Přejít na PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Opatření č. o1/c39/1991 Sb.Opatrenie Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, ktorým sa uverejňuje zoznam obcí tvoriacich územné obvody obvodných správ Zboru požiarnej ochrany v Slovenskej republike

Částka 39/1991
Platnost od 29.05.1991
Účinnost od 29.05.1991
Zařazeno v právních oblastech
Trvalý odkaz Tisková verze Stáhnout PDF(?) Stáhnout DOCX

OPATŘENÍ

FEDERÁLNÍCH ORGÁNŮ A ORGÁNŮ REPUBLIK

OPATRENIE

Ministerstva vnútra Slovenskej republiky

z 29. marca 1991,

ktorým sa uverejňuje zoznam obcí tvoriacich územné obvody obvodných správ Zboru požiarnej ochrany v Slovenskej republike

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky podľa § 46c ods. 4 zákona Slovenskej národnej rady č. 126/1985 Zb. o požiarnej ochrane v znení zákona Slovenskej národnej rady č. 525/1990 Zb., ktorým sa mení a dopĺňa zákon Slovenskej národnej rady č. 126/1985 Zb. o požiarnej ochrane, uverejňuje:


Zoznam obcí Slovenskej republiky tvoriacich jednotlivé okresy podľa územných obvodov obvodných správ Zboru požiarnej ochrany

1. Okres Banská Bystrica

a) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Banská Bystrica

1. Badín

2. Baláže

3. Banská Bystrica

4. Brusno

5. Čerín

6. Dolná Mičiná

7. Dolný Harmanec

8. Donovaly

9. Dúbravica

10. Harmanec

11. Hiadeľ

12. Horná Mičiná

13. Horné Pršany

14. Hrochoť

15. Kordíky

16. Králiky

17. Kynceľová

18. Ľubietová

19. Lučatín

20. Medzibrod

21. Môlča

22. Moštenica

23. Motyčky

24. Nemce

25. Nemecká

26. Oravce

27. Podkonice

28. Pohronský Bukovec

29. Poniky

30. Povrazník

31. Priechod

32. Ráztoka

33. Riečka

34. Sebedín-Bečov

35. Selce

36. Slovenská Ľupča

37. Staré Hory

38. Strelníky

39. Špania Dolina

40. Tajov

41. Turecká

42. Vlkanová

b) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Brezno

1. Bacúch

2. Beňuš

3. Braväcovo

4. Brezno

5. Bystrá

6. Čierny Balog

7. Dolná Lehota

8. Drábsko

9. Heľpa

10. Horná Lehota

11. Hronec

12. Jarabá

13. Jasenie

14. Lom nad Rimavicou

15. Michalová

16. Mýto pod Ďumbierom

17. Osrblie

18. Podbrezová

19. Pohorelá

20. Pohronská Polhora

21. Polomka

22. Predajná

23. Sihla

24. Šumiac

25. Telgárt

26. Valaská

27. Vaľkovňa

28. Závadka nad Hronom

2. Okres Bardejov Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Bardejov

1. Abrahámovce

2. Andrejová

3. Bardejov

4. Bartošovce

5. Becherov

6. Beloveža

7. Bogliarka

8. Brezov

9. Brezovka

10. Buclovany

11. Cigeľka

12. Dubinné

13. Frička

14. Fričkovce

15. Gaboltov

16. Gerlachov

17. Giraltovce

18. Hankovce

19. Harhaj

20. Hažlín

21. Hertník

22. Hervartov

23. Hrabovec

24. Hrabské

25. Hutka

26. Chmeľová

27. Janovce

28. Jedlinka

29. Kalnište

30. Kľušov

31. Kobylince

32. Kobyly

33. Kochanovce

34. Komárov

35. Koprivnica

36. Kožany

37. Kračúnovce

38. Krivé

39. Kríže

40. Kružlov

41. Kučín

42. Kuková

43. Kurima

44. Kurov

45. Lascov

46. Lenartov

47. Lipová

48. Livov

49. Livovská Huta

50. Lopúchov

51. Lúčka

52. Lukavica

53. Lukov

54. Lužany pri Topli

55. Malcov

56. Marhaň

57. Mičakovce

58. Mikulášová

59. Mokroluh

60. Nemcovce

61. Nižná Polianka

62. Nižná Voľa

63. Nižný Tvarožec

64. Oľšavce

65. Ondavka

66. Ortuťová

67. Osikov

68. Petrová

69. Poliakovce

70. Porúbka

71. Raslavice

72. Regetovka

73. Rešov

74. Richvald

75. Rokytov

76. Smilno

77. Snakov

78. Stebnícka Huta

79. Stebník

80. Stuľany

81. Sveržov

82. Šarišské Čierne

83. Šašová

84. Šiba

85. Tarnov

86. Tročany

87. Vaniškovce

88. Varadka

89. Vyšná Polianka

90. Vyšná Voľa

91. Vyšný Kručov

92. Vyšný Tvarožec

93. Zborov

94. Zlaté

95. Železník

96. Želmanovce-Dukovce

3. Okres Bratislava

a) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Bratislava I

1. Staré Mesto

b) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Bratislava II

1. Podunajské Biskupice

2. Ružinov

3. Vrakuňa

c) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Bratislava III

1. Nové Mesto

2. Rača

3. Vajnory

d) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Bratislava IV

1. Devín

2. Devínska Nová Ves

3. Dúbravka

4. Karlova Ves

5. Lamač

6. Záhorská Bystrica

e) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Bratislava V

1. Čunovo

2. Jarovce

3. Petržalka

4. Rusovce

4. Okres Bratislava-vidiek

a) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Malacky

1. Borinka

2. Gajary

3. Jablonové

4. Jakubov

5. Kostolište

6. Kuchyňa

7. Láb

8. Lozorno

9. Malacky

10. Marianka

11. Pernek

12. Plavecký Štvrtok

13. Stupava

14. Suchohrad

15. Vysoká pri Morave

16. Záhorie

17. Záhorská Ves

18. Zohor

b) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Pezinok

1. Báhoň

2. Bernolákovo

3. Blatné

4. Budmerice

5. Častá

6. Čataj

7. Doľany

8. Dubová

9. Dunajská Lužná

10. Hamuliakovo

11. Chorvátsky Grob

12. Igram

13. Ivanka pri Dunaji

14. Jablonec

15. Kalinkovo

16. Kaplná

Kráľová pri Senci

17. Limbach

18. Malinovo

19. Miloslavov

20. Modra

21. Most pri Bratislave

22. Nová Dedinka

23. Pezinok

24. Píla

25. Rovinka

26. Senec

27. Slovenský Grob

28. Svätý Jur

29. Šenkvice

30. Štefanová

31. Tomášov

32. Tureň

33. Veľký Biel

34. Viničné

35. Vinosady

36. Vištuk

37. Vlky

38. Zálesie

5. Okres Čadca Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Čadca

1. Čadca

2. Čierne

3. Dlhá nad Kysucou

4. Dolný Vadičov

5. Dunajov

6. Horný Vadičov

7. Klokočov

8. Klubina

9. Korňa

10. Krásno nad Kysucou

11. Kysucké Nové Mesto

12. Kysucký Lieskovec

13. Lodno

14. Lopušné Pažite

15. Makov

16. Nesluša

17. Nová Bystrica

18. Ochodnica

19. Olešná

20. Oščadnica

21. Podvysoká

22. Povina

23. Radôstka

24. Raková

25. Rudina

26. Rudinka

27. Rudinská

28. Skalité

29. Snežnica

30. Stará Bystrica

31. Staškov

32. Svrčinovec

33. Turzovka

34. Vysoká nad Kysucou

35. Zákopčie

36. Zborov nad Bystricou

6. Okres Dolný Kubín Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Dolný Kubín

1. Babín

2. Beňadovo

3. Bobrov

4. Breza

5. Brezovica

6. Čimhová

7. Dlhá nad Oravou

8. Dolný Kubín

9. Habovka

10. Hladovka

11. Horná Lehota

12. Hruštín

13. Chlebnice

14. Istebné

15. Jasenová

16. Klin

17. Kraľovany

18. Krivá

19. Krušetnica

20. Leštiny

21. Liesek

22. Lokca

23. Lomná

24. Malatiná

25. Medzibrodie nad Oravou

26. Mútne

27. Námestovo

28. Nižná

29. Novoť

30. Oravská Jasenica

31. Oravská Lesná

32. Oravská Polhora

33. Oravská Poruba

34. Oravské Veselé

35. Oravský Biely Potok

36. Oravský Podzámok

37. Osádka

38. Párnica

39. Podbiel

40. Pokryváč

41. Pribiš

42. Pucov

43. Rabča

44. Rabčice

45. Sedliacka Dubová

46. Sihelné

47. Suchá Hora

48. Štefanov nad Oravou

49. Trstená

50. Tvrdošín

51. Ťapešovo

52. Vasiľov

53. Vavrečka

54. Veličná

55. Vitanová

56. Vyšný Kubín

57. Zábiedovo

58. Zákamenné

59. Zázrivá

60. Zubrohlava

61. Zuberec

62. Žaškov

7. Okres Dunajská Streda Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Dunajská Streda

1. Báč

2. Baka

3. Baloň

4. Bellova Ves

5. Blahová

6. Blatná na Ostrove

7. Boheľov

8. Bodíky

9. Čakany

10. Čiližská Radvaň

11. Dobrohošť

12. Dolný Bar

13. Dolný Štál

14. Dunajská Streda

15. Dunajský Klátov

16. Gabčíkovo

17. Holice

18. Horná Potôň

19. Horné Mýto

20. Horný Bar

21. Hubice

22. Hviezdoslavov

23. Jahodná

24. Janíky

25. Jurová

26. Kľúčovec

27. Kostolné Kračany

28. Kráľovičove Kračany

29. Kútniky

30. Kvetoslavov

31. Lehnice

32. Lúč na Ostrove

33. Macov

34. Mad

35. Malé Dvorníky

36. Medveďov

37. Mierovo

38. Michal na Ostrove

39. Nový Život

40. Ňárad

41. Ohrady

42. Okoč

43. Oľdza

44. Orechová Potôň

45. Padáň

46. Pataš

47. Povoda

48. Rohovce

49. Sap

50. Šamorín

51. Štvrtok na Ostrove

52. Topoľníky

53. Trhová Hradská

54. Trnávka

55. Trstená na Ostrove

56. Veľká Paka

57. Veľké Blahovo

58. Veľké Dvorníky

59. Veľký Meder

60. Vieska

61. Vojka nad Dunajom

62. Vrakúň

63. Vydrany

64. Zlaté Klasy

8. Okres Galanta Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Galanta

1. Abrahám

2. Boldog

3. Čierna Voda

4. Čierny Brod

5. Diakovce

6. Dlhá nad Váhom

7. Dolná Streda

8. Dolné Saliby

9. Dolný Chotár

10. Gáň

11. Galanta

12. Horné Saliby

13. Hoste

14. Hrubá Borša

15. Hrubý Šúr

16. Hurbanova Ves

17. Janovce

18. Jelka

19. Kajal

20. Kostolná pri Dunaji

21. Košúty

22. Kráľová nad Váhom

24. Kráľov Brod

25. Matúškovo

26. Mostová

27. Neded

28. Pata

29. Pusté Sady

30. Pusté Úľany

31. Reca

32. Selice

33. Sereď

34. Sládkovičovo

35. Šaľa

36. Šalgočka

37. Šintava

38. Šoporňa

39. Tešedíkovo

40. Tomášikovo

41. Topoľnica

42. Trnovec nad Váhom

43. Trstice

44. Váhovce

45. Veľká Mača

46. Veľké Úľany

47. Veľký Grob

48. Vinohrady nad Váhom

49. Vlčany

50. Vozokany

51. Zemianske Sady

52. Žihárec

9. Okres Humenné

a) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Humenné

1. Adidovce

2. Baškovce

3. Brekov

4. Brestov

5. Brestov nad Laborcom

6. Čabiny

7. Černina

8. Čertižné

9. Gruzovce

10. Habura

11. Hrabovec nad Laborcom

12. Hrubov

13. Hudcovce

14. Humenné

15. Chlmec

16. Jankovce

17. Jasenov

18. Kalinov

19. Karná

20. Kochanovce

21. Lieskovec

22. Lukačovce

23. Ľubiša

24. Maškovce

25. Medzilaborce

26. Myslina

27. Nižné Ladičkovce

28. Ňagov

29. Ohradzany

30. Oľka

31. Oľšinkov

32. Palota

33. Porúbka

34. Ptičie

35. Radvaň nad Laborcom

36. Repejov

37. Roškovce

38. Rovné

39. Slovenská Volová

40. Slovenské Krivé

41. Sopkovce

42. Sukov

43. Topoľovka

44. Turcovce

45. Udavské

46. Valentovce

47. Valaškovce

48. Veľopolie

49. Víťazovce

50. Volica

51. Výrava

52. Vyšné Ladičkovce

53. Vyšný Hrušov

54. Závadka

55. Zbudská Belá

b) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Snina

1. Belá nad Cirochou

2. Brezovec

3. Čabalovce

4. Čukalovce

5. Dedačov

6. Dlhé nad Cirochou

7. Dúbrava

8. Hankovce

9. Hažín nad Cirochou

10. Hostovice

11. Hrabová Roztoka

12. Jabloň

13. Jalová

14. Kalná Roztoka

15. Kamenica nad Cirochou

16. Kamienka

11. Klenová

18. Kolbasov

19. Kolonica

20. Koškovce

21. Krásny Brod

22. Ladomirov

23. Michajlov

24. Modra nad Cirochou

25. Nechválova Polianka

26. Nižná Jablonka

27. Nová Sedlica

28. Osadné

29. Papín

30. Parihuzovce

31. Pčoliné

32. Pichne

33. Príslop

34. Rokytov pri Humennom

35. Rokytovce

36. Runina

37. Ruská Volová

38. Ruský Potok

39. Snina

40. Stakčín

41. Stakčínska Roztoka

42. Strihovce

43. Svetlice

44. Čmigovec

45. Topoľa

46. Ubľa

47. Ulič

48. Uličské Krivé

49. Vyšná Jablonka

50. Zboj

51. Zbojné

52. Zbudské Dlhé

53. Zemplínske Hámre

54. Zubné

10. Okres Komárno

a) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Kolárovo

1. Bodza

2. Bodzianske Lúky

3. Brestovec

4. Čalovec

5. Číčov

6. Dedina Mládeže

7. Hurbanovo

8. Imeľ

9. Kameničná

10. Klížska Nemá

11. Kolárovo

12. Lipové

13. Martovce

14. Nesvady

15. Okoličná na Ostrove

16. Sokolce

17. Tôň

18. Trávnik

19. Veľké Kosihy

20. Zemianska Olča

21. Vrbová nad Váhom

22. Zlatná na Ostrove

b) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Komárno

1. Bajč

2. Búč

3. Dulovce

4. Chotín

5. Iža

6. Komárno

7. Kravany nad Dunajom

8. Marcelová

9. Moča

10. Modrany

11. Mudroňovo

12. Patince

13. Pribeta

14. Radvaň nad Dunajom

15. Svätý Peter

16. Šrobárová

17. Virt

18. Vojnice

11. Okres Košice Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Košice

1. Barca

2. Dargovských Hrdinov

3. Džungľa

4. Juh

5. Kavečany

6. Košická Nová Ves

7. Krásna

8. Lorinčík

9. Luník IX

10. Myslava

11. Nad jazerom

12. Pereš

13. Poľov

14. Sever

15. Sídlisko KVP

16. Sídlisko Ťahanovce

17. Staré Mesto

18. Šaca

19. Šebastovce

20. Ťahanovce

21. Vyšné Opátske

22. Západ

12. Okres Košice-vidiek

a) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Bidovce

1. Bačkovík

2. Belža 3. Beniakovce

4. Bidovce

5. Blažice

6. Bočiar

7. Bohdanovce

8. Boliarov

9. Budimír

10. Bunetice

11. Čakanovce

12. Čaňa

13. Čižatice

14. Družstevná pri Hornáde

15. Ďurďošík

16. Ďurkov

17. Geča

18. Gyňov

19. Haniska

20. Herľany

21. Hrašovík

22. Chrastné

23. Kalša

24. Kecerovce

25. Kecerovský Lipovec

26. Kechnec

27. Kokšov - Bakša

28. Komárovce

29. Košická Belá

30. Košická Polianka

31. Košické Oľšany

32. Košický Klečenov

33. Kráľovce

34. Kysak

35. Malá Lodina

36. Mudrovce

37. Nižná Hutka

38. Nižná Kamenica

39. Nižná Myšľa

40. Nižný Čaj

41. Nová Polhora

42. Nový Salaš

43. Obišovce

44. Olšovany

45. Opátka

46. Opiná

47. Ploské

48. Rankovce

49. Rákoš

50. Rozhanovce

51. Ruskov

52. Sady nad Torysou

53. Seňa

54. Skároš

55. Slančík

56. Slanec

57. Slanská Huta

58. Slanské Nové Mesto

59. Sokoľ

60. Sokoľany

61. Svinica

62. Trebejov

63. Trstené pri Hornáde

64. Trsťany

65. Vajkovce

66. Valaliky

67. Veľká Ida

68. Veľká Lodina

69. Vtáčkovce

70. Vyšná Hutka

71. Vyšná Kamenica

72. Vyšná Myšľa

73. Vyšný Čaj

Zlatá Idka

74. Ždaňa

b) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Moldava nad Bodvou

1. Baška

1. Buzica

3. Bukovec

4. Cestice

5. Čečejovce

6. Debraď

7. Drienovec

8. Dvorníky - Včeláre

9. Hačava

10. Háj

11. Hodkovce

12. Hosťovce

13. Hýľov

Chorváty

14. Janík

15. Jasov

16. Medzev

17. Mokrance

18. Moldava nad Bodvou

19. Malá Ida

20. Nižný Lánec

21. Nižný Klátov

22. Nová Bodva

23. Nováčany

24. Paňovce

25. Peder

26. Perín - Chym

27. Poproč

28. Rešica

29. Rudník

30. Šemša

31. Štós

Turnianska Nová Ves

32. Turňa nad Bodvou

34. Vyšný Klátov

35. Zádiel

37. Žarnov

13. Okres Levice Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Levice

1. Bajka

2. Bátovce

3. Beša

4. Bielovce

5. Borý

6. Brhlovce

7. Čajkov

8. Čaka

9. Čata

10. Demandice

11. Devičany

12. Dolná Seč

13. Dolné Semerovce

14. Dolný Pial

15. Domadice

16. Drženice

17. Farná

18. Hokovce

19. Hontianska Vrbica

20. Hontianske Trsťany

21. Horná Seč

22. Horné Semerovce

23. Horné Turovce

24. Horný Pial

25. Hronovce

26. Hronské Kľačany

27. Hronské Kosihy

28. Iňa

29. Ipeľské Úľany

30. Ipeľský Sokolec

31. Jabloňovce

Jesenské

32. Jur nad Hronom

33. Kalná nad Hronom

34. Kozárovce

35. Krškany

36. Kubáňovo

37. Kukučínov

38. Kuraľany

39. Kvetná

40. Levice

41. Lok

42. Lomov

43. Lula

44. Málaš

45. Malé Ludince

46. Mýtne Ludany

47. Nová Dedina

48. Nový Tekov

49. Nýrovce

50. Ondrejovce

51. Pastovce

52. Pečenice

53. Plášťovce

54. Plavé Vozokany

55. Podlužany

56. Pohronský Ruskov

57. Pukanec

58. Rybník

59. Santovka

60. Sazdice

Sikenica

61. Slatina

62. Starý Hrádok

63. Starý Tekov

64. Šahy

65. Šalov

66. Šarovce

67. Tehla

68. Tekovské Lužany

69. Tekovský Hrádok

70. Tlmače

71. Tupá

72. Turá

73. Uhliská

74. Veľké Ludince

75. Veľké Turovce

76. Veľký Ďur

77. Vyškovce nad Ipľom

78. Vyšné nad Hronom

79. Zalaba

80. Zbrojníky

81. Želiezovce

82. Žemberovce

83. Žemliare

14. Okres Liptovský Mikuláš

a) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Liptovský Mikuláš

1. Beňadiková

2. Bobrovček

3. Bobrovec

4. Bobrovník

5. Bukovina

6. Demänovská Dolina

7. Dúbrava

8. Galovany

9. Gôtovany

10. Hybe

11. Huty

Ižipovce

12. Jakubovany

13. Jalovec

14. Jamník

15. Konská

16. Kráľova Lehota

17. Kvačany

18. Lazisko

19. Liptovská Anna

20. Liptovská Kokava

Liptovská Porúbka

21. Liptovská Sielnica

22. Liptovské Behárovce

23. Liptovské Kľačany

24. Liptovské Matiašovce

25. Liptovský Hrádok

26. Liptovský Ján

27. Liptovský Mikuláš

28. Liptovský Ondrej

29. Liptovský Trnovec

30. Ľubeľa

31. Malatíny

32. Malé Borové

33. Malužiná

34. Nižná Boca

35. Partizánska Ľupča

36. Pavčina Lehota

37. Pavlova Ves

38. Podtureň

39. Pribylina

40. Prosiek

41. Smrečany

42. Svätý Kríž

43. Trstené

44. Uhorská Ves

45. Vavrišovo

46. Važec

47. Veľké Borové

48. Veterná Poruba

49. Vlachy

50. Východná

51. Vyšná Boca

52. Závažná Poruba

53. Žiar

b) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Ružomberok

1. Bešeňová

2. Hubová

3. Ivachnová

4. Kalameny

5. Komjatná

6. Likavka

7. Liptovská Lúžna

8. Liptovská Osada

9. Liptovská Štiavnica

10. Liptovská Teplá

11. Liptovské Revúce

12. Liptovský Michal

13. Lisková

14. Ľubochňa

15. Lúčky

16. Ludrová

17. Martinček

18. Potok l9. Ružomberok

20. Sliače

21. Stankovany

22. Štiavnička

23. Švošov

24. Turík

25. Valaská Dubová

15. Okres Lučenec Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Lučenec

1. Ábelová

2. Belina

3. Biskupice

4. Boľkovce

5. Breznička

6. Budiná

Bulhary

7. Buzitka

8. Cinobaňa

9. Čakanovce

10. Čamovce

11. České Brezovo

12. Divín

13. Dobroč

14. Ďubákovo

15. Fiľakovo

16. Fiľakovské Kováče

17. Gregorova Vieska

18. Halič

19. Holiša

20. Hradište

21. Jelšovec

22. Kalinovo

23. Kalonda

24. Kokava nad Rimavicou

25. Kotmanová

26. Krná

27. Látky

28. Lehôtka

29. Lentvora

30. Lipovany

31. Lovinobaňa

32. Ľuboreč

33. Lučenec

34. Lupoč

35. Málinec

36. Mašková

37. Mládzovo

38. Mučín

39. Mýtna

40. Nitra nad Ipľom

41. Nové Hony

42. Ozdín

43. Panické Dravce

44. Píla

45. Pinciná

46. Pleš

47. Poltár

48. Podkriváň

49. Podrečany

50. Polichno

51. Praha

52. Prša

53. Radzovce

54. Rapovce

55. Ratka

56. Rovňany

57. Ružiná

58. Stará Halič

59. Šávoľ

60. Šiatorská Bukovinka

61. Šíd

62. Šoltýska

63. Šurice

64. Točnica

65. Tomášovce

66. Trebeľovce

67. Trenč

68. Tuhár

69. Uhorské

70. Veľká nad Ipľom

71. Veľká Ves

72. Veľké Dravce

73. Vidiná

16. Okres Martin Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Martin

1. Abramová

2. Belá-Dulice

3. Benice

4. Blatnica

5. Blažovce

6. Bodorová

7. Borcová

8. Brieštie

9. Budiš

10. Bystrička

11. Čremošné

12. Diaková

13. Dolný Kalník

14. Dražkovce

15. Dubové

17. Ďanová

18. Folkušová

19. Háj

20. Horná Štubňa

21. Horný Kalník

22. Ivančiná

23. Jasenovo

24. Jazernica

25. Kaľamenová

26. Karlová

27. Kláštor pod Znievom

29. Košťany nad Turcom

30. Krpeľany

31. Laskár

32. Ležiachov

33. Liešno

34. Lipovec

35. Malý Čepčín

36. Martin

37. Moškovec

38. Mošovce

39. Necpaly

40. Nolčovo

41. Ondrašová

42. Podhradie

44. Príbovce

45. Rakovo

46. Rakša

47. Ratkovo

48. Rudno

49. Sklabiňa

50. Sklabinský Podzámok

51. Sklené

52. Slovany

53. Slovenské Pravno

54. Socovce

55. Sučany

56. Šútovo

57. Trebostovo

58. Trnovo

59. Turany

60. Turček

61. Turčianska Štiavnička

62. Turčianske Jaseno

63. Turčianske Kľačany

64. Turčianske Teplice

65. Turčiansky Ďur

66. Turčiansky Peter

67. Valča

69. Veľký Čepčín

70. Vrícko

71. Vrútky

72. Záborie

73. Žabokreky

17. Okres Michalovce Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Michalovce

1. Bajany

2. Bánovce nad Ondavou

3. Baškovce

4. Beňatina

5. Bežovce

6. Blatná Polianka

7. Blatné Remety

8. Blatné Revištia

9. Bracovce

10. Budkovce

11. Bunkovce

12. Čečehov

13. Dúbravka

14. Falkušovce

15. Fekišovce

16. Hatalov

17. Hažín

18. Hlivištia

19. Hnojné

20. Horňa

21. Horovce

22. Husák

23. Choňkovce

24. Iňačovce

25. Inovce

26. Jasenov

27. Jastrabie pri Michalovciach

28. Jenkovce

29. Jovsa

30. Kačanov

31. Kaluža

31. Klokočov

33. Kolibabovce

34. Koňuš

35. Koromľa

36. Krásnovce

37. Krčava

38. Kristy

39. Kusín

40. Lastomír

41. Laškovce

42. Lekárovce

43. Lesné

44. Ložín

45. Lúčky

46. Malčice

47. Malé Raškovce

48. Markovce

49. Michalovce

50. Moravany

51. Nacina Ves

52. Nižná Rybnica

53. Nižné Nemecké

54. Orechová

55. Oreské

56. Ostrov

57. Palín

58. Pavlovce nad Uhom

59. Petrikovce

60. Petrovce

61. Petrovce nad Laborcom

62. Pinkovce

63. Podhoroď

64. Porostov

65. Poruba pod Vihorlatom

66. Porúbka

67. Pozdišovce

68. Priekopa

69. Pusté Čemerné

70. Rakovec nad Ondavou

71. Remetské Hámre

72. Ruská Bystrá

73. Ruskovce

74. Ruský Hrabovec

75. Sejkov

76. Senné

77. Slavkovce

78. Sliepkovce

79. Sobrance

80. Staré

81. Strážske

82. Stretava

83. Stretavka

84. Suché

85. Svätuš

86. Šamudovce

87. Tašuľa

88. Tibava

89. Trhovište

94. Trnava pri Laborci

91. Tušice

92. Tušická Nová Ves

93. Úbrež

94. Veľké Revištia

95. Vinné

96. Vojnatina

97. Voľa

98. Vrbnica

99. Vysoká nad Uhom

100. Vyšná Rybnica

101. Vyšné Nemecké

102. Vyšné Remety

103. Záhor

104. Zalužice

105. Závadka

106. Zbudza

107. Zemplínska Široká

108. Zemplínske Kopčany

109. Žbince

18. Okres Nitra

a) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Nitra

1. Alekšince

2. Báb

3. Beladice

4. Branč

5. Cabaj - Čápor

6. Čakajovce

7. Čechynce

8. Čeľadice

9. Čifáre

10. Dolné Obdokovce

11. Golianovo

12. Hájske

13. Horná Kráľová

14. Hosťová

15. Hruboňovo

16. Chyndice

Ivanka pri Nitre

17. Jarok

18. Jelšovce

19. Kapince

20. Klasov

21. Kolíňany

22. Lefantovce

23. Lehota

24. Lúčnica nad Žitavou

25. Lukáčovce

Malé Chyndice

26. Malé Zálužie

27. Malý Cetín

28. Malý Lapáš

29. Melek

30. Mojmírovce

31. Nitra

32. Nitrianske Hrnčiarovce

33. Nová Ves nad Žitavou

34. Nové Sady

35. Paňa

36. Podhorany

37. Pohranice

38. Poľný Kesov

39. Rišňovce

40. Rumanová

41. Sládečkovce

42. Slepčany

43. Svätoplukovo

44. Šurianky

45. Tajná

46. Telince

47. Veľká Dolina

Veľké Chyndice

48. Veľké Zálužie

49. Veľký Cetín

54. Veľký Lapáš

51. Vinodol

52. Vráble

53. Výčapy - Opatovce

54. Zbehy

55. Žirany

56. Žitavce

b) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Zlaté Moravce

1. Čaradice

2. Červený Hrádok

3. Čierne Kľačany

4. Hostie

5. Hosťovce

6. Choča

7. Jedľové Kostoľany

8. Jelenec

9. Kostoľany nad Tríbečom

10. Ladice

11. Lovce

12. Machulince

13. Malé Vozokany

14. Mankovce

15. Martin nad Žitavou

16. Nemčiňany

17. Neverice

18. Nevidzany

19. Obyce

20. Skýcov

21. Sľažany

22. Tesárske Mlyňany

23. Topoľčianky

24. Velčice

25. Veľké Vozokany

26. Vieska nad Žitavou

27. Volkovce

28. Zlaté Moravce

29. Zlatno

30. Žikava

19. Okres Nové Zámky Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Nové Zámky

1. Andovce

2. Bajtava

3. Bánov

4. Bardoňovo

5. Belá

6. Bešeňov

7. Bíňa

8. Branovo

9. Bruty

10. Čechy

11. Černík

12. Dedinka

13. Dolný Ohaj

14. Dubník

15. Dvory nad Žitavou

16. Gbelce

17. Hul

18. Chľaba

19. Jásová

20. Jatov

21. Kamenica nad Hronom

22. Kamenín

23. Kamenný Most

24. Kmeťovo

25. Kolta

26. Komjatice

27. Komoča

28. Leľa

29. Lipová

30. Ľubá

31. Malá nad Hronom

32. Malé Kosihy

33. Maňa

34. Michal nad Žitavou

35. Milanovce

36. Mojzesovo

37. Mužla

38. Nána

39. Nová Vieska

40. Nové Zámky

41. Palárikovo

42. Pavlová

43. Podhájska

44. Pozba

45. Radava

46. Rastislavice

47. Rúbaň

48. Salka

49. Semerovo

50. Sikenička

51. Strekov

52. Svodín

53. Šarkan

54. Štúrovo

55. Šurany

56. Trávnica

57. Tvrdošovce

58. Úľany nad Žitavou

59. Veľké Lovce

60. Vlkas

61. Zemné

20. Okres Poprad

a) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Poprad

1. Abrahámovce

2. Batizovce

3. Bušovce

4. Červený Kláštor

5. Gánovce

Gerlachov

6. Havka

7. Holumnica

8. Hôrka

9. Hozelec

10. Hradisko

11. Hranovnica

12. Huncovce

13. Ihľany

14. Javorina

15. Jánovce

16. Jezersko

17. Jurské

18. Kežmarok

19. Krížová Ves

20. Kravany

21. Lechnica

22. Liptovská Teplička

23. Lendak

Ľubica

24. Lučivná

26. Majere

27. Malá Franková

28. Matiašovce

29. Mlynčeky

30. Mlynica

31. Osturňa

32. Podhorany

33. Poprad

34. Rakúsy

35. Reľov

36. Slovenská Ves

37. Špišská Belá

38. Spišská Stará Ves

39. Spišská Teplica

40. Spišské Bystré

41. Spišské Hanušovce

42. Spišský Štiavnik

43. Stráne pod Tatrami

44. Svit

45. Štrba

46. Šuňava

47. Švábovce

48. Toporec

49. Tvarožná

50. Veľká Franková

51. Veľká Lomnica

52. Veľký Slavkov

53. Vernár

54. Vikartovce

55. Vlková

56. Vlkovce

57. Vojňany

58. Vrbov

59. Výborná

60. Vydrník

61. Zálesie

62. Žákovce

b) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Starý Smokovec

2. Nová Lesná

3. Mengusovce

4. Stará Lesná

5. Starý Smokovec

6. Štôla

7. Ždiar

21. Okres Považská Bystrica

a) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Dubnica nad Váhom

1. Bolešov

2. Borčice

3. Červený Kameň

4. Dubnica nad Váhom

5. Dulov

6. Horná Poruba

7. Ilava

8. Kameničany

9. Košeca

10. Košecké Podhradie

11. Krivoklát

12. Ladce

13. Mikušovce

14. Nová Dubnica

15. Pruské

16. Sedmerovec

17. Slavnica

18. Tuchyňa

19. Vršatské Podhradie

20. Zliechov

b) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Považská Bystrica

1. Beluša

2. Bodiná

3. Brvnište

4. Čelkova Lehota

5. Dohňany

6. Dolná Breznica

7. Dolná Mariková

8. Dolné Kočkovce

9. Domaniža

10. Ďurďové

11. Hatné

12. Horná Breznica

13. Horná Mariková

14. Horovce

15. Jasenica

16. Klieština

17. Kostolec

18. Kvašov

19. Lazy pod Makytou

20. Lednica

21. Lednické Rovne

22. Lieskov

23. Lúky

24. Lysá pod Makytou

25. Malé Lednice

26. Mestečko

27. Mojtín

28. Nimnica

29. Papradno

30. Plevník-Drienové

Počarová

31. Považská Bystrica

32. Prečín

33. Pružina

34. Púchov

35. Sádočné

36. Slopná

37. Streženice

38. Stupné

39. Sverepec

40. Udiča

41. Visolaje

42. Vrchteplá

43. Vydrná

44. Záskalie

45. Záriečie

46. Zubák

22. Okres Prešov

a) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Prešov

1. Abranovce

3. Bajerov

4. Bertotovce

5. Brestov

6. Bretejovce

7. Brežany

8. Bzenov

9. Čelovce

10. Červenica

11. Demjata

12. Drienov

13. Drienovská Nová Ves

14. Dulova Ves

15. Fintice

16. Fričovce

17. Fulianka

18. Geraltov

19. Gregorovce

20. Haniska

21. Hendrichovce

22. Hermanovce

23. Hrabkov

26. Chmeľov

27. Chmeľovec

28. Chmiňany

19. Chminianská Nová Ves

30. Chminianske Jakubovany

31. Janov

31. Janovík

33. Kapušany

34. Kendice

35. Klenov

36. Kojatice

37. Kokošovce

38. Križovany

39. Kvačany

41. Lada

42. Lažany

43. Lemešany

44. Lesíček

45. Ličartovce

46. Lipníky

47. Lipovce

48. Ľubotice

49. Ľubovec

50. Lúčina

51. Malý Slivník

52. Malý Šariš

Medzany

53. Miklušovce

54. Mirkovce

55. Mošurov

56. Nemcovce

57. Okružná

58. Ondrašovce

59. Ovčie

60. Petrovany

61. Podhorany

62. Podhradík

63. Prešov

64. Proč

65. Pušovce

66. Radatice

67. Rokycany

68. Ruská Nová Vcs

69. Sedlice

70. Seniakovce

71. Suchá Dolina

72. Svinia

73. Šarišská Poruba

74. Šarišská Trstená

75. Šarišské Bohdanovce

76. Šindliar

77. Široké

78. Štefanovce

79. Teriakovce

80. Terňa

81. Trnkov

82. Tuhrina

83. Tulčík

84. Varhaňovce

85. Veľký Slivník

86. Veľký Šariš

87. Víťaz

88. Vyšná Šebastová

89. Záborské

90. Záhradné

92. Zlatá Baňa

94. Žehňa

95. Žipov

96. Župčany

b) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Sabinov

1. Bajerovce

2. Bodovce

3. Brezovica

4. Brezovička

5. Červená Voda

6. Červenica pri Sabinove

7. Ďačov

8. Daletice

9. Drienica

10. Dubovica

11. Hanigovce

Hubošovce

12. Jakovany

13. Jakubova Voľa

14. Jakubovany

15. Jarovnice

16. Kamenica

17. Krásna Lúka

18. Krivany

19. Lipany

20. Lúčka

21. Ľutina

22. Milpoš

23. Nižný Slavkov

24. Olejníkov

25. Olšov

26. Ostrovany

27. Pečovská Nová Ves

28. Paloma

29. Ratvaj

30. Ražňany

31. Renčišov

32. Rožkovany

33. Sabinov

34. Šarišské Dravce

35. Šarišské Michaľany

36. Šarišské Sokolovce

37. Tichý Potok

38. Torysa

39. Uzovce

40. Uzovské Pekľany

41. Uzovský Šalgov

42. Vysoká

23. Okres Prievidza Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Prievidza

1. Bojnice

2. Bystričany

3. Cigeľ

4. Čavoj

5. Čereňany

6. Diviacka Nová Ves

7. Diviaky nad Nitricou

8. Dlžín

9. Dolné Vestenice

10. Handlová

11. Horná Ves

12. Horné Vestenice

13. Chrenovec

14. Chvojnica

15. Jalovec

16. Kamenec pod Vtáčnikom

17. Kanianka

18. Kľačno

19. Kocurany

20. Kostolná Ves

21. Koš

22. Lazany

23. Lehota pod Vtáčnikom

24. Liešťany

25. Lipník

26. Malá Čausa

27. Malinová

28. Nedožery-Brezany

29. Nevidzany

30. Nitrianske Pravno

31. Nitrianske Rudno

32. Nitrianske Sučany

33. Nitrica

34. Nováky

35. Opatovce nad Nitrou

36. Osľany

37. Podhradie

38. Poluvsie

39. Poruba

40. Pravenec

41. Prievidza

42. Radobica

43. Ráztočno

44. Rudnianska Lehota

45. Sebedražie

46. Seč

47. Šutovce

48. Temeš

49. Tužina

50. Valaská Belá

51. Veľká Čausa

52. Zemianske Kostoľany

24. Okres Rimavská Sobota Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Rimavská Sobota

1. Abovce

2. Babinec

3. Barca

4. Bátka

5. Belín

6. Blhovce

7. Bottovo

8. Brecka

9. Budikovany

10. Cakov

11. Čerenčany

12. Čierny Potok

13. Číž

14. Dolné Zahorany

15. Dražice

16. Drienčany

17. Drňa

18. Držkovce

19. Dubno

20. Dubovec

21. Dulovo

22. Figa

23. Gemer

24. Gemerček

25. Gemerská Panica

26. Gemerská Ves

27. Gemerské Dechtáre

28. Gemerské Michalovce

29. Gemerský Jablonec

30. Gortva

31. Hajnáčka

32. Hnúšťa

33. Hodejov

34. Hodejovec

35. Horné Zahorany

36. Hostice

37. Hostišovce

38. Hrachovo

39. Hrlica

40. Hrnčiarska Ves

41. Hrnčiarske Zalužany

42. Hrušovo

43. Hubovo

44. Husiná

45. Chanava

46. Chrámec

47. Chvalová

48. Ivanice

49. Janice

50. Jesenské

51. Jestice

52. Kaloša

53. Kesovce

54. Klenovec

55. Kociha

56. Kondrátovce

57. Kráľ

58. Kraskovo

59. Krokava

60. Kružno

61. Kyjatice

62. Lehota nad Rimavicou

63. Lenartovce

64. Lenka

65. Levkuška

66. Lipovec

67. Lukovištia

68. Martinová

69. Neporadza

70. Nižný Skálnik

71. Nová Bašta

72. Orávka

73. Otročok

74. Ožďany

75. Padarovce

76. Pavlovce

77. Petrovce

78. Ploské

79. Polina

80. Poproč

81. Potok

82. Radnovce

83. Rakytník

84. Rašice

85. Ratková

86. Ratkovská Lehota

87. Ratkovská Suchá

88. Ratkovské Bystré

89. Riečka

90. Rimavská Baňa

91. Rimavská Seč

92. Rimavská Sobota

93. Rimavské Brezovo

94. Rimavské Janovce

95. Rimavské Zalužany

96. Rovné

97. Rumince

98. Rybník

99. Sása

100. Selce

101. Skerešovo

102. Slizké

103. Stará Bašta

104. Stránska

105. Strelnice

106. Studená

107. Sušany

108. Sútor

109. Šimonovce

110. Širkovce

111. Španie Pole

112. Štrkovec

113. Tachty

114. Teplý Vrch

115. Tisovec

116. Tomášovce

117. Tornaľa

118. Uzovská Panica

119. Valice

120. Včelince

121. Večelkov

122. Veľké Teriakovce

123. Veľký Blh

124. Vieska nad Blhom

125. Višňové

126. Vlkyňa

127. Vyšné Valice

128. Vyšný Skálnik

129. Zádor

130. Zacharovce

131. Žiar

132. Žíp

25. Okres Rožňava

a) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnejochrany Revúca

1. Gemerské Teplice

2. Gemerský Sad

3. Hucín

4. Chyžné

5. Jelšava

6. Kameňany

7. Licince

8. Lubeník

9. Magnezitovce

10. Muráň

11. Muránska Dlhá Lúka

12. Muránska Huta

13. Muránska Lehota

14. Muránska Zdychava

15. Nandraž

16. Prihradzany

17. Rákoš

18. Revúca

19. Revúcka Lehota

20. Sirk

21. Šivetice

22. Turčok

b) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Rožňava

1. Ardovo

2. Betliar

3. Bohúňovo

4. Bôrka

5. Brdárka

6. Brzotín

7. Čierna Lehota

8. Čoltovo

9. Čučma

10. Dedinky

11. Dlhá Ves

12. Dobšiná

13. Drnava

14. Gemerská Hôrka

15. Gemerská Poloma

16. Gočaltovo

17. Gočovo

18. Hanková

19. Henckovce

20. Honce

21. Hrhov

22. Hrušov

23. Jabloňov nad Turňou

24. Jovice

25. Kečovo

26. Kobeliarovo

27. Koceľovce

28. Kováčová

29. Krásnohorská Dlhá Lúka

30. Krásnohorské Podhradie

31. Kunova Teplica

32. Kružná

33. Lipovník

34. Lúčka

35. Markuška

36. Meliata

37. Nižná Slaná

38. Ochtiná

39. Pača

40. Pašková

41. Petrovo

42. Plešivec

43. Rakovnica

44. Rejdová

45. Rochovce

46. Roštár

47. Rozložná

48. Rožňava

49. Rožňavské Bystré

50. Rudná

51. Silica

52. Silická Brezová

53. Silická Jablonica

54. Slavec

55. Slavoška

56. Slavošovce

57. Stratená

58. Štítnik

59. Vlachovo

60. Vyšná Slaná

26. Okres Senica Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Senica

1. Bílikove Humence

2. Borský Jur

3. Borský Mikuláš

4. Brestovec

5. Brezová pod Bradlom

6. Brodské

7. Bukovec

8. Cerová

9. Čáry

10. Častkov

11. Dojč

12. Dubovce

13. Gbely

14. Hlboké

15. Holíč

16. Hradište pod Vrátnom

17. Chropov

18. Chvojnica

19. Jablonica

20. Jablonka

21. Kátov

22. Kopčany

23. Košariská

24. Koválov

25. Koválovec

26. Kuklov

27. Kúty

28. Lakšárska Nová Ves

29. Letničie

30. Lopašov

31. Malé Leváre

32. Mokrý Háj

33. Moravský Ján

34. Myjava

35. Oceské

36. Osuské

37. Petrova Ves

38. Plavecké Podhradie

39. Plavecký Mikuláš

40. Plavecký Peter

41. Podbranč

42. Polianka

43. Popudlinské Močidľany

44. Poriadie

45. Priepasné

46. Prietrž

47. Prietržka

48. Prievaly

49. Radimov

50. Radošovce

51. Rohov

52. Rohožník

53. Rovensko

54. Rudník

55. Rybky

56. Sekule

57. Senica

58. Skalica

59. Smolinské

60. Smrdáky

61. Sobotište

62. Sološnica

63. Stará Myjava

64. Studienka

65. Šajdíkove Humence

66. Šaštín-Stráže

67. Štefanov

68. Trnovec

69. Unín

70. Vrádište

71. Vrbovce

72. Veľké Leváre

73. Závod

27. Okres Spišská Nová Ves Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Spišská Nová Ves

1. Arnutovce

2. Baldovce

3. Beharovce

4. Betlanovce

5. Bijacovce

6. Brutovce

7. Buglovce

8. Bystrany

9. Danišovce

10. Dlhé Stráže

11. Doľany

12. Domaňovce

13. Dravce

14. Dúbrava

15. Gelnica

16. Granč-Petrovce

17. Harakovce

18. Harichovce

19. Helcmanovce

20. Henclová

21. Hincovce

22. Hnilčík

23. Hnilec

24. Hrabušice

25. Hrišovce

26. Chrasť nad Hornádom

27. Iliašovce

28. Jablonov

29. Jaklovce

30. Jamník

31. Kaľava

33. Klčov

34. Kluknava

35. Kojšov

36. Kolinovce

37. Krompachy

38. Kurimany

39. Letanovce

40. Levoča

41. Lieskovany

42. Lúčka

43. Margecany

44. Markušovce

45. Matejovce

46. Mlynky

47. Mníšek nad Hnilcom

48. Nálepkovo

49. Nemešany

50. Nižné Repaše

51. Odorín

52. Olcnava

53. Oľšavica

54. Oľšavka

55. Ordzovany

56. Pavľany

57. Poľanovce

58. Pongrácovce

59. Poráč

60. Prakovce

61. Richnava

62. Rudňany

63. Slatvina

64. Slovinky

65. Smižany

66. Smolnícka Huta

67. Smolník

68. Spišská Nová Ves

69. Spišské Podhradie

70. Spišské Tomášovce

71. Spišské Vlachy

72. Spišský Hrhov

73. Spišský Hrušov

74. Spišský Štvrtok

75. Stará Voda

76. Studenec

77. Švedlár

78. Teplička

79. Torysky

80. Úhorná

81. Uloža

82. Veľký Folkmár

83. Vítkovce

84. Vojkovce

85. Vyšné Repaše

86. Vyšný Slavkov

87. Závadka

88. Žakarovce

89. Žehra

28. Okres Stará Ľubovňa Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Stará Ľubovňa

1. Čirč

2. Ďurková 3. Forbasy

4. Hajtovka

5. Haligovce

6. Hniezdne

7. Hraničné

8. Hromoš

9. Chmeľnica

10. Jakubany

11. Jarabina

12. Kamienka

13. Kolačkov

14. Kremná

15. Kyjov

16. Lacková

17. Legnava

18. Lesnica

19. Litmanová

20. Lomnička

21. Ľubotín

22. Malý Lipník

23. Matysová

24. Mníšek nad Popradom

25. Nižné Ružbachy

26. Nová Ľubovňa

27. Obručné

28. Orlov

29. Plaveč

30. Plavnica

31. Podolínec

32. Pusté Pole

33. Ruská Voľa nad Popradom

34. Stará Ľubovňa

35. Starina

36. Stráňany

37. Sulín

38. Šambron

39. Šarišské Jastrabie

40. Údol

41. Veľká Lesná

42. Veľký Lipník

43. Vislanka

44. Vyšné Ružbachy

29. Okres Svidník Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Svidník

1. Baňa

2. Belejovce

3. Beňadikovce

4. Bodružal

5. Breznica

6. Breznička

7. Brusnica

8. Bukovce

9. Bystrá

10. Bžany

11. Cernina

12. Cigla

13. Dlhoňa

14. Dobroslava

15. Dubová

16. Duplín

17. Fijaš

18. Gribov

19. Havaj

20. Havranec

21. Hrabovčík

22. Hunkovce

23. Chotča

24. Jakušovce

25. Jurkova Voľa

26. Kapišová

27. Kečkovce

28. Kolbovce

29. Korejovce

30. Korunková

31. Kožuchovce

32. Krajná Bystrá

33. Krajná Poľana

34. Krajná Porúbka

35. Krajné Čierno

36. Krišlovce

37. Krušinec

38. Kružlová

39. Kurimka

40. Ladomirová

41. Lomné

42. Makovce

43. Malá Poľana

44. Matovce

45. Medvedie

46. Mestisko

47. Miková

48. Miňovce

49. Miroľa

50. Mlynárovce

51. Mrázovce

52. Nižná Jedľová

53. Nižná Olšava

54. Nižná Pisaná

55. Nižný Komárnik

56. Nižný Mirošov

57. Nižný Orlík

58. Nová Polianka

59. Okrúhle

60. Oľšavka

61. Potôčky

62. Potoky

63. Príkra

64. Pstriná

65. Radoma

66. Rakovčík

67. Rovné

68. Roztoky

69. Ruský Kručov

70. Soboš

71. Soľník

72. Staškovce

73. Stročín

74. Stropkov

75. Svidnička

76. Svidník

77. Šandal

78. Šarbov

79. Šarišský Štiavnik

80. Šemetkovce

81. Štefurov

82. Tisinec

83. Tokajík

84. Turany nad Ondavou

85. Vagrinec

86. Valkovce

87. Vápeník

88. Varechovce

89. Veľkrop

90. Vislava

91. Vladiča

92. Vojtovce

93. Vyškovce

94. Vyšná Jedľová

95. Vyšná Olšava

96. Vyšná Pisaná

97. Vyšný Hrabovec

98. Vyšný Komárnik

99. Vyšný Mirošov

100. Vyšný Orlík

30. Okres Topoľčany

a) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Bánovce nad Bebravou

Barčany

1. Bánovce nad Bebravou

2. Brezolupy

3. Cimenná

4. Čierna Lehota

5. Dežerice

6. Dolné Naštice

7. Dubnička

8. Dvorec

9. Haláčovce

10. Horné Naštice

11. Hradište

12. Chudá Lehota

13. Kolačno

14. Krásna Ves

15. Krásno

16. Kšinná

17. Libichava

18. Ľutov

19. Malá Hradná

20. Malé Hoste

21. Malé Kršteňany

22. Miezgovce

23. Nedašovce

24. Omastiná

25. Ostratice

26. Otrhánky

27. Partizánske

28. Pažiť

29. Pečeňany

30. Podlužany

31. Pochabany

32. Pravotice

33. Prusy

34. Ruskovce

35. Rybany

36. Skačany

37. Slatina nad Bebravou

38. Slatinka nad Bebravou

39. Šípkov

40. Šišov

41. Timoradza

42. Trebichava

43. Uhrovec

44. Uhrovské Podhradie

45. Veľké Držkovce

46. Veľké Hoste

47. Veľké Chlievany

48. Veľké Kršteňany

49. Veľké Uherce

50. Vysočany

51. Zlatníky

52. Žabokreky nad Nitrou

53. Žitná-Radiša

b) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Topoľčany

1. Ardanovce

2. Belince

3. Biskupová

4. Blesovce

5. Bojná

6. Bošany

7. Čeľadince

8. Čermany

9. Dvorany nad Nitrou

10. Hajná Nová Ves

11. Horné Chlebany

12. Horné Obdokovce

13. Horné Štitáre

14. Hrušovany

15. Chrabrany

16. Chynorady

17. Jacovce

18. Ješkova Ves

19. Kamanová

20. Klátova Nová Ves

21. Koniarovce

22. Kovarce

23. Krnča

24. Krtovce

25. Krušovce

26. Lipovník

27. Livina

28. Livinské Opatovce

29. Ludanice

30. Lužany

31. Malé Ripňany

32. Nadlice

33. Nedanovce

34. Nemečky

35. Nitrianska Blatnica

36. Nitrianska Streda

37. Norovce

38. Oponice

39. Orešany

40. Podhradie

41. Prašice

42. Preseľany

43. Radošina

44. Rajčany

45. Solčany

46. Solčianky

47. Súlovce

48. Svrbice

49. Šalgovce

50. Tesáre

51. Topoľčany

52. Turčianky

53. Tvrdomestice

54. Urmince

55. Veľké Dvorany

56. Veľké Ripňany

57. Veľký Klíž

58. Velušovce

59. Vozokany

60. Závada

31. Okres Trebišov

a) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Kráľovský Chlmec

1. Bačka

2. Bara

3. Beša

4. Bieľ

5. Boľ

6. Borša

7. Boťany

8. Budince

9. Černochov

10. Čičarovce

11. Čierna

12. Čierna nad Tisou

13. Čierne Pole

14. Dobrá

15. Drahňov

16. Ižkovce

17. Kapušianske Kľačany

18. Klin nad Bodrogom

19. Královský Chlmec

20. Krišovská liesková

21. Ladmovce

22. Leles

23. Malé Trakany

24. Malý Horeš

25. Malý Kamenec

26. Maťovské Vojkovce

27. Oborín

28. Poľany

29. Pribeník

30. Ptrukša

31. Rad

32. Ruská

33. Soľnička

34. Somotor

35. Strážne

36. Streda nad Bodrogom

37. Svätá Mária

38. Svätuše

39. Svinice

40. Veľké Kapušany

41. Veľké Raškovce

42. Veľké Slemence

43. Veľké Trakany

44. Veľký Horeš

45. Veľký Kamenec

46. Viničky

47. Vojany

48. Vojka

49. Zatín

50. Zemplín

b) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Trebišov

1. Bačkov

2. Brehov

3. Brezina

4. Byšta

5. Cejkov

6. Čeľovce

7. Čerhov

8. Dargov

9. Dvorianky

10. Egreš

11. Hraň

12. Hrčeľ

13. Hriadky

14. Kašov

15. Kazimír

16. Kožuchov

17. Kravany

18. Kuzmice

19. Kysta

20. Lastovce

21. Luhyňa

22. Malá Tŕňa

23. Malé Ozorovce

24. Michaľany

25. Nižný Žipov

26. Novosad

27. Nový Ruskov

28. Parchovany

29. Plechotice

30. Sečovce

31. Sirník

32. Slivník

33. Slovenské Nové Mesto

34. Stanča

35. Stankovce

36. Trebišov

37. Trnávka

38. Veľaty

39. Veľká Tŕňa

40. Veľké Ozorovce

41. Višňov

42. Vojčice

43. Zbehňov

44. Zemplínska Nová Ves

45. Zemplínska Teplica

46. Zemplínske Hradište

47. Zemplínske Jastrabie

48. Zemplínsky Branč

32. Okres Trenčín

a) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Nové Mesto nad Váhom

1. Beckov

2. Bošáca

3. Brunovce

4. Bzince pod Javorinou

5. Čachtice

6. Častkovce

7. Dolné Srnie

8. Haluzice

9. Horná Streda

10. Hôrka nad Váhom

11. Hrádok

12. Hrachovište

13. Hrašné

14. Kalnica

15. Kočovce

16. Kostolné

17. Krajné

18. Lubina

19. Lúka

20. Modrová

21. Modrovka

22. Moravské Lieskové

23. Nová Bošáca

24. Nová Lehota

25. Nová Ves nad Váhom

26. Nové Mesto nad Váhom

27. Očkov

28. Pobedim

29. Podkylava

30. Podolie

31. Potvorice

32. Považany

33. Stará Lehota

34. Stará Turá

35. Trenčianske Bohuslavice

36. Vaďovce

37. Višňové

38. Zemianske Podhradie

b) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Trenčín

1. Adamovské Kochanovce

2. Bobot 3. Dolná Poruba

4. Dolná Súča

5. Drietoma

6. Dubodiel

7. Horná Súča

8. Horňany

9. Horné Srnie

10. Hrabovka

11. Chocholná-Velčice

12. Ivanovce

13. Kostolná-Záriečie

14. Krivosúd-Bodovka

15. Melčice-Lieskové

16. Mníchova Lehota

17. Motešice

18. Nemšová

19. Neporadza

20. Omšenie

21. Opatovce

22. Selec

23. Skalka nad Váhom

24. Soblahov

25. Svinná

26. Čtvrtok

27. Trenčianska Teplá

28. Trenčianska Turná

29. Trenčianske Jastrabie

30. Trenčianske Mitice

31. Trenčianske Stankovce

32. Trenčianske Teplice

33. Trenčín

34. Veľká Hradná

35. Veľké Bierovce

36. Zamarovce

33. Okres Trnava

a) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Piešťany

Bašovce

1. Borovce

2. Dolný Lopašov

3. Drahovce

4. Dubovany

Ducové

5. Hubina

6. Chtelnica

8. Krakovany

10. Moravany nad Váhom

11. Nižná

12. Ostrov

13. Pečeňady

14. Piešťany

15. Prašník

16. Rakovice

17. Ratnovce

18. Sokolovce

Šípkové

19. Šterusy

20. Trebatice

21. Veľké Kostoľany

22. Veľké Orvište

23. Veselé

24. Vrbové

b) Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Trnava

1. Bíňovce

2. Bohdanovce nad Trnavou

3. Bojničky

4. Boleráz

5. Borová

6. Brestovany

7. Bučany

8. Buková

9. Cífer

10. Čenveník

11. Dechtice

12. Dlhá

13. Dobrá Voda

14. Dolná Krupá

15. Dolné Dubové

16. Dolné Lovčice

17. Dolné Otrokovice

18. Dolné Orešany

19. Dolné Trhovište

20. Dolné Zelenice

21. Dvorníky

22. Hlohovec

23. Horná Krupá

24. Horné Dubové

25. Horné Otrokovce

26. Horné Orešany

27. Horné Trhovište

28. Horné Zelenice

29. Jalšové

30. Jaslovské Bohunice

31. Kátlovce

32. Kľačany

33. Koplotovce

34. Košolná

35. Križovany nad Dudváhom

36. Leopoldov

37. Lošonec

38. Madunice

39. Majcichov

40. Malženice

41. Merašice

42. Naháč

43. Opoj

44. Pastuchov

45. Pavlice

46. Radošovce

47. Ratkovce

48. Ružindol

49. Sasinkovo

50. Siladice

51. Slovenská Nová Ves

52. Smolenice

53. Suchá nad Parnou

54. Šelpice

55. Špačince

56. Šúrovce

57. Tekolďany

58. Tepličky

59. Trakovice

60. Trnava

61. Trstín

62. Vlčkovce

63. Voderady

64. Zavar

65. Zeleneč

66. Žlkovce

34. Okres Veľký Krtíš Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Veľký Krtíš

1. Balog nad Ipľom

2. Bátorová

3. Brusník

4. Bušince

5. Čebovce

6. Čeláre

7. Čelovce

8. Červeňany

9. Dačov Lom

10. Dolinka

11. Dolná Strehová

12. Dolné Plachtince

13. Dolné Strháre

14. Ďurkovce

15. Glabušovce

16. Horná Strehová

17. Horné Plachtince

18. Horné Strháre

19. Hrušov

20. Chrastince

21. Chrťany

22. Ipeľské Predmostie

23. Kamenné Kosihy

24. Kiarov

25. Kleňany

26. Koláre

27. Kosihovce

28. Kosihy nad Ipľom

29. Kováčovce

30. Lesenice

31. Ľuboriečka

32. Malá Čalomija

Malé Straciny

33. Malé Zlievce

Malý Krtíš

34. Modrý Kameň

35. Muľa

36. Nenince

37. Nová Ves

38. Obeckov

39. Olováry

40. Opatovská Nová Ves

41. Opava

42. Pôtor

43. Pravica

44. Príbelce

46. Sečianky

47. Seľany

48. Senné

49. Sklabiná

50. Slovenské Ďarmoty

51. Slovenské Kľačany

52. Stredné Plachtince

53. Sucháň

54. Suché Brezovo

55. Širákov

56. Šuľa

57. Trebušovce

58. Veľká Čalomija

59. Veľká Ves nad Ipľom

Veľké Straciny

60. Veľké Zlievce

61. Veľký Krtíš

62. Veľký Lom

63. Vieska

64. Vinica

65. Vrbovka

66. Záhorce

67. Závada

68. Zombor

69. Želovce

35. Okres Vranov nad Topľou Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Vranov nad Topľou

1. Babie

2. Banské 3. Benkovce

4. Bystré

5. Cabov

6. Čaklov

7. Čičava

8. Čierne nad Topľou

9. Ďapalovce

10. Davidov

11. Dlhé Klčovo

12. Detrík

13. Ďurďoš

14. Giglovce

15. Girovce

16. Hanušovce nad Topľou

17. Hermanovce nad Topľou

18. Hlinné

19. Holčíkovce

20. Jasenovce

21. Jastrabie nad Topľou

22. Juskova Voľa

23. Kamenná Poruba

24. Kladzany

25. Komárany

26. Košarovce

27. Kučín

28. Kvakovce

29. Majerovce

30. Malá Domaša

31. Matiaška

32. Medzianky

33. Merník

34. Michalok

35. Nižná Sitnica

36. Nižný Hrabovec

37. Nižný Hrušov

38. Nižný Kručov

39. Nová Kelča

40. Ondavské Matiašovce

41. Pakostov

42. Pavlovce

43. Petkovce

44. Petrovce

45. Piskorovce

46. Poša

47. Pritúľany

48. Prosačov

49. Radvanovce

50. Rafajovce

51. Remeniny

52. Rohožník

53. Rudlov

54. Ruská Kajňa

55. Ruská Poruba

56. Ruská Voľa

57. Ruský Kazimír

58. Sačurov

59. Sečovská Polianka

60. Sedliská

61. Skrabské

62. Slovenská Kajňa

63. Soľ

64. Štefanovce

65. Tovarné

66. Tovarnianská Polianka

67. Vavrinec

68. Vechec

69. Vlača

70. Vranov nad Topľou

71. Vyšná Sitnica

72. Vyšný Žipov

73. Zámutov

74. Závada

75. Zlatník

76. Žalobín

36. Okres Zvolen Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Zvolen

1. Babiná

2. Bacúrov

3. Breziny

4. Budča

5. Bzevík

6. Bzovská Lehôtka

7. Cerovo

8. Čabradský Vrbovok

9. Čekovce

10. Detva

11. Detvianska Huta

12. Devičie

13. Dobrá Niva

14. Dolné Mladonice

15. Dolný Badín

16. Domaníky

17. Drážovce

18. Drienovo

19. Dubové

20. Dúbravy

21. Dudince

22. Hontianske Moravce

23. Hontianske Nemce

24. Hontianske Tesáre

25. Horné Mladonice

26. Horný Badín

27. Horný Tisovník

28. Hriňová

29. Hronská Breznica

30. Jalšovík

31. Klokoč

32. Kováčová

33. Kozí Vrbovok

34. Kráľovce-Krnišov

35. Kriváň

36. Krupina

37. Lackov

38. Ladzany

39. Lešť

40. Lieskovec

41. Lišov

42. Litava

43. Lukavica

44. Medovarce

45. Michalková

46. Očová

47. Ostrá Lúka

48. Pliešovce

49. Podzámčok

50. Rykynčice

51. Sása

52. Sebechleby

53. Selce

54. Senohrad

55. Sielnica

56. Slatinské Lazy

57. Sliač

58. Stará Huta

59. Stožok

60. Sudince

61. Súdovce

62. Terany

63. Tŕnie

64. Trpín

65. Turová

66. Uňatín

67. Vígľaš

68. Vígľašská Huta-Kalinka

69. Zemiansky Vrbovok

70. Zvolen

71. Zvolenská Slatina

72. Železná Breznica

73. Žibitrov

37. Okres Žiar nad Hronom Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Žiar nad Hronom

1. Antol

2. Baďan

3. Banská Belá

4. Banská Štiavnica

5. Banský Studenec

6. Bartošova Lehôtka

7. Beluj

8. Bzenica

9. Dekýš

10. Dolná Trnávka

11. Dolná Ves

12. Dolná Ždaňa

13. Hliník nad Hronom

14. Hodruša-Hámre

15. Horná Ždaňa

16. Horné Hámre

17. Hrabičov

18. Hronská Dúbrava

19. Hronský Beňadik

20. Ihráč

21. Ilija

22. Janova Lehota

23. Jastrabá

24. Kľak

25. Kopernica

26. Kosorín

27. Kozelník

Krahule

28. Kremnica

Kremnické Bane

29. Kunešov

Ladomerská Vieska

30. Lehôtka pod Brehmi

31. Lovča

32. Lovčica-Trubín

Lúčky

Lutila

33. Malá Lehota

34. Močiar

35. Nevoľné

36. Nová Baňa

37. Ostrý Grúň

38. Píla

39. Pitelová

40. Počúvadlo

41. Podhorie

42. Prenčov

43. Prestavlky

44. Prochot

45. Repište

46. Rudno nad Hronom

47. Sklené Teplice

48. Slaská

49. Stará Kremnička

50. Štiavnické Bane

51. Tekovská Breznica

52. Tekovské Nemce

53. Trnavá Hora

54. Veľká Lehota

55. Veľké Pole

56. Voznica

57. Vyhne

58. Vysoká

59. Žarnovica

60. Žiar nad Hronom

61. Župkov

38. Okres Žilina Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Žilina

2. Belá

3. Bitarová

4. Brezany

5. Bytča

6. Čičmany

7. Divina

8. Divinka

9. Dlhé Pole

10. Dolná Tižina

11. Dolný Hričov

12. Ďurčiná

13. Fačkov

14. Gbeľany

15. Hôrky

17. Horný Hričov

18. Hričkovské Podhradie

19. Hvozdnica

20. Jablonové

21. Jasenové

22. Kamenná Poruba

23. Kľače

24. Kolárovice

25. Konská

26. Kotešová

27. Kotrčiná Lúčka

28. Krasňany

29. Kunerad

30. Lietava

31. Lietavská Lúčka

32. Lietavská Svinná

33. Lutiše

34. Lysica

35. Malá Čierna

36. Maršová

37. Mojš

38. Nededza

39. Nezbudská Lúčka

40. Ovčiarsko

41. Paština Závada

43. Petrovice

44. Podhorie

45. Porúbka

46. Predmier

47. Rájec

48. Rajecká Lesná

49. Rajecké Teplice

50. Rosina

51. Stráňavy

52. Stránske

53. Stráža

54. Strečno

55. Súľov-Hradná

56. Svederník

57. Štiavnik

58. Teplička nad Váhom

59. Terchová

60. Turie

61. Varín

62. Veľká Čierna

63. Veľké Rovné

64. Višňové

65. Zbyňov

66. Žilina


Minister:

v z. JUDr. Michalko v. r.

Přesunout nahoru