Objednat předplatné
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Oznámení č. o1/c37/1968 Sb.Oznámení o vydání obecných právních předpisů

Částka 37/1968
Platnost od 30.09.1968
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

OZNÁMENÍ O VYDÁNÍ OBECNÝCH PRÁVNÍCH PŘEDPISŮ

Předsednictvo Slovenské národní rady

usnesením ze dne 5. srpna 1968 č. 134 určilo podle § 45, 46 a 48 zákona č. 20/1966 Sb., o péči o zdraví lidu a podle § 2 odst. 2 písm. b) zákona SNR č. 74/1966 Sb., o působnosti Slovenské národní rady a jejích orgánů při zabezpečování péče o zdraví lidu, ochranná pásma přírodních léčivých zdrojů lázeňského místa Piešťany.

Ochranná pásma jsou stanovena ve 3 stupních, ve kterých se určují podmínky pro provádění vrtných prací, prací podléhajících báňskému zákonu a jiných zemních prací. Zahrnují území spravovaná národními výbory Piešťany, Hubina, Ducové, Modrová, Banka, Modrovka, Horná Streda, Pobedim, Moravany n. Váhom, Ratnovce, Sokolovce, Horné Otrokovice, Koplotovce, Ostrov, Bašovce, Malé Orviště, Veľké Orvište, Krakovany, Trebatice, Kocurice, Voderady, Drahovce, Jelšové, Svrbice, Šalgovce, Ardanovce.

Vymezení ochranných pásem nabývá účinnosti dnem vyhlášení ve Sbírce zákonů ČSSR.

Vymezení ochranných opatření v ochranných pásmech je uloženo na uvedených národních výborech a na okresních národních výborech v Trnavě, Trenčíně a Topoľčanech, na Západoslovenském krajském národním výboru v Bratislavě, ředitelství Československých státních lázní v Piešťanech, Ústřední správě československých státních lázní a zřídel a Obvodním báňském úřadu v Bratislavě, Ústředním geologickém úřadu, Ústředním báňském úřadu a ministerstvu zdravotnictví v Praze a na pověřenectvu SNR pro zdravotnictví - Inspektorátu lázní a zřídel v Bratislavě.

Přesunout nahoru