostice, Stožec, Strunkovice nad Blanicí, Těšovice, Vitějovice, Vlachovo Březí, Volary, Zbytiny, Želnava.

j) Soběslav obecní úřady Borkovice, Budislav, Dírná, Hlavatce, Klenovice, Myslkovice, Roudná, Řípec, Skalice, Soběslav, Sviny, Tučapy, Veselí nad Lužnicí, Vlastiboř,

k) Strakonice obecní úřady Cehnice, Čejetice, Čestice, Čepřovice, Doubravice, Drážov, Dřešín, Horní Poříčí, Hoslovice, Jinín, Katovice, Krty-Hradec, Kváskovice, Litochovice, Malenice, Mečichov, Miloňovice, Mnichov, Nihošovice, Nišovice, Nová Ves, Osek, Paračov, Pracejovice, Předslavice, Přechovice, Přešťovice, Radomyšl, Rovná, Řepice, Slaník, Sousedovice, Strakonice, Strašice, Střelské Hoštice, Štěkeň, Třebohostice, Třešovice, Volenice, Volyně.

l) Tábor obecní úřady Bechyně, Borotín, Dolní Hořice, Dražíce, Dražičky, Drhovice, Chotoviny, Choustník, Chrbonín, Chýnov, Jistebnice, Košice, Krátošice, Malšice, Mladá Vožice, Naděj kov, Nemyšl, Nová Ves u Mladé Vožice, Opařany, Planá nad Lužnicí, Radenín, Radimovice u Želče, Radkov, Rataje, Ratibořské Hory, Sezimovo Ústí, Smilovy Hory, Stádlec, Sudoměřice u Bechyně, Sudoměřice u Tábora, Tábor, Želeč.

m) Trhové Sviny obecní úřady Borovany, Horní Stropnice, Hranice, Jílovice, Kamenná, Ločenice, Mladošovice, Nové Hrady, Olešnice, Slavče, Svatý Jan nad Malší, Trhové Sviny, Žár.

n) Třeboň obecní úřady České Velenice, Chlum u Třeboně, Lomnice nad Lužnicí, Majdalena, Novosedly nad Nežárkou, Suchdol nad Lužnicí, Třeboň.

o) Týn nad Vltavou obecní úřady Dolní Bukovsko, Dražíč, Chrášťany, Temelín, Týn nad Vltavou, Všemyslice, Žimutice.

p) Vimperk obecní úřady Bohumilice, Borová Lada, Bošice, Čkyně, Horní Vltavice, Kvilda, Lčovice, Nicov, Stachy, Strážný, Svatá Maří, Šumavské Hoštice, Vacov, Vimperk, Vrbice, Zálezly, Zdíkov, Žárovná.

q) Vodňany obecní úřady Bavorov, Bílsko, Číčenice, Drahonice, Chelčice, Libějovice, Pivkovice, Stožice, Truskovice, Vodňany.

JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Ve správním obvodu obce s rozšířenou působností

a) Blansko obecní úřady Adamov, Blansko, Bořitov, Brťov-Jeneč, Bukovina, Bukovinka, Černá Hora, Doubravice nad Svitavou, Habrůvka, Jedovnice, Kotvrdovice, Krasová, Křtiny, Kulířov, Kuničky, Lipovec, Lipůvka, Lubě, Milonice, Olomučany, Ostrov u Macochy, Petrovice, Rájec-Jestřebí, Ráječko, Rudice, Senetářov, Sloup, Spešov, Šebrov-Kateřina, Šošůvka, Vavřinec, Vilémovice, Vysočany, Závist, Žďár.

b) Boskovice obecní úřady Benešov, Borotín, Boskovice, Cetkovice, Crhov, Černovice, Drnovice, Hodonín, Horní Poříčí, Horní Smržov, Jabloňany, Knínice, Kořenec, Křetín, Kunštát, Letovice, Lhota Rapotina, Lysice, Míchov, Němčíce, Nýrov, Okrouhlá, Olešnice, Pamětice, Petrov, Prostřední Poříčí, Roubanina, Rozseč nad Kunštátem, Rozsíčka, Sebranice, Skalice nad Svitavou, Stvolová, Sudice, Suchý, Sulíkov, Světlá, Svitávka, Šebetov, Úsobrno, Valchov, Vanovice, Vážany, Velké Opatovice, Vránová, Žďárná.

c) Brno úřady městských částí Brno-Bohunice, Brno-Bosonohy, Brno-Bystrc, Brno-Černovice, Brno-Chrlice, Brno-Ivanovice, Brno-jih, Brno-Jundrov, Brno-Kníničky, Brno-Kohoutovice, Brno-Komín, Brno-Královo Pole, Brno-Líšeň, Brno-Maloměřice a Obřany, Brno-Medlánky, Brno-Nový Lískovec, Brno-Rečkovice a Mokrá Hora, Brno-sever, Brno-Slatina, Brno-Starý Lískovec, Brno-střed, Brno-Tuřany, Brno-Útěchov, Brno-Vinohrady, Brno-Žabovřesky, Brno-Žebětín, Brno-Židenice, Magistrát města Brno.

d) Břeclav obecní úřady Břeclav, Bulhary, Hlohovec, Hrušky, Kostice, Ladná, Lanžhot, Lednice, Moravská Nová Ves, Moravský Žižkov, Podivín, Přítluky, Rakvice, Tvrdonice, Týnec, Valtice, Velké Bílovice, Zaječí.

e) Bučovice obecní úřady Bohaté Málkovice, Brankovice, Bučovice, Dražovice, Chvalkovice, Křižanovice, Letonice, Milonice, Nemochovice, Nemotice, Nesovice, Nevojice, Rašovice, Snovídky, Uhřice.

f) Hodonín obecní úřady Čejč, Čejkovice, Dolní Bojanovice, Dubňany, Hodonín, Karlín, Lužice, Mikulčice, Mutěnice, Nový Poddvorov, Petrov, Prušánky, Ratíškovice, Rohatec, Starý Poddvorov, Sudoměřice, Terezín.

g) Hustopeče obecní úřady Boleradice, Borkovany, Bořetice, Brumovice, Diváky, Horní Bojanovice, Hustopeče, Klobouky u Brna, Kobylí, Krumvíř, Křepice, Kurdějov, Morkůvky, Němčičky, Nikolčice, Popice, Pouzdřany, Starovice, Starovičky, Strachotín, Šakvice, Šitbořice, Uherčice, Velké Hostěrádky, Velké Němčíce, Velké Pavlovice, Vrbice.

h) Ivančice obecní úřady Biskoupky, Čučice, Dolní Kounice, Hlína, Ivančice, Ketkovice, Kupařovice, Mělčany, Moravské Bránice, Němčičky, Neslovice, Nová Ves, Nové Bránice, Oslavany, Pravlov, Senorady, Trboušany.

i) Kuřim obecní úřady Čebín, Česká, Hvozdec, Chudčice, Jinačovice, Kuřim, Lelekovice, Moravské Knínice, Rozdrojovice, Veverská Bítýška.

j) Kyjov obecní úřady Bukovany, Bzenec, Dambořice, Domanín, Hovorany, Ježov, Kelčany, Kostelec, Kyjov, Lovčice, Milotice, Násedlovice, Nechvalín, Nenkovice, Ostrovánky, Skoronice, Sobůlky, Strážovice, Svatobořice-Mistřín, Syrovín, Šardice, Těmice, Uhřice, Vacenovice, Věteřov, Vlkoš, Vracov, Žádovice, Žarošice, Ždánice, Želetice, Žeravice.

k) Mikulov obecní úřady Bavory, Brod nad Dyjí, Březí, Dobré Pole, Dolní Dunajovice, Dolní Věstonice, Drnholec, Jevišovka, Klentnice, Mikulov, Milovice, Novosedly, Nový Přerov, Pavlov, Perná, Sedlec.

l) Moravský Krumlov obecní úřady Bohutice, Dobelice, Dobřínsko, Dolní Dubňany, Džbánice, Horní Dubňany, Hostěradice, Jamolice, Jezeřany-Maršovice, Jiřice u Miroslavi, Lesonice, Miroslav, Miroslavské Knínice, Moravský Krumlov, Olbramovice, Petrovice, Rešice, Rybníky, Skalice, Suchohrdly u Miroslavi, Tavíkovice, Trstěnice, Vedrovice, Vémyslice.

m) Pohořelice obecní úřady Branišovice, Cvrčovice, Ivaň, Loděnice, Malešovice, Odrovice, Pasohlávky, Pohořelice, Přibice, Sumice, Troskotovice, Vlasatice, Vranovice.

n) Rosice obecní úřady Babice u Rosic, Domašov, Javůrek, Kratochvilka, Lesní Hluboké, Lukovany, Ostrovačice, Příbram na Moravě, Přibyslavice, Rosice, Říčany, Říčky, Stanoviště, Tetčice, Újezd u Rosic, Veverské Knínice, Vysoké Popovice, Zakřany, Zastávka, Zbraslav, Zbýšov.

o) Slavkov u Brna obecní úřady Bošovice, Heršpice, Hodějice, Holubice, Hostěrádky-Rešov, Hrušky, Kobeřice u Brna, Křenovice, Lovčičky, Milešovice, Němčany, Nížkovice, Otnice, Slavkov u Brna, Saratice, Vážany nad Litavou, Velešovice, Zbýšov.

p) Slapanice obecní úřady Babice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou, Blažovice, Březina, Hostěnice, Jiříkovice, Kanice, Kobylnice, Kovalovice, Modříce, Mokrá-Horákov, Moravany, Nebovidy, Ochoz u Brna, Omice, Ořechov, Ostopovice, Podolí, Ponětovice, Popůvky, Pozořice, Prače, Prštice, Radostice, Rebešovice, Řícmanice, Silůvky, Sivice, Sokolnice, Střelíce, Šlapanice, Telnice, Troubsko, Tvarožná, Újezd u Brna, Velatice, Viničné Sumice, Vranov, Zelešice.

q) Tišnov obecní úřady Borač, Braníškov, Brumov, Březina, Deblín, Dolní Loučky, Doubravník, Drahonín, Drásov, Heroltice, Hluboké Dvory, Hradčany, Kaly, Katov, Křižínkov, Lažánky, Lomnice, Lomnička, Malhostovice, Maršov, Nedvědice, Níhov, Olší, Osiky, Pernštejnské Jestřábí, Předklášteří, Rohozec, Sentice, Skryje, Svatoslav, Šerkovice, Štěpánovice, Tišnov, Unín, Žďárec, Železné.

r) Veselí nad Moravou obecní úřady Blatnice pod Svatým Antonínkem, Blatnička, Hroznová Lhota, Hrubá Vrbka, Javorník, Kněždub, Kozojídky, Kuželov, Lipov, Louka, Malá Vrbka, Moravský Písek, Nová Lhota, Radějov, Strážnice, Suchov, Tasov, Tvarožná Lhota, Velká nad Veličkou, Veselí nad Moravou, Vnorovy, Žeraviny.

s) Vyškov obecní úřady Bohdalice-Pavlovice, Dětkovice, Drnovice, Habrovany, Hlubočany, Hoštice-Heroltice, Hvězdlice, Ivanovice na Hané, Ježkovice, Komořany, Kozlany, Krásensko, Křižanovice u Vyškova, Kučerov, Luleč, Lysovice, Medlovice, Moravské Málkovice, Nemojany, Olšany, Orlovice, Podbřežice, Podivice, Podomí, Prusy-Boškůvky, Pustiměř, Račice-Pístovice, Radslavice, Rostěnice-Zvonovice, Rousínov, Ruprechtov, Rybníček, Studnice, Svábenice, Vyškov, Zelená Hora.

t) Znojmo obecní úřady Bantice, Běhařovice, Bítov, Blížkovice, Božice, Břežany, Citonice, Ctidružice, Čejkovice, Dobšice, Dyjákovice, Dyjákovičky, Dyje, Grešlové Mýto, Havraníky, Hevlín, Hluboké Mašůvky, Hnanice, Hodonice, Horní Břečkov, Horní Dunajovice, Hostim, Hrabětice, Hrádek, Hrušovany nad Jevišovkou, Chvalatice, Chvalovice, Jaroslavice, Jevišovice, Korolupy, Kravsko, Krhovice, Křepice, Křídlůvky, Kuchařovice, Lančov, Lechovice, Lesná, Litobratřice, Lubnice, Mackovice, Mašovice, Medlice, Mikulovice, Milíčovice, Morašice, Nový Saldorf-Sedlešovice, Olbramkostel, Oleksovice, Pavlice, Plaveč, Podhradí nad Dyjí, Podmolí, Podmyče, Práče, Pravice, Prosiměřice, Přeskače, Slup, Stálky, Starý Petřín, Stošíkovice na Louce, Strachotice, Suchohrdly, Šafov, Šanov, Šatov, Štítary, Šumná, Tasovice, Těšetice, Tvořihráz, Uherčice, Újezd, Únanov, Valtrovice, Velký Karlov, Vevčice, Višňové, Vítonice, Vracovice, Vranov nad Dyjí, Vranovská Ves, Vratěnín, Vrbovec, Výrovice, Znojmo, Žerotice, Žerůtky.

u) Židlochovice obecní úřady Blučina, Bratčice, Holasice, Hrušovany u Brna, Ledce, Medlov, Měnín, Moutnice, Nesvačilka, Nosislav, Opatovice, Přísnotice, Rajhrad, Rajhradice, Sobotovice, Syrovice, Těšany, Unkovice, Vojkovice, Žabčice, Žatčany, Židlochovice.

KARLOVARSKÝ KRAJ

Ve správním obvodu obce s rozšířenou působností

a) Aš obecní úřady Aš, Hazlov, Hranice.

b) Cheb obecní úřady Dolní Zandov, Františkovy Lázně, Cheb, Libá, Lipová, Luby, Nebanice, Plesná, Skalná, Třebeň, Tuřany, Vojtanov.

c) Karlovy Vary obecní úřady Andělská Hora, Bečov nad Teplou, Bochov, Božičany, Březová, Cernava, Čichalov, Dalovice, Hory, Chýše, Jenišov, Krásné Údolí, Kyselka, Nejdek, Nová Role, Nové Hamry, Otovice, Otročin, Pila, Pšov, Sadov, Smolné Pece, Stanovíce, Stružná, Šemnice, Štědrá, Toužim, Valeč, Verušičky, Vrbice, Žlutíce, Magistrát města Karlovy Vary.

d) Kraslice obecní úřady Kraslice, Oloví, Rotava.

e) Mariánské Lázně obecní úřady Drmoul, Lázně Kynžvart, Mariánské Lázně, Mnichov, Prameny, Teplá, Tři Sekery, Valy, Velká Hleďsebe, Vlkovice, Zádub-Závišín.

f) Ostrov obecní úřady Abertamy, Boží Dar, Hájek, Horní Blatná, Hroznětín, Jáchymov, Merklín, Ostrov, Pernink, Potůčky, Stráž nad Ohří, Velichov, Vojkovice.

g) Sokolov obecní úřady Březová, Bukovany, Citice, Dasnice, Dolní Rychnov, Habartov, Horní Slavkov, Chlum Svaté Maří, Chodov, Josefov, Kaceřov, Krajková, Královské Poříčí, Krásno, Kynšperk nad Ohří, Libavské Údolí, Loket, Lomnice, Nové Sedlo, Rovná, Sokolov, Svatava, Tatrovice, Vintířov.

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

Ve správním obvodu obce s rozšířenou působností

a) Broumov obecní úřady Adršpach, Božanov, Broumov, Hejtmánkovice, Heřmánkovice, Hynčice, Jetřichov, Křinice, Martínkovice, Meziměstí, Otovice, Šonov, Teplice nad Metují, Vernéřovice.

b) Dobruška obecní úřady Bačetín, Bohdašín, České Meziříčí, Deštné v Orlických horách, Dobré, Dobruška, Dobřany, Janov, Kounov, Králova Lhota, Mokré, Ohnišov, Olešnice v Orlických horách, Opočno, Podbřezí, Pohoří, Přepychy, Sedloňov, Semechnice, Trnov, Val.

c) Dvůr Králové nad Labem obecní úřady Bílá Třemešná, Borovnice, Borovnička, Dolní Brusnice, Doubravice, Dubenec, Dvůr Králové nad Labem, Horní Brusnice, Hřibojedy, Choustníkovo Hradiště, Kocbeře, Kohoutov, Kuks, Lanžov, Libotov, Litíč, Mostek, Nemojov, Trotina, Třebihošť, Vilantice, Vítězná, Vlčkovice v Podkrkonoší, Zábřezí-Řečice, Zdobin.

d) Hořice obecní úřady Bílsko u Hořic, Cerekvice nad Bystřicí, Dobrá Voda u Hořic, Holovousy, Hořice, Chomutice, Jeřice, Miletín, Milovice u Hořic, Ostroměř, Podhorní Újezd a Vojice, Rohoznice, Sukorady, Třebnouševes, Úhlejov.

e) Hradec Králové obecní úřady Blešno, Boharyně, Černilov, Černožice, Divec, Dobřenice, Dohalice, Dolní Přím, Habřina, Holohlavý, Hořiněves, Hrádek, Hvozdnice, Chlumec nad Cidlinou, Chudeřice, Jeníkovice, Jílovice, Káranice, Klamoš, Kosice, Kratonohy, Ledce, Lejšovka, Lhota pod Libčany, Libčany, Libníkovice, Librantice, Libřice, Lišice, Lodín, Lochenice, Lovčice, Mokrovousy, Nechanice, Obědovice, Olešnice, Osice, Osičky, Praskačka, Předměřice nad Labem, Převýšov, Puchlovice, Radíkovice, Roudnice, Sendražice, Skalice, Smiřice, Smržov, Sovětice, Stará Voda, Stěžery, Stračov, Střezetice, Světí, Syrovátka, Těchlovice, Třebechovice pod Orebem, Všestary, Výrava, Vysoká nad Labem, Magistrát města Hradec Králové.

f) Jaroměř obecní úřady Dolany, Chvalkovice, Jaroměř, Jasenná, Rasošky, Rychnovek, Velichovky.

g) Jičín obecní úřady Bačalky, Běchary, Bystřice, Češov, Dětenice, Dolní Lochov, Dřevěnice, Holin, Choteč, Chyjice, Jičín, Jičíněves, Kopidlno, Kozojedy, Lázně Bělohrad, Libáň, Libošovice, Libuň, Lužany, Markvartice, Mladějov, Mlázovice, Nemyčeves, Podhradí, Radim, Samšina, Slatiny, Sobotka, Staré Hrady, Staré Místo, Střevač, Šárovcova Lhota, Valdice, Veliš, Volanice, Vršce, Vysoké Veselí, Železnice, Žlunice.

h) Kostelec nad Orlicí obecní úřady Albrechtice nad Orlicí, Bolehošť, Borohrádek, Borovnice, Častolovice, Čermná nad Orlicí, Čestice, Doudleby nad Orlicí, Hřibiny-Ledská, Kostelec nad Orlicí, Krchleby, Lípa nad Orlicí, Nová Ves, Olešnice, Týniště nad Orlicí, Žďár nad Orlicí.

i) Náchod obecní úřady Bezděkov nad Metují, Bukovice, Červený Kostelec, Česká Čermná, Česká Metuje, Česká Skalice, Dolní Radechová, Horní Radechová, Hořičky, Hronov, Kramolna, Machov, Náchod, Nový Hrádek, Police nad Metují, Slatina nad Úpou, Stárkov, Studnice, Suchý Důl, Velká Jesenice, Velké Petrovice, Velké Poříčí, Vlkov, Vysokov, Zábrodí, Žďár nad Metují, Žďárky,

j) Nová Paka obecní úřady Nová Paka, Pecka, Stará Paka, Úbislavice, Vidochov.

k) Nové Město nad Metují obecní úřady Bohuslavice, Cernčice, Nahořany, Nové Město nad Metují, Provodov-Sonov, Slavětín nad Metují.

l) Nový Bydžov obecní úřady Barchov, Hlušíce, Humburky, Kobylice, Králíky, Lužec nad Cidlinou, Měník, Mlékosrby, Myštěves, Nepolisy, Nový Bydžov, Ohnišťany, Petrovice, Prásek, Skřivany, Sloupno, Smidary, Starý Bydžov, Vinary, Zachrašťany.

m) Rychnov nad Kněžnou obecní úřady Bartošovice v Orlických horách, Bílý Újezd, Byzhradec, Cerníkovice, Javorníce, Kvasiny, Lhoty u Potštejna, Liberk, Lično, Lukavice, Orlické Záhoří, Osečnice, Pěčín, Potštejn, Rokytnice v Orlických horách, Rybná nad Zdobnicí, Rychnov nad Kněžnou, Říčky v Orlických horách, Skuhrov nad Bělou, Slatina nad Zdobnicí, Solnice, Synkov-Slemeno, Vamberk, Voděrady, Záměl, Zdobnice.

n) Trutnov obecní úřady Batňovice, Bernartice, Dolní Olešnice, Hajnice, Havlovice, Horní Maršov, Horní Olešnice, Chotěvice, Chvaleč, Janské Lázně, Jívka, Libňatov, Malá Úpa, Malé Svatoňovice, Maršov u Úpice, Mladé Buky, Pec pod Sněžkou, Pilníkov, Radvanice, Rtyně v Podkrkonoší, Staré Buky, Suchovršice, Svoboda nad Úpou, Trutnov, Úpice, Velké Svatoňovice, Vlčice, Žacléř.

o) Vrchlabí obecní úřady Čermná, Černý Důl, Dolní Branná, Dolní Dvůr, Dolní Kalná, Dolní Lánov, Horní Kalná, Hostinné, Kunčice nad Labem, Lánov, Prosečné, Rudník, Strážné, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí.

LIBERECKÝ KRAJ

Ve správním obvodu obce s rozšířenou působností

a) Česká Lípa obecní úřady Blíževedly, Brniště, Česká Lípa, Doksy, Dubá, Dubnice, Hamr na Jezeře, Holany, Horní Libchava, Horní Police, Jestřebí, Kravaře, Mimoň, Sosnová, Stráž pod Ralskem, Stružnice, Tuhaň, Velký Valtinov, Volfartice, Zahrádky, Zákupy, Žandov, Ždírec.

b) Frýdlant obecní úřady Bílý Potok, Bulovka, Černousy, Dětřichov, Dolní Řasníce, Frýdlant, Habartice, Hejnice, Heřmanice, Horní Řasníce, Jindřichovice pod Smrkem, Kunratice, Lázně Libverda, Nové Město pod Smrkem, Pertoltice, Raspenava, Višňová.

c) Jablonec nad Nisou obecní úřady Bedřichov, Dalešice, Jablonec nad Nisou, Janov nad Nisou, Josefův Důl, Lučany nad Nisou, Maršovice, Nová Ves nad Nisou, Pulečný, Rádlo, Rychnov u Jablonce nad Nisou.

d) Jilemnice obecní úřady Benecko, Bukovina u Čisté, Čistá u Horek, Horka u Staré Paky, Horní Branná, Jablonec nad Jizerou, Jestřabí v Krkonoších, Jilemnice, Kruh, Levínská Olešnice, Martinice v Krkonoších, Mříčná, Paseky nad Jizerou, Poniklá, Rokytnice nad Jizerou, Roztoky u Jilemnice, Studenec, Svojek, Ví chová nad Jizerou, Vítkovice.

e) Liberec obecní úřady Bílý Kostel nad Nisou, Cetenov, Český Dub, Dlouhý Most, Hodkovice nad Mohelkou, Hrádek nad Nisou, Chotyně, Chrastavá, Jablonné vPodještědí, Jeřmanice, Kryštofovo Údolí, Křižany, Mníšek, Nová Ves, Oldřichov v Hájích, Osečná, Proseč pod Ještědem, Rynoltice, Stráž nad Nisou, Světlá pod Ještědem, Šimonovice, Všelibice, Městský obvod Vratislavice nad Nisou, Magistrát města Liberec.

f) Nový Bor obecní úřady Cvikov, Kamenický Šenov, Kunratice u Cvikova, Nový Bor, Okrouhlá, Skalice u České Lípy, Sloup v Čechách, Svor.

g) Semily obecní úřady Bělá, Benešov u Semil, Bozkov, Bradlecká Lhota, Háje nad Jizerou, Chuchelna, Jesenný, Košťálov, Libštát, Lomnice nad Popelkou, Semily, Slaná, Syřenov, Vysoké nad Jizerou, Záhoří.

h) Tanvald obecní úřady Děsná, Harrachov, Jiřetín pod Bukovou, Kořenov, Plavý, Smržovka, Tanvald, Velké Hamry, Zlatá Olešnice.

i) Turnov obecní úřady Čtveřín, Frýdštejn, Hrubá Skála, Jenišovice, Karlovice, Klokočí, Kobyly, Ktová, Lažany, Malá Skála, Mírová pod Kozákovem, Modři šice, Ohrazenice, Paceřice, Přepeře, Příšovice, Rovensko pod Troskami, Svijanský Újezd, Svijany, Sychrov, Tatobity, Turnov, Vlastibořice, Všeň, Vyskeř, Žďárek.

j) Železný Brod obecní úřady Držkov, Koberovy, Líšný, Loužnice, Pěnčín, Radčice, Skuhrov, Vlastiboř, Zásada, Železný Brod.

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Ve správním obvodu obce s rozšířenou působností

a) Bílovec obecní úřady Albrechtičky, Bílov, Bílovec, Bítov, Bravantice, Jistebník, Kujavy, Pustějov, Slatina, Studénka, Tísek, Velké Albrechtice.

b) Bohumín obecní úřady Bohumín, Dolní Lutyně, Rychvald.

c) Bruntál obecní úřady Andělská Hora, Bílčice, Bruntál, Dětřichov nad Bystřicí, Dvorce, Horní Benešov, Horní Životice, Karlova Studánka, Karlovice, Křišťanovice, Leskovec nad Moravicí, Lomnice, Ludvíkov, Mezina, Milotice nad Opavou, Moravskoslezský Kočov, Nová Pláň, Nové Heřminovy, Oborná, Rázová, Roudno, Rudná pod Pradědem, Staré Heřminovy, Staré Město, Světlá Hora, Svobodné Heřmanice, Široká Niva, Václavov u Bruntálu, Valšov, Vrbno pod Pradědem.

d) Český Těšín obecní úřady Český Těšín, Chotěbuz.

e) Frenštát pod Radhoštěm obecní úřady Bordovice, Frenštát pod Radhoštěm, Lichnov, Tichá, Trojanovice, Veřovice.

f) Frýdek-Místek obecní úřady Baška, Brušperk, Bruzovice, Dobrá, Dobratice, Dolní Domaslavice, Dolní Tošanovice, Fryčovice, Frýdek-Místek, Horní Domaslavice, Horní Tošanovice, Hukvaldy, Kaňovice, Kozlovice, Krásná, Krmelín, Lhotka, Lučina, Morávka, Nižní Lhoty, Nošovice, Palkovice, Paskov, Pražmo, Raškovice, Repiště, Sedliště, Soběšovice, Staré Město, Stařic, Sviadnov, Třanovice, Vojkovice, Vyšní Lhoty.

g) Frýdlant nad Ostravicí obecní úřady Bílá, Čeladná, Frýdlant nad Ostravicí, Janovice, Kunčice pod Ondřej níkem, Metyl ovice, Ostravice, Pržno, Pstruží, Staré Hamry.

h) Havířov obecní úřady Albrechtice, Horní Bludovice, Horní Suchá, Těrlicko, Magistrát města Havířov.

i) Hlučín obecní úřady Bělá, Bohuslavice, Darkovice, Děhylov, Dobroslavice, Dolní Benešov, Hať, Hlučín, Kozmice, Ludgeřovice, Markvartovice, Píšť, Silheřovice, Vřesina, Závada.

j) Jablunkov obecní úřady Bocanovice, Bukovec, Dolní Lomná, Horní Lomná, Hrádek, Hrčava, Jablunkov, Milíkov, Mosty u Jablunkova, Návsí, Písečná, Písek.

k) Karviná obecní úřady Dětmarovice, Petrovice u Karviné, Stonava, Magistrát města Karviná.

l) Kopřivnice obecní úřady Kateřinice, Kopřivnice, Mošnov, Petřvald, Příbor, Skotnice, Štramberk, Trnávka, Závišice, Ženklava.

m) Kravaře obecní úřady Bolatice, Chuchelná, Kobeřice, Kravaře, Rohov, Strahovice, Sudice, Štěpánkovice, Třebom.

n) Krnov obecní úřady Bohušov, Brantice, Býkov-Láryšov, Heřmanovice, Holčovice, Hošťálkovy, Jindřichov, Krasov, Krnov, Lichnov, Město Albrechtice, Osoblaha, Petrovice, Rusín, Slezské Rudoltice, Uvalno, Zátor.

o) Nový Jičín obecní úřady Bartošovice, Bernartice nad Odrou, Hladké Životice, Hodslavice, Hostašovice, Jeseník nad Odrou, Kunín, Libhošť, Mořkov, Nový Jičín, Rybí, Sedlnice, Starý Jičín, Suchdol nad Odrou, Šenov u Nového Jičína, Životice u Nového Jičína.

p) Odry obecní úřady Fulnek, Heřmanice u Oder, Heřmánky, Jakubčovice nad Odrou, Luboměř, Mankovice, Odry, Spálov, Vražné, Vrchy.

q) Opava obecní úřady Branka u Opavy, Brumovice, Budišovice, Dolní Životice, Háj ve Slezsku, Hlavnice, Hlubočec, Hněvošice, Holasovice, Hrabyně, Hradec nad Moravicí, Chlebičov, Chvalíkovice, Jakartovice, Jezdkovice, Kyj ovice, Lhotka u Litultovic, Litultovice, Mikolajice, Mladecko, Mokré Lazce, Neplachovice, Nové Sedlice, Oldřišov, Otice, Pustá Polom, Raduň, Skřipov, Slavkov, Služovice, Sosnová, Stěbořice, Štáblovice, Štítina, Těškovice, Uhlířov, Velké Heraltice, Velké Hoštice, Vršovice, Magistrát města Opava.

r) Orlová obecní úřady Doubrava, Orlová, Petřvald.

s) Ostrava obecní úřady Cavisov, Dolní Lhota, Horní Lhota, Klimkovice, Olbramice, Stará Ves nad Ondřej nicí, Senov, Václavovice, Velká Polom, Vratimov, Vřesina, Zbyslavice a úřady městských obvodů Hošťálkovice, Hrabová, Krásné Pole, Lhotka, Mariánské Hory a Hulváky, Martinov, Michálkovice, Moravská Ostrava a Přívoz, Nová Bělá, Nová Ves, Ostrava-Jih, Petřkovice, Plesná, Polanka nad Odrou, Porubá, Proskovice, Pustkovec, Radvanice a Bartovice, Slezská Ostrava, Stará Bělá, Svinov, Třebovice, Vítkovice, Magistrát města Ostrava.

t) Rýmařov obecní úřady Břidličná, Dolní Moravice, Horní Město, Jiříkov, Malá Morávka, Malá Štáhle, Rýmařov, Ryžoviště, Stará Ves, Tvrdkov, Velká Stáhle.

u) Třinec obecní úřady Bystřice, Hnojník, Komorní Lhotka, Košařiska, Nýdek, Ropice, Reka, Smilovice, Střítež, Třinec, Vendryně, Vělopolí.

v) Vítkov obecní úřady Březová, Budišov nad Budišovkou, Čermná ve Slezsku, Kružberk, Melč, Moravice, Nové Lublice, Radkov, Staré Těchanovice, Svatoňovice, Větřkovice, Vítkov.

OLOMOUCKÝ KRAJ

Ve správním obvodu obce s rozšířenou působností

a) Hranice obecní úřady Bělotín, Býškovice, Dolní Těšice, Horní Újezd, Hrabůvka, Hranice, Hustopeče nad Bečvou, Jindřichov, Malhotice, Milenov, Milotice nad Bečvou, Olšovec, Opatovice, Paršovice, Partutovice, Polom, Potštát, Radíkov, Rakov, Rouské, Skalička, Střítež nad Ludinou, Špičky, Teplice nad Bečvou, Ústí, Všechovice.

b) Jeseník obecní úřady Bělá pod Pradědem, Bernartice, Bílá Voda, Černá Voda, Česká Ves, Hradec-Nová Ves, Javorník, Jeseník, Kobylá nad Vidnavkou, Lipová-lázně, Mikulovice, Ostružná, Písečná, Skorošice, Stará Červená Voda, Supíkovice, Uhelná, Vápenná, Velká Kraš, Velké Kunětice, Vidnava, Vlčice, Zlaté Hory, Žulová.

c) Konice obecní úřady Bohuslavice, Brodek u Konice, Březsko, Budětsko, Dzbel, Horní Štěpánov, Hvozd, Jesenec, Kladky, Konice, Lipová, Ludmírov, Ochoz, Skřípov, Stražisko, Suchdol, Šubířov.

d) Lipník nad Bečvou obecní úřady Bohuslávky, Dolní Újezd, Jezernice, Kladníky, Lhota, Lipník nad Bečvou, Osek nad Bečvou, Soběchleby, Týn nad Bečvou, Veselíčko.

e) Litovel obecní úřady Bílá Lhota, Bílsko, Bouzov, Červenka, Dubčany, Haňovice, Cholina, Litovel, Luká, Měrotín, Mladeč, Náklo, Pňovice, Senice na Hané, Senička, Slavětín, Střeň, Vilémov.

f) Mohelnice obecní úřady Klopina, Krchleby, Líšnice, Loštice, Maletín, Mírov, Mohelnice, Moravičany, Palonín, Pavlov, Třeština, Úsov.

g) Olomouc obecní úřady Bělkovice-Lašťany, Blatec, Bohuňovice, Bukovany, Bystrovany, Daskabát, Dolany, Doloplazy, Drahanovice, Dub nad Moravou, Grygov, Hlubočky, Hlušovice, Hněvotín, Horka nad Moravou, Charváty, Kožušany-Tážaly, Krčmaň, Křelov-Břuchotín, Liboš, Luběnice, Lutín, Majetín, Mrsklesy, Náměšť na Hané, Přáslavice, Příkazy, Samotišky, Skrbeň, Slatinice, Suchonice, Štěpánov, Těšetice, Tršice, Ústín, Velká Bystřice, Velký Týnec, Velký Újezd, Věrovany, Magistrát města Olomouc.

h) Prostějov obecní úřady Alojzov, Bedihošť, Bílovice-Lutotín, Brodek u Prostějova, Buková, Čehovice, Čechy pod Kosířem, Čelčice, Čelechovice na Hané, Dětkovice, Dobrochov, Dobromilice, Doloplazy, Drahany, Držovice, Hluchov, Hrubčice, Ivaň, Klenovice na Hané, Klopotovice, Kostelec na Hané, Koválovice-Osíčany, Kralice na Hané, Krumsín, Laškov, Lešany, Malé Hradisko, Mořice, Mostkovice, Myslejovice, Němčíce nad Hanou, Nezamyslice, Ohrozím, Olšany u Prostějova, Ondratice, Otaslavice, Pavlovice u Kojetína, Pěnčín, Pivín, Plumlov, Prostějov, Prostějovičky, Protivanov, Přemysl ovice, Ptení, Rozstání, Seloutky, Skalka, Slatinky, Smržice, Srbce, Stařechovice, Tištín, Tvorovice, Určice, Vícov, Vranovice-Kelčice, Vrbátky, Vrchoslavice, Vřesovice, Výšovice, Želeč.

i) Přerov obecní úřady Beňov, Brodek u Přerova, Domaželice, Dřevohostice, Horní Moštěnice, Kojetín, Kokory, Křenovice, Lazníky, Lobodice, Měrovice nad Hanou, Prosenice, Přerov, Radslavice, Rokytnice, Říkovice, Stará Ves, Tovačov, Troubky, Výkleky.

j) Šternberk obecní úřady Babice, Domašov nad Bystřicí, Domašov u Šternberka, Hlásnice, Hnojíce, Horní Loděnice, Hraničné Petrovice, Huzová, Jívová, Komárov, Lipina, Lužice, Mladějovice, Moravský Beroun, Mutkov, Norberčany, Strukov, Štarnov, Šternberk, Žerotín.

k) Šumperk obecní úřady Bludov, Bohdíkov, Bohutín, Branná, Bratrušov, Bušín, Dlouhomilov, Dolní Studénky, Hanušovice, Hraběšice, Hrabišín, Chromeč, Jakubovice, Jindřichov, Kopřivná, Libina, Loučná nad Děsnou, Malá Morava, Nový Malin, Olšany, Oskava, Petrov nad Desnou, Písařov, Rapotín, Rejchartice, Ruda nad Moravou, Sobotín, Staré Město, Sudkov, Šumperk, Velké Losiny, Vernířovice, Vikýřovice.

l) Uničov obecní úřady Dlouhá Loučka, Medlov, Nová Hradečná, Paseka, Šumvald, Troubelice, Újezd, Uničov, Želechovice.

m) Zábřeh obecní úřady Bohuslavice, Brníčko, Drozdov, Dubicko, Horní Studénky, Hoštejn, Hrabová, Hynčina, Jedlí, Jestřebí, Kamenná, Kolšov, Kosov, Lesnice, Leština, Lukavice, Nemile, Postřelmov, Postřelmůvek, Rájec, Rohle, Rovensko, Svébohov, Štíty, Vyšehoří, Zábřeh, Zborov, Zvole.

PARDUBICKÝ KRAJ

Ve správním obvodu obce s rozšířenou působností

a) Česká Třebová obecní úřady Česká Třebová, Přívrat, Rybník, Semanín, Třebovice.

b) Hlinsko obecní úřady Dědová, Hamry, Hlinsko, Holetín, Jeníkov, Kameníčky, Kladno, Krouna, Miřetice, Pokřikov, Raná, Studnice, Svratouch, Tisovec, Trhová Kamenice, Včelákov, Vítanov, Vojtěchov, Vortová, Všeradov, Vysočina.

c) Holice obecní úřady Býšť, Dolní Roveň, Dolní Redice, Holice, Horní Jelení, Horní Redice, Chvojenec, Ostřetín, Veliny, Vysoké Chvojno.

d) Chrudim obecní úřady Běstvina, Bítovany, Bojanov, Bořice, Bylany, Dřenice, Heřmanův Městec, Horní Bradlo, Hrochův Týnec, Hroubovice, Chrast, Chroustovice, Chrudim, Jenišovice, Klešice, Kněžice, Kočí, Krásné, Leštinka, Lukavice, Luže, Míčov-Sušice, Mladoňovice, Morašice, Mrákotín, Nasavrky, Orel, Perálec, Podhořany u Ronova, Prachovice, Proseč, Prosetín, Předhradí, Přestavlky, Rabštejnská Lhota, Ronov nad Doubravou, Rosice, Rozhovice, Seč, Skuteč, Slatiňany, Sobětuchy, Svídnice, Třemošnice, Třibřichy, Tuněchody, Úherčice, Úhřetice, Vápenný Podol, Vejvanovice, Vrbatův Kostelec, Zaječice, Zderaz, Žumberk.

e) Králíky obecní úřady Červená Voda, Dolní Morava, Králíky, Lichkov, Mladkov.

f) Lanškroun obecní úřady Albrechtice, Anenská Studánka, Cotkytle, Čenkovice, Damníkov, Dolní Čermná, Horní Čermná, Horní Heřmanice, Horní Třešňovec, Lanškroun, Lubník, Luková, Ostrov, Petrovice, Rudoltice, Sázava, Strážná, Tatenice, Trpík, Výprachtice, Zichlínek.

g) Litomyšl obecní úřady Budislav, Cerekvice nad Loučnou, Čistá, Desná, Dolní Újezd, Horní Újezd, Janov, Jarošov, Litomyšl, Lubná, Makov, Morašice, Němčíce, Osik, Poříčí u Litomyšle, Sebranice, Sloupnice, Trstěnice, Újezdec, Vidlatá Seč.

h) Moravská Třebová obecní úřady Bělá u Jevíčka, Borušov, Březina, Dětřichov u Moravské Třebové, Dlouhá Loučka, Chornice, Jaroměřice, Jevíčko, Koruna, Křenov, Městečko Trnávka, Mladějov na Moravě, Moravská Třebová, Rychnov na Moravě, Slatina, Staré Město, Třebařov, Vránová Lhota.

i) Pardubice obecní úřady Borek, Čeperka, Čepí, Černá u Bohdanče, Dašice, Dolany, Dříteč, Dubany, Hrobice, Chýšť, Kunětice, Lázně Bohdaneč, Mikulovice, Moravany, Němčice, Opatovice nad Labem, Ostřešany, Ráby, Rohovládova Bělá, Rohoznice, Rokytno, Rybitví, Sezemice, Spojil, Srch, Srnojedy, Staré Hradiště, Staré Ždánice, Újezd u Sezemic, Voleč, Živanice, Magistrát města Pardubice a úřady městských obvodů Pardubice I, Pardubice II, Pardubice III, Pardubice IV, Pardubice V, Pardubice VI, Pardubice VII.

j) Polička obecní úřady Borová, Bystré, Jedlová, Květná, Oldřiš, Polička, Pustá Kamenice, Sádek, Stašov, Svojanov, Široký Důl, Telecí, Trpín.

k) Přelouč obecní úřady Břehy, Choltice, Chvaletice, Jankovice, Jeníkovice, Kladruby nad Labem, Kladruby nad Labem, Lipoltice, Mokošín, Přelouč, Rečany nad Labem, Sopřeč, Svinčany, Turkovice, Valy, Vyšehněvice, Zdechovice.

l) Svitavy obecní úřady Banín, Bohuňov, Brněnec, Březová nad Svitavou, Dětřichov, Hradec nad Svitavou, Chrastavec, Javorník, Kamenná Horka, Karle, Koclířov, Mikuleč, Opatov, Opatovec, Radiměř, Rohozná, Rozhraní, Svitavy, Vendolí, Vítejeves.

m) Ústí nad Orlicí obecní úřady Brandýs nad Orlicí, České Libchavy, Dlouhá Třebová, Dolní Dobrouč, Hnátnice, Jehnědí, Libchavy, Orlické Podhůří, Retová, Retůvka, Sopotnice, Ústí nad Orlicí, Velká Skrovnice.

n) Vysoké Mýto obecní úřady Běstovice, České Heřmanice, Dobříkov, Džbánov, Hrušová, Choceň, Koldín, Kosořín, Leština, Nasavrky, Nové Hrady, Podlesí, Repníky, Seč, Skořenice, Slatina, Sruby, Sudslava, Svatý Jiří, Tisová, Vinary, Vraclav, Vysoké Mýto, Zálší, Zámrsk.

o) Žamberk obecní úřady Bystřec, Česká Rybná, Dlouhoňovice, Hejnice, Helvíkovice, Jablonné nad Orlicí, Jamné nad Orlicí, Kameničná, Klášterec nad Orlicí, Kunvald, Letohrad, Líšnice, Lukavice, Mistrovice, Nekoř, Orličky, Pastviny, Písečná, Sobkovice, Těchonín, Verměřovice, Záchlumí, Žamberk, Žampach.

PLZEŇSKÝ KRAJ

Ve správním obvodu obce s rozšířenou působností

a) Blovice obecní úřady Blovice, Borovno, Chlum, Chocenice, Letiny, Louňová, Milínov, Míšov, Nové Mitrovice, Seč, Spálené Poříčí, Střížovice, Zdemyslice, Žákava, Ždírec.

b) Domažlice obecní úřady Babylon, Bělá nad Radbuzou, Česká Kubice, Díly, Domažlice, Drahotín, Hostouň, Chocomyšl, Chodov, Chodská Lhota, Kdyně, Klenci pod Čerchovem, Koloveč, Kout na Šumavě, Luženičky, Mnichov, Mrákov, Mutěnín, Nový Kramolín, Pelechy, Poběžovice, Trhanov, Újezd, Vlkanov, Zahořany.

c) Horažďovice obecní úřady Břežany, Hejná, Horažďovice, Hradešice, Chanovice, Kejnice, Kovčín, Kvášňovice, Malý Bor, Maňovice, Myslív, Nalžovské Hory, Nehodiv, Olšany, Pačejov, Slatina, Svéradice, Tužice, Velké Hydčice, Velký Bor.

d) Horšovský Týn obecní úřady Blížejov, Hlohová, Hlohovčice, Horšovský Týn, Meclov, Mezholezy, Osvračín, Puclice, Srby, Staňkov, Velký Malahov.

e) Klatovy obecní úřady Běšiny, Bezděkov, Biřkov, Bolešiny, Čachrov, Černíkov, Červené Poříčí, Číhaň, Dešenice, Dlažov, Dolany, Hamry, Hnačov, Chudenice, Chudenín, Janovice nad Úhlavou, Ježovy, Klatovy, Klenová, Křenice, Lomec, Měčín, Mochtín, Nýrsko, Obytce, Plánice, Poleň, Předslav, Strážov, Švihov, Týnec, Vrhaveč, Vřeskovice, Zavlekov, Železná Ruda.

f) Královice obecní úřady Bezvěrov, Dobříč, Dolní Bělá, Dražeň, Horní Bělá, Hvozd, Chříč, Kaznějov, Kozojedy, Kožlany, Královice, Manětín, Mladotice, Mrtník, Nečtiny, Plasy, Štichovice, Tis u Blatná, Vysoká Libyně, Žihle.

g) Nepomuk obecní úřady Čížkov, Hradiště, Kasejovice, Klášter, Kramolín, Mileč, Mladý Smolivec, Nepomuk, Neurazy, Oselce, Srby, Třebčice, Vrčeň, Žinkovy.

h) Nýřany obecní úřady Blatnice, Česká Bříza, Druztová, Heřmanova Huť, Horní Bříza, Hromnice, Chotíkov, Kozolupy, Krašovice, Krsy, Ledce, Líně, Líšťany, Lochousice, Město Touškov, Nadryby, Nevřeň, Nýřany, Pernarec, Přehýšov, Příšov, Rochlov, Tatiná, Tlučná, Trnová, Třemošná, Úherce, Úlice, Úněšov, Úterý, Vejprnice, Vochov, Všeruby, Zbůch, Zruč-Senec, Žilov.

i) Plzeň obecní úřady Dýšina, Chrást, Chválenice, Kyšice, Losiná, Nezbavětice, Nezvěstice, Starý Plzenec, Šťáhlavy, Štěnovický Borek a úřady městských obvodů Plzeň 1, Plzeň 2-Slovany, Plzeň 3, Plzeň 4, Plzeň 5-Křimice, Plzeň 6-Litice, Plzeň 7-Radčice, Plzeň 8-Černice, Plzeň 9-Malesice a Plzeň 10-Lhota, Magistrát města Plzeň.

j) Přeštice obecní úřady Bolkov, Borový, Buková, Čižice, Dolce, Dolní Lukavice, Horní Lukavice, Horšíce, Chlumčany, Kbel, Lužany, Merklín, Nebílovy, Nezdice, Oplot, Otěšice, Přeštice, Příchovice, Ptenín, Roupov, Renče, Skašov, Soběkury, Štěnovice, Útušice,Vlčí.

k) Rokycany obecní úřady Břasy, Bušovice, Dobřív, Drahoňův Újezd, Ejpovice, Holoubkov, Hrádek, Cheznovice, Kamenný Újezd, Kařez, Mirošov, Mlečice, Mýto, Němčovice, Osek, Radnice, Rokycany, Strašíce, Těně, Újezd u Svatého Kříže, Veselá, Volduchy, Všenice, Zbiroh, Zvíkovec.

l) Stod obecní úřady Bukovec, Dnešice, Dobřany, Holýšov, Hradec, Chotěšov, Kvíčovice, Nová Ves, Přestavlky, Stod, Vstiš, Zemětice.

m) Stříbro obecní úřady Benešovice, Bezdružice, Cebiv, Černošín, Erpužice, Kladruby, Kokašice, Konstantinovy Lázně, Kostelec, Ošelín, Prostiboř, Stříbro, Svojšín, Trpísty, Záchlumí, Zhoř.

n) Sušice obecní úřady Dlouhá Ves, Dražovice, Hartmanice, Hlavňovice, Hrádek, Kašperské Hory, Kolinec, Nezdice na Šumavě, Petrovice u Sušice, Podmokly, Prášily, Rabí, Rejštejn, Soběšice, Srní, Strašín, Sušice, Velhartice, Žihobce, Zichovice.

o) Tachov obecní úřady Bor, Brod nad Tichou, Broumov, Halže, Hošťka, Chodová Planá, Chodský Újezd, Lesná, Lestkov, Obora, Planá, Přimda, Rozvadov, Staré Sedliště, Staré Sedlo, Stráž, Studánka, Tachov, Tisová, Třemešné, Zadní Chodov.

STŘEDOČESKÝ KRAJ

Ve správním obvodu obce s rozšířenou působností

a) Benešov obecní úřady Benešov, Bukovany, Bystřice, Čerčany, Čtyřkoly, Divišov, Hvězdonice, Chocerady, Krňany, Křečovice, Lešany, Maršovice, Mrač, Nespeky, Netvoříce, Neveklov, Ostředek, Poříčí nad Sázavou, Postupice, Pyšely, Řehenice, Sázava, Struhařov, Týnec nad Sázavou.

b) Beroun obecní úřady Beroun, Broumy, Hudlice, Hýskov, Chodouň, Chrustenice, Chyňava, Karlštejn, Králův Dvůr, Kublov, Liteň, Loděnice, Mořina, Mořinka, Nesvačily, Nižbor, Nový Jáchymov, Otročiněves, Srbsko, Suchomasty, Svatá, Svatý Jan pod Skalou, Svinaře, Tmaň, Vráž, Všeradice, Zdice.

c) Brandýs nad Labem-Stará Boleslav obecní úřady Bašť, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Brázdím, Čelákovice, Dřísy, Hovorčovice, Husinec, Jenštejn, Jirny, Káraný, Klecany, Kostelní Hlavno, Květnice, Lázně Toušeň, Líbezníce, Máslovice, Měšice, Mochov, Mratín, Nehvizdy, Nová Ves, Nový Vestec, Odolena Voda, Panenské Břežany, Podolanka, Polerady, Předboj, Přezletice, Radonice, Sibřina, Sluhy, Sudovo Hlavno, Šestajovice, Škvorec, Úvaly, Veleň, Veliká Ves, Větrušice, Vodochody, Zápy, Záryby, Zdiby.

d) Čáslav obecní úřady Adamov, Čáslav, Horka I, Horky, Potěhy, Tupadly, Vlkaneč,Vrdy, Zbýšov, Žehušice, Zleby.

e) Černošice obecní úřady Březová-Oleško, Černolice, Černošice, Červený Újezd, Číčovice, Čisovice, Davle, Dobrovíz, Dobříč, Dobřichovice, Dolní Břežany, Drahelčice, Holubice, Horoměřice, Hostivice, Hradištko, Choteč, Chrášťany, Chýně, Chýnice, Jeneč, Jesenice, Jílové u Prahy, Jíloviště, Jinočany, Kamenný Přívoz, Karlík, Klínec, Kosoř, Lety, Libčice nad Vltavou, Libeř, Líšnice, Mníšek pod Brdy, Nučice, Ohrobec, Okrouhlo, Ořech, Petrov, Pohoří, Průhonice, Psáry, Ptice, Roztoky, Rudná, Řevnice, Řitka, Slapy, Statenice, Štěchovice, Středokluky, Svrkyně, Tachlovice, Třebotov, Tuchoměřice, Tursko, Úholičky, Úhonice, Únětice, Velké Přílepy, Vestec, Vonoklasy, Vrané nad Vltavou, Všenory, Zbuzany, Zlatníky-Hodkovice, Zvole.

f) Český Brod obecní úřady Břežany II, Bříství, Český Brod, Doubravčice, Hradešín, Chrášťany, Klučov, Kounice, Krupá, Mrzky, Poříčany, Přistoupím, Přišimasy, Rostoklaty, Tismice, Tuchoraz, Tuklaty, Vykáň.

g) Dobříš obecní úřady Čím, Dobříš, Chotilsko, Nečín, Nová Ves pod Pleší, Nový Knín, Obořiště, Rosovice, Stará Huť, Voznice.

h) Hořovice obecní úřady Březová, Bzová, Cerhovice, Hořovice, Hostomice, Hvozdec, Komárov, Kotopeky, Libomyšl, Lochovice, Olešná, Otmíče, Praskolesy, Tlustice, Točník, Újezd, Zaječov, Záluží, Žebrák.

i) Kladno obecní úřady Brandýsek, Braškov, Bratronice, Buštěhrad, Doksy, Dolany, Družec, Horní Bezděkov, Hostouň, Hřebeč, Kačice, Kamenné Žehrovice, Koleč, Kyšice, Lány, Lhota, Libušin, Lidice, Otvovice, Pchery, Slatina, Stehelčeves, Stochov, Svárov, Třebusice, Tuchlovice, Unhošť, Velká Dobrá, Velké Přítočno, Vinařice, Zájezd, Zákolany, Žilina, Magistrát města Kladno.

j) Kolín obecní úřady Barchovice, Bečváry, Býchory, Cerhenice, Církvice, Červené Pečky, Dobřichov, Horní Kruty, Choťovice, Chotutice, Jestřabí Lhota, Kolín, Konárovice, Kořenice, Kouřim, Krakovany, Křečhoř, Libodřice, Lipec, Lošany, Němčice, Nová Ves I, Ohaře, Ovčáry, Pašinka, Pečky, Plaňany, Pňov-Předhradí, Polepy, Radim, Radovesnice I, Radovesnice II, Ratboř, Skvrňov, Starý Kolín, Svojšice, Tatce, Třebovle, Tři Dvory, Týnec nad Labem, Velim, Velký Osek, Veltruby, Volárna, Zalešany, Zásmuky, Žabonosy, Ždánice, Žehuň, Žiželice.

k) Kralupy nad Vltavou obecní úřady Dřínov, Hostín u Vojkovic, Kozomín, Kralupy nad Vltavou, Ledčice, Nelahozeves, Nová Ves, Postřižín, Újezdec, Úžice, Veltrusy, Vojkovice, Zlosyň.

l) Kutná Hora obecní úřady Bohdaneč, Církvice, Černíny, Červené Janovice, Češtin, Chabeřice, Chlístovice, Kácov, Křesetice, Kutná Hora, Malešov, Miskovice, Nové Dvory, Onomyšl, Opatovice I, Paběnice, Petrovice I, Podveky, Rataje nad Sázavou, Řendějov, Suchdol, Svatý Mikuláš, Uhlířské Janovice, Úmonín, Úžice, Vlastějovice, Zbizuby, Zbraslavice, Zruč nad Sázavou.

m) Lysá nad Labem obecní úřady Lysá nad Labem, Milovice, Ostrá, Přerov nad Labem, Semice, Stratov.

n) Mělník obecní úřady Býkev, Byšice, Cítov, Cečelice, Dolní Beřkovice, Horní Počaply, Chorušice, Kly, Kokořín, Lhotka, Liběchov, Liblice, Lužec nad Vltavou, Malý Újezd, Mělnické Vtelno, Mělník, Mšeno, Nebužely, Řepín, Střemy, Tuhaň, Vysoká.

o) Mladá Boleslav obecní úřady Bakov nad Jizerou, Bělá pod Bezdězem, Benátky nad Jizerou, Bezno, Brodce, Březno, Cachovice, Dobrovice, Dolní Bousov, Dolní Slivno, Chotětov, Katusice, Kochánky, Kosmonosy, Kosátky, Krnsko, Kropáčova Vrutice, Ledce, Luštěnice, Mečeříž, Předměřice nad Jizerou, Semčice, Skalsko, Skorkov, Sojovice, Strenice, Velké Všelisy, Všejany, Žerčice, Magistrát města Mladá Boleslav.

p) Mnichovo Hradiště obecní úřady Boseň, Branžež, Chocnějovice, Klášter Hradiště nad Jizerou, Kněžmost, Loukovec, Mnichovo Hradiště, Ptýrov, Rokytá, Strážiště, Žďár.

q) Neratovice obecní úřady Kojetice, Kostelec nad Labem, Libiš, Neratovice, Obříství, Tišice, Všetaty.

r) Nymburk obecní úřady Bobnice, Budiměřice, Dvory, Hořátev, Hradištko, Hrubý Jeseník, Chrást, Jíkev, Kamenné Zboží, Kostelní Lhota, Kostomlátky, Kostomlaty nad Labem, Krchleby, Křinec, Loučeň, Mcely, Netřebice, Nový Dvůr, Nymburk, Oskořínek, Rožďalovice, Sadská, Straky, Třebestovice, Vestec, Všechlapy, Zvěřinek,

s) Poděbrady obecní úřady Běrunice, Činěves, Dlouhopolsko, Dobšice, Dymokury, Hradčany, Choťánky, Chotěšice, Chroustov, Kněžice, Kolaje, Kouty, Křečkov, Libice nad Cidlinou, Městec Králové, Odřepsy, Okřínek, Opočnice, Opolany, Oseček, Pátek, Písková Lhota, Poděbrady, Podmoky, Sány, Sloveč, Sokoleč, Úmyslovice, Velenice, Vlkov pod Oškobrhem, Vrbice, Vrbová Lhota, Záhornice.

t) Příbram obecní úřady Březnice, Dolní Hbitý, Drahlín, Hluboš, Hvožďany, Chrást, Jince, Kamýk nad Vltavou, Kozárovice, Milín, Obecnice, Pičín, Podlesí, Příbram, Rožmitál pod Třemšínem, Suchodol, Tochovice, Věšín, Višňová, Zalužany, Zbenice.

u) Rakovník obecní úřady Čistá, Děkov, Hořesedly, Hořovičky, Jesenice, Kněževes, Kolešovice, Kounov, Kozojedy, Krakov, Kroučová, Krty, Křivoklát, Lišany, Lubná, Lužná, Malinová, Milý, Mšec, Mutějovice, Nezabudice, Nové Strašecí, Olešná, Oráčov, Pavlíkov, Petrovice, Pochvalov, Pustověty, Račice, Rakovník, Roztoky, Ruda, Rynholec, Revničov, Senomaty, Skryje, Slabce, Smilovice, Svojetín, Sanov, Šípy, Třtice, Velká Buková, Všetaty, Zavidov, Zbečno.

v) Říčany obední úřady Babice, Černé Voděrady, Čestlice, Dobřejovice, Doubek, Herink, Hrusice, Jevany, Kaliště, Kamenice, Klokočná, Konojedy, Kostelec nad Černými lesy, Kostelec u Křížků, Křenice, Kunice, Louňovice, Mirošovice, Mnichovice, Modletice, Mukařov, Nučice, Oleška, Ondřejov, Popovičky, Radějovice, Říčany, Senohraby, Sluštice, Strančice, Struhařov, Stříbrná Skalice, Sulice, Světice, Svojetice, Tehov, Velké Popovice, Vlkančice, Výžerky, Vyžlovka.

w) Sedlčany obecní úřady Dublovice, Jesenice, Klučenice, Kňovice, Kosova Hora, Krásná Hora nad Vltavou, Milešov, Nalžovice, Nedrahovice, Nechvalice, Osečany, Petrovice, Počepice, Prosenická Lhota, Příčovy, Sedlčany, Sedlec-Prčice, Svatý Jan, Stětkovice, Vysoký Chlumec.

x) Slaný obecní úřady Hospozín, Klobuky, Kvílíce, Neuměřice, Páleč, Plchov, Podlešín, Poštovice, Pozdeň, Sazená, Slaný, Smečno, Velvary, Vraný, Zichovec, Zlonice, Zvoleněves,

y) Vlašim obecní úřady Čechtice, Dolní Královice, Kondrac, Křivsoudov, Loket, Louňovice pod Blaníkem, Načeradec, Trhový Štěpánov, Vlašim, Zdislavice.

z) Votice obecní úřady Červený Újezd, Heřmaničky, Jankov, Ješetice, Mezno, Miličín, Neustupov, Olbramovice, Ratměřice, Smilkov, Střezimíř, Vojkov, Votice, Vrchotovy Janovice, Zvěstov.

ÚSTECKÝ KRAJ

Ve správním obvodu obce s rozšířenou působností

a) Bílina obecní úřady Bílina, Hostomice, Hrobčice, Měrunice, Ohníč, Světec.

b) Děčín obecní úřady Arnoltice, Benešov nad Ploučnicí, Bynovec, Česká Kamenice, Děčín, Dobkovice, Dobrná, Dolní Habartice, Františkov nad Ploučnicí, Heřmanov, Horní Habartice, Hřensko, Huntířov, Janov, Janská, Jetřichovice, Jílové, Kámen, Kunratice, Kytlice, Labská Stráň, Ludvíkovice, Malá Veleň, Malšovice, Markvartice, Merboltice, Růžová, Srbská Kamenice, Starý Sachov, Těchlovice, Valkeřice, Velká Bukovina, Verneřice, Veselé.

c) Chomutov obecní úřady Bílence, Blatno, Boleboř, Březno, Černovice, Droužkovice, Hora Svatého Šebestiána, Hrušovany, Chomutov, Jirkov, Kalek, Křimov, Málkov, Místo, Nezabylice, Otvice, Spoříce, Strupčice, Údlice, Vrskmaň, Všehrdy, Výsluní, Vysoká Pec.

d) Kadaň obecní úřady Chbany, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Kovářská, Libědice, Loučná pod Klínovcem, Mašťov, Měděnec, Perštejn, Pětipsy, Račetice, Radonice, Vejprty, Veliká Ves, Vilémov.

e) Litoměřice obecní úřady Bohušovice nad Ohří, Brňany, Brozany nad Ohří, Hlinná, Hoštka, Chotiněves, Kamýk, Křešice, Liběšice, Libochovany, Litoměřice, Lovečkovice, Mlékojedy, Píšťany, Ploskovice, Polepy, Račice, Snědovice, Štětí, Terezín, Travčice, Trnovany, Třebušín, Úštěk, Velké Žernoseky, Vrutice, Zalhostice, Zitenice.

f) Litvínov obecní úřady Hora Svaté Kateřiny, Horní Jiřetín, Klíny, Litvínov, Lom, Louka u Litvínova, Mariánské Radčice, Meziboří, Nová Ves v Horách.

g) Louny obecní úřady Blšany u Loun, Brodec, Cítoliby, Cernčice, Dobroměřice, Domoušice, Hříškov, Hřivice, Chlumčany, Chožov, Jimlín, Koštice, Kozly, Lenešice, Libčeves, Líšťany, Louny, Nová Ves, Obora, Opočno, Panenský Týnec, Peruc, Pnětluky, Počedělice, Postoloprty, Ročov, Slavětín, Smolnice, Toužetín, Veltěže, Vinaříce, Vrbno nad Lesy, Vršovice, Výškov, Zbrašín, Žerotín.

h) Lovosice obecní úřady Černiv, Chotěšov, Keblice, Klapý, Libochovice, Lovosice, Lukavec, Malé Žernoseky, Prackovice nad Labem, Radovesice, Siřejovice, Slatina, Sulejovice, Třebenice, Třebívlice, Velemín, Vrbičany.

i) Most obecní úřady Bečov, Bělušice, Braňany, Havraň, Lišnice, Lužice, Malé Březno, Obrnice, Patokryje, Skršín, Volevčice, Zelenice, Magistrát města Most.

j) Podbořany obecní úřady Blatno, Blšany, Krásný Dvůr, Kryry, Lubenec, Nepomyšl, Očihov, Petrohrad, Podbořany, Vroutek.

k) Roudnice nad Labem obecní úřady Budyně nad Ohří, Cerněves, Dobříň, Doksany, Dušníky, Horní Beřkovice, Hrobce, Chodouny, Kleneč, Krabčice, Libotenice, Martiněves, Mnetěš, Mšené- lázně, Přestavlky, Roudnice nad Labem, Straškov-Vodochody, Vědomice, Vražkov, Vrbice, Záluží, Židovice.

l) Rumburk obecní úřady Dolní Poustevna, Doubice, Jiříkov, Krásná Lípa, Lipová, Lobendava, Mikulášovice, Rumburk, Staré Křečany, Šluknov, Velký Šenov, Vilémov.

m) Teplice obecní úřady Bystřany, Bžany, Dubí, Duchcov, Háj u Duchcova, Hrob, Jeníkov, Kladruby, Kostomlaty pod Milešovkou, Košťany, Krupka, Lahošť, Mikulov, Modlany, Moldava, Novosedlice, Osek, Proboštov, Rtyně nad Bílinou, Srbice, Újezdeček, Zabrušany, Zalaný, Magistrát města Teplice.

n) Ústí nad Labem obecní úřady Dolní Zálezly, Homole u Panny, Chabařovice, Chlumec, Chuderov, Libouchec, Malé Březno, Malečov, Petrovice, Povrly, Přestanov, Ryjice, Řehlovice, Stebno, Tašov, Telnice, Tisá, Trmice, Velké Březno, Velké Chvojno, Zubrnice a úřady městských obvodů Ústí nad Labem-město, Ústí nad Labem-Neštěmice, Ústí nad Labem-Severní Terasa, Ústí nad Labem-Střekov, Magistrát města Ústí nad Labem.

o) Varnsdorf obecní úřady Dolní Podluží, Horní Podluží, Chřibská, Jiřetín pod Jedlovou, Rybniště, Varnsdorf.

p) Žatec obecní úřady Bitozeves, Blažím, Ceradice, Deštnice, Holedeč, Liběšice, Libočany, Libořice, Lipno, Lišany, Měcholupy, Nové Sedlo, Staňkovice, Tuchořice, Velemyšleves, Zálužice, Žatec, Žiželice.

KRAJ VYSOČINA

Ve správním obvodu obce s rozšířenou působností

a) Bystřice nad Pernštejnem obecní úřady Bukov, Bystřice nad Pernštejnem, Dalečín, Dolní Rožínka, Koroužné, Lísek, Písečné, Prosetín, Radkov, Rovečné, Rozsochy, Rožná, Strachujov, Strážek, Střítež, Sulkovec, Štěpánov nad Svratkou, Ujčov, Unčín, Velké Janovice, Věstín, Věžná, Vír, Zvole, Zdánice.

b) Havlíčkův Brod obecní úřady Česká Bělá, Dlouhá Ves, Dolní Křupá, Golčův Jeníkov, Habry, Havlíčkova Borová, Havlíčkův Brod, Herálec, Horní Křupá, Hurtova Lhota, Chrtníč, Kámen, Krásná Hora, Leškovice, Lípa, Lipnice nad Sázavou, Lučice, Michalovice, Modlíkov, Okrouhlice, Okrouhlička, Olešná, Pohled, Přibyslav, Radostín, Rozsochatec, Skuhrov, Šlapanov, Štoky, Tis, Usobí, Veselý Žďár, Věž, Žižkovo Pole.

c) Humpolec obecní úřady Budíkov, Čejov, Hojanovice, Humpolec, Jiřice, Kaliště, Kejžlice, Sedlice, Senožaty, Želiv.

d) Chotěboř obecní úřady Chotěboř, Jeřišno, Krucemburk, Libice nad Doubravou, Maleč, Nová Ves u Chotěboře, Oudoleň, Podmoklany, Sedletín, Sobíňov, Uhelná Příbram, Vepříkov, Vilémov, Ždírec nad Doubravou.

e) Jihlava obecní úřady Batelov, Brtnice, Cejle, Dobronín, Dolní Cerekev, Dušejov, Horní Dubenky, Jamné, Ježená, Kamenice, Kněžice, Kostelec, Luka nad Jihlavou, Pavlov, Polná, Rohozná, Stonařov, Šimanov, Třešť, Větrný Jeníkov, Věžnice, Zhoř, Magistrát města Jihlava.

f) Moravské Budějovice obecní úřady Babice, Blatnice, Budkov, Dešov, Dolní Lažany, Domamil, Jakubov u Moravských Budějovic, Jemnice, Kdousov, Komárovice, Lesonice, Litohoř, Lomy, Mladoňovice, Moravské Budějovice, Nové Syrovice, Police, Třebelovice, Želetava.

g) Náměšť nad Oslavou obecní úřady Březník, Čikov, Hartvíkovice, Jinošov, Kralice nad Oslavou, Kuroslepy, Mohelno, Náměšť nad Oslavou, Rapotice, Studenec, Sudice, Vícenice u Náměště nad Oslavou.

h) Nové Město na Moravě obecní úřady Bobrová, Bobrůvka, Borovnice, Daňkovice, Dlouhé, Fryšava pod Žákovou horou, Javorek, Jimramov, Krásné, Křídla, Křižánky, Kuklík, Nová Ves u Nového Města na Moravě, Nové Město na Moravě, Radešín, Radešínská Svratka, Radňovice, Rečice, Sněžné, Tři Studně, Věcov, Vlachovice, Zubří.

i) Pacov obecní úřady Lukavec, Obrataň, Pacov.

j) Pelhřimov obecní úřady Božejov, Černovice, Červená Rečice, Horní Cerekev, Hořepník, Kamenice nad Lipou, Košetice, Nová Cerekev, Nový Rychnov, Pelhřimov, Počátky, Těmice, Vyskytná, Žirovnice.

k) Světlá nad Sázavou obecní úřady Bojiště, Číhošť, Dolní Město, Druhanov, Hněvkovice, Kožlí, Ledeč nad Sázavou, Leština u Světlé, Nová Ves u Světlé, Sázavka, Světlá nad Sázavou, Vilémovice.

l) Telč obecní úřady Mrákotín, Nová Říše, Stará Říše, Telč.

m) Třebíč obecní úřady Benetice, Bransouze, Budišov, Cidlina, Čáslavice, Čechtín, Dolní Vilémovice, Dukovany, Heraltice, Horní Újezd, Hrotovice, Hvězdoňovice, Chlístov, Chlum, Jaroměřice nad Rokytnou, Kamenná, Kojetice, Koněšín, Kouty, Kožichovice, Krahulov, Lipník, Markvartice, Myslibořice, Nárameč, Okřešice, Okříšky, Opatov, Petrovice, Předín, Přibyslavice, Příštpo, Pyšel, Račice, Radošov, Rokytnice nad Rokytnou, Rouchovany, Rudíkov, Římov, Stařeč, Střítež, Studnice, Šebkovice, Štěměchy, Trnava, Třebenice, Třebíč, Valeč, Vladislav, Vlčatín, Výčapy.

n) Velké Meziříčí obecní úřady Blízkov, Bory, Březské, Černá, Dolní Heřmanice, Dolní Libochová, Heřmanov, Horní Libochová, Chlumek, Jabloňov, Kadolec, Kozlov, Křižanov, Křoví, Kundratice, Lavičky, Martinice, Měřín, Milešín, Moravec, Netín, Nová Ves, Oslavice, Oslavička, Ořechov, Osová Bítýška, Otín, Pavlínov, Petráveč, Pikárec, Rozseč, Ruda, Sklené nad Oslavou, Stránecká Zhoř, Tasov, Uhřínov, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Vídeň, Vidonín, Vlkov, Zadní Zhořec.

o) Žďár nad Sázavou obecní úřady Bohdalec, Bohdalov, Cikháj, Hamry nad Sázavou, Herálec, Chlumětín, Jámy, Krásněves, Lhotka, Malá Losenice, Nížkov, Nové Dvory, Nové Veselí, Obyčtov, Ostrov nad Oslavou, Pavlov, Polnička, Radostín, Radostín nad Oslavou, Rosička, Sázava, Sazomín, Sklené, Světnov, Svratka, Škrdlovice, Vatín, Velká Losenice, Vepřová, Vojnův Městec, Žďár nad Sázavou.

ZLÍNSKÝ KRAJ

Ve správním obvodu obce s rozšířenou působností

a) Bystřice pod Hostýnem obecní úřady Blazice, Brusné, Bystřice pod Hostýnem, Chomýž, Chvalčov, Komárno, Loukov, Mrlínek, Osičko, Podhradní Lhota, Rajnochovice, Rusava, Slavkov pod Hostýnem, Vítonice.

b) Holešov obecní úřady Bořenovice, Holešov, Horní Lapač,, Jankovice, Kostelec u Holešova, Kurovice, Lechotice, Ludslavice, Martinice, Míškovice, Němčíce, Pacetluky, Prusinovice, Přílepy, Roštění, Rymice, Třebětice, Zahnašovice, Žeranovice.

c) Kroměříž obecní úřady Bařice-Velké Těšany, Bezměrov, Břest, Dřínov, Hulín, Chropyně, Jarohněvice, Koryčany, Kostelany, Kroměříž, Kvasíce, Kyselovice, Litenčice, Lubná, Lutopecny, Morkovice-Slížany, Nítkovice, Nová Dědina, Pačlavice, Počenice-Tetětice, Pravčice, Rataje, Roštín, Skaštice, Střílky, Střížovice, Selešovice, Věžky, Zborovice, Zdounky, Zlobíce, Žalkovice.

d) Luhačovice obecní úřady Biskupice, Bohuslavice nad Vlán, Dolní Lhota, Horní Lhota, Lipová, Ludkovice, Luhačovice, Pozlovice, Rudimov, Sehradice, Slavičín, Slopné, Sanov.

e) Otrokovice obecní úřady Bělov, Halenkovice, Komárov, Napajedla, Oldřichovice, Otrokovice, Pohořelice, Spytihněv, Tlumačov, Žlutavá.

f) Rožnov pod Radhoštěm obecní úřady Dolní Bečva, Horní Bečva, Hutisko-Solanec, Prostřední Bečva, Rožnov pod Radhoštěm, Valašská Bystřice, Vidče, Vigantice, Zubří.

g) Uherské Hradiště obecní úřady Babice, Bílovice, Boršice, Boršice u Blatnice, Břestek, Březolupy, Buchlovice, Cástkov, Hluk, Huštěnovice, Jalubí, Jankovice, Kněžpole, Kostelany nad Moravou, Košíky, Kudlovice, Kunovice, Medlovice, Mistřice, Nedachlebice, Nedakonice, Ořechov, Ostrožská Lhota, Ostrožská Nová Ves, Osvětimany, Podolí, Polešovice, Popovice, Salaš, Staré Město, Stříbrníce, Stupava, Sušice, Svárov, Topolná, Traplice, Tučapy, Tupesy, Uherské Hradiště, Uherský Ostroh, Újezdec, Vážany, Velehrad, Zlámanec, Zlechov.

h) Uherský Brod obecní úřady Bánov, Bojkovice, Březová, Bystřice pod Lopeníkem, Dolní Němčí, Drslavice, Horní Němčí, Hostětín, Hradčovice, Komňa, Korytná, Lopeník, Nezdenice, Nivnice, Pašovice, Pitín, Prakšice, Rudice, Slavkov, Starý Hrozenkov, Strání, Suchá Loz, Sumice, Uherský Brod, Vápenice, Veletiny, Vlčnov, Vyškovec, Záhorovice, Žítková.

i) Valašské Klobouky obecní úřady Brumov-Bylnice, Drnovice, Loučka, Návojná, Nedašov, Nedašova Lhota, Poteč, Rokytnice, Štítná nad Vláří-Popov, Študlov, Újezd, Valašské Klobouky, Vlachovice, Vysoké Pole.

j) Valašské Meziříčí obecní úřady Branky, Choryně, Kelč, Kladeruby, Krhová, Kunovice, Lešná, Loučka, Mikulůvka, Oznice, Podolí, Police, Poličná, Střítež nad Bečvou, Valašské Meziříčí, Velká Lhota, Zašová.

k) Vizovice obecní úřady Bratřejov, Březová, Dešná, Hrobice, Jasenná, Lutonina, Neubuz, Slušovice, Trnava, Veselá, Vizovice, Všemina, Zádveřice-Raková.

l) Vsetín obecní úřady Bystřička, Francova Lhota, Halenkov, Horní Lideč, Hošťálková, Hovězí, Huslenky, Jablůnka, Janová, Karolínka, Kateřinice, Lačnov, Leskovec, Lhota u Vsetína, Lidečko, Liptál, Lužná, Malá Bystřice, Nový Hrozenkov, Pozděchov, Prlov, Pržno, Ratiboř, Růžďka, Seninka, Střelná, Ústí, Valašská Polanka, Valašská Senice, Velké Karlovice, Vsetín, Zděchov.

m) Zlín obecní úřady Bohuslavice u Zlína, Březnice, Březůvky, Dobrkovice, Doubravy, Fryšták, Hostišová, Hřivínův Újezd, Hvozdná, Kaňovice, Karlovice, Kašava, Kelníky, Lhota, Lípa, Lukov, Machová, Mysločovice, Ostrata, Provodov, Racková, Sazovice, Šarovy, Tečovice, Velký Ořechov, Želechovice nad Dřevnicí, Magistrát města Zlín.

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Magistrát hlavního města Prahy, úřady městských částí Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha-Kunratice, Praha 5, Praha-Slivenec, Praha 6, Praha-Lysolaje, Praha-Nebušice, Praha-Přední Kopanina, Praha-Suchdol, Praha 7, Praha-Trója, Praha 8, Praha-Březiněves, Praha-Dolní Chabry, Praha-Ďáblice, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha-Křeslice, Praha-Seberov, Praha-Újezd, Praha 12, Praha-Libuš, Praha 13, Praha-Reporyj e, Praha 14, Praha-Dolní Počernice, Praha 15, Praha-Dolní Měcholupy, Praha-Dubeč, Praha-Petrovice, Praha-Stěrboholy, Praha 16, Praha-Lipence, Praha-Lochkov, Praha-Velká Chuchle, Praha-Zbraslav, Praha 17, Praha-Zličín, Praha 18, Praha-Čakovice, Praha 19, Praha-Satalice, Praha-Vinoř, Praha 20, Praha 21, Praha-Běchovice, Praha-Klánovice, Praha-Koloděje, Praha 22, Praha-Benice, Praha-Kolovraty, Praha-Královice, Praha-Nedvězí.

Příloha č. 2 k vyhlášce č. 36/2006 Sb.

OVĚŘOVACÍ DOLOŽKA PRO VIDIMACI

OVĚŘOVACÍ DOLOŽKA PRO VIDIMACI

Příloha č. 3 k vyhlášce č. 36/2006 Sb.

OVĚŘOVACÍ DOLOŽKA PRO LEGALIZACI

OVĚŘOVACÍ DOLOŽKA PRO LEGALIZACI

Příloha č. 4 k vyhlášce č. 36/2006 Sb.

OVĚŘOVACÍ DOLOŽKA PRO LEGALIZACI ZA ÚČASTI SVĚDKŮ

OVĚŘOVACÍ DOLOŽKA PRO LEGALIZACI ZA ÚČASTI SVĚDKŮ

Příloha č. 5 k vyhlášce č. 36/2006 Sb.

OSVĚDČENÍ

OSVĚDČENÍ

Příloha č. 6 k vyhlášce č. 36/2006 Sb.

TISKOPIS OVĚŘOVACÍ KNIHY

TISKOPIS OVĚŘOVACÍ KNIHY

Přesunout nahoru