Objednat předplatné Zákony pro lidi PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Oznámení č. o2/c38/1971 Sb.Oznámení o vydání obecných právních předpisů

Částka 38/1971
Platnost od 27.12.1971
Účinnost od 01.01.1972
Zrušeno k 01.02.1984 (o8/c10/1984 Sb.)
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

Federální ministerstvo pro technický a investiční rozvoj

vydalo podle § 53 a v souladu s ustanovením § 43 odst. 2 zákona č. 133/1970 Sb., o působnosti federálních ministerstev, v dohodě s federálním ministerstvem práce a sociálních věcí a Ústřední radou Československého revolučního odborového hnutí pokyny č. 3 ze dne 20. prosince 1971, o jednotném uplatňování zásad hmotné zainteresovanosti vedoucích hospodářských pracovníků, zajišťujících závazné úkoly v investiční výstavbě.

Pokyny nabývají účinnosti dne 1. ledna 1972.

Účelem těchto pokynů je přispět k jednotnému uplatňování zásad hmotné zainteresovanosti u účastníků investičního procesu v oblasti závazných úkolů v investiční výstavbě v souladu s obecnou úpravou hmotné zainteresovanosti vedoucích hospodářských pracovníků a režimy staveb, uložených jako závazný úkol.

Tyto pokyny se vztahují na vedoucí pracovníky hospodářských organizací projektových, inženýrských, dodavatelských a investorských, které zabezpečují dodávky, práce a výkony pro stavby, jejichž jmenovitý seznam schválila vláda, označené v plánu jako závazný úkol.

Pokyny budou uveřejněny v částce 7 Zpravodaje federálního ministerstva pro technický a investiční rozvoj a ministerstev výstavby a techniky České socialistické republiky a Slovenské socialistické republiky, ročník III.

Přesunout nahoru