Objednat předplatné Zákony pro lidi PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Oznámení č. o15/c4/1979 Sb.Oznámení o vydání obecných právních předpisů

Částka 4/1979
Platnost od 06.03.1979
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

Ministerstvo zemědělství a výživy Slovenské socialistické republiky

vydalo v dohodě s federálním ministerstvem práce a sociálních věcí, ministerstvem práce a sociálních věcí SSR a v dohodě se slovenským výborem Odborového svazu pracovníků v zemědělství, slovenským výborem Odborového svazu pracovníků potravinářského průmyslu a ústředním výborem Svazu družstevních rolníků SSR podle § 12 odst. 3 zákona č. 121/1975 Sb., o sociálním zabezpečení, výnos čj. 8996/1978-PS ze dne 8. 9. 1978, kterým se vydává resortní seznam zaměstnání zařazených pro účely důchodového zabezpečení do I. a II. pracovní kategorie.

Výnos je závazný pro organizace resortu ministerstva zemědělství a výživy SSR. Ukládá vedoucím organizací resortu zajištění vykazování doby zaměstnání v I., popřípadě v I. pracovní kategorii na evidenčních listech důchodového zabezpečení (§ 151-159 vyhlášky č. 123/1975 Sb., kterou se provádí zákon o sociálním zabezpečení) jen podle resortního seznamu zaměstnání zařazených do I. a II. pracovní kategorie pro účely důchodového zabezpečení.

Výnos nabývá účinnosti dnem 1. ledna 1979. Je uveřejněn pod poř. č. 46/1978 Věstníku ministerstva zemědělství a výživy SSR a lze do něho nahlédnout na krajských a okresních národních výborech - odborech zemědělství, lesního a vodního hospodářství, na krajských a okresních zemědělských správách, na všech VHJ řízených ministerstvem zemědělství a výživy SSR a na ministerstvu zemědělství a výživy SSR.

Přesunout nahoru