Objednat předplatné Zákony pro lidi PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Oznámení č. o2/c4/1973 Sb.Oznámení o vydání obecných právních předpisů

Částka 4/1973
Platnost od 15.02.1973
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

Ministerstvo vnitra Slovenské socialistické republiky

vydalo v dohodě s ministerstvem práce a sociálních věcí SSR a se Slovenským odborovým svazem pracovníků dopravy a silničního hospodářství podle § 40 odst. 4 vládního nařízení č. 66/1965 Sb., kterým se provádí zákoník práce, směrnice ze dne 1. listopadu 1972 čj. SD-1374/72-3 pro poskytování osobních ochranných pracovních prostředků pracovníkům v organizacích dopravy a silničního hospodářství.

Součástí směrnic je resortní vzorový seznam pracovišť, pracovních činností a povolání pro poskytování osobních ochranných pracovních prostředků pracovníkům v organizacích dopravy a silničního hospodářství.

Směrnice stanoví podmínky pro poskytování osobních ochranných pracovních prostředků pracovníkům na úseku dopravy a silničního hospodářství v organizacích řízených ministerstvem vnitra SSR a národními výbory.

Směrnice jsou uveřejněny v Dopravním zpravodaji ministerstva vnitra SSR, částka 7, ročník 1972 a lze do nich nahlédnout v odborech dopravy krajských a okresních národních výborů a na ministerstvu vnitra SSR, Správě dopravy.

Přesunout nahoru