Přejít na PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Vyhláška č. 274/1991 Sb.Vyhláška federálního ministerstva práce a sociálních věcí, kterou se mění vyhláška federálního ministerstva práce a sociálních věcí č. 145/1991 Sb., o usměrňování mzdových prostředků rozpočtových a příspěvkových organizací

Částka 50/1991
Platnost od 10.07.1991
Účinnost od 10.07.1991
Trvalý odkaz Tisková verze Stáhnout PDF(?) Stáhnout DOCX

Obsah

274

VYHLÁŠKA

federálního ministerstva práce a sociálních věcí

ze dne 14. června 1991,

kterou se mění vyhláška federálního ministerstva práce a sociálních věcí č. 145/1991 Sb., o usměrňování mzdových prostředků rozpočtových a příspěvkových organizací

Federální ministerstvo práce a sociálních věcí stanoví podle § 123 odst. 1 písm. a) zákoníku práce (úplné znění č. 167/1991 Sb.):


Čl. I

Ustanovení § 14 vyhlášky federálního ministerstva práce a sociálních věcí č. 145/1991 Sb., o usměrňování mzdových prostředků rozpočtových a příspěvkových organizací, zní:

"§ 14

Směrný růst mezd pro rozpočtové a příspěvkové organizace na druhé čtvrtletí roku 1991 činí 22 %.".


Čl. II

Tato vyhláška nabývá účinnosti dnem vyhlášení.


Ministr:
v z. Ing. Měchura v. r.

náměstek

Přesunout nahoru