Objednat předplatné Zákony pro lidi PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

(Ostatní) č. o10/c19/1985 Sb.Oznámení

Částka 19/1985
Platnost od 16.08.1985
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

OZNÁMENÍ

Statistického a evidenčního vydavatelství tiskopisů Praha

Ministerstva spravedlnosti České socialistické republiky a Slovenské socialistické republiky vydávají pro pracovníky státních orgánů, hospodářských organizací a pro potřeby veřejnosti

PŘEHLED PLATNÝCH PRÁVNÍCH PŘEDPISŮ

vyhlášených ve Sbírce zákonů, Sbírce zákonů SNR, v Úředním listu a v Ústředním věstníku od doby osvobození ČSSR do 30. června 1985.

Publikace je praktickou pomůckou, která je určena všem, kteří se chtějí urychleně orientovat v našem právním řádu. Publikace kromě věcného třídění právních norem bude obsahovat chronologický přehled platných právních předpisů.

Systematika věcného přehledu je založena na abecedním uspořádání vhodných hesel, pod nimiž jsou platné právní předpisy zařazeny podle svého obsahu.

Chronologický přehled právních norem, který neobsahuje předpisy registrované ve Sbírce zákonů, umožní si zavést vlastní evidenci platných norem a jednoduchým způsobem jí nadále udržovat. Bude z něj možno pohotově zjistit, které prováděcí předpisy byly vydány k provedení zákonů a vládních nařízení.

Publikaci, která bude vydána v I. pololetí 1986 o rozsahu asi 650 stran, formátu A 4, s předběžně stanovenou cenou 80,- Kčs, si včas objednejte. Opožděné objednávky nebude možno uspokojit, protože publikace nebude dotiskována. Zájemci mohou své požadavky adresovat - pod skladovým číslem 98 051 0 - na Statistické a evidenční vydavatelství tiskopisů, Slezská 30, 121 28 Praha 2 (nejpozději do konce listopadu 1985).

Přesunout nahoru