Objednat předplatné Zákony pro lidi PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Oznámení č. o9/c7/1973 Sb.Oznámení o vydání obecných právních předpisů

Částka 7/1973
Platnost od 09.03.1973
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

Ministerstvo zemědělství a výživy Slovenské socialistické republiky

vydalo v dohodě s ministerstvem financí SSR podle § 7 zákona SNR č. 179/1969 Sb., o Státním fondu pro zúrodnění půdy, výnos čj. 12 187/1972-TTR ze dne 14. 12. 1972 o hospodaření s prostředky Státního fondu pro zúrodnění půdy.

Výnos stanoví zásady a podmínky pro poskytování subvencí nebo půjček na financování účelové výstavby a zařízení podle § 5 zákona. Obsahuje dále ustanovení o finančním hospodaření s prostředky fondu, tvorbě fondu a postup při nárokování a přiznávání finančních prostředků z fondu.

Výnosem se ruší směrnice MZVž SSR o hospodaření s prostředky Státního fondu pro zúrodnění půdy, uveřejněné pod poř. č. 18/1970 Věstníku MZVž SSR.

Výnos je uveřejněn pod poř. č. 1/1973 Věstníku MZVž SSR a lze do něj nahlédnout na krajských a okresních národních výborech - v odborech ZLVH, na krajských a okresních zemědělských správách, krajských a okresních finančních správách (městských finančních správách, pobočkách Státní banky československé, na Státní meliorační správě a jejích organizačních složkách, ve všech VHJ řízených MZVž SSR a na ministerstvu zemědělství a výživy SSR.

Přesunout nahoru