Objednat předplatné Zákony pro lidi PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Oznámení č. o1/c7/1977 Sb.Oznámení o vydání obecných právních předpisů

Částka 7/1977
Platnost od 28.03.1977
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

OZNÁMENÍ O VYDÁNÍ OBECNÝCH PRÁVNÍCH PŘEDPISŮ

Federální ministerstvo paliv a energetiky

vydalo v dohodě s federálním ministerstvem práce a sociálních věcí a po projednání s ústředním výborem Odborového svazu pracovníků hornictví a energetiky podle § 12 odst. 3 zákona č. 121/1975 Sb., o sociálním zabezpečení, výnos č. 3/1976, kterým se mění a doplňují podle příloh 1 až 4 tohoto výnosu resortní seznamy zaměstnání (pracovních činností) zařazených do I. a II. pracovní kategorie pro účely důchodového zabezpečení, včetně jejich doplňků, vydané byv. ministerstvem hornictví, bývalou Ústřední správou výzkumu a těžby radioaktivních surovin, býv. Ústřední správou energetiky a býv. Federálním výborem pro průmysl.

Výnos se vztahuje na pracovníky v působnosti federálního ministerstva paliv a energetiky, kteří vykonávají práce odůvodňující zařazení zaměstnání do I pracovní kategorie pro účely důchodového zabezpečení podle dílu I bodů 3, 13, 14 a 18 přílohy k nařízení vlády č. 136/1975 Sb.

Výnos nabyl účinnosti dnem 17. prosince 1976, je v plném znění uveřejněn ve Zpravodaji FMPE a je k nahlédnutí u všech koncernů a ostatních organizací přímo podřízených federálnímu ministerstvu paliv a energetiky.

Přesunout nahoru