Objednat předplatné
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Opatření č. o1/c12/1991 Sb.Opatrenie Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, ktorým sa uverejňuje zoznam obcí tvoriacich územné obvody obvodných úradov v Slovenskej republike

Částka 12/1991
Platnost od 11.03.1991
Účinnost od 11.03.1991
Zařazeno v právních oblastech
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

OPATRENIE

Ministerstva vnútra Slovenskej republiky

z 13. decembra 1991

ktorým sa uverejňuje zoznam obcí tvoriacich územné obvody obvodných úradov v Slovenskej republike Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky podľa § 3 ods. 3 zákona Slovenskej národnej rady č. 472/1990 Zb. o organizácii miestnej štátnej správy uverejňuje:

Zoznam obcí Slovenskej republiky tvoriacich jednotlivé okresy, podľa územných obvodov obvodných úradov

1. OKRES BANSKÁ BYSTRICA

a) Územný obvod obvodného úradu Banská Bystrica

1. Badín

2. Baláže

3. Banská Bystrica

4. Brusno

5. Čerín

6. Dolná Mičiná

7. Dolný Harmanec

8. Donovaly

9. Dúbravica

10. Harmanec

11. Hiadeľ

12. Horná Mičiná

13. Horné Pršany

14. Hrochoť

15. Kordíky

16. Králiky

17. Kynceľová

18. Ľubietová

19. Lučatín

20. Medzibrod

21. Môlča

22. Moštenica

23. Motyčky

24. Nemce

25. Nemecká

26. Oravce

27. Podkonice

28. Pohronský Bukovec

29. Poniky

30. Povrazník

31. Priechod

32. Ráztoka

33. Riečka

34. Sebedín - Bečov

35. Selce

36. Slovenská Ľupča

37. Staré Hory

38. Strelníky

39. Špania Dolina

40. Tajov

41. Turecká

42. Vlkanová

b) Územný obvod obvodného úradu Brezno

1. Bacúch

2. Beňuš

3. Braväcovo

4. Brezno

5. Bystrá

6. Čierny Balog

7. Dolná Lehota

8. Drábsko

9. Heľpa

10. Horná Lehota

11. Hronec

12. Jarabá

13. Jasenie

14. Lom nad Rimavicou

15. Michalová

16. Mýto pod Ďumbierom

17. Osrblie

18. Podbrezová

19. Pohorelá

20. Pohronská Polhora

21. Polomka

22. Predajná

23. Sihla

24. Šumiac

25. Telgárt

26. Valaská

27. Vaľkovňa

28. Závadka nad Hronom

2. OKRES BARDEJOV

a) Územný obvod obvodného úradu Bardejov

1. Abrahámovce

2. Andrejová

3. Bardejov

4. Bartošovce

5. Becherov

6. Beloveža

7. Bogliarka

8. Brezovka

9. Buclovany

10. Cigeľka

11. Frička

12. Fričkovce

13. Gaboltov

14. Gerlachov

15. Hažlín

16. Hertník

17. Hervartov

18. Hrabovec

19. Hrabské

20. Hutka

21. Chmeľová

22. Jancovce

23. Jedlinka

24. Kľušov

25. Kobyly

26. Komárov

27. Krivé

28. Kríže

29. Kružlov

30. Kurov

31. Lenartov

32. Livov

33. Livovská Huta

34. Lopúchov

35. Lukavice

36. Lukov

37. Malcov

38. Mikulášová

39. Mokroluh

40. Nižná Polianka

41. Nižná Voľa

42. Nižný Tvarožec

43. Ondavka

44. Osivka

45. Petrová

46. Raslavice

47. Regetovka

48. Rešov

49. Richvald

50. Rokytov

51. Smilno

52. Snakov

53. Stebnícka Huta

54. Stebník

55. Sveržov

56. Šarišské Čierne

57. Šiba

58. Tarnov

59. Tročany

60. Vaniškovce

61. Varadka

62. Vyšná Polianka

63. Vyšná Voľa

64. Vyšný Tvarožec

65. Zborov

66. Zlaté

b) Územný obvod obvodného úradu Giraltovce

1. Brezov

2. Dubinné

3. Giraltovce

4. Hankovce

5. Harhaj

6. Kalnište

7. Kobylince

8. Kochanovce

9. Koprivnica

10. Kožany

11. Kračúnovce

12. Kučín

13. Kuková

14. Kurima

15. Lascov

16. Lipová

17. Lúčka

18. Lužany pri Topli

19. Marhaň

20. Mičakovce

21. Nemcovce

22. Oľšavce

23. Ortuťová

24. Poliakovce

25. Porúbka

26. Stuľany

27. Šašová

28. Vyšný Kručov

29. Železník

30. Želmanovce - Dukovce

3 OKRES BRATISLAVA

a) Územný obvod obvodného úradu Bratislava I

1. Staré Mesto

b) Územný obvod obvodného úradu Bratislava II

1. Podunajské Biskupice

2. Ružinov

3. Vrakuňa

c) Územný obvod obvodného úradu Bratislava III

1. Nové Mesto

2. Rača

3. Vajnory

d) Územný obvod obvodného úradu Bratislava IV

1. Devín

2. Devínska Nová Ves

3. Dúbravka

4. Karlova Ves

5. Lamač

6. Záhorská Bystrica

e) Územný obvod obvodného úradu Bratislava V

1. Čuňovo

2. Jarovce

3. Petržalka

4 OKRES BRATISLAVA - VIDIEK

a) Územný obvod obvodného úradu Malacky

1. Gajary

2. Jakubov

3. Kostolište

4. Kuchyňa

5. Láb

6. Malacky

7. Pernek

8. Plavecký Štvrtok

9. Suchohrad

10. Vysoká pri Morave

11. Záhorie

12. Záhorská Ves

b) Územný obvod obvodného úradu Modra

1. Budmerice

2. Častá

3. Doľany

4. Dubová

5. Jablonec

6. Modra

7. Píla

8. Štefanová

9. Vištuk

c) Územný obvod obvodného úradu Pezinok

1. Limbach

2. Slovenský Grob

3. Pezinok

4. Svätý Jur

5. Šenkvice

6. Viničné

7. Vinosady

d) Územný obvod obvodného úradu Senec

1. Báhoň

2. Bernolákovo

3. Blatné

4. Čataj

5. Dunajská Lužná

6. Hamuliakovo

7. Chorvátsky Grob

8. Igram

9. Ivánka pri Dunaji

10. Kalinkovo

11. Kaplná

Kráľová pri Senci

12. Malinovo

13. Miloslavov

14. Most pri Bratislave

15. Nová Dedinka

16. Rovinka

17. Senec

18. Tomášov

19. Tureň

20. Veľký Bieľ

21. Vlky

22. Zálesie

e) Územný obvod obvodného úradu Stupava

1. Borinka

2. Jablonové

3. Lozorno

4. Marianka

5. Stupava

6. Zohor

5 OKRES ČADCA

a) Územný obvod obvodného úradu Čadca

1. Čadca

2. Čierne

3. Klubina

4. Krásno nad Kysucou

5. Nová Bystrica

6. Oščadnica

7. Radôstka

8. Raková

9. Skalité

10. Stará Bytrica

11. Svrčinovec

12. Zákopčie

13. Zborov nad Bystricou

b) Územný obvod obvodného úradu Kysucké Nové Mesto

1. Dolný Vadičov

2. Dunajov

3. Horný Vadičov

4. Kysucké Nové Mesto

5. Kysucký Lieskovec

6. Lodno

7. Lopušné Pažite

8. Nesluša

9. Ochodnica

10. Povina

11. Rudina

12. Rudinka

13. Rudinská

14. Snežnica

c) Územný obvod obvodného úradu Turzovka

1. Dlhá nad Kysucou

2. Klokočov

3. Korňa

4. Makov

5. Olešná

6. Podvysoká

7. Staškov

8. Turzovka

9. Vysoká nad Kysucou

6 OKRES DOLNÝ KUBÍN

a) Územný obvod obvodného úradu Dolný Kubín

Babín

1. Dlhá nad Oravou

2. Dolný Kubín

3. Horná Lehota

Hruštín

4. Chlebnice

5. Istebné

6. Jasenová

7. Kraľovany

8. Krivá

9. Leštiny

10. Malatiná

11. Medzibrodie nad Oravou

12. Oravská Poruba

13. Oravský Podzámok

14. Osádka

15. Párnica

16. Pokryváč

17. Pribiš

18. Pucov

19. Sedliacka Dubová

20. Veličná

21. Vyšný Kubín

22. Zázrivá

23. Žaškov

b) Územný obvod obvodného úradu Námestovo

2. Beňadovo

3. Bobrov

4. Breza

6. Klin

7. Krušetnica

8. Lokca

9. Lomná

10. Mútne

11. Námestovo

12. Novoť

13. Oravská Jasenica

14. Oravská Lesná

15. Oravská Polhora

16. Oravské Veselé

17. Rabča

18. Rabčice

19. Sihelné

20. Ťapešovo

21. Vasiľov

22. Vavrečka

23. Zákamenné

24. Zubrohlava

c) Územný obvod obvodného úradu Trstená

1. Brezovica

2. Čimhová

3. Hladovka

4. Liesek

5. Suchá Hora

6. Trstená

7. Vitanová

8. Zábiedovo

d) Územný obvod obvodného úradu Tvrdošín

1. Habovka

2. Nižná

3. Oravský Biely Potok

4. Podbieľ

5. Štefanov nad Oravou

6. Tvrdošín

7. Zuberec

7 OKRES DUNAJSKÁ STREDA

a) Územný obvod obvodného úradu Dunajská Streda

1. Baka

2. Bodíky

3. Dobrohošť

4. Dolný Bar

5. Dunajská Streda

6. Dunajský Klátov

7. Gabčíkovo

8. Holice

9. Horná Potôň

10. Horné Mýto

11. Horný Bar

12. Jahodná

13. Jurová

14. Kostolné Kračany

15. Kráľovičove Kračany

16. Kútniky

17. Lúč na Ostrove

18. Mad

19. Malé Dvorníky

20. Michal na Ostrove

21. Ohrady

22. Orechová Potôň

23. Povoda

24. Trhová Hradská

25. Trstená na Ostrove

26. Veľké Blahovo

27. Veľké Dvorníky

28. Vieska

29. Vojka nad Dunajom

30. Vrakúň

31. Vydrany

b) Územný obvod obvodného úradu Šamorín

1. Báč

2. Bellova Ves

3. Blahová

4. Blatná na Ostrove

5. Čakany

6. Hubice

7. Hviezdoslavov

8. Janíky

9. Kvetoslavov

10. Lehnice

11. Macov

12. Mierovo

13. Nový Život

14. Oľdza

15. Rohovce

16. Šamorín

17. Štvrtok na Ostrove

18. Trnávka

19. Veľká Paka

20. Zlaté Klasy

c) Územný obvod obvodného úradu Veľký Meder

1. Baloň

2. Boheľov

3. Čiližská Radvaň

4. Dolný Štál

5. Kľúčovec

6. Medveďov

7. Ňárad

8. Okoč

9. Padáň

10. Pataš

11. Sap

12. Topoľníky

13. Veľký Meder

8 OKRES GALANTA

a) Územný obvod obvodného úradu Galanta

1. Čierna Voda

2. Čierny Brod

3. Dolné Saliby

4. Dolný Chotár

5. Galanta

6. Horné Saliby

7. Kajal

8. Košúty

9. Kráľov Brod

10. Matúškovo

11. Mostová

12. Tomášikovo

13. Topoľnica

14. Trstice

15. Váhovce

b) Územný obvod obvodného úradu Sereď

1. Dolná Streda

2. Pata

3. Pusté Sady

4. Sereď

5. Šalgočka

6. Šintava

7. Šoporňa

8. Vinohrady nad Váhom

9. Zemianske Sady

c) Územný obvod obvodného úradu Sládkovičovo

1. Abrahám

2. Boldog

3. Gáň

4. Hoste

5. Hrubá Borša

6. Hrubý Šúr

7. Hurbanova Ves

8. Janovce

9. Jelka

10. Kostolná pri Dunaji

12. Pusté Úľany

13. Reca

14. Sládkovičovo

15. Veľká Mača

16. Veľké Úľany

17. Veľký Grob

d) Územný obvod obvodného úradu Šaľa

1. Diakovce

2. Dlhá nad Váhom

3. Kráľová nad Váhom

4. Neded

5. Selice

6. Šaľa

7. Tešedíkovo

8. Trnovec nad Váhom

9. Vlčany

10. Žihárec

9 OKRES HUMENNÉ

a) Územný obvod obvodného úradu Humenné

1. Adidovce

2. Baškovce

3. Brekov

4. Brestov

5. Černina

6. Dedačov

7. Gruzovce

8. Hankovce

9. Hažín nad Cirochou

10. Hrubov

11. Hudcovce

12. Humenné

13. Chlmec

14. Jabloň

15. Jankovce

16. Jasenov

17. Kamenica nad Cirochou

18. Kamienka

19. Karná

20. Kochanovce

21. Koškovce

22. LIeskovec

23. Ľubiša

24. Lukačovce

25. Maškovce

26. Modra nad Cirochou

27. Myslina

28. Nechválova Polianka

29. Nižná Jablonka

30. Nižné Ladičkovce

31. Ohradzany

32. Papín

33. Porúbka

34. Ptičie

35. Rokytov pri Humennom

36. Rovné

37. Slovenská Volová

38. Slovenské Krivé

39. Sopkovce

40. Topoľovka

41. Turcovce

42. Udavské

43. Valaškovce

44. Veľopolie

45. Víťazovce

46. Vyšná Jablonka

47. Vyšné Ladičkovce

48. Vyšný Hrušov

49. Závadka

50. Zbudské Dlhé

51. Zubné

b) Územný obvod obvodného úradu Medzilaborce

1. Brestov nad Laborcom

2. Čabalovce

3. Čabiny

4. Čertižné

5. Habura

6. Hrabovec nad Laborcom

7. Kalinov

8. Krásny Brod

9. Medzilaborce

10. Ňagov

11. Oľka

12. Oľšinkov

13. Palota

14. Radvaň nad Laborcom

15. Repejov

16. Rokytovce

17. Roškovce

18. Sukov

19. Svetlice

20. Valentovce

21. Volica

22. Výrava

23. Zbojné

24. Zbudská Belá

c) Územný obvod obvodného úradu Snina

1. Belá nad Cirochou

2. Brezovec

3. Čukalovce

4. Dlhé nad Cirochou

5. Dúbrava

6. Hostovice

7. Hrabová Roztoka

8. Jalová

9. Kalná Roztoka

10. Klenová

11. Kolbasov

12. Kolonica

13. Ladomirov

14. Michajlov

15. Nová Sedlica

16. Osadné

17. Parihuzovce

18. Pčoliné

19. Pichne

20. Príslop

21. Runina

22. Ruská Volová

23. Ruský Potok

24. Snina

25. Stakčín

26. Stakčínska Roztoka

27. Strihovce

28. Šmigovec

29. Topoľa

30. Ubľa

31. Ulič

32. Uličské Krivé

33. Zboj

34. Zemplínske Hámre

10 OKRES KOMÁRNO

a) Územný obvod obvodného úradu Hurbanovo

1. Bajč

2. Dulovce

3. Hurbanovo

4. Imeľ

5. Martovce

6. Nesvady

7. Pribeta

8. Svätý Peter

b) Územný obvod obvodného úradu Kolárovo

1. Bodza

2. Bodza

3. Bodzianske Lúky

4. Čičov

5. Dedina Mládeže

6. Klížska Nemá

7. Kolárovo

8. Lipové

9. Okoličná na Ostrove

10. Sokolce

11. Tôň

12. Trávnik

13. Zemianska Olča

c) Územný obvod obvodného úradu Komárno

1. Búč

2. Čalovec

3. Chotín

4. Iža

5. Kameničná

6. Komárno

7. Kravany nad Dunajom

8. Marcelová

9. Moča

10. Modrany

11. Mudroňovo

12. Patince

13. Radvaň nad Dunajom

14. Šrobárová

15. Veľké Kosihy

16. Virt

17. Vojnice

18. Vrbová nad Váhom

19. Zlatná na Ostrove

11 OKRES KOŠICE

a) Územný obvod obvodného úradu Košice I

1. Džungľa

2. Kavečany

3. Sever

4. Sídlisko Ťahanovce

5. Staré Mesto

6. Ťahanovce

b) Územný obvod obvodného úradu Košice II

1. Lorinčík

2. Luník IX

3. Myslava

4. Pereš

5. Sídlisko KVP

6. Západ

c) Územný obvod obvodného úradu Košice III

1. Dargovských Hrdinov

2. Košická Nová Ves

d) Územný obvod obvodného úradu Košice IV

1. Barca

2. Juh

3. Krásna

4. Nad Jazerom

5. Šebastovce

6. Vyšné Opátske

e) Územný obvod ovodného úradu Košice V

1. Poľov

2. Šaca

12 OKRES KOŠICE-VIDIEK

a) Územný obvod obvodného úradu Bidovce

1. Bačovík

2. Beniakovce

3. Bidovce

4. Blažice

5. Bohdanovce

6. Boliarov

7. Budimír

8. Bunetice

9. Čakanovce

10. Čižatice

11. Ďurďošík

12. Ďurkov

13. Herľany

14. Hrašovík

15. Chrastné

16. Kalša

17. Kecerovce

18. Kecerovský Lipovec

19. Košické Oľšany

20. Košický Klečenov

21. Kráľovce

22. Mudrovce

23. Nižná Kamenica

24. Nižný Čaj

25. Nová Polhora

26. Nový Salaš

27. Olšovany

28. Opiná

29. Ploské

30. Rankovce

31. Rákoš

32. Rozhanovce

33. Ruskov

34. Slančík

35. Slanec

36. Slanská Huta

37. Slanské Nové Mesto

38. Svinica

39. Trsťany

40. Vajkovce

41. Vtáčkovce

42. Vyšná Kamenica

43. Výšná Myšľa

44. Vyšný Čaj

b) Územný obvod obvodného úradu Čaňa

1. Baška

2. Belža

3. Bočiar

4. Bukovec

5. Čaňa

6. Družstevná pri Hornáde

7. Geča

8. Gyňov

9. Haniska

10. Hodkovce

11. Hýľov

12. Kechnec

13. Kokšov - Bakša

14. Kysak

15. Komárovce

16. Košická Belá

17. Košická Polianka

18. Malá Ida

19. Malá Lodina

20. Nižná Hutka

21. Nižná Myšľa

22. Nižný Klátov

23. Nováčany

24. Obišovce

25. Opátka

26. Sady nad Torysou

27. Seňa

28. Skároš

29. Sokoľ

30. Sokoľany

31. Šemša

32. Trebejov

33. Trstené pri Hornáde

34. Valaliky

35. Veľká Ida

36. Veľká Lodina

37. Vyšná Hutka

38. Vyšný Klátov

Zlatá Idka

39. Ždaňa

c) Územný obvod obvodného úradu Moldava nad Bodvou

1. Buzica

2. Cestice

3. Čečejovce

4. Debraď

5. Drienovec

6. Dvorníky - Včeláre

7. Hačava

8. Háj

9. Hosťovce

Chorváty

10. Janík

11. Jasov

12. Medzev

13. Mokrance

14. Moldava nad Bodvou

15. Nižný Lánec

17. Paňovce

18. Peder

19. Perín - Chym

20. Poproč

21. Rešica

22. Rudník

23. Štós

Turnianska Nová Ves

24. Turňa nad Bodvou

25. Vyšný Lánec

26. Zádiel

28. Žarnov

13 OKRES LEVICE

a) Územný obvod obvodného úradu Levice

1. Bajka

2. Bátovce

3. Beša

4. Bory

5. Brhlovce

6. Čajkov

7. Devičany

8. Dolná Seč

9. Dolný Pial

10. Domadice

11. Drženice

12. Hontianske Trsťany

13. Horná Seč

14. Horný Pial

15. Hronské Kľačany

16. Hronské Kosihy

17. Iňa

18. Jabloňovce

Jesenské

19. Jur

20. Kalná nad Hronom

21. Kozárovce

22. Krškany

23. Levice

24. Lok

25. Lula

26. Mýtne Ludany

27. Nová Dedina

28. Nový Tekov

29. Pečenice

Plavé Vozokany

30. Podlužany

31. Pukanec

32. Rybník

33. Santovka

34. Starý Hrádok

35. Starý Tekov

36. Tehla

37. Tekovský Hrádok

38. Tlmače

39. Uhliská

40. Veľký Ďur

41. Vyšné nad Hronom

42. Žemberovce

43. Žemliare

b) Územný obvod obvodného úradu Šahy

1. Bielovce

2. Demandice

3. Dolné Semerovce

4. Hokovce

5. Horné Semerovce

6. Horné Turovce

7. Ipeľské Úľany

8. Ipeľský Sokolec

9. Kubáňovo

10. Lontov

11. Pastovce

12. Plášťovce

13. Sazdice

14. Slatina

15. Šahy

16. Tuhá

17. Veľké Turovce

18. Vyškovce nad Ipľom

e) Územný obvod obvodného úradu Želiezovce

1. Čaka

2. Čata

3. Farná

4. Hontianska Vrbica

5. Hronovce

6. Kukučínov

7. Kuraľany

8. Kvetná

9. Málaš

10. Malé Ludince

11. Nýrovce

12. Ondrejovce

14. Pohronský Ruskov

Sikenica

15. Šalov

16. Šarovce

17. Tekovské Lužany

18. Turá

19. Veľké Ludince

20. Zalaba

21. Zbrojníky

22. Želiezovce

14 OKRES LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

a) Územný obvod obvodného úradu Liptovský Hrádok

1. Hybe

2. Jamník

3. Kráľova Lehota

4. Liptovská Kokava

5. Liptovský Hrádok

6. Malužiná

7. Nižná Boca

8. Podtureň

9. Pribylina

10. Vavrišovo

11. Važec

12. Východná

13. Vyšná Boca

b) Územný obvod obvodného úradu Liptovský Mikuláš

1. Beňadiková

2. Bobrovček

3. Bobrovec

4. Bobrovník

5. Bukovina

6. Demänovská Dolina

7. Dúbrava

8. Galovany

9. Gôtovany

10. Huty

Ižipovce

11. Jakubovany

12. Jalovec

13. Konská

14. Kvačany

15. Lazisko

16. Liptovská Anna

17. Liptovská Sielnica

18. Liptovské Behárovce

19. Liptovské Kľačany

20. Liptovské Matiašovce

21. Liptovský Ján

22. Liptovský Mikuláš

23. Liptovský Ondrej

24. Liptovský Trnovec

25. Ľubeľa

26. Malatíny

27. Malé Borové

28. Partizánska Ľupča

29. Pavčina Lehota

30. Pavlova Ves

31. Prosiek

32. Smrečany

33. Svätý Kríž

34. Trstené

35. Uhorská Ves

36. Veľké Borové

37. Veterná Poruba

38. Vlachy

39. Závažná Poruba

40. Žiar

c) Územný obvod obvodného úradu Ružomberok

1. Bešeňová

2. Hubová

3. Ivachnová

4. Kalameny

5. Komjatná

6. Likavka

7. Liptovská Lúžna

8. Liptovská Osada

9. Liptovská Štiavnica

10. Liptovská Teplá

11. Liptovské Revúce

12. Liptovský Michal

13. Lisková

14. Ľubochňa

15. Lúčky

16. Ludrová

17. Martinček

18. Potok

19. Ružomberok

20. Sliače

21. Stankovany

22. Štiavnička

23. Švošov

24. Turík

25. Valaská Dubová

15 OKRES LUČENEC

a) Územný obvod obvodného úradu Fiľakovo

1. Belice

2. Biskupice

3. Buzitka

4. Čakanovce

5. Čamovce

6. Fiľakovo

7. Fiľakovské Kováče

8. Holiša

9. Kalonda

10. Lipovany

11. Mučín

12. Nitra nad Ipľom

13. Pleš

14. Prša

15. Radzovce

16. Rapovce

17. Ratka

18. Šávoľ

19. Šiatorská Bukovinka

20. Šíd

21. Šurice

22. Trebeľovce

23. Veľké Dravce

b) Územný obvod obvodného úradu Lučenec

1. Ábelová

2. Boľkovce

3. Budiná

4. Divín

5. Dobroč

6. Gregorova Vieska

7. Halič

8. Jelšovec

9. Kotmanová

10. Lehôtka

11. Lentvora

12. Lovinobaňa

13. Ľuboreč

14. Lučenec

15. Lupoč

16. Mašková

17. Mýtna

18. Nové Hony

19. Panické Dravce

20. Píla

21. Pinciná

22. Podkriváň

23. Podrečany

24. Polichno

25. Praha

26. Ružiná

27. Stará Halič

28. Točnica

29. Tomášovce

30. Trenč

31. Tuhár

32. Veľká nad Ipľom

33. Vidiná

c) Územný obvod obvodného úradu Poltár

1. Breznička

2. Cinobaňa

3. České Brezovo

4. Ďubákovo

5. Hradište

6. Kalinovo

7. Kokava nad Rimavicou

8. Krná

9. Látky

10. Málinec

11. Mládzovo

12. Ozdín

13. Poltár

14. Rovňany

15. Šoltýska

16. Uhorské

17. Veľká Ves

16 OKRES MARTIN

a) Územný obvod obvodného úradu Martin

1. Belá - Dulice

2. Benice

3. Blatnica

4. Bystrička

5. Diaková

6. Dolný Kalník

7. Dražkovce

8. Ďanová

9. Folkušová

10. Horný Kalník

11. Karlová

12. Kláštor pod Znievom

14. Košťany nad Turcom

15. Krpeľany

16. Laskár

17. Ležiachov

18. Lipovec

19. Martin

20. Necpaly

21. Nolčovo

22. Podhradie

23. Príbovce

24. Rakovo

25. Ratkovo

26. Sklabiňa

27. Sklabinský Podzámok

28. Slovany

29. Socovce

30. Sučany

31. Šútovo

32. Trebostovo

33. Trnovo

34. Turany

35. Turčianska Štiavnička

36. Turčianske Jaseno

37. Turčianske Kľačany

38. Turčiansky Ďur

39. Turčiansky Peter

40. Valča

42. Vrícko

43. Vrútky

44. Záborie

45. Žabokreky

b) Územný obvod obvodného úradu Turčianske Teplice

1. Abramová

2. Blažovce

3. Bodorová

4. Borcová

5. Brieštie

6. Budiš

7. Čremošné

8. Dubové

10. Háj

11. Horná Štubňa

12. Ivančiná

13. Jasenovo

14. Jazernica

15. Kaľamenová

16. Liešno

17. Malý Čepčín

18. Moškovec

19. Mošovce

20. Ondrašová

21. Polerieka

22. Rakša

23. Rudno

24. Sklené

25. Slovenské Pravno

26. Turček

28. Veľký Čepčín

17 OKRES MICHALOVCE

a) Územný obvod obvodného úradu Michalovce

1. Bajany

2. Bánovce nad Ondavou

3. Bracovce

4. Budkovce

5. Čečehov

6. Dúbravka

7. Falkušovce

8. Hatalov

9. Hažín

10. Hnojné

11. Horovce

12. Iňačovce

13. Jastrabie pri Michalovciach

14. Jovsa

15. Kačanov

16. Kaluža

17. Klokočov

18. Krásnovce

19. Kusín

20. Lastomír

21. Laškovce

22. Lesné

23. Ložín

24. Lúčky

25. Malčice

26. Malé Raškovce

27. Markovce

28. Michalovce

29. Moravany

30. Nacina Ves

31. Oreské

32. Palín

33. Pavlovce nad Uhom

34. Petrikovce

35. Petrovce nad Laborcom

36. Poruba pod Vihorlatom

37. Pozdišovce

38. Pusté Čemerné

39. Rakovec nad Ondavou

40. Senné

41. Slavkovce

42. Sliepkovce

43. Staré

44. Strážske

45. Stretava

46. Stretavka

47. Suché

48. Šamudovce

49. Trhovište

50. Trnava pri Laborci

51. Tušice

52. Tušická Nová Ves

53. Vinné

54. Voľa

55. Vrbnica

56. Vysoká nad Uhom

57. Zalužice

58. Zbudza

59. Zemplínska Široká

60. Zemplínske Kopčany

61. Žbince

b) Územný obvod obvodného úradu Sobrance

1. Baškovce

2. Beňatina

3. Bežovce

4. Blatná Polianka

5. Blatné Remety

6. Blatné Revištia

7. Bunkovce

8. Fekišovee

9. Hlivištia

10. Horňa

11. Husák

12. Choňkovce

13. Inovce

14. Jasenov

15. Jenkovce

16. Kolibabovce

17. Koňuš

18. Koromľa

19. Krčava

20. Kristy

21. Lekárovce

22. Nižná Rybnica

23. Nižné Nemecké

24. Orechová

25. Ostrov

26. Petrovce

27. Pinkovce

28. Podhoroď

29. Porostov

30. Porúbka

31. Priekopa

32. Remetské Hámre

33. Ruská Bystrá

34. Ruskovce

35. Ruský Hrabovec

36. Sejkov

37. Sobrance

38. Svätuš

39. Tašuľa

40. Tibava

41. Úbrež

42. Veľké Revištia

43. Vojnatina

44. Vyšná Rybnica

45. Vyšné Nemecké

46. Vyšné Remety

47. Záhor

48. Závadka

18 OKRES NITRA

a) Územný obvod obvodného úradu Nitra

1. Alekšince

2. Báb

3. Branč

4. Cabaj - Čápor

5. Čakajovce

6. Čechynce

7. Čeľadince

8. Dolné Obdokovce

9. Golianovo

10. Hájske

11. Horná Kráľová

12. Hosťová

13. Hruboňovo

14. Jarok

15. Jelenec

16. Jelšovce

17. Kapince

18. Kolíňany

19. Kostoľany pod Tribečom

20. Lefantovce

21. Lehota

22. Lukáčovce

23. Malé Zálužie

24. Malý Cetín

25. Malý Lapáš

26. Mojmírovce

27. Nitra

28. Nitrianske Hrnčiarovce

29. Nové Sady

30. Paňa

31. Podhorany

32. Pohranice

33. Poľný Kesov

34. Rišňovce

35. Rumanová

36. Sládečkovce

37. Svätoplukovo

38. Šurianky

39. Veľká Dolina

40. Veľké Zálužie

41. Veľký Cetín

42. Veľký Lapáš

43. Vinodol

44. Výčapy - Opatovce

45. Zbehy

46. Žirany

b) Územný obvod obvodného úradu Vráble

1. Čifáre

2. Chyndice

3. Klasov

4. Lúčnica nad Žitavou

Malé Chyndice

5. Melek

6. Nevidzany

7. Nová Ves nad Žitavou

8. Tajná

9. Telince

Veľké Chyndice

10. Vráble

11. Žitavce

c) Územný obvod obvodného úradu Zlaté Moravce

1. Beladice

2. Čaradice

3. Červený Hrádok

4. Čierne Kľačany

5. Kostie

6. Hosťovce

7. Choča

8. Jedľové Kostoľany

9. Ladice

10. Lovce

11. Machulince

12. Malé Vozokany

13. Mankovce

14. Martin nad Žitavou

15. Nemčiňany

16. Neverice

17. Obyce

18. Skýcov

19. Sľažany

20. Slepčany

21. Tesárske Mlyňany

22. Topoľčianky

23. Velčice

24. Veľké Vozokany

25. Vieska nad Žitavou

26. Volkovce

27. Zlaté Moravce

28. Zlatno

29. Zlatno

30. Žikava

19 OKRES NOVÉ ZÁMKY

a) Územný obvod obvodného úradu Nové Zámky

1. Andovce

2. Bánov

3. Bešeňov

4. Branovo

5. Čechy

6. Dubník

7. Dvory nad Žitavou

8. Jásová

9. Jatov

10. Kolta

11. Komoča

12. Nové Zámky

13. Palárikovo

14. Rúbaň

15. Semerovo

16. Strekov

17. Tvrdošovce

18. Veľké Lovce

19. Zemné

b) Územný obvod obvodného úradu Štúrovo

1. Bajtava

2. Belá

3. Bíňa

4. Bruty

5. Gbelce

6. Chľaba

7. Kamenica nad Hronom

8. Kamenín

9. Kamenný Most

10. Leľa

11. Ľubá

12. Malá nad Hronom

13. Malé Kosihy

14. Mužla

15. Nána

16. Nová Vieska

17. Pavlová

18. Salka

19. Sikenička

20. Svodín

21. Šarkan

22. Štúrovo

c) Územný obvod obvodného úradu Šurany

1. Bardoňovo

2. Černík

3. Dedinka

4. Dolný Ohaj

5. Hul

6. Kmeťovo

7. Komjatice

8. Lipová

9. Maňa

10. Michal nad Žitavou

11. Milanovce

12. Mojzesovo

13. Podhájska

14. Pozba

15. Radava

16. Rastislavice

17. Šurany

18. Trávnica

19. Úľany nad Žitavou

20. Vlkas

20 OKRES POPRAD

a) Územný obvod obvodného úradu Kežmarok

1. Abrahámovce

2. Bušovce

3. Holumnica

4. Hradisko

5. Huncovce

6. Ihľany

7. Javorina

8. Jurské

9. Kežmarok

10. Krížová Ves

11. Lendak

12. Mlynčeky

13. Podhorany

14. Rakúsy

15. Slovenská Ves

16. Spišská Belá

17. Stráne pod Tatrami

18. Toporec

19. Tvarožná

20. Veľká Lomnica

21. Vlková

22. Vlkovce

23. Vojňany

24. Vrbov

25. Výborná

26. Žakovce

b) Územný obvod obvodného úradu Poprad

1. Gánovce

2. Hôrka

3. Hozelec

4. Hranovnica

5. Jánovce

6. Kravany

7. Mlynica

8. Poprad

9. Spišská Teplica

10. Spišské Bystré

11. Spišský Štiavnik

12. Švábovce

13. Veľký Slavkov

14. Vernár

15. Vikartovce

16. Vydrník

c) Územný obvod obvodného úradu Spišská Stará Ves

1. Červený Kláštor

2. Havka

3. Jezersko

4. Lechnica

6. Majere

7. Malá Franková

8. Matiašovce

9. Osturňa

10. Reľov

11. Spišská Stará Ves

12. Spišské Hanušovce

13. Veľká Franková

14. Zálesie

d) Územný obvod obvodného úradu Starý Smokovec

2. Nová Lesná

3. Stará Lesná

4. Starý Smokovec

5. Štôla

6. Ždiar

e) Územný obvod obvodného úradu Svit

1. Batizovce

Gerlachov

2. Liptovská Teplička

3. Lučivná

4. Mengusovce

5. Svit

6. Štrba

7. Šuňava

21 OKRES POVAŽSKÁ BYSTRICA

a) Územný obvod obvodného úradu Dubnica nad Váhom

1. Dubnica nad Váhom

2. Nová Dubnica

b) Územný obvod obvodného úradu Ilava

1. Bolešov

2. Borčice

3. Červený Kameň

4. Dulov

5. Horná Poruba

6. Ilava

7. Kameničany

8. Košeca

9. Košecké Podhradie

10. Krivoklát

11. Ladce

12. Mikušovce

13. Pruské

14. Sedmerovec

15. Slavnica

16. Tuchyňa

17. Vršatské Podhradie

18. Vydrná

19. Zliechov

c) Územný obvod obvodného úradu Považská Bystrica

1. Bodiná

2. Brvnište

3. Čelkova Lehota

4. Dolná Mariková

5. Domaniža

6. Ďurďové

7. Hatné

8. Horná Mariková

9. Jasenica

10 Klieština

11 Kostolec

12 Lieskov

13 Malé Lednice

14 Papradno

15 Plevník - Drienové

16 Považská Bystrica

17 Prečín

18 Pružina

19 Sádočné

20 Slopná

21 Stupné

22 Sverepec

23 Udiča

24 Vrchteplá

25. Záskalie

d) Územný obvod obvodného úradu Púchov

1. Beluša

2. Dohňany

3. Dolná Breznica

4. Dolné Kočkovce

5. Horná Breznica

6. Horovce

7. Kvašov

8. Lazy pod Makytou

9. Lednica

10. Lednické Rovne

11. Lúky

12. Lysá pod Makytou

13. Mestečko

14. Mojtín

15. Nimnica

16. Púchov

17. Streženice

18. Visolaje

19. Záriečie

20. Zubák

22. OKRES PREŠOV

a) Územný obvod obvodného úradu Lipany

1. Bajerovce

2. Brezovica

3. Brezovička

4. Ďačov

5. Dubovica

6. Kamenica

7. Krásna Lúka

8. Krivany

9. Lipany

10. Lúčka

11. Milpoš

12. Nižný Slavkov

13. Olšov

14. Poloma

15. Rožkovany

16. Šarišské Dravce

17. Tichý Potok

18. Torysa

19. Vysoká

b) Územný obvod obvodného úradu Prešov

1. Abranovce

3. Bajerov

4. Bertotovce

5. Brestov

6. Bretejovce

7. Brežany

8. Bzenov

9. Čelovce

10. Červenica

11. Demjata

12. Drienov

13. Drienovská Nová Ves

14. Dulova Ves

15. Fintice

16. Fričovce

17. Fulianka

18. Geraltov

19. Gregorovce

20. Haniska

21. Hendrichovce

22. Hermanovce

23. Hrabkov

26. Chmeľov

27. Chmeľovec

28. Chmiňany

29. Chminianska Nová Ves

30. Chminianske Jakubovany

31. Janov

32. Janovík

33. Kapušany

34. Kendice

35. Klenov

36. Kojatice

37. Kokošovce

38. Krížovany

39. Kvačany

41. Lada

42. Lažany

43. Lemešany

44. Lesíček

45. Ličartovce

46. Lipníky

47. Lipovce

48. Ľubotice

49. Ľubovec

50. Lúčina

51. Malý Slivník

52. Malý Šariš

Medzany

53. Miklušovce

54. Mirkovce

55. Mošurov

56. Nemcovce

57. Okružná

58. Ondrašovce

59. Ovčie

60. Petrovany

61. Podhorany

62. Podhradík

63. Prešov

64. Proč

65. Pušovce

66. Radatice

67. Rokycany

68. Ruská Nová Ves

69. Sedlice

70. Seniakovce

71. Suchá Dolina

72. Svinia

73. Šarišská Poruba

74. Šarišská Trstená

75. Šarišské Bohdanovce

76. Šindliar

77. Široké

78. Štefanovce

79. Teriakovce

80. Terňa

81. Trnkov

82. Tuhrina

83. Tulčík

84. Varhaňovce

85. Veľký Slivník

86. Veľký Šariš

87. Víťaz

88. Vyšná Šebastová

89. Záborské

90. Záhradné

92. Zlatá Baňa

94. Žehňa

95. Žipov

96. Župčany

c) Územný obvod obvodného úradu Sabinov

1. Bodovce

2. Červená Voda

3. Červenica pri Sabinove

4. Daletice

5. Drienica

6. Hanigovce

Hubošovce

7. Jakovany

8. Jakubova Voľa

9. Jakubovany

10. Jarovnice

11. Ľutina

12. Olejníkov

13. Ostrovany

14. Pečovská Nová Ves

15. Ratvaj

16. Ražňany

17. Renčišov

18. Sabinov

19. Šarišské Michaľany

20. Šarišské Sokolovce

21. Uzovce

22. Uzovské Pekľany

23. Uzovský Šalgov

23. OKRES PRIEVIDZA

a) Územný obvod obvodného úradu Handlová

1. Handlová

2. Chrenovec

3. Jalovec

4. Lipník

5. Malá Čausa

6. Ráztočno

7. Veľká Čausa

b) Územný obvod obvodného úradu Nováky

1. Bystričany

2. Čavoj

3. Čereňany

4. Diviacka Nová Ves

5. Diviaky nad Nitricou

6. Dlžín

7. Dolné Vestenice

8. Horná Ves

9. Horné Vestenice

10. Kamenec pod Vtáčnikom

11. Kostolná Ves

12. Lehota pod Vtáčnikom

13. Liešťany

14. Nevidzany

15. Nitrianske Rudno

16. Nitrianske Sučany

17. Nitrica

18. Nováky

19. Osľany

20. Podhradie

21. Radobica

22. Rudnianska Lehota

23. Seč

24. Temeš

25. Valaská Belá

26. Zemianske Kostoľany

c) Územný obvod obvodného úradu Prievidza

1. Bojnice

2. Cigeľ

3. Chvojnica

4. Kanianka

5. Kľačno

6. Kocurany

7. Koš

8. Lazany

9. Malinová

10. Nedožery - Brezany

11. Nitrianske Pravno

12. Opatovce nad Nitrou

13. Poluvsie

14. Poruba

15. Pravenec

16. Prievidza

17. Sebedražie

18. Šutovce

19. Tužina

24. OKRES RIMAVSKÁ SOBOTA

a) Územný obvod obvodného úradu Hnúšťa

1. Babinec

2. Hnúšťa

3. Hrlica

4. Hrušovce

5. Klenovec

6. Kraskovo

7. Krokava

8. Kyjatice

9. Lehota nad Rimavicou

10. Lukovištia

11. Ploské

12. Poproč

13. Potok

14. Ratková

15. Ratkovská Lehota

16. Ratkovská Suchá

17. Ratkovské Bystré

18. Rimavská Baňa

19. Rimavské Brezovo

20. Rimavské Zalužany

21. Rovné

22. Rybník

23. Sása

24. Tisovec

b) Územný obvod obvodného úradu Rimavská Sobota

1. Bátka

2. Belín

3. Blhovce

4. Bottovo

5. Budikovany

6. Čerenčany

7. Čierny Potok

8. Dolné Zahorany

9. Dražice

10. Drienčany

11. Drňa

12. Dubno

13. Dubovec

14. Dulovo

15. Gemerček

16. Gemerské Dechtáre

17. Gemerský Jablonec

18. Gortva

19. Hajnáčka

20. Hodejov

21. Hodejovec

22. Horné Zahorany

23. Hostice

24. Hostišovce

25. Hrachovo

26. Hrnčiarska Ves

27. Hrnčiarske Zalužany

28. Husiná

29. Jesenské

30. Jestice

31. Kociha

32. Konrádovce

33. Kružno

34. Lipovec

35. Martinová

36. Nižný Skálnik

37. Nová Bašta

38. Orávka

39. Ožďany

40. Padarovce

41. Pavlovce

42. Petrovce

43. Radnovce

44. Rakytník

45. Rimavská Sobota

46. Rimavské Janovce

47. Selce

48. Slizké

49. Stará Bašta

50. Studená

51. Sušany

52. Sútor

53. Šimonovce

54. Širkovce

55. Španie Pole

56. Tachty

57. Teplý Vrch

58. Tomášovce

59. Uzovská Panica

60. Večelkov

61. Veľké Teriakovce

62. Veľký Blh

63. Vieska nad Blhom

64. Vyšný Skálnik

65. Zacharovce

66. Žíp

c) Územný obvod obvodného úradu Tornaľa

1. Abovce

2. Barca

3. Bretka

4. Cakov

5. Číž

6. Držkovce

7. Figa

8. Gemer

9. Gemerská Panica

10. Gemerská Ves

11. Gemerské Michalovce

12. Hubovo

13. Chanava

14. Chrámec

15. Chvalová

16. Ivanice

17. Janice

18. Kaloša

19. Kesovce

20. Kráľ

21. Lenartovce

22. Lenka

23. Levkuška

24. Neporadza

25. Otročok

26. Polina

27. Rašice

28. Riečka

29. Rimavská Seč

30. Rumince

31. Skerešovo

32. Stránska

33. Strelnice

34. Štrkovec

35. Tornaľa

36. Valice

37. Včelince

38. Višňové

39. Vlkyňa

40. Vyšné Valice

41. Zádor

42. Žiar

25. OKRES ROŽŇAVA

a) Územný obvod obvodného úradu Dobšiná

1. Brdárka

2. Čierna Lehota

3. Dedinky

4. Dobšiná

5. Gočovo

6. Hanková

7. Henckovce

8. Kobeliarovo

9. Koceľovce

10. Markuška

11. Nižná Slaná

12. Ochtiná

13. Petrovo

14. Rejdová

15. Rochovce

16. Roštár

17. Slavoška

18. Slavošoce

19. Stratená

20. Vlachovo

21. Vyšná Slaná

b) Územný obvod obvodného úradu Plešivec

1. Ardovo

2. Bohúňovo

3. Čoltovo

4. Dlhá Ves

5. Gemerská Horka

6. Hucín

7. Kečovo

8. Kunova Teplica

9. Licince

10. Meliata

11. Pašková

12. Plešivec

13. Silica

14. Silická Brezová

15. Slavec

c) Územný obvod obvodného úradu Revúca

1. Gemerské Teplice

2. Gemerský Sad

3. Chyžné

4. Jelšava

5. Kameňany

6. Lubeník

7. Magnezitovce

8. Muráň

9. Muránska Dlhá Lúka

10. Muránska Huta

11. Muránska Lehota

12. Muránska Zdychava

13. Nandraž

14. Prihradzany

15. Rákoš

16. Revúca

17. Revúcka Lehota

18. Sirk

19. Šivetice

20. Turčok

d) Územný obvod obvodného úradu Rožňava

1. Betliar

2. Borka

3. Brzotín

4. Čučma

5. Drnava

6. Gemerská Poloma

7. Gočaltovo

8. Honce

9. Hrhov

10. Hrušov

11. Jablonov nad Turňou

12. Jovice

13. Kováčová

14. Krásnohorská Dlhá Lúka

15. Krásnohorské Podhradie

16. Kružná

17. Lipovník

18. Lúčka

19. Pača

20. Rakovnica

21. Rozložná

22. Rožňava

23. Rožňavské Bystré

24. Rudná

25. Silická Jablonica

26. Štítnik

26. OKRES SENICA

a) Územný obvod obvodného úradu Holíč

1. Brodské

2. Gbely

3. Holíč

4. Kátov

5. Kopčany

6. Letničie

7. Petrova Ves

8. Popudlinské Močidľany

9. Radimov

10. Trnovec

11. Unín

b) Územný obvod obvodného úradu Myjava

1. Brestovec

2. Brezová pod Bradlom

3. Bukovec

4. Chvojnica

5. Jablonka

6. Košariská

7. Myjava

8. Polianka

9. Poriadie

10. Priepasné

11. Rudník

12. Stará Myjava

13. Vrbovce

c) Územný obvod obvodného úradu Senica

1. Bílikové Humence

2. Borský Jur

3. Borský Mikuláš

4. Cerová

5. Čáry

6. Častkov

7. Dojč

8. Hlboké

9. Hradište pod Vrátnom

10. Jablonica

11. Koválov

12. Kuklov

13. Kúty

14. Lakšárska Nová Ves

15. Malé Leváre

16. Moravský Ján

17. Osuské

18. Plavecké Podhradie

19. Plavecký Mikuláš

20. Plavecký Peter

21. Podbranč

22. Prietrž

23. Prievaly

24. Rohov

25. Rohožník

26. Rovensko

27. Rybky

28. Sekule

29. Senica

30. Smolinské

31. Smrdáky

32. Sobotište

33. Sološnica

34. Studienka

35. Šajdíkové Humence

36. Šaštín-Stráže

37. Štefanov

38. Veľké Leváre

39. Závod

d) Územný obvod obvodného úradu Skalica

1. Dubovce

2. Chropov

3. Koválovec

4. Lopašov

5. Mokrý Háj

6. Oreské

7. Prietržka

8. Radošovce

9. Skalica

10. Vrádište

27. OKRES SPIŠSKÁ NOVÁ VES

a) Územný obvod obvodného úradu Gelnica

1. Gelnica

2. Helcmanovce

3. Jaklovce

4. Kojšov

5. Margecany

6. Mníšek nad Hnilcom

7. Prakovce

8. Smolnícka Huta

9. Smolník

10. Stará Voda

11. Švedlár

12. Úhorná

13. Veľký Folkmár

14. Žakarovce

b) Územný obvod obvodného úradu Krompachy

1. Bystrany

2. Hrišovce

3. Kaľava

4. Kluknava

5. Kolinovce

6. Krompachy

7. Olcnava

8. Olšavka

9. Richnava

10. Slatvina

11. Slovinky

12. Spišské Vlachy

13. Vojkovce

14. Žehra

c) Územný obvod obvodného úradu Levoča

1. Baldovce

2. Beharovce

3. Bijacovce

4. Brutovce

5. Buglovce

6. Dlhé Stráže

7. Doľany

8. Dúbrava

9. Granč-Petrovce

10. Harakovce

11. Jablonov

13. Klčov

14. Kurimany

15. Levoča

16. Lúčka

17. Nemešany

18. Nižné Repaše

19. Olšavica

20. Ordzovany

21. Pavľany

22. Poľanovce

23. Pongrácovce

24. Spišské Podhradie

25. Spišský Hrhov

26. Studenec

27. Torysky

28. Uloža

29. Vyšné Repaše

30. Vyšný Slavkov

d) Územný obvod obvodného úradu Spišská Nová Ves

1. Arnutovce

2. Betlanovce

3. Danišovce

4. Domaňovce

5. Dravce

6. Harichovce

7. Henclová

8. Hincovce

9. Hnilčík

10. Hnilec

11. Hrabušice

12. Chrasť nad Hornádom

13. Iliašovce

14. Jamník

15. Letanovce

16. Lieskovany

17. Markušovce

18. Matejovce

19. Mlynky

20. Nálepkovo

21. Odorín

22. Poráč

23. Rudňany

24. Smižany

25. Spišská Nová Ves

26. Spišské Tomášovce

27. Spišský Hrušov

28. Spišský Štvrtok

29. Teplička

30. Vítkovce

31. Závadka

28. OKRES STARÁ ĽUBOVŇA

Územný obvod obvodného úradu Stará Ľubovňa

1. Čirč

2. Ďurková

3. Forbasy

4. Hajtovka

5. Haligovce

6. Hniezdne

7. Hraničné

8. Hromoš

9. Chmeľnica

10. Jakubany

11. Jarabina

12. Kamienka

13. Kolačkov

14. Kremná

15. Kyjov

16. Lacková

17. Legnava

18. Lesnica

19. Litmanová

20. Lomnička

21. Ľubotín

22. Malý Lipník

23. Matysová

24. Mníšek nad Popradom

25. Nižné Ružbachy

26. Nová Ľubovňa

27. Obručné

28. Orlov

29. Plaveč

30. Plavnica

31. Podolínec

32. Pusté Pole

33. Ruská Voľa nad Popradom

34. Stará Ľubovňa

35. Starina

36. Stráňany

37. Sulín

38. Šambron

39. Šarišské Jastrabie

40. Údol

41. Veľká Lesná

42. Veľký Lipník

43. Vislanka

44. Vyšné Ružbachy

29. SVIDNÍK

a) Územný obvod obvodného úradu Stropkov

1. Baňa

2. Breznica

3. Breznička

4. Brusnica

5. Bukovce

6. Bystrá

7. Bžany

8. Duplín

9. Gribov

10. Havaj

11. Chotča

12. Jakušovce

13. Kolbovce

14. Korunková

15. Kožuchovce

16. Krišlovce

17. Krušinec

18. Lomné

19. Makovce

20. Malá Poľana

21. Miková

22. Miňovce

23. Mrázovce

24. Nižná Olšava

25. Oľšavka

26. Potôčky

27. Potoky

28. Ruský Kručov

29. Soľník

30. Staškovce

31. Stropkov

32. Šandal

33. Tisinec

34. Tokajík

35. Turany nad Ondavou

36. Varechovce

37. Veľkrop

38. Vislava

39. Vladiča

40. Vojtovce

41. Vyškovce

42. Vyšná Olšava

43. Vyšný Hrabovec

b) Územný obvod obvodného úradu Svidník

1. Belejovce

2. Beňadikovce

3. Bodružal

4. Cernina

5. Cigla

6. Dlhoňa

7. Dobroslava

8. Dubová

9. Fijaš

10. Havranec

11. Hrabovčík

12. Junkovce

13. Jurkova Voľa

14. Kapišová

15. Kečkovce

16. Korejovce

17. Krajná Bystrá

18. Krajná Poľana

19. Krajná Porúbka

20. Krajné Čierno

21. Kružlová

22. Kurimka

23. Ladomirová

24. Matovce

25. Medvedie

26. Mestisko

27. Miroľa

28. Mlynárovce

29. Nižná Jedľová

30. Nižná Pisaná

31. Nižný Komárnik

32. Nižný Mirošov

33. Nižný Orlík

34. Nová Polianka

35. Okrúhle

36. Príkra

37. Pstriná

38. Radoma

39. Rakovčík

40. Rovné

41. Roztoky

42. Soboš

43. Stročín

44. Svidnička

45. Svidník

46. Šarbov

47. Šarišský Štiavnik

48. Šemetkovce

49. Štefurov

50. Vagrinec

51. Valkovce

52. Vápeník

53. Vyšná Jedľová

54. Vyšná Pisaná

55. Vyšný Komárnik

56. Vyšný Mirošov

57. Vyšný Orlík

30. OKRES TOPOĽČANY

a) Územný obvod obvodného úradu Bánovce nad Bebravou

1. Bánovce nad Bebravou

Borčany

2. Brezolupy

3. Cimenná

4. Čierna Lehota

5. Dežerice

6. Dolné Naštice

7. Dubnička

8. Dvorec

9. Haláčovce

10. Horné Naštice

11. Chudá Lehota

12. Krásna Ves

13. Kšinná

14. Libichava

15. Ľutov

16. Malá Hradná

17. Malé Hoste

18. Miezgovce

19. Nedašovce

20. Omastiná

21. Otrhánky

22. Pečany

23. Podlužany

24. Pochabany

25. Pravotice

26. Prusy

27. Ruskovce

28. Rybany

29. Slatina nad Bebravou

30. Slatinka nad Bebravou

31. Šípkov

32. Šišov

33. Timoradza

34. Trebichava

35. Uhrovec

36. Uhrovské Podhradie

37. Veľké Držkovce

38. Veľké Hoste

39. Veľké Chlievany

40. Vysočany

41. Zlatníky

42. Žitná-Radiša

b) Územný obvod obvodného úradu Partizánske

1. Bošany

2. Hradište

3. Chynorany

4. Ješkova Ves

5. Klátková Nová Ves

6. Kolačno

7. Krásno

8. Livina

9. Livinské Opatovce

10. Malé Kršteňany

11. Nadlice

12. Nedanovce

13. Ostratice

14. Partizánske

15. Pažiť

16. Skačany

17. Turčianky

18. Veľké Kršteňany

19. Veľké Uherce

20. Veľký Klíž

21. Žabokreky nad Nitrou

c) Územný obvod obvodného úradu Topoľčany

1. Ardanovce

2. Belince

3. Biskupová

4. Blesovce

5. Bojná

6. Čeľadince

7. Čermany

8. Dvorany nad Nitrou

9. Hajná Nová Ves

10. Horné Chlebany

11. Horné Obdokovce

12. Horné Štitáre

13. Hrušovany

14. Chrabrany

15. Jacovce

16. Kamanová

17. Koniarovce

18. Kovarce

19. Krnča

20. Krtovce

21. Krušovce

22. Lipovník

23. Ludanice

24. Lužany

25. Malé Ripňany

26. Nemečky

27. Nitrianska Blatnica

28. Nitrianska Streda

29. Norovce

30. Oponice

31. Orešany

32. Podhradie

33. Prašice

34. Preseľany

35. Radošina

36. Rajčany

37. Solčany

38. Solčianky

39. Súlovce

40. Svrbice

41. Šalgovce

42. Tesáre

43. Topoľčany

44. Tvrdomestice

45. Urmince

46. Veľké Dvorany

47. Veľké Ripňany

48. Velušovce

49. Vozokany

50. Závada

31. OKRES TREBIŠOV

a) Územný obvod obvodného úradu Kráľovský Chlmec

1. Bačka

2. Bara

3. Bieľ

4. Boľ

5. Borša

6. Boťany

7. Černochov

8. Čierna

9. Čierna nad Tisou

10. Dobrá

11. Klin nad Bodrogom

12. Kráľovský Clmec

13. Ladmovce

14. Leles

15. Malé Trakany

16. Malý Horeš

17. Malý Kamenec

18. Poľany

19. Pribeník

20. Rad

21. Soľnička

22. Somotor

23. Strážne

24. Streda nad Bodrogom

25. Svatá Mária

26. Svatuše

27. Svinice

28. Veľké Trakany

29. Veľký Horeš

30. Veľký Kamenec

31. Viničky

32. Vojka

33. Zatín

34. Zemplín

b) Územný obvod obvodného úradu Sečovce

1. Bačkov

2. Dargov

3. Dvorianky

4. Hriadky

5. Kravany

6. Malé Ozorovce

7. Parchovany

8. Sečovce

9. Stankovce

10. Trnávka

11. Veľké Ozorovce

12. Višňov

13. Zbehňov

14. Zemplínska Teplica

c) Územný obvod obvodného úradu Trebišov

1. Brehov

2. Brezina

3. Byšta

4. Cejkov

5. Čeľovce

6. Čerhov

7. Egreš

8. Hraň

9. Hrčeľ

10. Kašov

11. Kazimír

12. Kožuchov

13. Kuzmice

14. Kysta

15. Lastovce

16. Luhyňa

17. Malá Tŕňa

18. Michaľany

19. Nižný Žipov

20. Novosad

21. Nový Ruskov

22. Plechotice

23. Sirník

24. Slivník

25. Slovenské Nové Mesto

26. Stanča

27. Trebišov

28. Veľaty

29. Veľká Tŕňa

30. Vojčice

31. Zemplínska Nová Ves

32. Zemlínske Hradište

33. Zemplínske Jastrabie

34.Zemplínsky Branč

d) Územný obvod obvodného úradu Veľké Kapušany

1. Beša

2. Budince

3. Čičarovce

4. Čierne Pole

5. Drahňov

6. Ižkovce

7. Kapušianske Kľačany

8. Krišovská Liesková

9. Maťovské Vojkovce

10. Oborín

11. Strukša

12. Ruská

13. Veľké Kapušany

14. Veľké Raškovce

15. Veľké Slemence

16. Vojany

32. OKRES TRENČÍN

a) Územný obvod obvodného úradu Nové Mesto nad Váhom

1. Beckov

2. Bošáca

3. Brunovce

4. Čachtice

5. Častkovce

6. Dolné Srnie

7. Haluzice

8. Horná Streda

9. Hôrka nad Váhom

10. Hrádok

11. Kalnica

12. Kočovce

13. Lúka

14. Modrová

15. Modrovka

16. Moravské Lieskové

17. Nová Bošáca

18. Nová Lehota

19. Nová Ves nad Váhom

20. Nové Mesto nad Váhom

21. Očkov

22. Pobedim

23. Podolie

24. Potvorice

25. Považany

26. Stará Lehota

27. Trenčianske Bohuslavice

28. Višňové

29. Zemianske Pohradie

b) Územný obvod obvodného úradu Trenčín

1. Adamovské Kochanovce

2. Bobot

3. Dolná Poruba

4. Dolná Súča

5. Drietoma

6. Dubodiel

7. Horná Súča

8. Horňany

9. Horné Srnie

10. Hrabovka

11. Chocholná-Velčice

12. Ivanovce

13. Kostolná-Záriečie

14. Krivosúd-Bodovka

15. Melčice-Liesková

16. Mníchova Lehota

17. Motešice

18. Nemšová

19. Neporadza

20. Omšenie

21. Opatovce

22. Selec

23. Skalka nad Váhom

24. Soblahov

25. Svinná

26. Štvrtok

27. Trenčianska Teplá

28. Trenčianska Turná

29. Trenčianske Jastrabie

30. Trenčianske Mitice

31. Trenčianske Stankovce

32. Trenčianske Teplice

33. Trenčín

34. Veľká Hradná

35. Veľké Bierovce

36. Zamarovce

c) Územný obvod obvodného úradu Stará Turá

1. Bzince pod Javorinou

2. Hrachovište

3. Hrašné

4. Kostolné

5. Krajné

6. Lubina

7. Podkylava

8. Stará Turá

9. Vaďovce

33. OKRES TRNAVA

a) Územný obvod obvodného úradu Hlohovec

1. Bojničky

2. Bučany

3. Červeník

4. Dolné Otrokovce

5. Dolné Trhovište

6. Dolné Zelenice

7. Dvorníky

8. Hlohovec

9. Horné Otrokovce

10. Horné Trhovište

11. Horné Zelenice

12. Jalšové

13. Kľačany

14. Koplotovce

15. Leopoldov

16. Madunice

17. Malženice

18. Merašice

19. Pastuchov

20. Ratkovce

21. Sasinkovo

22. Siladice

23. Tekolďany

24. Tepličky

25. Trakovice

26. Žlkovce

b) Územný obvod obvodného úradu Piešťany

1. Borovce

2. Dolný Lopašov

3. Drahovce

4. Dubovany

5. Hubina

6. Chtelnica

7. Kočín

8. Krakovany

10. Moravany nad Váhom

11. Nižná

12. Ostrov

13. Pečeňady

14. Piešťany

15. Prašník

16. Rakovice

17. Ratnovce

18. Sokolovce

19. Šterusy

20. Trebatice

21. Veľké Kostoľany

22. Veľké Orvište

23. Veselé

24. Vrbové

c) Územný obvod obvodného úradu Trnava

1. Bíňovce

2. Bohdanovce nad Trnavou

3. Boleráz

4. Borová

5. Brestovany

6. Buková

7. Cífer

8. Dechtice

9. Dlhá

10. Dobrá Voda

11. Dolná Krupá

12. Dolné Dubové

13. Dolné Lovčice

14. Dolné Orešany

15. Horná Krupá

16. Horné Dubové

17. Horné Orešany

18. Jaslovské Bohunice

19. Kátlovce

20. Košolná

21. Križovany nad Dudváhom

22. Lošonec

23. Majcichov

24. Naháč

25. Opoj

26. Pavlice

27. Radošovce

28. Ružindol

29. Slovenská Nová Ves

30. Smolenice

31. Suchá nad Parnou

32. Šelpice

33. Špačince

34. Šúrovce

35. Trnava

36. Trstín

37. Vlčkovce

38. Voderady

39. Zavar

40. Zeleneč

34. OKRES VEĽKÝ KRTÍŠ

Územný obvod obvodného úradu Veľký Krtíš

1. Balog nad Ipľom

2. Bátorová

3. Brusník

4. Bušince

5. Čebovce

6. Čeláre

7. Čelovce

8. Červeňany

9. Dačov Lom

10. Dolinka

11. Dolná Strehová

12. Dolné Plachtice

13. Dolné Strháre

14. Ďurkovce

15. Glabušovce

16. Horná Strehová

17. Horné Plachtince

18. Horné Strháre

19. Hrušov

20. Chrastince

21. Chrťany

22. Ipeľské Predmostie

23. Kamenné Kosihy

24. Kiarov

25. Kleňany

26. Koláre

27. Kosihovce

28. Kosihy nad Ipľom

29. Kováčovce

30. Lesenice

31. Ľuboriečka

32. Malá Čalomija

33. Malé Zlievce

34. Modrý Kameň

35. Muľa

36. Nenince

37. Nová Ves

38. Obeckov

39. Olováry

40. Opatovská Nová Ves

41. Opava

42. Potor

43. Pravica

44. Príbelce

46. Sečianky

47. Seľany

48. Senné

49. Sklabiná

50. Slovenské Ďarmoty

51. Slovenské Kľačany

52. Stredné Plachtince

53. Sucháň

54. Suché Brezovo

55. Širákov

56. Suľa

57. Trebušovce

58. Veľká Čalomija

59. Veľká Ves nad Ipľom

60. Veľké Zlievce

61. Veľký Krtíš

62. Veľký Lom

63. Vieska

64. Vinica

65. Vrbovka

66. Záhorce

67. Závada

68. Zombor

69. Želovce

35. OKRES VRANOV NAD TOPĽOU

a) Územný obvod obvodného úradu Hanušovce nad Topľou

1. Babie

2. Bystré

3. Čierne nad Topľou

4. Detrík

5. Ďurďoš

6. Hanušovce nad Topľou

7. Hermanovce nad Topľou

8. Matiaška

9. Medzianky

10. Pavlovce

11. Petkovce

12. Petrovce

13. Prosačov

14. Radvanovce

15. Remeniny

16. Ruská Voľa

17. Skrabské

18. Vavrinec

19. Vlača

20. Vyšný Žipov

21. Zlatník

b) Územný obvod obvodného úradu Vranov nad Topľou

1. Banské

2. Benkovce

3. Cabov

4. Čaklov

5. Čičava

6. Ďapalovce

7. Davidov

8. Dlhé Klčovo

9. Giglovce

10. Girovce

11. Hlinné

12. Holčíkovce

13. Jasenovce

14. Jastrabie nad Topľou

15. Juskova Voľa

16. Kamenná Poruba

17. Kladzany

18. Komárany

19. Košarovce

20. Kučín

21. Kvakovce

22. Majerovce

23. Malá Domaša

24. Merník

25. Michalok

26. Nižná Sitnica

27. Nižný Hrabovec

28. Nižný Hrušov

29. Nižný Kručov

30. Nová Kelča

31. Ondavské Matiašovce

32. Pakostov

33. Piskorovce

34. Poša

35. Prituľany

36. Rafajovce

37. Rohožník

38. Rudlov

39. Ruská Krajňa

40. Ruská Poruba

41. Ruský Kazimír

42. Sačurov

43. Sečovská Polianka

44. Sedliská

45. Slovenská Krajňa

46. Soľ

47. Štefanovce

48. Tovarné

49. Tovarnianska Polianka

50. Vechec

51. Vranov nad Topľou

52. Vyšná Sitnica

53. Zámutov

54. Závada

55. Žalobín

36. OKRES ZVOLEN

a) Územný obvod obvodného úradu Detva

1. Detva

2. Detvianska Huta

3. Horný Tisovník

4. Hriňová

5. Klokoč

6. Kriváň

7. Slatinské Lazy

8. Stará Huta

9. Stožok

10. Vígľašská Huta-Kalinka

b) Územný obvod obvodného úradu Krupina

1. Bzovík

2. Cerovo

3. Čabradský Vrbovok

4. Čekovce

5. Devičie

6. Dolné Mladonice

7. Dolný Badín

8. Domaníky

9. Drážovce

10. Drienovo

11. Dudince

12. Hontianske Moravce

13. Hontianske Nemce

14. Hontianske Tesáre

15. Horné Mladonice

16. Horný Badín

17. Jalšovík

18. Kozí Vrbovok

19. Kráľovce-Krnišov

20. Krupina

21. Lackov

22. Ladzany

23. Lišov

24. Litava

25. Medovarce

26. Rykynčice

27. Sebechleby

28. Selce

29. Senohrad

30. Sudince

31. Súdovce

32. Terany

33. Trpín

34. Uňatín

35. Zemiansky Vrbovok

36. Žibritov

c) Územný obvod obvodného úradu Zvolen

1. Babiná

2. Bacúrov

3. Breziny

4. Budča

5. Bzovská Lehôtka

6. Dobrá Niva

7. Dubodé

8. Dúbravy

9. Hronská Breznica

10. Kováčová

11. Lešť

12. Lieskovec

13. Lukavica

14. Michalková

15. Očová

16. Ostrá Lúka

17. Pliešovce

18. Podzámčok

19. Sása

20. Sielnica

21. Sliač

22. Tŕnie

23. Turová

24. Vígľaš

25. Zvolen

26. Zvolenská Slatina

27. Železná Breznica

37 OKRES ŽIAR NAD HRONOM

a) Územný obvod obvodného úradu Banská Štiavnica

1. Antol

2. Badan

3. Banská Belá

4. Banská Štiavnica

5. Banský Studenec

6. Beluj

7. Dekýš

8. Ilija

9. Kozelník

10. Močiar

11. Počúvadlo

12. Podhorie

13. Prenčov

14. Štiavnické Bane

15. Vysoká

b) Územný obvod obvodného úradu Kremnica

1. Bartošova Lehôtka

2. Dolná Ves

3. Ihráč

4. Jastrabá

Krahule

5. Kopernica

6. Kremnica

Kremnické Bane

7. Kunešov

Lúčky

8. Nevoľné

c) Územný obvod obvodného úradu Nová Baňa

1. Hronský Beňadik

2. Malá Lehota

3. Nová Baňa

4. Rudno nad Hronom

5. Tekovská Breznica

6. Tekovské Nemce

7. Veľká Lehota

d) Územný obvod obvodného úradu Žarnovica

1. Hodruš-Hámre

2. Horné Hámre

3. Hrabičov

4. Kľak

5. Ostrý Grúň

6. Píla

7. Veľké Pole

8. Voznica

9. Vyhne

10. Žarnovica

11. Župkov

e) Územný obvod obvodného úradu Žiar nad Hronom

1. Bzenica

2. Dolná Trnávka

3. Dolná Ždaňa

4. Hliník nad Hronom

5. Horná Ždaňa

6. Hronská Dúbrava

7. Janova Lehota

8. Kosorín

Ladomerská Vieska

9. Lehôtka pod Brehmi

10. Lovča

11. Lovčica-Trubín

Lutila

12. Pitelová

13. Prestavlky

14. Prochot

15. Repište

16. Sklené Teplice

17. Slaská

18. Stará Kremnička

19. Trnavá Hora

20. Žiar nad Hronom

38. OKRES ŽILINA

a) Územný obvod obvodného úradu Bytča

1. Bytča

2. Hvozdnica

3. Jablonové

4. Kolárovice

5. Kotešová

6. Maršová

7. Petrovice

8. Predmier

9. Súľov-Hradná

10. Štiavnik

11. Veľké Rovné

b) Územný obvod obvodného úradu Rajec

1. Čičmany

2. Ďurčiná

3. Fačkov

4. Jasenové

5. Kamenná Poruba

6. Kľače

7. Konská

8. Kunerad

9. Malá Čierna

10. Rajec

11. Rajecká Lesná

12. Rajecké Teplice

13. Stránske

14. Veľká Čierna

15. Zbyňov

c) Územný obvod obvodného úradu Žilina

2. Belá

3. Bitarová

4. Brezany

5. Divina

6. Divinka

7. Dlhé Pole

8. Dolná Tižina

9. Dolný Hričov

10. Gbeľany

11. Hôrky

13. Horný Hričov

14. Hričovské Podhradie

15. Kotrčiná Lúčka

16. Krasňany

17. Lietava

18. Lietavská Lúčka

19. Lietavská Svinná

20. Lutiše

21. Lysica

22. Mojš

23. Nededza

24. Nezbudská Lúčka

25. Ovčiarsko

26. Paština Závada

28. Podhorie

29. Porúbka

30. Rosina

31. Stráňavy

32. Stráža

33. Strečno

34. Svederník

35. Teplička nad Váhom

36. Terchová

37. Turie

38. Varín

39. Višňové

40. Žilina

Minister:
v z. Ing. Berčík v. r.

Přesunout nahoru