Objednat předplatné Zákony pro lidi PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Oznámení č. o4/c18/1987 Sb.Oznámení o vydání obecně závazných právních předpisů

Částka 18/1987
Platnost od 29.09.1987
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

Federální ministerstvo elektrotechnického průmyslu

vydalo v dohodě s federálním ministerstvem práce a sociálních věcí a ústředním výborem Odborového svazu pracovníků kovoprůmyslu podle § 12 odst. 3 zákona č. 121/1975 Sb., o sociálním zabezpečení, a dalších předpisů jej provádějících výnos č. 1/1987 ze dne 25. 3. 1987, jímž se doplňuje výnos č. 4/1982, kterým byl vydán resortní seznam zaměstnání zařazených pro účely důchodového zabezpečení do I. a II. pracovní kategorie.

Podle tohoto výnosu se pro účely důchodového zabezpečení zařazují do I. a II. pracovní kategorie některá zaměstnání vykonávaná s prokázanými chemickými karcinogeny a při pracovních procesech s rizikem chemické karcinogenity.

Výnos nabyl účinnosti dnem 1. 4. 1987, nezrušují se jím žádné dřívější předpisy. Byl zaslán všem zainteresovaným ústředním orgánům státní správy a všem organizacím resortu elektrotechnického průmyslu ČSSR. Lze do něj nahlédnout na federálním ministerstvu elektrotechnického průmyslu a na generálních ředitelstvích koncernů resortu a ředitelstvích přímo řízených organizací.

Přesunout nahoru