Přejít na PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Vyhláška č. 198/2004 Sb.Vyhláška, kterou se mění vyhláška č. 368/1999 Sb., kterou se stanoví náležitosti a počty fotografií vyžadovaných podle zákona o pobytu cizinců, ve znění vyhlášky č. 363/2001 Sb.

Částka 65/2004
Platnost od 23.04.2004
Účinnost od 01.05.2004
Trvalý odkaz Tisková verze Stáhnout PDF(?) Stáhnout DOCX

198

VYHLÁŠKA

ze dne 2. dubna 2004,

kterou se mění vyhláška č. 368/1999 Sb., kterou se stanoví náležitosti a počty fotografií vyžadovaných podle zákona o pobytu cizinců, ve znění vyhlášky č. 363/2001 Sb.

Ministerstvo vnitra stanoví podle § 182 odst. 1 písm. a) zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území České republiky a o změně některých zákonů, ve znění zákona č. 217/2002 Sb.:


Čl. I

Ve vyhlášce č. 368/1999 Sb., kterou se stanoví náležitosti a počty fotografií vyžadovaných podle zákona o pobytu cizinců, ve znění vyhlášky č. 363/2001 Sb., § 2 zní:

"§ 2

Počet fotografií

Cizinec předloží

a) jednu fotografii při podání žádosti o udělení

1. průjezdního víza,

2. letištního víza,

3. víza k pobytu do 90 dnů,

b) dvě fotografie při podání žádosti o

1. udělení víza k pobytu nad 90 dnů,

2. vydání cestovního dokladu,

3. vydání povolení k dlouhodobému nebo trvalému pobytu,

4. vydání povolení k přechodnému nebo trvalému pobytu občana Evropské unie nebo jeho rodinného příslušníka,

5. vydání průkazu o povolení k pobytu nebo průkazu o povolení k pobytu pro státního příslušníka členského státu Evropských společenství náhradou za průkaz ztracený, zničený, odcizený nebo poškozený,

6. vydání průkazu o povolení k pobytu nebo průkazu o povolení k pobytu pro státního příslušníka členského státu Evropských společenství v případě, kdy dobu platnosti průkazu již nelze prodloužit, nebo v případě změny podoby držitele průkazu, nebo

7. vydání průkazu o povolení k pobytu cizinci, kterému bylo uděleno povolení k pobytu, povolení k dlouhodobému pobytu, povolení k přechodnému pobytu nebo povolení k trvalému pobytu na území před dovršením 15 let věku.".


Čl. II

Účinnost

Tato vyhláška nabývá účinnosti dnem vstupu smlouvy o přistoupení České republiky k Evropské unii v platnost.


Ministr:
Mgr. Gross v. r.

Přesunout nahoru