Objednat předplatné
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Oznámení č. o6/c16/1978 Sb.Oznámení o vydání obecných právních předpisů

Částka 16/1978
Platnost od 29.06.1978
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

Ministerstvo práce a sociálních věcí Slovenské socialistické republiky

vydalo podle § 230 odst. 2 zákoníku práce v dohodě s federálním ministerstvem paliv a energetiky, ministerstvem financí Slovenské socialistické republiky, ministerstvem školství Slovenské socialistické republiky a Slovenskou odborovou radou výnos ze dne 26.6.1978 čj. VII-4589/1978 o finančním a hmotném zabezpečeni učňů hornických a vybraných učebních oborů organizací federálního ministerstva paliv a energetiky.

Tento výnos se vztahuje na učně hornických učebních oborů, v nichž se provádí odborný výcvik v podzemí, a na učně vybraných učebních oborů organizací řízených federálním ministerstvem paliv a energetiky. Ve výnosu se stanoví odchylně výše odměn učňům v přípravném období a podmínky stravování těchto učňů.

Výnos nabývá účinnosti dnem 1. září 1978, bude uveřejněn v částce 7/1978 Zpravodaje ministerstva práce a sociálních věcí SSR. Lze do něho nahlédnout na ministerstvu práce a sociálních věcí SSR, v odborech sociálních věcí a pracovních sil KNV, národního výboru hl. města SSR Bratislavy a v odborech sociálních věcí ONV.

Přesunout nahoru