Objednat předplatné
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Oznámení č. o2/c32/1976 Sb.Oznámení o vydání obecných právních předpisů

Částka 32/1976
Platnost od 24.12.1976
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

Ministerstvo lesního a vodního hospodářství Slovenské socialistické republiky

vydalo podle § 12 odst. 3 zákona č. 121/1975 Sb., o sociálním zabezpečení, v dohodě s federálním ministerstvem práce a sociálních věcí, ministerstvem práce a sociálních věcí Slovenské socialistické republiky a Slovenským výborem odborového svazu pracovníků dřevařského průmyslu, lesního a vodního hospodářství, výnos čj. 2299/OS/1976 ze dne 9. listopadu 1976 o zařazení zaměstnání do I. pracovní kategorie pro účely důchodového zabezpečení.

Tímto výnosem se pro účely důchodového zabezpečení v oboru působnosti ministerstva lesního a vodního hospodářství Slovenské socialistické republiky zařazují do I. pracovní kategorie, s věkovou hranicí pro odchod do starobního důchodu v 58 letech, zaměstnání vykonávaná v těžbě a při opracování kámene, při mletí a drcení křemene, křemence a živce.

Výnos nabývá účinnosti dnem 1. ledna 1977.

Výnos je uveřejněn ve Zpravodaji ministerstva lesního a vodního hospodářství Slovenské socialistické republiky č. 7-8/1976. Do výnosu lze nahlédnout na ministerstvu lesního a vodního hospodářství Slovenské socialistické republiky.

Přesunout nahoru