Objednat předplatné Zákony pro lidi PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Usnesení č. 93/1971 Sb.Usnesení předsednictva Federálního shromáždění Československé socialistické republiky o stanovení volebních obvodů pro volby do Federálního shromáždění Československé socialistické republiky

Částka 26/1971
Platnost od 24.09.1971
Účinnost od 24.09.1971
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

93

USNESENÍ

Předsednictva Federálního shromáždění Československé socialistické republiky

ze dne 22. září 1971

o stanovení volebních obvodů pro volby do Federálního shromáždění Československé socialistické republiky

Předsednictvo Federálního shromáždění stanoví podle § 12 zákona č. 44/1971 Sb., o volbách do Federálního shromáždění, volební obvody pro volby do Federálního shromáždění, jak jsou uvedeny v příloze tohoto usnesení.

Předseda Federálního shromáždění: Dr. Hanes v. r.

Příloha

k usnesení předsednictva Federálního shromáždění Československé socialistické republiky o stanovení volebních obvodů pro volby do Federálního shromáždění č. 93/1971 Sb.

Seznam volebních obvodů pro volby do Federálního shromáždění, které se budou konat ve dnech 26. a 27. listopadu 1971.

A. Volební obvody pro volby do Sněmovny lidu Federálního shromáždění

ČESKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Volební obvod č. 1
(v městském obvodu Praha 1)
Praha 1
městský obvod Praha 1.
Volební obvod 5. 2
(v městském obvodu Praha 2)
Praha 2
severozápadní část městského obvodu Praha 2 ohraničená ulicí Bělehradskou, částí ulice Jugoslávské, středem náměstí Míru, částí ulice W. Piecka, ulicí Blanickou, Sázavskou, Slezskou, Budečskou, části ulice Šumavské a Moravskou.
Volební obvod č. 3
(v městském obvodu Praha 3 a Praha 2)
Praha 3 - I
severozápadní část městského obvodu Praha 3 ohraničená ulicí Ondříčkovou, východním okrajem Žižkova nám., ulicemi Křišťanovou, Jičínskou k Olšanskému nám., podél hřbitova k ulici Jeseniově k Pražačce a jihovýchodní část městského obvodu Praha 2 ohraničená ulicí Bělehradskou, Jugoslávskou, nám. Míru, částí ulice W. Piecka, ulicemi Blanickou, Sázavskou, Slezskou, Budečskou, W. Piecka, částí ulice Šumavské a Moravskou.
Volební obvod č. 4
(v městském obvodu Praha 3)
Praha 3 - II
jihovýchodní část městského obvodu Praha 3 ohraničená ulici Ondříčkovou, východním okrajem Žižkova nám., ulicemi Křišťanovou, Jičínskou k Olšanskému nám., podél hřbitova k ulici Jeseniově a k Pražačce.
Volební obvod č. 5
(v městském obvodu Praha 4)
Praha 4 - I
severovýchodní část městského obvodu Praha 4 ohraničená ul. Na Bučánce, severní částí ulice Mikuláše z Husi, ul. M. Cibulkové, Viktorinovou, 1. listopadu, Hradeckých, Na Pankráci, jižní.částí nám. Hrdinů, ul. Soudní, Na Veselí, Nad Nuselskými schody, Pod sokolovnou, jižním okrajem nám. Pařížské komuny, Pod vilami, Dolní Jaurisovou, kat. hranicí mezi Pankráci a Michlí, k ulici 5. května, ulicí Budějovickou, okrajem Michelského lesa k železniční trati, hranicí katastru Braník-Krč, k ulici Branické, k Ryšánce, Anč. Staška, Zelený pruh, Jeremenkovou, V podhájí, Vysoká cesta k lomům u Vltavy.
Volební obvod č. 6
(v městském obvodu Praha 4)
Praha 4 - II
střední část městského obvodu Praha 4 ohraničená hranicemi volebního obvodu č. 5 až k ulici Budějovické, jižně podél Michelského lesa k železniční trati po kat. hranici Braník-Krč k ulici Branické, k Ryšánce do ulice Ant. Staška.
Volební obvod č. 7
(v městském obvodu Praha 4 a Praha 5)
Praha 4 - III
jižní část městského obvodu Praha 4, vymezená hranicemi volebního obvodu č. 6, kat. území Lahovic, Velké Chuchle, Malé Chuchle a části Radlic z městského obvodu Praha 5.
Volební obvod č. 8
(v městském obvodu Praha 5)
Praha 5
území městského obvodu Praha 5, bez katastrálního území Lahovic, Velké Chuchle, Malé Chuchle a části Radlic.
Volební obvod č. 9
(v městském obvodu Praha 6
Břevnov - Střešovice
jjihozápadní část městského obvodu Praha 6 vymezená hranicí Dejvice-Nebušice k Červenému vrchu, okrajem sídliště Petřiny, ulicemi Veleslavinskou, Střešovickou, Pod Boříslavkou, trasou železnice až k Prašnému mostu.
Volební obvod č. 10
(v městském obvodu Praha 6)
Dejvice - Bubeneč
severovýchodní část městského obvodu Praha 6 ohraničená na jihozápadě hranicí volebního obvodu č. 9.
Volební obvod č. 11
(v městském obvodu Praha 7)
Praha 7
území městského obvodu Praha 7.
Volební obvod č. 12
(v městském obvodu Praha 8)
Praha 8
území městského obvodu Praha 8.
Volební obvod č. 13
(v městském obvodu Praha 9)
Praha 9
území městského obvodu Praha 9.
Volební obvod č. 14
(v městském obvodu Praha 10)
Malešice - Strašnice
jihovýchodní část městského obvodu Praha 10 ohraničená ulicí U vinohradského hřbitova, areálem Vinohradské nemocnice k Ruské, Murmanskou, nám. Kubánské revoluce, ulici Na Stezce, Na Hroudě, Na Vrších, Pod altánem, tělesem dráhy do Průběžné, ul. Komárovovou a Práčskou.
Volební obvod č. 15
(v městském obvodu Praha 10)
Vršovice - Michle
severozápadní část městského obvodu Praha 10 ohraničená hranici volebního obvodu č. 14.

STŘEDOČESKÝ KRAJ

Volební obvod č. 16
(v okresech Benešov a Kutná Hora)
Benešov
část okresu Benešov ohraničená obcemi Nespeky, Benešov, Nová Ves, Jankov, Čelivo a Zvěstov a část okresu Kutná Hora ohraničená obcemi Úžice, Staňkovice, Mitrov, Češtin, Hodkov, Bohdaneč a Třebětín.
Volební obvod č. 17
(v okrese Beroun)
Beroun
část okresu Beroun ohraničená obcemi Tlustice, Lochovice, Stašov, Hředle a Hudlice.
Volební obvod č. 18
(v okrese Kladino)
Kladno
část okresu Kladno, včetně města Kladno ohraničená obcemi Horní Bezděkov, Velké Přítočno, Rozdělov a Stehelčeves.
Volební obvod č. 19
(v okrese Kladno)
Slaný
severozápadní část okresu Kladno ohraničená obcemi Bratronice, Velká Dobrá, Libušin a Koleč.
Volební obvod č. 20
(v okrese Kolín)
Kolín
část okresu Kolín ohraničené obcemi Vlkančice, Nučice, Třebovle, Svojšice a Dolní Chvatliny.
Volební obvod č. 21
(v okresech Kutná Hora a Kolín)
Kutná Hora
část okresu Kutná Hora ohraničená na Jihozápadě obcemi Uhlířské Janovice, Zbraslavice a Petrovice I a část okresu Kolín ohraničená obcemi Skvrňov, Horní Kruty, Kouřim, Bečváry.
Volební obvod č. 22
(v okrese Mělník)
Mělník
část okresu Mělník ohraničená obcemi Horní Počaply, Mělník, Tuhaň a Tišice.
Volební obvod č. 23
(v okrese Mladá Boleslav)
Mladá Boleslav
část okresu Mladá Boleslav ohraničená obcemi Dolní Křupá, Veselá, Horní Stakory, Kosmonosy, Bukovno, Strenice, Písková Lhota, Němčíce a Ledce.
Volební obvod č. 24
(v okresech Mladá Boleslav a Mělník)
Benátky nad Jizerou
západní část okresu Mladá Boleslav ohraničená obcemi Bělá pod Bezdězem, Bakov nad Jizerou, Čistá, Krásná Ves, Jizerní Vtelno a Pěčice a část okresu Mělník ohraničené obcemi Liběchov, Lhotka, Malý Újezd, Všetaty, Jiřice a Záryby.
Volební obvod č. 25
(v okresech Nymburk a Praha -východ)
Nymburk
část okresu Nymburk ohraničená obcemi Jizbice, Bobnice, Nymburk, Přední Lhota, Třebestovice a Poříčany a část okresu Praha-východ ohraničená obcemi Čelákovice, Nehvizdy, Horoušany a Ovály.
Volební obvod č. 26
(v okresech Nymburk a Kolín)
Poděbrady
východní část okresu Nymburk ohraničená obcemi Loučen, Chleby, Pudiměřice, Sokoleč a Hořany a část okresu Kolín ohraničená obcemi Ovčáry, Tři Dvory, Týnec nad Labem, Uhlířská Lhota a Ziželice.
Volební obvod č. 27
(v okrese Praha-východ)
Brandýs nad Labem -Stará Boleslav
část okresu Praha-východ ohraničená obcemi Horní Počernice, Běchovice a Klánovice.
Volební obvod č. 28
(v okresech Praha-východ a Praha-západ)
Ríčany
západní část okresu Praha-východ ohraničená obcemi Dolní Počernice, Koloděje a Škvorec a část okresu Praha-západ ohraničená obcemi Dolní Břežany, Petrov a Luka pod Medníkem.
Volební obvod č. 29
(v okrese Praha-západ)
Hostivice
západní část okresu Praha-západ ohraničená obcemi Zbraslav, Davle a Hradišťko.
Volební obvod č. 30
(v okrese Příbram)
Příbram
část okresu Příbram ohraničená obcemi Dobříš, Dlouhá Lhota, Višňová, Hřiměždice, Svatý Jan, Hrabří, Krásná Hora n. Vit. a Kosobudy.
Volební obvod č. 31
(v okresech Benešov a Příbram)
Sedlčany
část okresu Benešov ohraničená obcemi Pecerady, Bystřice, Olbramovice, Broumovice, Ratměřice, Češtin a Odlochovice a část okresu Příbram ohraničená obcemi Krašovice, Vysoký Chlumec, Třebnice, Zvírotice, Skalice, Obořiště, Stará Huť, Voznice a Kytín.
Volební obvod 6. 32
(v okresech Rakovník a Beroun)
Rakovník
okres Rakovník a část okresu Beroun ohraničená obcemi Broumy, Březová, Praskolesy, Kotopeky, Žebrák a Třenice.

JIHOČESKÝ KRAJ

Volební obvod č. 33
(v okrese České Budějovice)
České Budějovice
město České Budějovice a obec Včelná.
Volební obvod č. 34
(v okresech České Budějovice a Tábor)
České Budějovice-sever
severní část okresu České Budějovice ohraničená obcemi Jankov, Dubné, Haklovy Dvory, české Vrbné, Hrdějovice, Úsilné, Adamov, Rudolfov, Lišov a Štěpánovice a jižní část okresu Tábor ohraničená obcemi Bechyně, Hodonice, Březnice, Hodětín, Komárov, Vlastiboř, Debrník, Vesce, Soběslav, Přehořov, Mezná a Dírná.
Volební obvod č. 35
(v okresech České Budějovice, Český Krumlov a Jindřichův Hradec)
Třeboň
jihovýchodní část okresu České Budějovice ohraničená obcemi Lipí, Litvínovice, Homole, Boršov nad Vlt., Kamenný Újezd, Plav, Roudné, Nedabyle, Staré Hodějovice, Srubec, Dubičné, Vráto, Hlincová Hora, Zvíkov, Slavošovice, Libin a Spolí, severovýchodní část okresu Český Krumlov ohraničené obcemi Záluží, Zlatá Koruna, Přísečná, Český Krumlov, Přídolí, Zubčice, Netřebice, Pořešín, Soběnov, Ličov a Malonty a jihozápadní část okresu Jindřichův Hradec ohraničená obcemi Třeboň, Majdaléna, Hamr, Chlum u Třeboně a Staňkov.
Volební obvod č. 38
(v okrese Tábor)
Tábor
severní část okresu Tábor ohraničená obcemi Hvoždany, Radětice, Rataje, Dobronice u Bechyně, Blatec, Sudoměřice u Bechyně, Hlavatce, Skalice, Klenovice, Zvěrotice, Tučapy, Budislav, Záluží u Budislavě a Chotěmice.
Volební obvod č. 37
(v okrese Pelhřimov)
Pelhřimov
okres Pelhřimov.
Volební obvod č. 38
(v okrese Jindřichův Hradec)
Jindřichův Hradec
část okresu Jindřichův Hradec ohraničená obcemi Břilice, Stará Hlína, Luťová, Žiteč a Mirochov.
Volební obvod č. 39
(v okresech Prachatice a Český Krumlov)
Prachatice
okres Prachatice a Jihozápadní část okresu Český Krumlov ohraničená obcemi Nová Ves, Křemže, Holubov, Kájov, Větřní, Rožmitál na Šumavě, Raveň, Kaplice a Rychnov nad Malší.
Volební obvod č. 40
(v okrese Strakonice)
Strakonice
okres Strakonica
Volební obvod č. 41
(v okrese Písek)
Písek
okres Písek.

ZÁPADOČESKÝ KRAJ A MĚSTO PLZEŇ

Volební obvod č. 42
(v okresech Domažlice a Klatovy)
Domažlice
okres Domažlice a jihozápadní část okresu Klatovy ohraničená obcemi Bezděkov, Novákovice, Vrhaveč, Neznasovy, Běšiny, Úloh, Čachrov, Kunkovice, Javorná a Železná Ruda.
Volební obvod č. 43
(v okrese Cheb)
Cheb
část okresu Cheb ohraničená obcemi Trstěnice, Drmoul, Tři Sekery, Valy, Lázně Kynžvart, Prameny a Rájov.
Volební obvod č. 44
(v okresech Karlovy Vary a Sokolov)
Ostrov
severní část okresu Karlovy Vary ohraničená obcemi Černava, Suchá, Fojtov, Nová Role, Stará Role, Sedlec, Otovice, Dalovice, Bor, Šemnice, Andělská Hora, Kolová, Pila, Javorná, Dlouhá Lomnice, Bochov, Odrč, Verušičky, Čichalov, Vrbice a severní část okresu Sokolov ohraničená obcemi Přebuz, Šindelová, Rotava, Oloví a Jindřichovice.
Volební obvod č. 45
(v okresech Karlovy Vary a Sokolov)
Karlovy Vary
jižní část okresu Karlovy Vary ohraničená obcemi Božíčany, Jenišov, Karlovy Vary, Stanovice, Dražov, Krásné Údolí, Útvina, Kozlov, Toužím, Žlutice, Veselov, Protivec, Chýše a severní část okresu Sokolov ohraničená obcemi Vřesová, Lipnice, Vintířov a Chodov.
Volební obvod č. 46
(v okrese Klatovy)
Klatovy
část okresu Klatovy ohraničená obcemi Mlýnec, Tupadly. Klatovy, Újezdec, Mochtín, Křištín, Střeziměř, Chlístov, Podolí, Nemilkov, Chotěšov, Hlavňovice a Dobrá Voda.
Volební obvod č. 47
(v okrese Plzeň-jih)
Přeštice - Blovice
část okresu Plzeň-Jih ohraničená obcemi Útušice, Štěnovice, Čižice, Chválenice a Nezvěstice.
Volební obvod č. 48
(v městě Plzni)
Plzeň I
městský obvod Plzeň 1 a městský obvod Plzeň 3.
Volební obvod č. 49
(v městě Plzni)
Plzeň II
městský obvod Plzeň 2 a městský obvod Plzeň 4.
Volební obvod č. 50
(v okrese Plzeň-sever)
Plasy
část okresu Plzeň-sever ohraničená obcemi Žihlě, Manětín, Hvozd, Pláně, Horní Hradiště, Žebnice, Plasy, Koryta a Břízsko.
Volební obvod č. 51
(v okresech Rokycany, Plzeň-sever a Plzeň-jih)
Rokycany
okres Rokycany a severovýchodní část okresu Plzeň-sever ohraničená obcemi Potvorov, Štichovíce, Mladotice, Trojany, Výrov, Kopidlo, Kočín, Dolní Hradiště a severovýchodní část okresu Plzeň-Jih ohraničená obcemi Černice, Losiná a Šťáhlavy.
Volební obvod č. 52
(v okrese Sokolov)
Sokolov
část okresu Sokolov ohraničená obcemi Stříbrná, Kraslice, Sněžná, Krajková, Dolní Nivy, Lomnice, Jehličná, Nové Sedlo a Chranišov.
Volební obvod č. 53
(v okresech Tachov a Cheb)
Tachov
okres Tachov a Jižní část okresu Cheb ohraničená obcemi Velká Hleďsebe, Mariánské Lázně, Vlkovice a Ovesné Kladruby.

SEVEROČESKÝ KRAJ

Volební obvod č. 54
(v okrese Ústí nad Labem)
Ústí nad Labem-sever
severní část okresu Ústí n. L. ohraničená obcemi Chabařovice, Tuchomyšl, Hrbovice, Neštěmice, Mojžíř, Povrly a část města Ústí n. L.: městské části Všebořice, Bukov, část Klíše, část středu města (ohraničená ulicemi U koupaliště, Kekulovou, Pětidomím a katastrální hranicí městské částí Trmice), a Krásné Březno.
Volební obvod č. 55
(v okresech Ústí nad Labem a Litoměřice)
Ústí nad Labem - Litoměřice
jižní část okresu Ústí n. L. ohraničená obcemi Malé Březno, Velké Březno, Svádov, Vyklice a jižní část města Ústí n. L. s městskými částmi Střekov, Trmice, Předlice, část středu města (ohraničená ulicemi U koupaliště, Kekulovou, Pětidomím a katastrální hranicí městské části Trmice), část Klíše, oblast kolem Větruše a povodí řeky Labe po levé straně toku od Ústí n. L. až k obci Vaňov;
severní část okresu Litoměřice ohraničená obcemi Ostré, Úštěk, Liběšice, Chotiněves, Horní Řepčice, Býčkovice, Trnovany, Žitenice, Hlinná, Kamýk, Žalhostice, Lovosice, Sulejovice, Čížkovice, Jenčice, Třebenice, Chodovlice, Dlažkovice a Solany.
Volební obvod č. 56
(v okrese Děčín)
Děčín-jihozápad
jihozápadní část okresu Děčín ohraničená obcemi Dolní Žleb, Děčín, Březiny, Malá Veleň, Benešov n. Pl., Dolní Habartice, Malá Bukovina a Velká Bukovina.
Volební obvod č. 57
(v okrese Děčín)
Děčín-sever
severní část okresu Děčín ohraničená obcemi Hřensko, Arnoltice, Ludvíkovice, Dobrná, Horní Habartice, Veselé a Kerhartice.
Volební obvod č. 58
(v okrese Česká Lípa)
Česká Lípa
okres Česká Lípa.
Volební obvod č. 59
(v okrese Liberec)c)
Liberec - jih
jižní část okresu Liberec ohraničená obcemi Žibřidice, Křižany č. Suchá, Světlá p. J., jižní část města Liberec s městskými částmi Horní Suchá, Ostašov, Karlinky, Dolní a Horní Hanychov, Horní Růžodol, Rochlice, Starý a Nový Harcov a s jihovýchodní částí vnitřního města ohraničenou ulicemi Tatranskou, Gottwaldovým náměstím, Širokou, U lomu, Lucemburskou, Železnou, Náměstím bojovníků za mír, Sokolskou, Ruprechtickou, Ruskou, Budyšlnskou, Kreibichovou, Vodňanského, Mojmírovou a Horskou.
Volební obvod č. 60
(v okrese Liberec)
Liberec-sever
severní část okresu Liberec ohraničená obcemi Zdislava, Kryštofovo Údolí a severní část města Liberec s městskými částmi Janův Důl, Františkov, Růžodol I, Staré a Nové Pavlovice, Ruprechtice, Kateřinky, Rudolfov a části vnitřního města ohraničenou ulicemi Tatranskou, Gottwaldovým náměstím, Širokou, U lomu, Lucemburskou, Železnou, Náměstím bojovníků za mír, Sokolskou, Ruprechtickou, Ruskou, Budyšínskou, Kreibichovou, Vodňanského, Mojmírovou a Horskou.
Volební obvod č. 61
(v okrese Jablonec nad Nisou)
Jablonec nad Nisou
okres jablonec nad Nisou
Volební obvod č. 62 (V TD Litoměřice)< okrese>
(v okrese Litoměřice)
Litoměřice
jižní část okresu Litoměřice ohraničená obcemi Kalovice, Tetčiněves, Drahobuz, Libínky, Encovany, Zahořany, Třeboutice, Litoměřice, Miřejovice, Mlékojedy, Prosmyky, Lukavec, Siřejovice, Úpohlavy, Sedlec, Klapý a Lkáň.
Volební obvod č. 63
(v okrese Louny)
Louny
okres Louny,
Volební obvod č. 64
(v okrese Chomutov)
Chomutov
jihozápadní část okresu Chomutov ohraničená obcemi Hora Sv. Šebestiána, Křimov, Chomutov, Droužkovice a Březno.
Volební obvod č. 63
(v okresech Most a Chomutov)
Most - Chomutov
severní část okresu Most ohraničená obcemi Libkovice, Mariánské Radčice, Litvínov, Záluží, Horní Jiřetín, Albrechtice, Dřínov a severovýchodní část okresu Chomutov ohraničená obcemi Kalek, Blatno, Jirkov, Otvice, Údlice, Všehrdy a Hrušovany.
Volební obvod č. 88
(v okrese Most)
Most
jižní část okresu Most ohraničená obcemi Komořany, Dolní Jiřetín a Kopisty.
Volební obvod č. 67
(v okrese Teplice)
Teplice-jih
jižní část okresu Teplice ohraničená obcemi Mikulov, Mstišov, Újezdeček, Hudcov, Zabrušany, Kladruby, Bystřeny, Sobědruhy, Srbice, Modlany a Soběchleby.
Volební obvod č. 68
(v okrese Teplice)
Teplice
město Teplice a obce Cínovec, Dubí, Krupka, Novosedlice a Proboštov.

VÝCHODOČESKÝ KRAJ

Volební obvod č. 89
(v okrese Havlíčkův Brod)
Havlíčkův Brod
jižní část okresu Havlíčkův Brod ohraničená obcemi Číhošť, Ovesná Lhota, Dlužiny, Druhanov, Příseka u Světlé, Malčín, Skuhrov, Kámen, Sedletín, Rankov, Čachotín, Rozsochatec, Kojetín, česká Bělá, Žižkovo Pole a Modlíkov.
Volební obvod č. 70
(v okresech Havlíčkův Brod a Chrudim)
Chotěboř
severní část okresu Havlíčkův Brod ohraničená obcemi Leština u Světlé, Kyhice, Sázavka, Bačkov, Tis, Habry, Vepříkov, Nejepín, Svinný, Chotěboř, Počátky, Střížov, Oudoleň, Železné Horky a Havlíčkova Borová,
jihozápadní část okresu Chrudim ohraničená obcemi Načešice, Vyžice, Míčov-Sušice, Prachovice, Vápenný Podol, Kovářov, Bojanov, Líbkov, Horní Bradlo, Trhová Kamenice, Ctětín, Švihov, Miřetice, Včelákov, Tisovec, Holetín, Hlinsko, Jeníkov, Kameničky a Filipov.
Volební obvod č. 71
(v okrese Hradec Králové)
Hradec Xrálové-město
město Hradec Králové.
Volební obvod č. 72
(v okrese Hradec Králové)
Hradec Králové
okres Hradec Králové bez města Hradce Králové.
Volební obvod č. 73
(v okresech Chrudim a Pardubice)
Chrudim
severovýchodní část okresu Chrudim ohraničená obcemi Heřmanův Městec, Kostelec u Heřmanova Městce, Úherčice, Morašice, Mladoňovice, Liboměřice, České Lhotice, Nasavrky, Ochoz, Podlíšťany-Vížky, Žumberk, Horka, Vrbatův Kostelec, Leštinka, Skuteč, Zbožnov, Doly a Střemošice,
jihovýchodní část okresu Pardubice ohraničená obcemi Slepotice, Dolní Roveň, Komárov, Horní Rověň, Ostřetín a Horní Jelení.
Volební obvod č. 74
(v okrese Jičín)
Jičín
okres Jičín.
Volební obvod č. 75
(v okresech Náchod a Trutnov)
Náchod
severovýchodní část okresu Náchod ohraničená obcemi Stárkov, Hronov, Náchod, Lipí, Jizbice, Česká Čermná a Nový Hrádek, východní část okresu Trutnov ohraničené obcemi Chvaleč, Markoušovice, Bohuslavice nad Úpou, Starý Rokytník, Studenec, Radeč a Maršov u Úpice.
Volební obvod č. 76
(v okresech Náchod a Trutnov)
Jaroměř
jihozápadní část okresu Náchod ohraničené obcemi červený Kostelec, Horní Radechová, Slavíkov, Dolní Radechová, Trubějov, Vysokov, Provodov, Šonov u Nového Města nad Metují, Přibyslav, Jestřebl a Mezilesí,
jižní část okresu Trutnov ohraničená obcemi Borovnice, Mostek, Vítězná, Horní Žďár, Staré Buky, Střítež a Hájnice.
Volební obvod č. 77
(v okrese Pardubice)
Pardubice-město
město Pardubice.
Volební obvod č. 78
(v okrese Pardubice)
Pardubice
severozápadní část okresu Pardubice bez města Pardubice, ohraničená obcemi Moravany, Dašice, Dolní Ředice, Horní Ředice, Holice a Veliny.
Volební obvod č. 79
(v okrese Rychnov nad Kněžnou)
Rychnov nad Kněžnou
okres Rychnov nad Kněžnou.
Volební obvod č. 80
(v okrese Semily)
Semily
okres Semily
Volební obvod č. 81
(v okrese Svitavy)
Svitavy
východní část okresu Svitavy ohraničená obcemi Opatov, Mikuleč, Javorník, Vendolí, Radiměř, Banín, Lavičné, Bělá nad Svitavou, Chrastavec a Študlov.
Volební obvod č. 82
(v okresech Svitavy e Chrudim)
Polička
západní část okresu Svitavy ohraničená obcemi Janov, Čistá, Trstěnice, Karle, Květná, Pomezí, Stašov, Rohozná, Starý Svojanov a Vítějeves,
jihovýchodní část okresu Chrudim ohraničená obcemi Leština, Hluboká, Hněvětice, Předhradí, Lažany, Žďárec u Skutče, Prosetín, Mrákotín, Raná, Vojtěchov, Kladno, Dědová a Krouna.
Volební obvod č. 83
(v okrese Trutnov)
Trutnov
severozápadní část okresu Trutnov ohraničená obcemi Ždírnice, Horní Olešnice, Dolní Olešnice, Chotěvice, Pilníkov, Trutnov, Lhota u Trutnova a Voletiny.
Volební obvod č. 84
(v okrese Ústí nad Orlicí)
Ústí nad Orlicí
západní část okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcemi Sopotnice, České Libchavy, Horní Libchavy, Dolní Libchavy, Černovír, Knapo-vec, Dolní Dobrouč, Horní Dobrouč, Dlouhá Třebová, Lhotka, Česká Třebová, Přívrat, Vlčkov a Horní Sloupnice.
Volební obvod č. 85
(v okrese Ústí nad Orlicí)
Žamberk
východní část okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcemi Litice nad Orlicí, Česká Rybná, Hejnice, Žampach, Hnátnice, Lanšperk, Letohrad, Petrovice, Dolní Čermná, Jakubovice, Ostrov, Skuhrov, Rybník, Semanín, Kozlov, Česká Třebová (místní část Parník), Zhoř a Němčíce.

JIHOMORAVSKÝ KRAJ A MĚSTO BRNO

Volební obvod č. 88
(v městě Brně)
Brno-město-jih
jižní část města Brna s městskými obvody Brno I, VIII, IX, X a obce Dvorská, Chrlice a Bosonohy.
Volební obvod č. 87
(v městě Brně)
Brno-město-severozápad
severozápadní část města Brna s městskými obvody Brno II a VII a obec Žebětín.
Volební obvod č. 88
(v městě Brně)
Brno-město-sever
městské obvody Brno V a VI, část městského obvodu Brno III (sídliště Lesná) a obce Ivanovice u Brna, Jehnice a Ořešín.
Volební obvod č. 89
(v městě Brně)
Brno-město-severovýchod
městský obvod Brno XIII, část městského obvodu Brno III a obec Soběšice.
Volební obvod 6. 90
(v městě Brně)
Brno-město-východ
východní část města Brna s městskými obvody Brno IV, XI a XII.
Volební obvod č. 91 1
(v okresech Brno-venkov a Žďár nad Sázavou)
Tišnov
severní a západní část okresu Brno-venkov ohraničené obcemi Hostěnice, Mokrá, Horákov, Moravany, Nebovidy, Střelíce, Omice, Teťčice, Rosice, Zastávka, Příbram a Vysoké Popovice a jihovýchodní část okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcemi Ruda, Ořechov, Kadolec, Heřmanov, Nová Ves, Radňovec, Vratislávka, Žďárec, Tišnovská Nová Ves, Horní Loučky a Dolní Loučky.
Volební obvod č. 92
(v okrese Brno-venkov)
Židlochovice
východní část a jižní část okresu Brno-venkov ohraničená obcemi Velatice, Pozořice, Nové Bránice, Moravské Bránice, Silůvky, Prstíce, Radostice, Ořechov a Želešice.
Volební obvod č. 93
(v okrese Blansko)
Blansko
část okresu Blansko ohraničená obcemi Brumov, Doubravice nad Svitavou, Boskovice a Kořenec.
Volební obvod č. 94
(v okrese Břeclav)
Břeclav
část okresu Břeclav ohraničená obcemi Pouzdřany, Bulhary a Velké Bílovice.
Volební obvod č. 95
(v okresech Břeclav a Hodonín)
Hustopeče
severní část okresu Břeclav ohraničená obcemi Uherčice, Popice, Strachotín, Šakvice, Zaječí, Přitluky a Rakvice a jihozápadní část okresu Hodonín ohraničená obcemi Terezín, Hovorany, Šardice, Mutěnice, Dolní Bojanovice, Lužice a Mikulčice.
Volební obvod č. 98
(v okrese Gottwaldov)
Gottwaldov I
severozápadní část okresu Gottwaldov a město Gottwaldov, mimo části Jaroslavice a Kudlov, ohraničená obcemi Otrokovice, Gottwaldov a Trnava.
Volební obvod č. 97
(v okresech Gottwaldov a Uherské Hradiště)
Gottwaldov II
jihozápadní a střední část okresu Gottwaldov ohraničená obcemi Napajedla, Pohořelice, Oldřichovice, Hostišová, Lazovice, Gottwaldov, Želechovice, Veselé, Slušovice, Neubuz, Všemina, Polychnov, Biskuplce, Luhačovice, Kladná-Žilín, Pozlovice, Provadov, Zadveřice-Raková, Vizovice, Lhotsko, Bratřejov a severní část okresu Uherské Hradiště ohraničená obcemi Kněžpole, Mistřice, Nedachlebice, Prakšice u Maršov.
Volební obvod č. 98
(v okrese Hodonín)
Hodonín
jižní část a severozápadní část okresu Hodonín ohraničená obcemi Násedlovíce, Karlín, Nenkovice, Stavěšice, Svatobořice-Mistřín, Dubňany, Bohuslavice, Kyjov, Vacenovice, Strážnice a Kněždub.
Volební obvod č. 99
(v okresech Hodonín a Uherské Hradiště)
Veselí nad Moravou
severovýchodní část okresu Hodonín ohraničená obcemi Moravany, Milotice, Hroznová Lhota, Javorník a Nová Lhota a jižní část okresu Uherské Hradiště ohraničená obcemi Ostrožské Lhota, Ostrožská Nová Ves a Nedakonice.
Volební obvod č. 100
(v okrese Jihlava)
Jihlava
západní a jižní část okresu Jihlava ohraničená obcemi Jihlava, Třešť, Uhřínovice a Panská Lhota.
Volební obvod č. 101
(v okrese Kroměříž)
Kroměříž
východní část okresu Kroměříž ohraničená obcemi Lutopecny, Kroměříž, Hulín a Zéhlinice.
Volební obvod č. 102
(v okresech Kroměříž a Vyškov)
Koryčany
jižní část okresu Vyškov ohraničená obcemi Velešovice-Holubice, Němčany, Letonice, Bohaté Málkovice, Milonice-Uhřice, Dobročkovice a Nemochovice a jihozápadní část okresu Kroměříž ohraničená obcemi Zlobíce, Jarohněvice a Těšnovice-Trávník.
Volební obvod č. 103
(v okrese Prostějov)
Prostějov
severovýchodní část okresu Prostějov ohraničená obcemi Držovice, Prostějov, Čechovice-Domamyslice, Žešov, Výšovice, Vřesovice, Pivín, Doloplazy, Dřevnovíce a Tištín.
Volební obvod č. 104
(v okresech Prostějov a Blansko)
Kostelec na Hané
severní část okresu Blansko ohraničená obcemi Černovice, Hluboké u Kunštátu, Touboř, Zbraslavec, Voděrady, Krhov, Obora, Lhota Rapotina, Skalice nad Svitavou, Bačoy, Sudice, Vážany, Knínice u Boskovic a Šebetov a severozápadní část okresu Prostějov ohraničená obcemi Horní Štěpánov, Buková, Protivanov, Rozstání, Drahany, Stínava, Vícov, Ohrozím a Smržice.
Volební obvod č. 105
(v okrese Třebíč)
Třebíč
střední a jižní část okresu Třebíč ohraničená obcemi Předín, Chlístov, Čechočovice, Sokolí, Račerovice, Budíkovice, Pocoucov, Ptáčov, Kožichovice, Číměř, Třebenice, Kramolín, Kladeruby nad Oslavou a Senorady.
Volební obvod č. 106
(v Okresech Třebíč, Brno-venkov a Znojmo)
Náměšťnad Oslavou
vvýchodní část okresu Třebíč ohraničená obcemi Jinošov, Jedov, Vícanice u Náměště nad Oslavou, Okarec, Hartvíkovice, Popůvky, Sedlec a Březník, jihozápadní část okresu Brno-venkov ohraničená obcemi Lukovany, Zakřany, Babice u Rosic, Kratochvilka, Neslovice, Hlína, Ivančice, Budkovice a severovýchodní část okresu Znojmo ohraničená obcemi Tavíkovice, Běhařovice, Vevčice, Plaveč, Tvořihráz, Želetice, Hostěradice, Čelkovice, Dolenice a Litobratřice.
Volební obvod č. 107
(v okrese Uherské Hradiště)
Uherské Hradiště
střední a západní část okresu Uherské Hradiště ohraničená obcemi Košíky, Popovice, Nivnice, Boršice u Blatnice, Kunovice, Boršice u Buchlovic, Polešovice a Osvětimany.
Volební obvod č. 108
(v okresech Uherské Hradiště a Gottwaldov)
Uherský Brod
východní část okresu Uherské Hradiště ohraničená obcemi Újezdec u Luhačovic, Hradčovice, Drslavice, Havřice, Uherský Brod, Bánov, Suchá-Loz, Korytná, Horní Němčí, Slavkov, Strání a východní část okresu Gottwaldov ohraničená obcemi Vysoké Pole, Újezd, Loučka, Slopné, Horní Lhota, Dolní Lhota, Petrůvka a Rudimov.
Volební obvod č. 109
(v okresech Vyškov a Prostějov)
Vyškov
střední a severní část okresu Vyškov ohraničená obcemi Rousínov, Kroužek, Dražovice, Lysovice, Kučerov, Kozlany, Chvalkovice a jižní část okresu Prostějov ohraničená obcemi Myslejovice, Prostějovičky, Žárovice-Hamry, Plumlov, Určice, Vranovice-Kelčice, Hradčany-Kobeřice a Debromilice.
Volební obvod č. 110
(v okrese Znojmo)
Znojmo
jižní a střední část okresu Znojmo ohraničená obcemi Újezd, Únanov, Oleksovice a Břežany.
Volební obvod č. 111
(v okresech Žďár nad Sázavou a Jihlava)
Žďár nad Sázavou
střední a severozápadní část okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcemi Sirákov, Újezd, Kotlasy, Ostrov nad Oslavou, Bohdalec, Bobrůvka, Mirošov, Račice, Dlouhé, Olešná, Zubří, Večov, Strachujov a severovýchodní část okresu Jihlava ohraničená obcemi Střítež, Heroltice, Hruškové Dvory, Malý Beranov, Rancířov, Vílanec, Cerekvička, Příseka, Komárovice, Střížov-Přímělkov, Kamenice, Kameníčka, Meziříčkov, Jersín, Arnolec, Stáj a Janovice.
Volební obvod č. 112
(v okresech Žďár nad Sázavou a Třebíč)
Velké Meziříčí
severovýchodní a jihozápadní část okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcemi Rudolec, Bohdalov, Pokojov, Radostín, Kněževes, Rousměrov, Sklené nad Oslavou, Radenice, Moravec, Strážek, Blažkov, Zvole, Rovné-Divišov, Lísek, Velké Janovice, Unčín, Dalečín, Sulkovec, na východě Jabloňov, Březejc, Křižanov, Kundratice, Horní a Dolní Libochová, Drahonín a Kaly a severní část okresu Třebíč ohraničená obcemi Opatov, Heraltice, Hvězdoňovice, Krahulov, Petrovice, Nová Ves, Čihalín, Horní Vilémovice, Trnava, Vladislav, Koněšín, Kozlany, Studenec, Ocmanice, Naloučany a Pucov.

SEVEROMORAVSKÝ KRAJ

Volební obvod č. 113
(v okrese -Bruntál)
Bruntál
část okresu Bruntál ohraničená obcemi Město Albrechtice, Holčovice, Karlovice, Široká Niva, Nové Heřminovy, Milotice nad Opavou, Rázová, Horní Benešov a Horní Životice.
Volební obvod č. 114
(v okresech Bruntál a Opava)
Krnov
východní část okresu Bruntál ohraničená obcemi Linhartovy, Hošťálkovy, Krasov, Čaková, Zátor, Lichnov, Sosnová a západní část okresu Opava ohraničená obcemi Vávrovice, Milostovice, Zlatníky, Slavkov, Otice, Branka, Chvalíkovice, Vršovice, Raduň, Podvihov a Hlubočeč.
Volební obvod č. 115
(v okrese Frýdek-Místek)
Frýdek-Místek
severní část okresu Frýdek-Místek ohraničená obcemi Brušperk, Paskov, Lískovec, Frýdek-Místek, Bruzovice a Kaňovice.
Volební obvod č. 116
(v okrese Frýdek-Místek)
Frýdlant nad Ostravici
střední část okresu Frýdek-Místek ohraničená obcemi Fryčovice, Staříč, Žabeň, Sviadnov, Lysůvky, Palkovice, Baška, Staré Město, Dobrá, Pazderna, Lučina, Žermanice, Horní Bludovice, Třanovice, Horní Tošanovice, Dobratice, Vyšní Lhoty a Morávka.
Volební obvod č. 117
(v okrese Frýdek-Místek)
Třinec
východní část okresu Frýdek-Místek ohraničená obcemi Vělopolí, Hnojník, Komorní Lhotka, Řeka, Tyra, Košařiska, Dolní Lomná a Horní Lomná.
Volební obvod č. 118
(v okrese Karviná)
Karviná
jihovýchodní část okresu Karviná ohraničená jižní částí města Karviná, zahrnující městské části Karviná 1-Fryštát, Karviná 2-Doly, Karviná 3-Lázně Darkov, Karviná 4-Ráj, Karviná 5-Staré Město, a obcemi Horní Suchá, Albrechtice, Dolní Datyně a Těrlicko.
Volební obvod č. 119
(v okrese Karviná)
Orlová
severní část okresu Karviná ohraničená severní částí města Karviná, zahrnující městské částí Karviná 6-Nové Město, Karviná 7-Mizerov, Karviná 8-Hranice, a obcemi Rychvald, Dětmarovice a Orlová.
Volební obvod č. 120
(v okrese Karviná)
Havířov
město Havířov.
Volební obvod č. 121
(v okrese Nový Jičín J
Nový Jičín
jižní část okresu Nový Jičín ohraničená obcemi Blahutovice, Jeseník nad Odrou, Bernartice nad Odrou, Kunín, Hukovice, Nový Jičín, Rybí, Závišice, Kopřivnice, Vlčovice a Mniší.
Volební obvod č. 122
(v okrese Nový Jičín)
Bílovec
severní část okresu Nový Jičín ohraničená obcemi Vražné, Mankovice, Suchdol nad Odrou, Hladké Životice, Bartošovice, Libhošť, Sedlnice, Příbor a Lubina.
Volební obvod č. 123
(v okrese Olomouc)
Olomouc
město Olomouc a obce Týneček a Hlušovice.
Volební obvod č. 124
(v okrese Olomouc)
Litovel
jihozápadní část okresu Olomouc ohraničená obcemi Řimice, Mladeč, Litovel, Unčovice, Náklo, Štěpánov, Liboš, Štarnov, Bohuňovice, Chomoutov, Horka nad Moravou, Křelov, Topolany, Hněvotín, Slavonín, Nemilany, Holice, Bystrovany, Droždín, Velký Týnec, Čechovíce, Suchonice-Přestavlky, Vacanovice, Lipňany a Tršice.
Volební obvod č. 123
(v okrese Olomouc)
Šternberk
severovýchodní část okresu Olomouc ohraničená obcemi Králová, Střelíce, Červenka, Renoty, Pňovice, Žerotín-Strukov, Hnojíce, Moravská Huzová, Šternberk, Bělkovice-Lašťany, Dolany, Samotíšky, Kopeček u Olomouce, Radíkov, Lošov, Bukovany, Velká Bystřice, Svésedlice, Doloplazy, Daskabát a Velký Újezd.
Volební obvod č. 128
(v okrese Opava)
Opava
střední část okresu Opava ohraničená obcemi Suché Lazce, Mokré Lazce, Pustá Polom, Budišovice, Lhota, Kravaře, Štěpánkovice a Velké Hoštice.
Volební obvod č. 127
(v okrese Opava)
Hlučín
severovýchodní část okresu Opava ohraničená obcemi Oldřišov, Chlebičov, Služovice, Vrbka, Kobeřice, Bolatice, Zábřeh, Dolní Benešov, Háj, Hrabyně, Horní Lhota, Kyjovice a Těškovíce.
Volební obvod č. 128
(v městě Ostrava)
Ostrava-sever
severní část města Ostravy s městskými obvody Ostrava I, Ostrava 11-Mariánské Hory a částmi Svinov, Třebovice, Martinov, Pustkovec a původní obcí Porubá z městského obvodu Ostrava VIII-Poruba.
Volební obvod č. 129
(v městě Ostrava a v okrese Karviná)
Ostrava-východ
východní část města Ostravy s městskými obvody Ostrava V-Slezská Ostrava, Ostrava VI-Hrušov, Ostrava VII-Radvanice, částmi Kunčičky nad Ostravicí a Kunčice z městského obvodu Ostrava III-Vítkovice a severozápadní část okresu Karviná s obcemi Nový Bohumín, Dolní Lutyně, Pudlov, Skřečoň, Starý Bohumín, Věřňovice, Vrbice a Záblatí.
Volební obvod č. 130
(v městě Ostrava)
Ostrava -jih
jižní část města Ostravy s městským obvodem Ostrava IV-Zábřeh a částí Vítkovice z městského obvodu Ostrava III-Vítkovice.
Volební obvod č. 131
(v městě Ostrava)
Ostrava-západ
městský obvod Ostrava VIII-Poruba mimo původní obec Poruba.
Volební obvod č. 132
(v okrese Přerov)
Přerov
jihozápadní část okresu Přerov ohraničená obcemi Troubky, Henčlov, Přerov, Radslavice, Oldřichov, Sušice, Tučín, Podolí, Želatovice a Beňov.
Volební obvod č. 133
(v okrese Přerov)
Hranice
severovýchodní část okresu Přerov ohraničená obcemi Citov, Císařov, Rokytnice, Dluhonice, Žeravice, Čekyně, Viničná, Proseuice, Grymov, Osek nad Bečvou, Hlinsko, Pavlovice u Přerova, Hradčany, Domaželice a Líšná.
Volební obvod č. 134
(v okrese Šumperk]
Šumperk
severní část okresu Šumperk ohraničená obcemi Malá Morava, Podlesí, Hanušovice, Kopřivná, Bratrušov, Šumperk, Rejchartice, Velké Losiny, Petrov nad Děsnou, Sobotín a Hraběšice.
Volební obvod č. 135
(v okrese Šumperk)
Zábřeh
jižní část okresu Šumperk ohraničená obcemi Písařov, Jakubovice, Janoušov, Štédrákova Lhota, Bohdíkov, Hrabenov, Bludov, Sudkov, Dolní Studénky, Nový Malin, Vikýřovice, Rapotín a Oskava.
Volební obvod č. 136
(v okrese Vsetín)
Valašské Meziříčí
severní část okresu Vsetín ohraničená obcemi Lázy, Mikulůvka, Pržno, Jablůnka, Růžďka, Bystřička, Valašská Bystřice, Hutisko-Solanec a Prostřední Bečva.
Volební obvod č. 137
(v okrese Vsetín)
Vsetín
jižní část okresu Vsetín ohraničená obcemi Kateřimice, Ratiboř, Vsetín, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolínka, Velké Karlovice a Horní Bečva.

SLOVENSKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA

HLAVNÍ MĚSTO SLOVENSKÉ SOCIALISTICKÉ REPUBLIKY BRATISLAVA

Volební obvod č. 138
(v městském obvodu Bratislava I)
Staré Město
městský obvod Bratislava I.
Volební obvod č. 139
(v městském obvodu Bratislava li)
Ružinov-sever
severní část městského obvodu Bratislava II, kterou z jihu ohraničuje katastrální území městské části Vrakuňa a ulice Mlýnské luhy, Mierová, Tomášikova, Šmidkeho, Bajkalská a Komárňanská a dále Malé Pálenisko směrem na Malý Dunaj.
Volební obvod č. 140
(v městských obvodech Bratislava II a IV)
Devín - Ružinov
městský obvod Bratislava IV a jižní část městského obvodu Bratislava II.
Volební obvod č. 141
(v městském obvodu Bratislava III)
Vinohrady městský obvod Bratislava III.

ZÁPADOSLOVENSKÝ KRAJ

Volební obvod č. 142
(v okrese Bratislava-venkov)
Malacky
západní část okresu Bratislava-venkov ohraničená obcemi Kuchyňa, Pernek, Jabloňové, Limbach, Myslenice, Slovenský Grob, Chorvátsky Grob, Bernolákovo, Zálesie a Ivanka při Dunaji.
Volební obvod č. 143
(v okrese Bratislava-venkov)
Pezinok
východní část okresu Bratislava-venkov ohraničená obcemi Most na Ostrove, Malinovo, Tomášov, Nová Dedinka, Veľký Biel, Viničné, Pezinok a Modra.
Volební obvod č. 144
(v okrese Dunajská Streda)
Dunajská Streda
severozápadní část okresu Dunajská Streda ohraničená obcemi Jahodná, Ohrady, Dolný Bar, Vrakúň, Jurová a Baka.
Volební obvod č. 145
(v okrese Galanta)
Galanta
západní část okresu Galanta ohraničená obcemi Pusté Úľany, Malá Mača, Velká Mača, Gáň, Galanta, Kajal, Topolnica, Matúškovo, Horné Saliby, Dolné Saliby, Tešedíkovo, Žihárec, Trstice a Dolný Chotár.
Volební obvod č. 146
(v okrese Galanta)
Šaľa
východní část okresu Galanta ohraničená obcemi Vlčany, Selice, Šaľa, Diakovce, Kráľová nad Váhom, Šoporňa, Váhovce, Dolná Středa, Sereď, Hoste a Abrahám.
Volební obvod č. 147
(v okresech Komárno a Dunajská Streda)
Zemianska Olča
západní část okresu Komárno ohraničená obcemi Nesvady, Imeľ, Martovce, Vrbová nad Váhom, Kameničná a Nová Stráž a východní část okresu Dunajská Streda ohraničená obcemi Gabčíkovo, Pastúchy, Padán, Hroboňovo, Topoľníky a Trhové Mýto.
Volební obvod č. 148
(v okrese Komárno)
Komárno
východlní část okresu Komárno ohraničená obcemi Komárno, Hurbanovo, Bohatá a Bajč
Volební obvod č. 149
(v okrese Levice)
Levice
jižní část okresu Levice ohraničená obcemi Dolný Pial, Bajka, Tekovský Hrádok, Dolná Seč, Levice, Vyšné nad Hronom, Žemliare, Jur nad Hronom, Hontianska Vrbica, Santovka, Bory, Domadice a Tekovské Trsťany.
Volební obvod č. 150
(v okresech Levice a Nitra 1
Tlmače
severní část okresu Levice ohraničená obcemi Žemberovce, Brhlovce, Čankov, Mýtné Ludany, Starý Hrádok, Kalinčiakovo, Krškany, Podlužany, Hronské Kľačany, Horná Seč, Kálna nad Hronom, Lok, Horný Pial a Beša a severovýchodní, část okresu Nitra ohraničená obcemi Nemčiňany, Malé Vozokany, Vieska nad Žitavou, Slepčany, Tesárske Mlyňany, Choča, Sľažany a Velčice.
Volební obvod č. 151
(v okrese Nitra)
Nitra
jihovýchodní část okresu Nitra ohraničená obcemi Veľký Cetín, Nitrany, Veľké Janíkovce, Dolné Krškany, Nitra, Nitrianske Hrnčiarovce, Dolné Štitáre, Lapáš, Babindol, Malé Chyndice, Nová Ves nad Žitavou, Nevidzany a Červený Hrádok.
Volební obvod č. 152
(v okrese Nitra]
Zbehy
severozápadní část okresu Nitra ohraničená obcemi Kostoľany pod Tribečom, Ladíce, Neverice, Beladice, Chrašťany, Čeľadice, Dolné Obdokovce, Pohranice, Kolíňany, Žirany, Podhorany, Dražovce, Lužianky, Lehota, Jarok, Čapor, Cabaj, Svätoplukovo, Ivanka pri Nitre a Branč.
Volební obvod č. 153
(v okrese Nové Zámky)
Nové Zámky
severozápadní část okresu Nové Zámky ohraničená obcemi Michal nad Žitavou, Kmeťovo, Černík, Mojzesovo, Úľány nad Žitavou, Šurany, Nitriansky Hrádok, Bánov a Nové Zámky,
Volební obvod č. 154
(v okrese Nové Zámky)
Štúrovo
jihovýchodní část okresu Nové Zámky ohraničená obcemi Dvory nad Žitavou, Bešeňov, Dolný Ohaj, Hul, Vlkas a Maňa.
Volební obvod č. 155
(v okrese Senica)
Myjava
severovýchodní část okresu Senica ohraničená obcemi Jablonica, Osuské, Prietrž, Bukovec, Turá Lúka, Vrbovce, Chvojnica, Chropov, Lopašov, Oreské, Vieska, Unín, Letničie, Radimov, Holič a Gbely.
Volební obvod č. 158
(v okrese Senica)
Senica
jihozápadní část okresu Senica ohraničená obcemi Brodské, Smolinské, Petrova Ves, Štefanov, Dojč, Koválov, Smrdáky, Rohovské Rybky, Častkov, Sobotište, Podbranč, Kunov, Senica, Hlboké, Cerová-Lieskové a Rozběhy.
Volební obvod č. 157
(v okrese Topoľčany)
Bánovce nad Bebravou
severovýchodní část okresu Topoľčany ohraničená obcemi Veľké Uherce, Kolačno, Malé Uherce, Partizánske, Veľké Bielice, Malé Bielice, Žabokreky nad Nitrou, Chynorany, Krušovce, Solčianky, Norovce, Šišov, Veľké Hoste, Pochabany, Malé Hoste a Zlatníky.
Volební obvod č. 158
(v okrese Topoľčany)
Topoľčany
jihozápadní část okresu Topoľčany ohraničená obcemi Podhradie, Prašice, Nemečky, Tvrdomestice, Veľké Bedzany, Malé Bedzany, Topoľčany, Praznovce, Bošany, Nedanovce, Krásno, Brodzany a Veľký Klíž.
Volební obvod č. 159
(v okrese Trenčín)
Nové Město nad Váhom
jjihovýchodní část okresu Trenčín ohraničená obcemi Hrašné, Vadovce, Čachtice, Nové Město nad Váhom, Beckov, Krivosúd-Bodovka, Rozvadze, Veľké Bierovce, Opatovce, Trenčianska Turná, Hámry, Soblahov, Neporadza, Peťovka, Petrova Lehota, Opatové, Dobrá a Trenčianska Teplá.
Volební obvod č. 160
(v okrese Trenčín)
Trenčín
severozápadní část okresu Trenčín ohraničené obcemi Nemšová, Ľuborča, Klučové, Újazd, Skalská Nová Ves, Skala, Zamarovce, Kubrá, Trenčín, Kostolná-Záriečie, Chocholná-Velčice, Adamovské Kochanovce, Zemianske Lieskové, Melčice, Ivanovce, Štvrtok, Trenčianske Bohuslavice, Dolné Srnie, Bzince pod Javorinou, Lubina a Stará Turá.
Volební obvod č. 161
(v okrese Trnava)
Hlohovec
severovýchodní část okresu Trnava ohraničená obcemi Dvorníky, Šulekovo, Bučany, Malženice, Trakovice, Červeník, Hlohovec, Koplotovce, Jalšové, Sokolovce, Ratnovce a Piešťany.
Volební obvod č. 162
(v okrese Trnava)
Jaslovské Bohunice
severozápadní část okresu Trnava ohraničená obcemi Bašovce, Velké Orvište, Krakovany, Kocurice, Rakovice, Veselé, Drahovce, Madunice, Veľké Kostoľany, Pečeňady, Ratkovce, Žikovce, Jaslovské Bohunice, Špačince, Bohdanovce nad Trnavou, Šelpice, Zvončín, Suchá nad Parnou a Dlhá.
Volební obvod č. 163
(v okrese Trnava)
Trnava
jižní část okresu Trnava ohraničená obcemi Borová, Ružindol, Trnava, Brestovany, Siladice a Varov Šúr.

STŘEDOSLOVENSKÝ KRAJ

Volební obvod č. 164
(v okrese Banská Bystrica)
Banská Bystrica
západní část okresu Banská Bystrica ohraničená obcemi Hiadeľ, Lučatín, Ľubietová a Hrochoť.
Volební obvod č. 165
(v okrese Banská Bystrica)
Brezno
východní část okresu Banská Bystrica ohraničená obcemi Hronec, Osrblie, Predajná, Hronov a Medzibrod.
Volební obvod č. 166
(v okrese Čadca)
Čadca
severní část okresu Čadca ohraničená obcemi Oščadnica, Čadca, Zákopčie a Dlhá nad Kysucou.
Volební obvod č. 167
(v okresech Čadca a Žilina)
Kysucké Nové Mesto
jižní část okresu Čadca ohraničená obcemi Rudinská, Nesluša, Ochodnica, Dunajov, Krásno nad Kysucou, Zborov nad Bystricou a Klubina a východní část okresu Žilina ohraničená obcemi Varín. Gbelany, Nededza, Kotrčiná Lúčka a obce Brodno a Vranie.
Volební obvod č. 168
(v okrese Dolný Kubín)
Tvrdošín
severní část okresu Dolný Kubín ohraničená obcemi Chlebnice, Pribiš, Pucov, Bziny, Mokřad, Hruštíň, Lomná a Oravská Lesná.
Volební obvod č. 169
(v okrese Liptovský Mikuláš)
Liptovský Mikuláš
východní část okresu Liptovský Mikuláš ohraničená obcemi Partizánska Ľupča, Malatíny, Vlachy, Bobrovník a Liptovská Anna.
Volební obvod č. 170
(v okresech Liptovský Mikuláš a Dolný Kubín)
Ružomberok
západní část okresu Liptovský Mikuláš ohraničená obcemi Kalameny, Liptovská Teplá, Bešeňová, Potok, Vlašky, Liptovský Michal, Ivachnová, Sliače, Liptovská Štiavnica a Liptovská Lúžna a jižní část okresu Dolný Kubín ohraničená obcemi Zázrivá, Veličná, Beňova Lehota, Dolný Kubín, Srňacie, Pokrývač a Malatiná.
Volební obvod č. 171
(v okresech Lučenec a Rimavská Sobota)
Poltár
východní část okresu Lučenec ohraničená obcemi Kokava nad Rimavicou, České Brezovo, Krná, Hradiště, Rovnaný, Mládzovo, Kalinovo, Vidiná, Lučenec, Trebelovce, Ratka a Čakanovce a severní část okresu Rimavská Sobota ohraničená obcemi Tisovec, Krokava, Rovné, Ratkovská Suchá, Potok, Hrušovo, Lukovíštia, Horné Zahořeny, Kraskovo, Rimavské Zalužany a Lehota nad Rimavicou.
Volební obvod č. 172
(v okrese Martin)
Martin
severní část okresu Martin ohraničená obcemi Trnovo, Košťany nad Turcom a Necpaly.
Volební obvod č. 173
(v okresech Martin a Prievidza)
Turčianske Teplice
jižní část okresu Martin ohraničená obcemi Valča, Benice, Príbovce, Ďanová, Folkušová a Blatnica a východní část okresu Prievidza ohraničená obcemi Tužina, Nitrianske Pravno, Malinová, Poruba, Kanianka, Lazany, Nedožery-Brezany, Malá Čausa, Veľká Čausa, Chrenovec, Morovno, Handlova a Nová Lehota.
Volební obvod č. 174
(v okrase Považská Bystrica)
Ilava
západní část okresu Považská Bystrica ohraničená obcemi Lazy pod Makytou, Vydrná, Zbora, Hoštiná, Horište, Dohňany, Streženice, Horenická Hôrka, Lednické Rovne, Hloža, Podhorie, Košecké Rovné a Zliechov.
Volební obvod č. 175
(v okrese Považská Bystrica)
Považská Bystrica
východní část okresu Považská Bystrica ohraničená obcemi Pružina, Mojtín, Beluša, Dolné Kočkovce, Púchov, Nimnica, Upohlav, Klieština, Dolná Maříková a Horná Mariková.
Volební obvod č. 176
(v okrese Prievidza)
Prievidza
západní část okresu Prievidza ohraničená obcemi Čavoj, Chvojnica, Nevidzany, Seč, Dlžín, Šutovce, Bojnice, Prievidza, Cígeľ, Lehota pod Vtáčnikom, Podhradie, Nováky, Nitrianske Sučany a Nitrica.
Volební obvod č. 177
(v okrese Rimavská Sobota)
Rimavská Sobota
jižní část okresu Rimavská Sobota ohraničená obcemi Selce, Kociha, Vyšný Skálnik, Veľké Teriakovce, Vyšná Pokoradz, Padarovce, Drienčany, Slizké, Lipovec, Ratkovská Lehota, Ratková, Ploské, Hrlica a Ratkovské Bystré.
Volební obvod č. 178
(v okresech Velký Krtíš a Lučenec)
Veľký Krtíš
okres Veľký Křtíš a západní část okresu Lučenec ohraničená obcemi Látky, Ipeľský Potok, Šoltýska, Ďubákovo, Málinec, Ozdín, Bystřička, Turíčky, Cinobaňa, Točnica, Veľká Ves, Tomášovce, Stará Halič, Halič, Panické Dravce, Rapovce, Mulka, Mučín a Pleš.
Volební obvod č. 179
(v okrese Zvolen)
Zvolen
východní část okresu Zvolen ohraničená obcemi Dolný Tisovník, Horný Tisovník, Stará Huta, Vígľašská Huta-Kalinka, Králová, Zvolen, Kováčová, Sliač a Sielnica.
Volební obvod č. 180
(v okresech Žiar nad Hronom a Zvolen)
Banská Štiavnica
východní část okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcemi Vysoká, Kopanice, Banská Hodruša, Banská Štiavnica, Podhorie, Močiar, Jalná, Tmavá Hora, Klačany, Jastrabá, Bartošova Lehátka. Kopernica a Kunešov a západní část okresu Zvolen ohraničená obcemi Železná Breznica, Trnie, Turová, Budča, Ostrá Lúka, Březiny, Podzámčok, Michalková, Dobrá Niva, Sása, Zaježová a Lešť.
Volební obvod č. 181
(v okresech Žiar nad Hronom a Prievidza)
Žiar nad Hronom
západní část okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcemi Slaská, Lutila, Stará Kremnička, Pitelová, Šášovské Podhradie, Ladomerská Vieska, Sklené Teplice, Banky, Vyhne, Dolné Hámre a Voznica a jižní část okresu Prievidze ohraničená obcemi Bystričany, Zemianske Kostoľany a Kamenec pod Vtáčnikom.
Volební obvod č. 182
(v okrese Žilina)
Bytča
západní část okresu Žilina ohraničená obcemi Divinka, Horný Hričov, Žilinská Lehota, Ovčiarsko, Bitarová, Hôrky, Brezany, Lietava, Lietavská Svinná, Poluvsie a Turie.
Volební obvod č. 183
(v okrese Žilina)
Žilina
střední část okresu Žilina s obcemi Žilina, Zástranie, Zádubníe, Teplička nad Váhom, Strečno, Mojš, Stráňavy, Mojšova Lúčka, Višňové, Rosina a Lietavská Lúčka.

ÝCHODOSLOVENSKÝ KRAJ

Volební obvod č. 184
(v okrese Bardejov)
Bardejov
okres Bardejov.
Volební obvod č. 185
(v okrese Humenné)
Humenné
jihovýchodní, část okresu Humenné ohraničená obcemi Karná, Ohradzany, Baškovce, Vyšné Ladičkovce, Nižné Ladičkovce, Lubiša, Veľopolie, Vyšný Hrušov, Adidovce, Píchne, Čukalovce, Parihuzovce a Zvala.
Volební obvod č. 186
(v okresech Košice-město a Košice-venkov)
Košice-jih
jižní část okresu Košice-město s městskými obvody (částmi) Košice-Juh, Vyšné Opátske, Barca, Šaca, Poľov, Myslava a Košice-Nové Mesto a část okresu Košice-venkov ohraničená obcemi Velká Ida, Šemša, Hýľov a Vyšný Klátov.
Volební obvod č. 187
(v okresech Košice-město a Košice-venkov)
Košice-sever
severní část okresu Košice-město s městskými obvody (částmi) Košice-Sever, Ťahanovce, Košická Nová Ves a Košice-Staré Mesto a část okresu Košice-venkov ohraničená obcemi Mudrovce, Boliarov, Čižatice, Trsťany, Ďurďošík, Sady nad Torysou, Košická Polianka, Košická Belá a Opátka.
Volební obvod č. 188
(v okresech Košice-venkov a Trebišov)
Košice
jižní část okresu Košice-venkov ohraničená obcemi Janík, Budulov, Moldava nad Bodvou, Mokrance, Rudnik, Poproč, Zlatá Idka. Nováčany, Hodkovce, Paňovce, Čečejovce, Cestice, Komárovce, Nižný Lánec, Perín-Chym, Seňa, Hutníky, Krásna nad Hornádom, Vyšná Hutka, Vyšný Čaj, Olšovaray, Bidovce, Čakanovce, Bačkovík a Ramkovce a západní část okresu Trebišov ohraničená obcemi Vojčice, Nový Ruskov, Plechotice, Čelovce, Zemplínska Nová Ves, Nižný Žipov, Kuzmice, Březina, Kazimír a Michaľany.
Volební obvod č. 189
(v okrese Michalovce)
Michalovce
východní část okresu Michalovce ohraničená obcemi Malé Raškovce, Kopčany, Slavkovce, Dúbravka, Hatalov, Žbince, Laškovce, Pozdišovce, Michalovce a Vinné.
Volební obvod č. 190
(v okrese Poprad)
Kežmarok
severní část okresu Poprad ohraničená obcemi Abrahamovce, Vlková, Žakovce, Matejovce, Veľký Slavkov, Starý Smokovec, Gerlachov, Batizovce, Mengusovce a Štrbské Pleso.
Volební obvod č. 191
(v okresech Poprad a Rožňava)
Poprad
jižní část okresu Poprad ohraničená obcemi Štrba, Lučivná, Svit, Poprad, Švábovce, Hôrka a Jánovce a severní část okresu Rožňava ohraničená obcemi Gočovo, Henckovce, Nižná Slaná, Kobeliarovo, Vyšná Slaná a Rejdová.
Volební obvod č. 192
(v okrese Prešov)
Prešov I
střední část okresu Prešov ohraničená obcemi Ruská Nová Ves, Prešov, Kojatice, Šarišské Lužianky, Svinia, Lažany, Župčany, Malý Šariš, Veľký Šariš, Vyšná Šebastová a Okružná.
Volební obvod č. 193
(v okrese Prešov)
Prešov II
jihovýchodní část okresu Prešov ohraničená obcemi Lačnov, Renčišov, Uzovské Pekľany, Uzovský Šalgov, Ražňany, Sabinov, Jakubovany, Šarišské Sokolovce, Bodovce a Hradisko (s vyčleněným územím volebního obvodu č. 192 Prešov I).
Volební obvod č. 194
(v okresech Rožňava a Košice-venkov)
Rožňava
jižní část okresu Rožňava ohraničená obcemi Muránska Zdychava, Čierna Lehota, Slavošovce, Hanková, Brdárka, Slavoška, Kocetovce, Petrovo, Roštár, Štítnik, Honce, Rožňavské Bystré, Gemerská Poloma a západní část okresu Košice-venkov ohraničená obcemi Jasov, Debraď, Drienovec a Peder.
Volební obvod č. 195
(v okrese Spišská Nová Ves)
Gelnica
jihovýchodní část okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcemi Mlýnky, Hnilec, Hnilčík, Markušovce, Odorín, Jamník, Domanovce, Spišský Hrušov, Hincovce, Bystrany, Spišské Vlachy, Žehra, Granč-Petrovce, Beharovce, Olšavka a Slatvina.
Volební obvod č. 196
(v okrese Spišská Nová Ves)
Spišská Nová Ves
severozápadní část okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcemi Dúbrava, Harakovce, Polanovce, Pongrácovce, Bijacovce, Spišské Podhradie, Katúň, Baldovce, Buglovce, Klčov, Spišský Hrhov, Harichovce, Danišovce, Lieskovany, Teplička, Spišská Nová Ves a Smižany.
Volební obvod č. 197
(v okresech Stará Ľubovňa a Prešov)
Stará Ľubovňa
okres Stará Ľubovňa a severozápadní část okresu Prešov ohraničená obcemi Olejníkov, Drienica, Červená Voda, Pečovská Nová Ves, Jakubova Vola, Rožkovany, Dubovica a Nižný Slavkov.
Volební obvod č. 198
(v okresech Svidník a Humenné)
Svidník
okres Svidník a severozápadní část okresu Humenné ohraničená obcemi Hostovice, Nechválova Polianka, Zubné, Jabloň, Dedačov, Hankovce, Koškovce, Hrabovec nad Laborcom, Hrubov, Turcovce, Černina, Víťazovce a Lukačovce.
Volební obvod č. 199
(v okrese Trebišov)
Trebišov
jihovýchodní část okresu Trebišov ohraničená obcemi Luhyňa, Veľaty, Lastovce, Hrčeľ, Zemplínsky Branč, Kožuchov, Zemplínske Hradište, Trebišov a Milhostov.
Volební obvod č. 200
(v okresech Vranov nad Topľou a Michalovce)
Vranov nad Topľou
okres Vranov nad Topľou a západní část okresu Michalovce ohraničená obcemi Trnava pri Laborci, Zbudza, Petrovce nad Laborcom, Suché, Rakovec nad Ondavou, Moravany, Trhovište, Bánovce nad Ondavou, Ložin, Bracovce, Falkušovce, Kačanov, Markovce a Malčice.

B. Volební obvody pro volby do Sněmovny národů Federálního shromáždění

ČESKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Volební obvod č. 1
(v městském obvodu Praha 1 a Praha 7)
Praha 1 a 7
městské obvody Praha 1 a Praha 7.
Volební obvod č. 2
(v městském obvodu Praha 2 a Praha 4)
Praha 2
městský obvod Praha 2 a z městského obvodu Praha 4 severní část ohraničená ulicemi Na Topolce, M. Cibulkové, Viktorinovou, 1. listopadu, Soudní, Nad Nuslemi, Na Květnici, Pod sokolovnou, Pod vilami, Rostislavovou a Mojmírovou.
Volební obvod č. 3
(v městském obvodu Praha 3, Praha 8 a Praha 10)
Praha 3
městský obvod Praha 3, z městského obvodu Praha 8 jeho jihozápadní část ohraničená ulicí Peckovou, U nádražní lávky a Pobřežní ulicí a z městského obvodu Praha 10 severozápadní část ohraničené ulicí Ruskou.
Volební obvod č. 4
(v městském obvodu Praha 4)
Praha 4
městský obvod Praha 4, bez západní části při řece Vltavě ohraničené ulicemi Na Bucance, Mikuláše z Husi, Na Topolce, Na Klikovce, Pod Děkankou, U družstva Klid, Budějovickou, Kunratickým potokem a ulicemi Za mlýnem, Pod Vinohradem, Branickou a Nad přívozem a bez severní části ohraničené ulicemi Na Topolce, M. Cibulkové, Viktorinovou, 1. listopadu, Soudní, Nad Nuslemi, Na Květnici, Pod sokolovnou, Pod vilami, Rostislavovou a Mojmírovou.
Volební obvod č. 5
(v městském obvodu Praha 5 a Praha 4)
Praha 5
městský obvod Praha 5 a z území městského obvodu Praha 4 jeho západní část ohraničené na východě hranicí volebního obvodu č. 4.
Volební obvod č. 6
(v městském obvodu Praha 6)
Praha 6
městský obvod Praha 6.
Volební obvod č. 7
(v městském obvodu Praha 8 a Praha 9)
Praha 8 a 9
městský obvod Praha 9 a městský obvod Praha 8, bez jeho jihozápadní části ohraničené ulicemi Peckovou, U nádražní lávky a Pobřežní.
Volební obvod č. 8
(v městském obvodu Praha 10)
Praha 10
městský obvod Praha 10 bez jeho severozápadní části ohraničené Ruskou ulicí.

STŘEDOČESKÝ KRAJ

Volební obvod č. 9
(v okresech Benešov a Kutná Hora)
Benešov
okres Kutná Hora a část okresu Benešov ohraničená obcemi Nespeky, Poříčí nad Sázavou, Benešov, Nová Ves, Jankov, Čelivo a Zvěstov.
Volební obvod č. 10
(v okrese Kladno)
Kladno
část okresu Kladno ohraničená obcemi Třebí, Dřínov, Beřovice, Zvoleněves a Libochovičky.
Volební obvod č. 11
(v okresech Kolín a Nymburk)
Kolín
okres Kolín a část okresu Nymburk ohraničená obcemi Hořany, Vrbová Lhota, Křečkov, Vrbice a Žehuň.
Volební obvod č. 12
(v okresech Mělník, Mladá Boleslav a Kladno)
Mělník
okres Mělník, část okresu Kladno ohraničená obcemi Zákolany, Hobšovice, Tmáň a Paleček a část okresu Mladá- Boleslav ohraničená obcemi Malé Všelisy, Jizerní Vtelno, Chotětov a Kbel.
Volební obvod č. 13
(v okrese Mladá Boleslav a Nymburk)
Mladá Boleslav
část okresu Mladá Boleslav ohraničená obcemi Boreč, Krnsko, Hrušov, Dražice a Lipník a část okresu Nymburk ohraničená obcemi Stará Lysá, Milovice, Ostrá, Kostomlátky, Čilec, Jíkev, Chleby, Budiměrice, Podmoky a Běrunice.
Volební obvod č. 14
(v okresech Praha-východ a Nymburk)
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
severní část okresu Praha-východ ohraničená obcemi Dubeč, Koloděje a Úvaly a část okresu Nymburk ohraničená obcemi Lysá nad Labem, Semice, Písty, Jizbice, Kovansko, Přední Lhota a Kounice.
Volební obvod č. 15
(v okresech Praha-západ a Praha-východ)
Hostivice
okres Praha-západ a část okresu Praha-východ ohraničená obcemi Uhříněves, Dobročovice a Škvorec.
Volební obvod č. 16
(v okresech Příbram a Benešov)
Přibram
okres Příbram a část okresu Benešov ohraničená obcemi Pecerady, Chlístov, Tisem, Bystřice, Olbramovice, Budenín, Broumovice, Čestin a Odlochovice.
Volební obvod č. 17
(v okresech Rakovník a Beroun)
Rakovník
okres Rakovník a okres Beroun.

JIHOČESKÝ KRAJ

Volební obvod č. 18
(v okresech České Budějovice a Jindřichův Hradec)
České Budějovice
část okresu České Budějovice ohraničená na severu obcemi Temelín, Litoradlice, Pořežany, Štipoklasy, Horní Bukovsko a na jihu obcemi Římov, Střížov, Strážkovice, Ledenice, Borovany, Olešnice a Těšínov a jižní část okresu Jindřichův Hradec ohraničená obcemi Třeboň, Majdalena, Chlum u Třeboně a Staňkov.
Volební obvod č. 19
(v okresech Tábor, Jindřichův Hradec a České Budějovice)
Tábor
okres Tábor, část okresu Jindřichův Hradec ohraničená obcemi Pohoří, Klenov, Velký Ratmírov, Radouňka, Roseč, Dolní Žďár, Horní Pěna, Lásenice, Mirochov, Žiteč, Lutová, Stará Hlína a Břilice, a severní část okresu České Budějovice ohraničená obcemi Žimutice, Dobšice, Týn n. Vlt. a Všemyslice.
Volební obvod č. 20
(v okresech Pelhřimov a Jindřichův Hradec)
Pelhřimov
okres Pelhřimov a část okresu Jindřichův Hradec ohraničená obcemi Březina, Vícemil, Jižná, Samosoly, Pluhův Žďár, Studnice, Jindřichův Hradec, Otín, Nová Ves a Sedlo.
Volební obvod č. 21
(v okresech Český Krumlov, Prachatice a České Budějovice)
Český Krumlov
okres Český Krumlov, okres Prachatice a jižní část okresu České Budějovice ohraničená obcemi Sedlec, Ločenice, Konařice, Trocnov, Třebeč, Žár, Hranice u Nových Hradů a Vyšné.
Volební obvod č. 22
(v okresech Písek a Strakonice)
Písek
okres Písek a okres Strakonice.

ZÁPADOČESKÝ KRAJ A MĚSTO PLZEŇ

Volební obvod č. 23
(v okresech Domažlice a Plzeň-jih)
Domažlice
okres Domažlice a západní část okresu Plzeň-jih ohraničená obcemi Nezvěstice, Zdemyslice, Blovice, Vlčice, Chocenice, Bzí, Letiny a Skašov.
Volební obvod č. 24
(v okresech Cheb a Tachov)
Cheb - Tachov
okres Tachov a část okresu Cheb ohraničená obcemi Vojtanov, Poustka, Libá, Pomezí n. O., Cheb, Potočiště a Odrava.
Volební obvod č. 25
(v okrese Karlovy Vary)
Karlovy Vary
část okresu Karlovy Vary ohraničená obcemi Potůčky, Horní Blatná, Pernink, Merklín, Hroznětín, Sadov, Otovice, Nová Role a Božíčany.
Volební obvod č. 26
(v okresech Klatovy a Plzeň-jih)
Klatovy
okres Klatovy a východní část okresu Plzeň-jih ohraničená obcemi Lipnice, Spálené Poříčí, Štítov, Struhaře, Hradištský Újezd, Ždíreč. Měcholupy, Jarov a Žinkovy.
Volební obvod č. 27
(v městě Plzni)
Plzeň
město Plzeň.
Volební obvod č. 28
(v okresech Plzeň-sever a Rokycany)
Plzeň-sever a Rokycany
okres Plzeň-sever a okres Rokycany.
Volební obvod č. 29
(v okresech Sokolov, Cheb a Karlovy Vary)
Sokolov
okres Sokolov a severní část okresu Karlovy Vary ohraničená obcemi Nové Hamry, Nejdek, Děpoltovice, Fojtov, Suchá, Černava a východní část okresu Cheb ohraničená obcemi Skalná, Františkovy Lázně, Tršnice, Třebeň a Nebanice.

SEVEROČESKÝ KRAJ

Volební obvod č. 30
(v okresech Ústí nad Labem, Teplice a Děčín)
Ústí nad Labem
okres Ústí n. L., severovýchodní část okresu Teplice s městem Krupkou a obcí Proboštov a západní část okresu Děčín ohraničená obcemi Sněžník, Jílové, Malšovice a Dobkovice.
Volební obvod č. 31
(v okrese Děčín)
Děčín
část okresu Děčín ohraničená obcemi Krásný Studenec, Vilsnice, Boletice n. L. a levým břehem řeky Labe.
Volební obvod č. 32
(v okrese Liberec)
Liberec
okres Liberec.
Volebaf obvod č. 33
(v okresech Jablonec nad Nisou a Česká Lípa)
Jablonec nad Nisou - Česká Lípa
okres Jablonec n. N. a východní část okresu Česká Lípa ohraničená obcemi Polevsko, Okrouhlá, Nový Bor, Chotovice, Pihel, Česká Lípa, Kvítkov, Kozly, Stvolinky, Holany, Dřevčice a Domašice.
Volební obvod č. 34
(v okresech Litoměřice a Česká Lípa)
Litoměřice - Česká Lípa
okres Litoměřice a západní část okresu Česká Lípa ohraničená obcemi Prysk, Okrouhlá, Skalice, Manušice, Horní Libchava, Stružnice, Valteřice, Heřmanice, Kravaře, Litice a Skalka.
Volební obvod č. 35
(v okresech Chomutov a Louny)
Chomutov - Louny
okres Chomutov a západní část okresu Louny ohraničená obcemi Břežany, Nové Sedlo, Libočany, Žatec, Bezděkov, Zálužice, Lišany, Strkovice, Lipno, Touchovice, Hřivice a Solopysky.
Volební obvod č. 36 (v okresech Most a Louny)Most - Louny
část okresu Most ohraničená obcemi Český Jiřetín, Meziboří, Litvínov, Záluží, Dolní Jiřetín, Most a Braňany a část okresu Louny ohraničená obcemi Stroupeč, Ziželice, Staňkovice, Tvršice, Semenkovice, Postoloprty, Skupice, Mradice, Lipenec, Jimlín a Zbrašín.
Volební obvod č. 37
(v okresech Teplice a Most)
Teplice
část okresu Teplice ohraničená obcemi Cínovec, Dubí, Novosedlice, Teplice, Sobědruhy, Soběchleby a část okresu Most s obcemi Lom, Louka u Litvínova, Mariánské Radčice, Libkovice a Kopisty.

VÝCHODOČESKÝ KRAJ

Volební obvod č. 38
(v okresech Havlíčkův Brod a Chrudim)
Havlíčkův Brod
okres Havlíčkův Brod a jihozápadní část okresu Chrudim ohraničená obcemi Načešice, Vyžice, Míčov-Sušlce, Prachovice, Vápenný Podol, Kovářov, Bojanov, Libkov, Horní Bradlo, Trhová Kamenice, Ctětín, Švihov, Miřetice, Včelákov, Tisovec, Holetín, Hlinsko, Jeníkov, Kameníčky a Filipov.
Volební obvod č. 39
(v okrese Hradec Králové)
Hradec Králové
okres Hradec Králové.
Volební obvod č. 40
(v okresech Chrudim, Ústí nad Orlicí a Pardubice)
Chrudim
severovýchodní část okresu Chrudim ohraničená obcemi Heřmanův Městec, Kostelec u Heřmanova Městce, Úherčice, Morašice, Mladoňovice, Liboměřice, České Lhotice, Nasavrky, Ochoz, Podlíšťany-Vížky, Žumberk, Horka, Vrbatův Kostelec, Prosetín, Mrákotín, Raná, Vojtěchov, Kladno, Dědová a Krouna; západní část okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcemi Skořenice, Choceň, Zálší, Vračovice, Chotěšiny a České Heřmanice; jihovýchodní část okresu Pardubice ohraničená obcemi Mikulovice, Nemošice, Černá za Bory, Veská, Velké Koloděje, Dašice, Komárov, Dolní Roveň, Horní Roveň, Ostřetín a Horní Jelení.
Volební obvod č. 41
(v okresech Jičín a Semily)
Jičín
okres Jičín a jižní část okresu Semily ohraničená obcemi Roztoky u Semil, Helkovice, Škodějov, Háje nad Jizerou, Peřimov, Mříčná, Roztoky u Jilemnice, Studenec a Zálesní Lhota.
Volební obvod č. 42
(v okrese Náchod)
Náchod
okres Náchod.
Volební obvod č. 43
(v okrese Pardubice]
Pardubice
severozápadní část okresu Pardubice ohraničená obcemi Veliny, Holice, Horní Ředice, Dolní Ředice, Choteč, Kladina, Sezemice, Pardubice, Staré Jesenčany a Dražkovice.
Volební obvod č. 44
(v okresech Rychnov nad Kněžnou a Ústí nad Orlicí)
Rychnov nad Kněžnou
okres Rychnov nad Kněžnou a severovýchodní část okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcemi Koldín, Násavrky, Mostek, Hemže, Zářecká Lhota, Loučky, Nový Jiří, Jehnědí, Ústí nad Orlicí, Černovír, Lanšperk, Hnátnice, Letohrad, Petrovice, Dolní Čermná, Jakubovice, Horní Třešňovec, Horní Čermná, Koburk a Výprachtice.
Volební obvod č. 45
(v okresech Svitavy a Ústí nad Orlicí)
Svitavy
okres Svitavy a jihovýchodní část okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcemi Dolní Sloupnice, Voděrady, Džbánov, Horní Sloupnice, Řetůvka, Řetová, Dlouhá Třebová, Knapovec, Dolní Dobrouč, Horní Dobrouč, Ostrov, Lanškroun, Albrechtice, Herbortice, Dolní Heřmanice a Rýdrovice.
Volební obvod č. 46
(v okresech Trutnov a Semily]
Trutnov
okres Trutnov a severní část okresu Semily ohraničená obcemi Stará Ves, Roprachtice, Poniklá, Víchová nad Jizerou, Jilemnice a Horní Branná.

JIHOMORAVSKÝ KRAJ A MĚSTO BRNO

Volební obvod č. 47
(v městě Brně)
Brno-město-západ
městské obvody Brno I, II, V, VII a obce Bosonohy a Žebětín.
Volební obvod č. 48
(v městě Brně)
Brno-město-východ
městské obvody Brno III, IV, IX, X, XI, XII a obce Dvorska a Chrlice.
Volební obvod č. 49
(v okresech Brno-venkov a Vyškov)
Brno-venkov
městský obvod Brno VIII, jižní a východní část okresu Brno-venkov ohraničená obcemi Ketkovice, Babice u Rosic, Veverské Knínice, Pozořice, Hrušovany u Brna, Střelíce a Ivančice a jihozápadní část okresu Vyškov ohraničená obcemi Němčany, Marefy a Bošovice.
Volební obvod č. 50
(v okresech Blansko a Brno-venkov)
Blansko
městké obvody Brno VI a XIII, okres Blansko a severní část okresu Brno-venkov ohraničená obcemi Vranov, Bílovice n. Svitavou a Mokrá.
Volební obvod č. 51
(v okrese Břeclav)
Břeclav
okres Břeclav.
Volební obvod č. 52
(v Okrese Gottwaldov)
Gottwaldov
část okresu -Gottwaldov, ohraničená obcemi Šarovy, Lhota, Lazovice, Hostišová, Racková, Gottwaldov, Želechovice nad Dřevnicí, Veselá, Slušovice, Neubuz a Všemina.
Volební obvod č. 93
(v okrese Hodonín)
Hodonín
část okresu Hodonín ohraničená obcemi Hovorany, Milotice, Šardice, Dubňany, Skoronice, Vlkoš, Kostelec a Čeložnice.
Volební obvod č. 54
(v okresech Jihlava a Žďár nad Sázavou")
Jihlava
okres Jihlava a západní část okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcemi Pavlínov, Otín, Stránecká Zhoř, Hrbov, Lavičky, Olši nad Oslavou, Dolní Bory, Horní Bory, Radenice, Sklené nad Oslavou, Rousměrov, Kněževes a Radostín nad Oslavou.
Volební obvod č. 55
(v okresech Kroměříž a Gottwaldov)
Kromeříž
střední a východní část okresu Kroměříž ohraničená obcemi Chřibsko, Soběsuky, Rataje, Lutopecny a Bezměrov a severozápadní část okresu Gottwaldov ohraničená obcemi Trnava, Březové, Hvozdná, Kostelec-Štípa, Fryšták, Mysločovice, Otrokovice a Komárov.
Volební obvod č. 56
(v okresech Prostějov a Kroměříž)
Prostějov
okres Prostějov a severozápadní část okresu Kroměříž ohraničená obcemi Pačlavice, Nitkovice, Kunkovice, Strabenice, Honětice, Troubky-Zdislavice, Morkovice-Slížany, Počenice-Tetětice, Věžky a Zlobice.
Volební obvod č. 57
(v okresech Třebíč a Brno-venkov)
Třebíč
okres Třebíč a západní část okresu Brno-venkov ohraničená obcemi Přibyslavice, Javůrek, Zastávka, Rosice a Vysoké Popovice.
Volební obvod č. 58
(v okrese Uherské Hradiště)
Uherské Hradiště
střední a východní část okresu Uherské Hradiště ohraničená obcemi Babice, Sušice, Huštěnovice, Staré Město u Uherského Hradiště, Kostelany nad Moravou, Nedakonice a Ostroh.
Volební obvod č. 59
(v okresech Vyškov, Hodonín, Kroměříž a Uherská Hradiště)
Vyškov
část okresu Vyškov ohraničená obcemi Bučov a Rousínov, jihozápadní část okresu Kroměříž ohraničená obcemi Chvalnov-Lísky a Zborovice, severozápadní část okresu Uherské Hradiště ohraničená obcemi Košíky, Kudlovice, Zlechov, Polešovice a Osvětimany a severozápadní část okresu Hodonín ohraničená obcemi Bohuslavice, Svatobořice-Mistřín, Kralín a Dambořice.
Volební obvod č. 60
(v okresech Znojmo a Brno-venkov)
Znojmo
okres Znojmo a Jihozápadní část okresu Brno-venkov ohraničená obcemi Nové Bránice, Moravské Bránice, Radostice, Prštice, Silůvky, Mělčany, Syrovice, Bratčice, Medlov a Odrovice.
Volební obvod č. 61
(v okresech Žďár nad Sázavou a Brno-venkov)
Žďár nad Sázavou
severní a východní část okresu Žďár nad Sázavou ohraničené obcemi Herálec, Fryšava. Sklené, Počítky, Žďár nad Sázavou, Březí nad Oslavou, Kotlasy, Ostrov nad Oslavou, Bohdalec, Bobrůvka, Moravec, Jívoví, Dobrá Voda, Vídeň, Mostiště, Velké Meziříčí, Baliny, Uhřínov, Horní Radslavice a severozápadní část okresu Brno-venkov ohraničená obcemi Svatoslav, Maršov, Lažánky, Veverská Bitýška, Rozdrojovice, Jinačovice a Kuřim.

SEVEROMORAVSKÝ KRAJ A MĚSTO OSTRAVA

Volební obvod č. 62
(v okresech Bruntál a Opava)
Bruntál
okres Bruntál a západní část okresu Opava ohraničená obcemi Podlesí, Staré Oldřůvky, Vítkov, Větřkovice, Radkov, Melč, Lipina, Benkovice, Chvalíkovice, Branka, Otice, Slavkov, Zlatníky, Milostovice, Vávrovice, Holasovice a Brumovíce.
Volební obvod č. 63
(v okresech Frýdek-Místek a Nový Jičín)
Frýdek-Místek
severozápadní část okresu Frýdek-Místek ohraničená obcemi Brušperk, Staříč, Chlebovice, Lysůvky, Frýdek-Místek, Dobrá, Horní Domaslovice, Dolní Domaslovice, Třanovice a severovýchodní část okresu Nový Jičín ohraničená obcemi Zbyslavice, Olbramice, Klimkovice, Jistebník, Petřvaldík, Albrechtičky, Bartošovice, Libhošť, Sedlnice, Příbor a Lubina.
Volební obvod č. 64
(v okrese Frýdek-Místek)
Třinec
jihovýchodní část okresu Frýdek-Místek ohraničená obcemi Fryčovice, Sklenov, Palkovice, Baška, Staré Město, Skalice, Nošovice, Vojkovice, Dolní Tošanovice, Horní Tošanovice, Hnojník a Velopolí.
Volební obvod č. 65
(v okrese Karviná)
Karviná
severovýchodní část okresu Karviná ohraničená obcemi Vrbice, Záblatí, Dolní Lutyně, Dětmarovice, Doubrava, Karviná, Louky, Chotěbuz a Mistřovice.
Volební obvod č. 66
(v okrese Karviná)
Havířov
jihozápadní část okresu Karviná ohraničená obcemi Rychvald, Orlová, Havířov, Horní Suchá, Stonava, Albrechtice, Stanislavice a Hradiště.
Volební obvod č. 67
(v okrese Nový Jičín)
Nový Jičín
část okresu Nový Jičín ohraničená obcemi Bítov, Lubojaty, Bravantice, Studénka, Pustějov, Hladké Životíce, Hukovice, Nový Jičín, Rybí, Závišice, Kopřivnice, Vlčovice a Mniší.
Volební obvod č. 68
(v okresech Olomouc a Šumperk)
Olomouc
západní část okresu Olomouc ohraničená obcemi Řimice, Mladeč, Haňovice, Cholina, Senice na Hané, Vojnice, Ústín, Topolany, Hněvotín, Nedvězí, Bystročice a část města Olomouc, zahrnující části města Olomouc-vnitřní město, Řepčín, Hejčín, Neředín, Nová Ulice, Povel, Nové Sady, Nový Svět, Černovír, Lazce, Klášterní Hradisko a jižní část okresu Šumperk ohraničená obcemi Hynčina, Krchleby, Pobučí, Jestřebí, Rájec, Leština, Hrabová, Janoslavice, Strupšín, Nedvězí, Libina, Mladoňov a Oskava.
Volební obvod č. 69
(v okrese Olomouc)
Šternberk
část okresu Olomouc ohraničená obcemi Králová, Střelice, Litovel, Chořelice, Unčovice, Náklo, Příkazy, Skrbeň, Křelov, Horka nad Moravou, Chomoutov, Hlušovice, Týneček a části města Olomouce Hodolany, Pavlovice, Bělidla, Chválkovice a dále obce Bystrovany, Holice, Nemilany, Slavonín, Kožušany-Tážaly a Blatec.
Volební obvod č. 70
(v okrese Opava)
Opava
východní část okresu Opava ohraničená městem Opava a obcemi Raduň, Vršovice, Bohučovice, Hradec nad Moravici, Žimrovice, Domoradovice, Lesní Albrechtice, Březová a Jančí.
Volební obvod č. 71
(v městě Ostrava)
Ostrava I
severozápadní část města Ostravy zahrnující městské obvody Ostrava I (bez sídliště Šalomouna), Ostrava II-Mariánské Hory a Ostrava VIII-Poruba.
Volební obvod č. 72
(v městě Ostrava)
Ostrava II
jihovýchodní část města Ostravy, zahrnující městské obvody Ostrava III-Vítkovice, Ostrava IV-Zábřeh, Ostrava V-Slezská Ostrava, Ostrava VI-Hrušov, Ostrava VII-Radvanice a sídliště Šalomouna z městského obvodu Ostrava I.
Volební obvod č. 73
(v okrese Přerov)
Přerov
okres Přerov.
Volební obvod č. 74
(v okrese Šumperk)
Šumperk
část okresu Šumperk ohraničená obcemi Hoštejn, Kosov, Hněvkov, Nemile, Zábřeh, Lesnice, Brníčko, Dlouhomilov, Hrabišín, Nový Malin, Hraběšice a Sobotín.
Volební obvod č. 73
(v okrese Vsetín)
Vsetín
okres Vsetín.

SLOVENSKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA

HLAVNÍ MĚSTO SLOVENSKÉ SOCIALISTICKÉ REPUBLIKY BRATISLAVA

Volební obvod č. 76
(v městských obvodech Bratislava I a IV)
Devín - Petržalka
městský obvod Bratislava IV a část městského obvodu Bratislava I, kterou ohraničují od nového mostu přes Dunaj Rybné námestie a ulice Zámecké schody, Vadný vrch a Palisády, Mierové námestie, Poštová ulica, náměstí Slovenského národného povstania a ulice Štúrova a Gondova.
Volební obvod č. 77
(v městském obvodu Bratislava I)
Staré Město
městský obvod Bratislava 1 bez jeho jižní části patřící do volebního obvodu č. 76.
Volební obvod č. 78
(v městském obvodu Bratislava II)
Ružinov-jih
jižní část městského obvodu Bratislava II, kterou ohraničují ulice Záhradnícka, Šmidkeho, Tomášikova, Mierová a Mlýnské luhy.
Volební obvod č. 79
(v městském obvodu Bratislava II)
Ružinov-sever
severní část městského obvodu Bratislava II ohraničená z jihu volebním obvodem č. 78.
Volební obvod č. 80
(v městském obvodu Bratislava III)
Vinohrady
městský obvod Bratislava III.

ZÁPADOSLOVENSKÝ KRAJ

Volební obvod č. 81
(v okrese Bratislava-venkov)
Stupava
severozápadní část okresu Bratislava-venkov ohraničená obcemi Kuchyňa, Pernek, Jablonové, Limbách, Myslenice, Slovenský Grob a Jur pri Bratislavě.
Volební obvod č. 82
(v okrese Bratislava-venkov)
Pezinok
východní část okresu Bratislava-venkov ohraničená obcemi Modra, Pezinok, Viničné, Šenkvice, Velký Biel a Senec.
Volební obvod č. 83
(v okrese Dunajská Streda)
Dunajská Streda
východní část okresu Dunajská Streda ohraničená obcemi Horný Bar, Lúč na Ostrove, Kráľovičove Kračany a Ořechová Potôň.
Volební obvod č. 84
(v okresech Dunajská Streda a Bratislava-venkov)
Šamorín
severozápadní část okresu Dunajská Streda ohraničená obcemi Michal na Ostrove, Holice, Rohovce a Vojka nad Dunajom a jižní část okresu Bratislava-venkov ohraničená obcemi Ivanka pri Dunaji, Chorvátsky Grob, Bernolákovo, Nová Dedinka a Tureň.
Volební obvod č. 85
(v okrese Galanta)
Galanta
jihozápadní část okresu Galanta ohraničená obcemi Pusté Úľany, Sládkovičovo, Malá Mača, Velké Mača, Gáň, Galanta, Kajal, Topoľnica, Matúškovo, Horné Saliby, Dolné Saliby, Tešedíkovo, Žihárec, Trstice a Dolný Chotár.
Volební obvod č. 88
(v okresech Galanta a Trnava)
Sereď
severovýchodní část okresu Galanta ohraničená obcemi Šoporňa, Váhovce, Dolná Streda, Sereď, Huste a Abrahám a jihovýchodní část okresu Trnava ohraničená obcemi Majcichov, Opoj, Vlčkovce, Křižovany nad Dudváhom, Zavar, Lovčice, Brestovany, Bučany, Malženice, Trakovice, Červeník, Leopoldov, Šulekovo, Horné Zelenice, Dolné Zelenice, Slladice a Varov Šúr.
Volební obvod č. 87
(v okresech Komárno a Galanta)
Kolárovo
západní část okresu Komárno ohraničená obcemi Kolárovo, Kameničná, Čalovec, Okoličná na Ostrove a Veľké Kosihy a jihovýchodní část okresu Galanta ohraničená obcemi Vlčany, Selíce, Šala, Diakovce, Králová nad Váhom a Dlhá nad Váhom.
Volební obvod č. 88
(v okrese Komárno)
Komárno
střední část okresu Komárno ohraničená obcemi Zlatná na Ostrove, Nová Stráž, Komárno, Vrbová nad Váhom, Nesvady, Pribeta, Bohatá a Hurbanovo.
Volební obvod č. 89
(v okrese Levice)
Levice
severní část okresu Levice ohraničená obcemi Žemberovce, Brhlovce, Čankov, Mýtné Ludany, Starý Hrádok, Levice, Horná Seč, Kálna nad Hronom, Lok, Horný Pial a Beša.
Volební obvod č. 90
((v okrese Levice)
Želiezovce
jižní část okresu Levice ohraničená obcemi Dolný Pial, Bajka, Tekovský Hrádok, Dolná Seč, Vyšné nad Hronom, Žemliare, Jur nad Hronom, Hontianska Vrbica, Santovka, Bory, Domadice a Tekovské Trsťany.
Volební obvod č. 91
(v okrese Nitra)
Nitra
střední část okresu Nitra s obcemi Nitra; Nitrianske Hrnčiarovce, Dolné Štitáre, Lapíš, Golianovo, Velký Cetín, Vinodol, Nitrany, Velké Janíkovce a Dolné Krškany.
Volební obvod č. 92
(v okrese Nitra).
Zbehy
západní část okresu Nitra ohraničená obcemi Horné Lefantovce, Podhorany, Dražovce, Lužianky, Lehota, Jarok, Čapor, Cabaj, Svatoplukovo, Ivanka pri Nitre a Branč.
Volební obvod č. 93
(v okrese Nitra)
Zlaté Moravce
severovýchodní část okresu Nitra ohraničená obcemi Paňa, Klasov, Babindol, Dolné Obdokovce, Pohranice, Kolíňany, Žirany, Jelenec a Kostolany pod Tribečom.
Volební obvod č. 94
(v okresech Nové Zámky)
Nové Zámky
střední část okresu Nové Zámky ohraničená obcemi Zemné, Nové Zámky, Bešeňov, Veľké Lovce, Čechy, Kolta, Dubník, Rúbaň, Strekov, Nová Vieska a Gbelce.
Volební obvod č. 95
(v okrese Nové Zámky a Komárno)
Štúrovo
jihovýchodní část okresu Nové Zámky ohraničená obcemi Svodín, Šarkan a Mužla a východní část okresu Komárno ohraničená obcemi Vojnice, Modřany, Dulovce, Dolný Peter, Chotín a Iža.
Volební obvod č. 96
(v okrese Nové Zámky)
Šurany
severní část okresu Nové Zámky ohraničená obcemi Dedinka, Pozba, Podhájska, Radava, Hul, Dolný Ohaj, Bánov, Šurany a Palárikovo.
Volební obvod č. 97
(v okrese Senica)
Myjava
severovýchodní část okresu Senica ohraničená obcemi Jablonica, Osuské, Prietrž, Bukovec, Turá Lúka, Vrbovce, Chvojnica, Chropov, Lopašov, Oreské, Vieska, Unín, Letničie, Radimov, Holič a Gbely.
Volební obvod č. 98
(v okrese Senica)
Senica
jihozápadní část okresu Senica ohraničená obcemi Brodské, Smolinské, Petrova Ves, Štefanov, Dojč, Koválov, Smrdáky, Rohovské Rybky, Častkov, Sobotište, Podbranč, Kunov, Senica, Hlboké, Cerová-Lieskové a Rozbehy.
Volební obvod č. 99
(v okresech Trenčín a Topoľčany)
Trenčianske Teplice
východní část okresu Trenčín ohraničená obcemi Selec, Krivosúd-Bodovka, Rozvadze, Veľké Bierovce, Opatovce, Trenčianska Turná, Hámry, Soblahov, Peťovka, Petrova Lehota, Opatová, Dobrá a Trenčianska Teplá a severní část okresu Topoľčany ohraničená obcemi Uhrovec, Miezgovce, Brezolupy, Dolné Naštice, Pečeňany, Haláčovce, Dolné Držkovce, Horné Držkovce a Cimenná.
Volební obvod č. 100
(v okrese Topoľčany)
Partizánske
jihovýchodní část okresu Topoľčany ohraničená obcemi Čermany, Horné Obdokovce, Ludanice, Chrabrany, Nitrianska Streda, Solčany, Krnča, Bošany, Chynorany, Žabokreky nad Nitrou, Malé Bielice, Veľké Bielice, Navojovce, Skačany a Hradiště.
Volební obvod č. 101
(v okrese Topoľčany)
Topoľčany
jihozápadní část okresu Topoľčany ohraničená obcemi Zlatníky, Malé Hoste, Pochabany, Veľké Hoste, Libichava, Šišov, Borčany, Pravotice, Rybany, Vysočany, Nedašovce, Ostratice, Nadílce, Rajčany, Horné Chlebany, Krušovce, Praznovce, Topoľčany, Nemčice, Urmince, Horné Štitáre, Lužany, Obsolovce, Malé Ripňany a Biskupová.
Volební obvod č. 102
(v okrese Trenčín)
Nové Město nad Váhom
jihozápadní část okresu Trenčín ohraničená obcemi Moravské Lieskové, Dolné Srnie, Nové Město nad Váhom, Beckov a Kálnica.
Volební obvod č. 103
(v okrese Trenčín)
Trenčín
severozápadní část okresu Trenčín ohraničená obcemi Nemšová, Ľuborča, Kľúčové, Újazd, Skalská Nová Ves, Skala, Zamarovce, Kubrá, Trenčín, Kostolná-Záriečie, Chocholná-Velčice, Adamovské Kochanovce, Zemianske Lieskové, Melčice, Ivanovce, Štvrtok, Trenčianske Bohuslavice, Bošáca, Zemianske Podhradie a Nová Bošáca.
Volební obvod č. 104
(v okrese Trnava)
Jaslovské Bohunice
severozápadní část okresu Trnava ohraničená obcemi Bašovce, Veľké Orvište, Krakovany, Kocurice, Rakovice, Veselé, Drahovce, Madunice, Veľké Kostoľany, Pečeňady, Ratkovce, Žikovce, Jaslovské Bohunice, Špačince, Bohdanovce nad Trnavou, Šelpice, Zvončín, Suchá nad Parnou a Dlhá.
Volební obvod č. 105
(v okrese. Trnava)
Piešťany
severovýchodní část okresu Trnava ohraničená obcemi Dvorníky, Posádka, Bojničky, Hlohovec, Koplotovce, Jalšové, Sokolovce, Ratnovce a Piešťanv.
Volební obvod č. 108
(v okrese Trnava)
Trnava
jižní část okresu Trnava ohraničená obcemi Borová, Ružindol, Trnava, Modranka, Zeleneč, Voderady a Pavlice.

STŘEDOSLOVENSKÝ KRAJ

Volební obvod č. 107
(v okrese Banská Bystrica)
Banská Bystrica
západní část okresu Banská Bystrica ohraničená obcemi Hiadeľ, Lučatín, Ľubietová a Hrochoť.
Volební obvod č. 108
(v okrese Banská Bystrica)
Brezno
východní část okresu Banská Bystrica ohraničená obcemi Hronec, Osrblie, Predajná, Hronov a Medzibrod.
Volební obvod č. 109
(v okrese Čadca)
Čadca
severní část okresu Čadca ohraničená obcemi Oščadnica, Čadca, Zákopčie a Dlhá nad Kysucou.
Volební obvod č. 110
(v okresech Čadca a Žilina)
Kysucké Nové Město
jižní část okresu Čadca ohraničená obcemi Rudinská, Nesluše, Ochodnica, Dunajov, Krásno nad Kysucou, Zborov nad Bystricou a Klubina a východní část okresu Žilina ohraničená obcemi Varín, Gbelany, Nededza, Kotrčiná Lúčka a obce Brodno a Vranie.
Volební obvod č. 111
(v okresech Dolný Kubín
Dolný Kubín
jižní část okresu Dolný Kubín ohraničená obcemi Zázrivá, Mokřaď, Oravský Podzámok, Dolná Lehota, Horná Lehota, Sedliacka Dubová, Dlhá nad Oravou, Podbieľ, Nižná, Krásna Hôrka, Štefanov nad Oravou, Tvrdošín, Habovka a Zuberec a severní část okresu Martin ohraničená obcemi Podhradie, Turčianska Štiavnička a Sučany.
Volební obvod č. 112
(v okrese Dolný Kubín)
Námestovo
severní část okresu Dolný Kubín ohraničená obcemi Vitanová, Brezovica, Zábiedovo, Trstená, Ústie nad Priehradou, Vavrečka, Ťapešovo, Lokca, Babin, Hruštín, Lomná a Oravská Lesná.
Volební obvod 6. 113
(v okrese Liptovský Mikuláš)
Liptovský Mikuláš
východní část okresu Liptovský Mikuláš ohraničená obcemi Partizánska Ľupča, Malatíny, Vlachy, Bobrovník a Liptovská Anna.
Volební obvod č. 114
(v okrese Liptovský Mikuláš)
Ružomberok
západní část okresu Liptovský Mikuláš ohraničená obcemi Kalameny, Liptovská Teplá, Bešeňová, Potok, Vlašky, Liptovský Michal, Ivachnová, Sliače, Liptovská Štiavnica a Liptovská Lúžna.
Volební obvod č. 115
(v okrese Lučenec)
Lučenec
západní část okresu Lučenec ohraničená obcemi Dobročská Lehota, Lovinobaňa, Uderiná, Podrečany, Tomášovce, Vidiná, Lučenec, Pinciná, Borkovce, Trebeľovce a Pleš.
Volební obvod č. 118
(v okrese Lučenec)
Poltár
východní část okresu Lučenec ohraničená obcemi Čakanovce, Ratka, Fiľakovské Kováče, Holiša, Nitra nad Ipľom, Buzitka, Nové Hony, Kalinovo, Veľká Ves, Točnica a Cinobaňa (kromě obce Kokava nad Rimavicou).
Volební obvod č. 117
(v okrese Martin)
Martin
okres Martin s výjimkou obcí Sučany, Turany, Šútovo, Krpeľany, Nolčovo, Konské, Podhradie a Turčianska Štiavnička.
Volební obvod č. 118
(v okrese Považská Bystrica)
Ilava
západní část okresu Považská Bystrica ohraničená obcemi Lazy pod Makytou, Vydrná, Zbora, Hoštiná, Ihrište, Dohňany, Streženice, Horenická Horka, Lednické Rovné, Hloža, Podhorie, Košečké Rovné a Zliechov.
Volební obvod č. 119
(v okrese Považská Bystrica)
Považská Bystrica
východní část okresu Považská Bystrica ohraničená obcemi Pružina, Mojtín, Beluša, Dolné Kočkovce, Púchov, Nimnica, Upohlav, Klieština, Dolná Maríková a Horná Maríková.
Volební obvod č. 120
(v okrese Prievidza)
Prievidza
severní část okresu Prievidza ohraničená obcemi Nedožery-Brezany, Prievidza, Bojnice, Kocurany a Diviacka Nová Ves.
Volební obvod č. 121
(v okresech Rimavská Sobota a Lučenec)
Hnúšťa - Likier
severní část okresu Rimavská Sobota ohraničená obcemi Gemerská Ves, Polina, Skerešovo, Chvalová, Velký Blh, Dražíce, Padarovce, Lukovištia, Horné Zahorany, Veľké Teriakovce, Čerenčany, Kružno a Ožďany a obec Kokava nad Rimavicou z okresu Lučenec.
Volební obvod č. 122
(v okrese Rimavská Sobota)
Rimavská Sobota
jižní část okresu Rimavská Sobota ohraničená obcemi Husiná, Dolné Zahorany, Rimavská Sobota, Vyšná Pokoradz, Zacharovce, Bakta, Uzovská Panica, Vyšné Valice, Rašice, Levkuška, Gemer a Bretka.
Volební obvod č. 123
(v okrese Veľký Krtíš)
Veľký Krtíš
okres Veľký Krtíš.
Volební obvod č. 124
(v okresech Zvolen a Žiar nad Hronom)
Zvolen I
západní část okresu Zvolen ohraničená obcemi Sampor, Veľká Lúka, Sliač, severozápadní částí města Zvolen, kterou ohraničují ulice Československej armády, Strakonická cesta a Pustý hrad, dále obcemi Králová, Zaježová, Lešť a severovýchodní část okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcemi Banská Belá, Podhorie, Močíar, Jalná, Pitelová, Stará Kremnička, Bartošova Lehôtka, Horná Ves, Nevolná a Ihráč.
Volební obvod č. 125
(v okrese Zvolen)
Zvolen II
východní část okresu Zvolen ohraničená obcemi Dolný Tisovník, Horný Tisovník, Stará Huta, Vígľašská Huta-Kalinka, části města Zvolen jihovýchodně od hranice volebního obvodu č. 124, a dále obcemi Lieskovec, Lukové a Zolná.
Volební obvod č. 126
(v okrese Žiar nad Hronom)
Žiar nad Hronom
jihozápadní část okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcemi Kremnica, Lúčky, Kopernica, Lutila, Žiar nad Hronom, Šášovské Podhradie, Ladomerská Vieska, Sklené Teplice, Banky, Banská Štiavnica a Banský Studenec.
Volební obvod č. 127
(v okrese Prievidza)
Handlová
jižní část okresu Prievidza ohraničená obcemi Nitrianske Sučany, Nováky, Opatovce nad Nitrou, Koš, Sebedražie, Cígeľ, Handlová, Morovno, Chrenovec, Veľká Čausa a Malá Čausa.
Volební obvod č. 128
(v okrese Žilina)
Bytča
západní část okresu Žilina ohraničená obcemi Divinka, Horný Hričov, Žilinská Lehota, Ovčiarsko, Bitarová, Hůrky, Břežany, Lietava, Lietavská Svinná, Poluvsie a Turie.
Volební obvod č. 129
(v okrese Žilina)
Žilina
střední část okresu Žilina s obcemi Žilina, Zástranie, Zádubnie, Teplička nad Váhom, Strečno, Mojš, Stráňavy, Mojšova Lúčka, Višňové, Rosina a Lietavská Lúčka.

VÝCHODOSLOVENSKÝ KRAJ

Volební obvod č. 130
(v okrese Bardejov)
Bardejov
jihozápadní část okresu Bardejov ohraničené obcemi Vyšný Tvarožec, Nižný Tvarožec, Zlaté, Bardejov, Dlhá Lúka, Bardejovská Nová Ves, Lukovica, Vyšná Vola, Poliakovce, Dubinné, Šašová a Ortuťová.
Volební obvod č. 131
(v okresech Humenné a Vranov nad Topľou)
Humenné
jihozápadní část okresu Humenné ohraničená obcemi Hrubov, Vyšné Ladičkovce, Nižné Ladičkovce, Ľubiša, Velopolie, Vyšný Hrušov, Adidovce, Dlhé nad Cirochou, Belá nad Cirochou, Zemplínske Hámre a severovýchodní část okresu Vranov nad Topľou ohraničená obcemi Štefanovce, Ondavské Matiašovce, Žalobín, Malá Domaša. Slovenská Kajňa a Kvakovce.
Volební obvod č. 132
(v okrese Humenné)
Snina
severovýchodní část okresu Humenné ohraničená obcemi Snina, Pichne, Zubné, Jabloň, Dedačov, Hankovce, Koškovce, Hrabovec nad Laborcom a Radvaň nad Laborcom.
Volební obvod č. 133
(v okrese Košice-město)
Košice-jih
jižní část okresu Košice-město s městskými obvody (částmi) Košice-Juh, Vyšné Opátske, Barca, Šaca, Polov, Myslava a Košice-Nové Město.
Volební obvod č. 134
(v okrese Košice-město)
Košice-sever
severní část okresu Košice-město s městskými obvody (částmi) Košice-Sever, Ťahanovce, Košická Nová Ves a Košice-Staré Město.
Volební obvod č. 135
(v okrese Košice-venkov)
Košice
východní část okresu Košice-venkov ohraničená obcemi Hraničná pri Hornáde, Seňa, Hutníky a Družstevná pri Hornáde.
Volební obvod č. 136
(v okresech Košice-venkov a Rožňava)
Moldava nad Bodvou
západní část okresu Košice-venkov ohraničená obcemi Trebejov, Sokoľ, Kavečany, Veľká Iďa, Perín-Chym a východní část okresu Rožňava ohraničená obcemi Silická Jablonica, Hrušov, Jabľonov nad Turnou a Drnava.
Volební obvod č. 137
(v okrese Michalovce)
Michalovce
západní část okresu Michalovce ohraničená obcemi Trnava pri Laborci, Michalovce (část města na pravém břehu řeky Laborec), Krásnovce, Šamudovce, Vŕbnica, Žbince, Hatalov a Budkovce.
Volební obvod č. 138
(v okrese Michalovce)
Sobrance
východní část okresu Michalovce ohraničená obcemi Stretavka, Stretava, Palín, Sliepkovce, Lastomír, Zemplínska Široká, Veľké Zalužice, Michalovce (část města na levém břehu řeky Laborec) a Vinné.
Volební obvod č. 139
(v okrese Poprad)
Kežmarok
severní část okresu Poprad ohraničená obcemi Abrahamovce, Vlková, Žakovce, Matejovce, Velký Slavkov, Starý Smokovec, Gerlachov, Batizovce, Mengusovce a Štrbské Pleso.
Volební obvod č. 140
(v okrese Poprad)
Poprad
jižní část okresu Poprad ohraničená obcemi Štrba, Lučivná, Svit, Poprad, Švábovce, Hôrka a Jánovce.
Volební obvod č. 141
(v okrese Prešov)
Prešov I
střední část okresu Prešov s obcemi Prešov, Ruská Nová Ves a Teriakovce.
Volební obvod č. 142
(v okrese Prešov)
Prešov II
jihovýchodní část okresu Prešov ohraničená obcemi Lačnov, Renčišov, Uzovské Pekľany, Uzovský Šalgov, Ražňany, Sabinov, Jakubovany, Šarišské Sokolovce, Bodovce a Hradisko (s vyčleněným územím volebního obvodu č. 141 Prešov I).
Volební obvod č. 143
(v okrese Rožňava)
Rožňava
podstatná část okresu Rožňava ohraničená na východě obcemi Pača, Krásnohorské Podhradie, Lipovník, Krásnohorská Dlhá Lúka a Silica.
Volební obvod č. 144
(v okrese Spišská Nová Ves)
Gelnica
jihovýchodní část okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcemi Mlynky, Hnilec, Hnilčík, Markušovce, Odorín, Jairtník, Domanovce, Spišský Hrušov, Hincovce, Bystrany, Spišské Vlachy, Žehra, Granč-Petrovce, Beharovce, Oľšavka a Slatvina.
Volební obvod č. 145
(v okrese Spišská Nová Ves)
Spišská Nová Ves
severozápadní část okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcemi Dúbrava, Harakovce, Poľanovce, Pongrácovce, Bijacovce, Spišské Podhradie, Katúň, Baldovce, Buglovce, Klčov, Spišský Hrhov, Harichovce, Danišovce, Lieskovany, Teplička, Spišská Nová Ves a Smižany.
Volební obvod č. 146
(v okresech Stará Ľubovňa) a Prešov)
Stará Ľubovňa
okres Stará Ľubovňa a severozápadní část okresu Prešov ohraničená obcemi Olejníkov, Drienica, Červená Voda, Pečovská Nová Ves, Jakubova Voľa, Rožkovany, Dubovica a Nižný Slavkov.
Volební obvod č. 147
(v okresech Svidník a Bardejov)
Svidník
okres Svidník a severovýchodní část okresu Bardejov ohraničená obcemi Hažlín, Brezovka, Hrabovec, Komárov, Beloveža, Andrejová, Zborov a Stebník.
Volební obvod č. 148
(v okrese Trebišov)
Královský Chlmec
jihovýchodní část okresu Trebišov ohraničená obcemi Borša, Bara, Černochov, Viničky, Ladmovce, Zemplín, Bodrog, Brehov a Sirník.
Volební obvod č. 149
(v okrese Trebišov)
Trebišov
severozápadní část okresu Trebišov ohraničená obcemi Hraň, Zemplínske Jastrabie, Cejkov, Tŕňa a Slovenské Nové Mesto.
Volební obvod č. 150
(v okrese Vranov nad Topľou)
Vranov nad Topľou
jihozápadní část okresu Vranov nad Topľou ohraničená obcemi Detrík, Michalok, Merník, Ruský Kazimír, Benkovce, Sedliská a Továrne.
Přesunout nahoru