Objednat předplatné Zákony pro lidi PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Oznámení č. o4/c4/1988 Sb.Oznámení o vydání obecně závazných právních předpisů

Částka 4/1988
Platnost od 24.03.1988
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

Ministerstvo zdravotnictví České socialistické republiky

vydalo podle § 46 a 47 zákona č. 20/1966 Sb., o péči o zdrávi lidu, výnos ze dne 14. 1. 1986 čj. ČIL-482-8.10.1985, kterým se prohlašují další zdroje přírodní minerální vody za přírodní léčivé zdroje a přírodní minerální vody stolní.

Za přírodní léčivé zdroje, přírodní minerální vody stolní se prohlašují přírodní minerální vody nacházející se v k. ú. Karviná-město, Poděbrady, Lázně Bohdaneč, Lázně Kynžvart, Mariánské Lázně a Vratislavice n. N., které budou využívány k účelům léčebně preventivní péče a pro účely zřídelních organizací Balney, generálního ředitelství Československých státních lázní a zřídel pro ČSR.

Tímto výnosem se dále stanoví názvy jednotlivých přírodních léčivých zdrojů a přírodních minerálních vod stolních, jejich klasifikace a ochrana.

Výnos nabyl účinnosti dnem 1. září 1987. Je uveřejněn ve Věstníku ministerstva zdravotnictví ČSR v částce 5/1987 a je možno do něj nahlédnout na Českém inspektorátu lázní a zřídel ministerstva zdravotnictví ČSR, na odborech zdravotnictví KNV, odborech zdravotnictví a sociálních věcí ONV a u příslušných krajských a okresních hygieniků.

Přesunout nahoru