Objednat předplatné Zákony pro lidi PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Oznámení č. o2/c15/1975 Sb.Oznámení o vydání obecných právních předpisů

Částka 15/1975
Platnost od 09.06.1975
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

Ústřední rada družstev

vydala podle § 43 odst. 2 zákona č. 133/1970 Sb., o působnosti federálních ministerstev, v dohodě s federálním ministerstvem práce a sociálních věcí, s ústředním výborem Odborového svazu pracovníků státních orgánů, peněžnictví a zahraničního obchodu, s Českým výborem odborového svazu pracovníků obchodu a Českým výborem odborového svazu pracovníků umění, kultury a společenských organizací směrnici ze dne 22. dubna 1975 č. 23-591/75, kterou se mění výše nástupních platů absolventů vysokých, středních odborných, odborných a středních všeobecně vzdělávacích škol po vstupu do pracovního poměru.

Směrnice se vztahuje na absolventy uvedených škol, kteří poprvé vstupují do pracovního poměru a pracují v Ústřední radě družstev a v organizacích jí řízených, s výjimkou družstevních podniků pro zahraniční obchod.

Touto směrnicí se zrušují

— odstavec 1 přílohy č. 4 platového řádu pro pracovníky a funkcionáře Ústřední rady družstev ze dne 1. 7. 1969,

— odstavec 1 přílohy č. 3 směrnice Ústřední rady družstev ze dne 25. 3. 1971 o úpravě platových poměrů technickohospodářských pracovníků Svépomoci, vydavatelského, nakladatelského a obchodního podniku Ústřední rady družstev,

— odstavec 1 přílohy č. 3 směrnice Ústřední rady družstev ze dne 26. 3. 1968 o úpravě platových poměrů technickohospodářských pracovníků v družstvech a podnicích Ústřední rady družstev.

Směrnice nabyla účinnosti dnem 1. května 1975 a lze do ní nahlédnout v Ústřední radě družstev a v organizacích jí řízených, na které se vztahuje.

Přesunout nahoru