Přejít na PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Vyhláška č. 235/2003 Sb.Vyhláška, kterou se mění vyhláška č. 354/1991 Sb., o středních školách, ve znění pozdějších předpisů, vyhláška č. 442/1991 Sb., o ukončování studia ve středních školách a učilištích, ve znění zákona č. 138/1995 Sb., a vyhláška č. 35/1992 Sb., o mateřských školách

Částka 80/2003
Platnost od 29.07.2003
Účinnost od 01.09.2003
Zrušeno k 11.01.2005 (13/2005 Sb.)
Trvalý odkaz Tisková verze Stáhnout PDF(?) Stáhnout DOCX

235

VYHLÁŠKA

ze dne 10. července 2003,

kterou se mění vyhláška č. 354/1991 Sb., o středních školách, ve znění pozdějších předpisů, vyhláška č. 442/1991 Sb., o ukončování studia ve středních školách a učilištích, ve znění zákona č. 138/1995 Sb., a vyhláška č. 35/1992 Sb., o mateřských školách

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy v dohodě s Ministerstvem zdravotnictví stanoví podle § 2 odst. 3, § 20 odst. 4, § 25 odst. 9 a § 26 odst. 2 zákona č. 29/1984Sb., o soustavě základních škol, středních škol a vyšších odborných škol (školský zákon), ve znění zákona č. 171/1990 Sb., zákona č. 331/1993 Sb., zákona č. 138/1995 Sb. a zákona č. 284/2002 Sb., podle § 13 písm. a), f) a m) zákona č. 564/1990 Sb., o státní správě a samosprávě ve školství, a podle § 45 odst. 2 zákona č. 76/1978 Sb., o školských zařízeních, ve znění zákona č. 390/1991 Sb.:


Čl. I

Vyhláška č. 354/1991 Sb., o středních školách, ve znění vyhlášky č. 187/1992 Sb., vyhlášky č. 241/1993 Sb. a zákona č. 138/1995 Sb., se mění takto:

1. V § 9 odst. 5 se slova "školský úřad" nahrazují slovy "krajský úřad".

2. V § 12 odst. 2 se slova "školský úřad" nahrazují slovy "krajský úřad".

Čl. II

Vyhláška č. 442/1991 Sb., o ukončování studia ve středních školách a učilištích, se mění takto:

1. V § 23 odst. 1 se slova "školským úřadem" nahrazují slovy "krajským úřadem".

2. V § 23 odst. 3 se slova "školským úřadem" nahrazují slovy "krajským úřadem".

3. V § 25 odst. 19 se poslední věta zrušuje.

Čl. III

Vyhláška č. 35/1992 Sb., o mateřských školách, se mění takto:

1. V § 3 odst. 4se slova "školský úřad" nahrazují slovy "krajský úřad".

2. V § 4odst. 8 se slova "školský úřad" nahrazují slovy "krajský úřad".


Čl. IV

Tato vyhláška nabývá účinnosti dnem 1. září 2003.


Ministryně:

JUDr. Buzková v. r.

Přesunout nahoru