Objednat předplatné
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Oznámení č. o7/c22/1978 Sb.Oznámení o vydání obecných právních předpisů

Částka 22/1978
Platnost od 30.08.1978
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

Ústřední ředitel Československého filmu

vydal podle § 85, odst. 3 a § 95 zákoníku práce v dohodě s ministerstvem práce a sociálních věcí České socialistické republiky a Českým výborem odborového svazu pracovníků umění, kultury a společenských organizací výnos ze dne 30. března 1978 č. 44 o určování pracovní doby pracovníků silniční dopravy.

Výnos se vztahuje na řidiče silničních motorových vozidel a závozníky v organizacích Československého filmu, v kinech a správách kin řízených národními výbory na území České socialistické republiky.

Výnos nabyl účinnosti v organizacích, ve kterých je zavedena soustava odměňování podle zásad schválených usnesením vlády ČSSR ze dne 3. 5. 1973, č. 128, dnem 1. dubna 1978. V ostatních organizacích nabývá účinnosti dnem, kterým bude tato soustava odměňování zavedena na základě rozhodnutí příslušného orgánu.

Do výnosu lze nahlédnout na Ústředním ředitelství Československého filmu, v organizacích Československého filmu, v odborech kultury krajských národních výborů a Národního výboru hl. m. Prahy a na správách kin v České socialistické republice.

Přesunout nahoru