Přejít na PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Vyhláška č. 177/2002 Sb.Vyhláška Ministerstva financí, kterou se mění vyhláška Ministerstva financí č. 207/1998 Sb., o výpočtu hodnoty cenných papírů v majetku v podílovém fondu nebo investičního fondu

Částka 73/2002
Platnost od 09.05.2002
Účinnost od 09.05.2002
Zrušeno k 01.05.2004 (189/2004 Sb.)
Zařazeno v právních oblastech
Trvalý odkaz Tisková verze Stáhnout PDF(?) Stáhnout DOCX

Obsah

177

VYHLÁŠKA

Ministerstva financí

ze dne 19. dubna 2002,

kterou se mění vyhláška Ministerstva financí č. 207/1998 Sb., o výpočtu hodnoty cenných papírů v majetku v podílovém fondu nebo investičního fondu

Ministerstvo financí stanoví podle § 17 odst. 4 zákona č. 248/1992 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech, ve znění zákona č. 124/1998 Sb. a zákona č. 362/2000 Sb.:


Čl. I

Vyhláška č. 207/1998 Sb., o výpočtu hodnoty cenných papírů v majetku v podílovém fondu nebo investičního fondu, se mění takto:

1. V § 8 se věta druhá nahrazuje větou "Vypočtené hodnoty jsou stanoveny v měně, ve které je cenný papír obchodován.".

2. V § 8 se za větu druhou vkládá nová věta, která zní: "Pokud je měnou obchodování česká koruna, je výpočet hodnoty proveden s přesností na dvě desetinná místa; pokud je cenný papír obchodován v jiné měně, je výpočet hodnoty proveden s přesností, kterou pro tyto údaje užívá příslušný organizátor veřejného trhu.".


Čl. II

Tato vyhláška nabývá účinnosti dnem vyhlášení.


Ministr:

Ing. Rusnok v. r.

Přesunout nahoru