Objednat předplatné Zákony pro lidi PLUS
Přidej k oblíbeným

Zákon č. 586/1992 Sb.Zákon České národní rady o daních z příjmů

Částka 117/1992
Platnost od 18.12.1992
Účinnost od 01.01.1993
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

Formuláře PODEJTO pro podání datovou schránkou

Registrace k dani z příjmu pro právnické osoby

Začali jste podnikat? Získali jste oprávnění k další činnosti, která vám přinese příjem? Pak je nutné, abyste se jako právnická osoba registrovali k dani z příjmu. Můžete tak učinit jednoduše prostřednictvím tohoto formuláře, který vám pomůže s vyplňováním a zkontroluje správnost.

Přiznání k dani z příjmu fyzických osob

Máte-li povinnost podat příslušnému správci daně přiznání k dani z příjmu fyzických osob, můžete tak učinit prostřednictvím tohoto formuláře.

Přiznání k dani z příjmů fyzických osob pro poplatníky mající pouze příjmy ze závislé činnost

Máte-li povinnost podat příslušnému správci daně přiznání k dani z příjmu fyzických osob pro poplatníky mající pouze příjmy ze závislé činnosti ze zdrojů na území České republiky (včetně daňových nerezidentů České republiky), můžete tak učinit prostřednictvím tohoto formuláře.

Přiznání k dani z příjmu právnických osob

Máte-li povinnost podat příslušnému správci daně přiznání k dani z příjmu právnických osob, můžete tak učinit prostřednictvím tohoto formuláře.

Registrace k dani z příjmu pro fyzické osoby

Začali jste podnikat? Získali jste oprávnění k další činnosti, která vám přinese příjem? Pak je nutné, abyste se jako fyzická osoba registrovali k dani z příjmu. Můžete tak učinit jednoduše prostřednictvím tohoto formuláře, který vám pomůže s vyplňováním a zkontroluje správnost.