Objednat předplatné Zákony pro lidi PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Oznámení č. o10/c19/1979 Sb.Oznámení o vydání obecných právních předpisů

Částka 19/1979
Platnost od 24.08.1979
Účinnost od 24.08.1979
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

Ministerstvo práce a sociálních věcí Slovenské socialistické republiky

vydalo podle § 43 odst. 2 zákona č. 133/1970 Sb., o působností federálních ministerstev, a § 230 odst. 2 zákoníku práce v dohodě s federálním ministerstvem práce a sociálních věcí, ministerstvem financí Slovenské socialistické republiky, ostatními zúčastněnými ústředními orgány, Národním výborem hlavního města Slovenské socialistické republiky Bratislavy a se Slovenskou odborovou radou výnos ze dne 27. července 1979 čj. 1-5683/79 o poskytování náležitosti pracovníkům a učňům, získaným náborem a vnitroresortními převody z jiných oblastí Slovenské socialistické republiky do vybraných organizací na území hlavního města Slovenské socialistické republiky Bratislavy podle usnesení předsednictva vlády Československé socialistické republiky č. 184 ze dne 19. července 1979.

Tento výnos se vztahuje na pracovníky a učně, kteří budou získáni z jiných oblastí Slovenské socialistické republiky do vybraných organizací na území hlavního města Slovenské socialistické republiky Bratislavy, stanovených v bodu II/3 Souboru opatření k zabezpečení plánované migrace pracovníků hlavního města Slovenské socialistické republiky Bratislavy, který je přílohou usnesení předsednictva vlády Československé socialistické republiky č. 184/1979.

Uvedený výnos bude uveřejněn v částce 5/1979 publikace „Spravodajca Ministerstva práce a sociálnych vecí SSR“. Lze do něho nahlédnout na ministerstvu práce a sociálních věcí SSR, na odborech sociálních věcí a pracovních sil KNV, Národního výboru hlavního města SSR Bratislavy a na odborech pracovních sil ONV.

Přesunout nahoru