Objednat předplatné Zákony pro lidi PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Usnesení č. 38/1964 Sb.Usnesení předsednictva Národního shromáždění ČSSR o stanovení volebních obvodů pro volby do Národního shromáždění

Částka 18/1964
Platnost od 01.03.1964
Účinnost od 01.03.1964
Tisková verze Stáhnout PDF Stáhnout DOCX

přidejte vlastní popisek

38.

USNESENÍ

Předsednictva Národního shromáždění ČSSR

o stanovení volebních obvodů pro volby do Národního shromáždění

Předsednictvo Národního shromáždění podle zákona č. 34/1964 Sb., o volbách do Národního shromáždění a do národních výborů, stanovilo volební obvody pro volby do Národního shromáždění, jak jsou uvedeny v příloze tohoto usnesení.

Předseda Národního shromáždění:

Fierlinger v. r.

Příloha

k usnesení předsednictva Národního shromáždění ČSSR o stanovení volebních obvodů pro volby do Národního shromáždění č. 38/1964 Sb. a k usnesení předsednictva Slovenské národní rady o vyhlášení volebních obvodů pro volby do Slovenské národní rady č. 39/1964 Sb.

Seznam volebních obvodů pro volby do Národního shromáždění a pro volby do Slovenské národní rady, které se budou konat 14. června 1964.

A. Volební obvody pro volby do Národního shromáždění

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Volební obvod č. 1Praha 1 - Hrad
(v městském obvodu Praha 1)západní část městského obvodu Praha 1 ohraničená Národní třídou, ulicemi 28. října, Na příkopě a Revoluční.
Volební obvod č. 2Praha 1 - střed, Letná
(v městském obvodu Praha 1)Jihovýchodní část městského obvodu Praha 1 a jižní část městského obvodu Praha 7 ohraničená ulicí Nad královskou oborou, Čechovou, třídou Obránců míru, Dukelských hrdinů, pplk. Sochora, Bubenskou třídou, severní a východní hranicí podniku Čištění města, částí nábřeží kpt. Jaroše a ostrovem Štvanicí.
Volební obvod č. 3Praha 2 - Nové Město
(v městském obvodu Praha 2)západní část městského obvodu Praha 2 ohraničená na východě Skřetovou ulici, Tylovým náměstím, ulicemi Bělehradskou, Šafaříkovou, Pod nuselskými schody, Nuselským údolím a Vyšehradem.
Volební obvod č. 4Praha 2 - Vinohrady 1
(v městském obvodu Praha 2)východní část městského obvodu Praha 2.
Volební obvod č. 5Praha 3 - Žižkov - západ
(v městském obvodu Praha 3)severozápadní část městského obvodu Praha 3 ohraničená ulici Ondříčkovou, Žižkovýrn náměstím, ulicemi: Křišťanovou, Sudoměřickou, Táboritskou, Olšanským náměstím, severní stranou Olšanských hřbitovů a ulicí Kaplířovou.
Volební obvod č. 6Praha 3-  Žižkov- střed
(v městském obvodu Praha 3)severovýchodní část městského obvodu Praha 3 ohraničená severní stranou Olšanských hřbitovů a ulicemi U nákladového nádraží a Pod kapličkou.
Volební obvod č. 7Praha 3 - Vinohrady II
(v městském obvodu Praha 3)jižní část městského obvodu Prahy 3.
Volební obvod č. 8Praha 4 - Michle - Spořilov
(v městském obvodu Praha 4)východní část městského obvodu Praha 4 ohraničená ulici Mojmírovou, Rostislavovou, Leninovou, Na Jezerce, Pod vilami, Pod sokolovnou, Na Květnici, Na Veselí, Nad studánkou, Budějovickou, U krčské vodárny, ulicí k Habrovce, Nad pískovnou, V podzámčí, a areálem Thomayerovy nemocnice .
Volební obvod č. 9Praha 4 - Nusle - Podolí
(v městském obvodu Praha 4)severní část městského obvodu Praha 4 ohraničená ulicí Budějovickou, Runčíkovou, Na děkance, Na hlásce, Na zvoničce I., V podhájí, Nad lomem.
Volební obvod č.10Praha 4 - Bráník - Krč
(v městském obvodu Praha 4)jižní část městského obvodu Praha 4.
Volební obvod č. 11Praha 5 - Jinonice - Košíře - Radlice - Smíchov
(v městském obvodu Praha 5)Jižní část městského obvodu Praha 5 ohraničená areálem Vidoule a Šmukýřky, ulicí Jinonickou, Vrchlického, Na popelce, Na věnečku, ulicí Mrázkovou, Kováků, Plzeňskou, Lidickou, Svornosti a Pecháčkovou.
Volební obvod č.12Praha 5 - Smíchov - Motol - Košíře
(v městském obvodu Praha 5)severní část městského obvodu Praha 5.
Volební obvod č. 13Praha 6 - Břevnov
(v městském obvodu Praha 6)jihozápadní část městského obvodu Praha 6 ohraničená na severu železniční tratí k ulici Na okraji, ulicí Pod Petřinami, Veleslavínskou, železniční tratí, ulicí Slovenského povstání, U Prašného mostu, Mariánská hradby.
Volební obvod č. 14Praha 6 - Dejvice
(v městském obvodu Praha 6)severozápadní část městského obvodu Prahy 6 ohraničená ulicí Slovenského povstání, náměstím Velké říjnové revoluce, ulicí Jugoslávských partyzánů, Zelenou a Zemědělskou, Slojnickou, Na Julisce, Na Fišerce, Na Mičánce, Na Šťáhlavce, Nad Paťankou, čtvrti Na Babě, ulicemi Nad Tanaelkou, Nad Šárkou, ulicí Soborskou, severním okrajem Hanspaulky, ulicí Velvarskou a údolím Šáreckého potoka.
Volební obvod č. 15Praha 6 - Bubeneč
(v městském obvodu Praha 8)severozápadní a východní část městského obvodu Praha 6.
Volební obvod č. 18Praha 7 - Holešovice - Trója
(v městském obvodu Praha 7)městský obvod Prahy 7 mimo jižní část obvodu, připadající k volebnímu obvodu č. 2.
Volební obvod č. 17Praha 8 - Karlín
(v městském obvodu Praha 8)jižní část městského obvodu Praha 3 ohraničená ulicí Povltavskou, Kandertovou, Proseckou, Pod Labuťkou I., Pod Labuťkou II, pravým břehem potoka Rokytky.
Volební obvod č. 18Praha 8 - Libeň
(v městském obvodu Praha 8)severní část městského obvodu Praha 8.
Volební obvod č.19Praha 9 - Vysočany
(v městském obvodu Praha 9)městský obvod Praha 9.
Volební obvod č. 20Praha 10 - Strašnice - Hostivař
(v městském obvodu Praha 10)východní část městského obvodu Praha 10 ohraničená ulicemi Nad vodovodem, Na palouku, Starostrašnickou, V korytách, U trati, tělesem železniční dráhy až k ulici Průběžná, ulicí Strašnickou, Práčskou, potokem Botič k Zahradnímu městu.
Volební obvod č. 21Praha 10 - Vršovice - východ - Záběhlice
(v městském obvodu Praha 10)střední část městského obvodu Praha 10 ohraničená na východě hranicí volebního obvodu č. 20, na západě ulicemi Vinohradskou, U vinohradského hřbitova, Ruskou, Bělocerkevskou, ulicí U seřadiště, Obloukovou a železniční tratí k hranici městského obvodu Prahy 10.
Volební obvod č. 22Praha 10 - Vršovice I
(v městském obvodu Praha 10)západní část správního obvodu Praha 10.

STŘEDOČESKÝ KRAJ

Volební obvod č. 23Benešov
(v okrese Benešov)severozápadní část okresu Benešov, ohraničená obcemi Petrovice, Záhoří u Miličína, Miličín, Smilkov, Budenin, Olbramovice, Drachkov, Bystříce, Líšno, Jírovice, Benešov, Dlouhé Pole, Bedrč (část obce So-běhrdy), Chlístov, Bukovany, Pecerady.
Volební obrod č. 24Vlašim
(v okrese Benešov)východní část okresu Benešov ohraničená obcemi Jiřetice, Neustupov, Broumovice, Jankov, Ouběnice, Tomice II, Kobylí, Nová Ves, Struhařov, Bořeňovice, Čeňovice, Petroupim, Soběhrdy (bez části Bedrč), Mrač, Poříčí nad Sázavou.
Volební obrod č. 25Beroun
(v okrese Beroun)severní část okresu ohraničená obcemi Skuhrov, Liteň, Vinaříce, Bykoš, Želkovice, Libomyšl, Stašov, Bavoryně, Hředle, Hudlice.
Volební obvod č. 26Hořovice
(v okrese Beroun a Rakovník)jižní část okresu Beroun ohraničená obcemi Podbrdy, Nesvačily, Všeradice, Lážovice, Neumětely, Lochovice, Otmíče, Praskolesy, Chlustina, Žebrák, Březová, Broumy a Jižní část okresu Rakovník ohraničená obcemi Zbečno, Městečko, Pustověty, Chlum, Pavlíkov, Panoší Újezd, Rousínov, Modřejovice.
Volební obvod č. 27Kladno - město
(v okrese Kladno)území města Kladna.
Volební obvod č. 28Slaný
(v okrese Kladno)severní část okresu Kladno ohraničená obcemi Zákolany, Koleč, Třebusice, Brandýsek, Cvrčovice, Švermov, Vinaříce, Knovíz, Želenice, Jemníky, Netovice, Slaný, Studeněves, Byseň, Libovice, Jedomělice.
Volební obvod č. 29Kladno - jih
(v okrese Kladno)jižní část okresu Kladno ohraničená obcemi Libochovičky, Dřetovice, Stehelčeves, Buštěhrad, Hřebeč, Velké Přítočno, Pletený Újezd, Velká Dobrá, Doksy, Kamenné Žehrovice, Srby, Libušin, Třebichovice, Pchery, Hrdliv, Přelíc, Řisuty, Malíkovice, Drnek.
Volební obvod č. 30Kouřim
(v okrese Kolín)jihozápadní část okresu Kolín ohraničená obcemi Starý Kolín, Nebovidy, Polepy, Pašinka, Kbel, Kořenice, Chotouchov, Pučery, Mančice, Polní Voděrady, Libodřice, Poboří, Přebozy, Zalešany, Vrbčany, Radím.
Volební obvod č. 31Kolín
(v okrese Kolín)severovýchodní část okresu Kolín ohraničená obcemi Veletov, Konárovice, Tři Dvory, Kolín, Zibohlavy, Lošánky, Lošany, Křečhoř, Chocenice, Břežany I, Hradenín, Žabonosy, Plaňany, Dobřichov.
Volební obvod č. 32Kutná Hora
(v okrese Kutná Hora)severovýchodní část okresu Kutná Hora ohraničená obcemi Vlkaneč, Šebestěnice, Potěhy, Čáslav, Církvice, Kluky, Souňov, Nová Lhota, Olšany, Kutná Hora.
Volební obvod č. 33Zruč nad Sázavou
(v okrese Kutná Hora)jihozápadní část okresu Kutná Hora ohraničená obcemi Klucké Chvalovice, Zbýšov, Opatovice, Hraběšín, Žáky, Schořov, Tupadly, Krchleby, Třebonín, Úmonín, Křesetice, Malešov, Miskovice.
Volební obvod č. 34Kralupy nad Vltavou
(v okrese Mělník)jihozápadní část okresu Mělník ohraničená obcemi Neratovice, Mlékojedy, Obříství, Hořín, Dolní Beřkovice a Horní Počaply
Volební obvod č. 35Mělník
(v okrese Mělník)severovýchodní část okresu Mělník ohraničená obcemi Jiřice, Tišice, Tuhaň, Kly, Mělník, Liběchov.
Volební obvod č. 38Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště
(v okrese Mladá Boleslav)severní část okresu Mladá Boleslav ohraničená obcemi Horní Bousov, Přepeře, Solec-Malobratřice, Koprník-Násedlnice, Úhelnice, Chudoplesy, Kosmonosy, severní část města Mladá Boleslav (část Nového Města, Habeš, sídliště AZ n. p. Debř), Dalovice, Bukovno, Líny, Krásná Ves, Niměřice, Doubravička, Boreč.
Volební obvod č. 37Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou
(v okrese Mladá Boleslav)jižní část okresu Mladá Boleslav ohraničená obcemi Dolní Bousov, Obruby, Obrubce, Lítkovice, Husí Lhota, Horní Stakory, Dolní Stakory, Plazy, jižní část města Mladá Boleslav (městské čtvrti Staré Město, Pták, Odolec, Podchlumí, Jemníky, Bezděčín, Chrást, Čejetičky, Čejetice, část Nového Města), Vinec, Pětikozly, Rokytovec, Strenice, Sovínky, Malé Všelisy, Zamachy.
Volební obvod č. 38Nymburk
(v okrese Nymburk)západní část okresu Nymburk ohraničená obcemi Sokoleč, Kluk, Přední Lhota, Chvalovice, Kovanice, Nymburk, Kamenné Zboží, Čilec, Straky.
Volební obvod č. 39Poděbrady
(v okrese Nymburk)východní část okresu Nymburk ohraničená obcemi Pňov, Oseček, Poděbrady, Velké Zboží, Budiměřice, Kovansko, Bobnice, Dvory, Krchleby.
Volební obvod č. 40Čakovice
(v okrese Praha-východ)severozápadní část okresu Praha-východ ohraničená obcemi Satalice, Radonice, Jenštejn, Dřevčice, Podolanka, Brázdim, Polerady.
Volební obvod č. 41Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
(v okrese Praha-východ)severovýchodní část okresu Praha-východ ohraničená za severozápadní strany obcemi Kyje, Horní Počernice, Zeleneč, Svémyslice, Zápy, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Popovice a z jižní strany obcemi Horní Měcholupy, Dolní Měcholupy, Dubeč, Běchovice, Klánovice, Jirny, Horoušany.
Volební obvod č. 42Říčany
(v okrese Praha-východ)jižní Část okresu Praha-východ ohraničená obcemi Petrovice, Uhříněves, Hájek, Koloděje, Újezd nad Lesy, Úvaly.
Volební obvod č. 43Hostivice
(v okrese Praha-západ)severozápadní část okresu Praha-západ ohraničená obcemi Řeporyje, Zadní Kopanina (část obce Ořech), Jinočany.
Volební obvod č. 44Modřany
(v okrese Praha-západ)jihovýchodní část okresu Praha-západ ohraničená obcemi Modřany, Komořany, Dolní Břežany, Ohrobec, Zvole, Vrané nad Vltavou, Petrov, Luka pod Medníkem.
Volební obvod č. 45Radotín
(v okrese Praha-západ)jihozápadní část okresu Praha-západ ohraničená z východní strany obcemi Velká Chuchle, Lahovice, Zbraslav, Jíloviště, Trnová, Měchenice, Davle, Hradišťko a ze severní strany obcemi Slívenec, Radotín, Kosoř, Ořech (bez částí Zadní Kopanina), Zbuzany, Dobříč.
Volební obvod č. 46Dobříš
(v okrese Příbram)severní část okresu Příbram ohraničená obcemi Radíč, Kňovice, Nalžovice, Dublovice, Třebnice, Hrabří (bez části Plešiště), Svatý Jan, Líchovy, Zvírotice, Drevníky, Nechalov, Drhovy, Rybníky, Svaté Pole, Obořiště, Dlouhá Lhota, Suchodol, Dubenec, Dubno, část města Příbram (městské čtvrti 1, 2, 3, 4), Hluboš, Čenkov.
Volební obvod č. 47Příbram
(v okrese Příbram)západní část okresu Příbram ohraničená obcemi Zalužany, Kozárovice, Bukovany, Chrastice, Vrančice, Rtíšovice, Milin, Konětopy, Brod, Žežice, část města Příbram (část městské čtvrti 7 a městská čtvrť 8), Trhové Dušníky, Bratkovice, Sádek, Drahlín, Obecnice, Nepomuk, Buková u Příbramě, Věšín, Ohrazenice a Křešín.
Volební obvod č. 48Sedlčany
(v okrese Příbram)jihovýchodní část okresu Příbram ohraničená obcemi Osečany, Sedlčany, Příčovy, Libíň, Vysoký Chlumec, Pořešice, Plešíště (část obce Hrabří), Krásná Hora nad Vltavou, Kamýk nad Vltavou, Velká Hříměždice, Nečín, Skalice, Daleké Dušniky, Druhlice, Ouběnice, Drásov, Višňová, Háje, část města Příbram (městské čtvrti 5, 6 a část městské čtvrti 7). Stěžov, Radětice, Drsník, Pečičky, Pečice, Cetyně, Bohostice, Klučenice.
Volební obvod č. 49Rakovník
(v okrese Rakovník)severozápadní a střední část okresu Rakovník ohraničená obcemi Lány, Ruda, Nový Dům, Lužná, Rakovník, Lubná, Senec, Hvozd, Malinová, Krakovec.

JIHOČESKÝ KRAJ:

Volební obvod č. 50České Budějovice
(v okrese České Budějovice)město České Budějovice bez městských částí Dobrá Voda, Nové Hodějovice, Mladé, Pahůrka, Suché Vrbné.
Volební obvod č. 51Trhové Sviny
(v okrese České Budějovice)jižní část okresu České Budějovice ohraničená obcemi Kvítkovice, Lipí, Kaliště u Lipí, Homole, Litvínovice, Boršov nad Vltavou, Včelná, Plav, Roudné, částmi města české Budějovice (zv. Dobrá Voda, Nové Hodějo-vice, Mladé, Pohůrka, Suché), obcemi Vráto, Dubičné, Hlincová Hora, Zvikov, Vlkovice, Slavošovice, Libín, Spolí.
Volební obvod č. 52Týn nad Vltavou
(v okrese České Budějovice)severní část okresu České Budějovice ohraničená obcemi Jankov, Kvítkovice, Dubné, Haklovy Dvory, České Vrbné, Hrdějovice, Úsilné, Adamov, Rudolfov, Lišov, Štěpánovice.
Volební obvod č. 53Český Krumlov
(v okrese Český Krumlov)území okresu Český Krumlov.
Volební obvod č. 54Jindřichův Hradec
(v okrese Jindřichův Hradec)jihozápadní část okresu Jindřichův Hradec ohraničená obcemi Višňová, Pohoří, Klenov, Velký Ratmířov, Radouňka, Jindřichův Hradec, Dolní Pěna, Horní Pěna, Malíkov nad Nežárkou, Dolní Žďár, Lásenice, Dolní Lhota.
Volební obvod č. 55Dačice
(v okrese Jindřichův Hradec)severovýchodní část okresu Jindřichův Hradec ohraničená obcemi Samosoly, Pluhův Žďár, Mostečný, Lodhéřov, Studnice, Dolní Radouň, Dolní Skrýchov, Rodvínov, Jindřiš, Otín, Hrutkov, Kačlehy, Bílá, Nová Ves, Sedlo, Nový Vojířov.
Volební obvod č. 56Pelhřimov
(v okrese Pelhřimov)jižní část okresu Pelhřimov ohraničená obcemi Zhořec, Cetoraz, Šimpach, Eš, Nízká Lhota, Zlátenka, Leskovice, Moraveč, Chmelná, Částkovice, Vlásenice, Pelhřimov, Putimov, Proseč pod Křemešníkem, Sázava, Nový Rychnov.
Volební obvod č. 57Humpolec
(v okrese Pelhřimov)severní část okresu Pelhřimov ohraničená obcemi Těchobuz, Jetřichovec, Bratřice, Roučkovice, Pacov, Důl, Proseč u Pošné, Litohošť, Čížkov, Nová Cerekev, Proseč-Obořiště, Stanovice, Dubovice, Starý Pelhřimov, Hodějovice, Krasíkovice, Kojčice, Olešná, Řemenov, Plevnice, Střítež pod Kremešníkem, Branišov, Vyskytná, Jankov.
Volební obvod č. 58Písek
(v okrese Písek)východní část okresu Písek ohraničená obcemi Chrást, Kostelec nad Vltavou, Sobědraž, Jickovice, Zvíkovské Podhradí, Oslov, Držov, Vrcovice, Písek, Hradiště, Tálín, Žďár, Nová Ves u Protivína .
Volební obvod č. 59Prachatice
(v okrese Prachatice)území okresu Prachatice.
Volební obvod č. 60Strakonice
(v okrese Strakonice)jižní část okresu Strakonice ohraničená obcemi Kalenice, Volenice, Tažovice, Kraselov, Čekanice, Makarov, Pracejovice, Strakonice, Nebřehovice, Jinín, Cehnice, Mladějovíce.
Volební obvod č. 61Blatná
(v okrese Strakonice a Písek)severní část okresu Strakonice, západní část okresu Písek ohraničená obcemi Kladruby, Štěchovice, Novosedly, Katovice, Krty, Třebohostice, Droužetice, Rovná, Přešťovice, Modlešovice, Čejetíca, Sudoměř, Ražice, Štětice, Skály, Chvaletice, Protivín. Záboří, Těšínov, Krč, Protivín, Myšenec, Nový Dvůr, Semice, Smrkovice, Putim, Zátaví, Dobev, Drhovle, Topělec, Čížová, Vráž, Dědovice, Varvažov, Zbonín, Nevězice, Orlík nad Vltavou, Kožlí u Orlíka.
Volební obvod č. 62Tábor
(v okrese Tábor)severní část okresu Tábor ohraničená obcemi Jistebnice, Borotín, Radkov, Klokoty, Horky, Čelkovice, Sezimovo Ústí, Nová Ves u Chýnova, Chýnov, Kladruby, Pořín.
Volební obvod č. 63Soběslav
(v okrese Tábor)jižní část okresu ohraničená obcemi Svoříš, Drahnětice, Padařov, Makov, Dražice, Radimovice u Želče, Planá nad Lužnici, Košice, Dlouhá Lhota, Radenín, Hroby, Lažany, Kozmice.

ZÁPADOČESKÝ KRAJ

Volební obvod č. 64Domažlice
(v okrese Domažlice.)území okresu Domažlice.
Volební obvod č. 65Cheb
{v okrese Cheb)severozápadní část okresu Cheb, ohraničená obcemi Vojtanov, Poustka, Libá, Pomezí nad Ohří, Cheb, Podhrad, Háje.
Volební obvod č. 66Mariánská Lázně
(v okrese Cheb)jihovýchodní část okresu Cheb ohraničená obcemi Skalná, Františkovy Lázně, Tršnice, Potočiště, Okrouhlá, Lipová, Starý Hrozňatov.
Volební obvod č. 67Karlovy Vary
(v okrasa Karlovy Vary)jižní část okresu Karlovy Vary ohraničená obcemi Stanovice, Karlovy Vary (bez městská části Rybáře a Dvory), Dalovice (bez části Vysoká a Všeborovice), Andělská Hora.
Volební obvod č. 68Ostrov
(v okrese Karlovy Vary)severní část okresu Karlovy Vary ohraničená obcemi Doubí, částmi města Karlovy Vary (Rybáře a Dvory), obcemi Sedlec, Otovice, Sadov, částmi zv. Vysoká a Všeborovice z obce Dalovice, obcemi Šemnice, Kyselka, Velichov, Vojkovice, Stráž nad Ohří, Boč.
Volební obvod č. 69Klatovy
{v okrese Klatovy)severozápadní část okresu Klatovy ohraničená obcemi Újezd u Plánice, Plánice, Číhaň, Těšetiny, Mochtín, Vrhaveč, Radinovy, Běšiny, Úloh, Čachrov, Kunkovlce, Javorná, Železná Ruda.
Volební obvod č. 70Sušice - Horažďovice
(v okrese Klatovy)jihozápadní část okresu Klatovy ohraničená obcemi Lovčice, Žďár, Velenovy, Zavlekov, Vlčnov, Kolinec, Lukoviště, Boříkovy, Chlístov, Křištín, Střeziměř, Podolí, Nemilkov, Chotěšov a Hlavňovice.
Volební obvod č. 71Plzeň-město-severovýchod
(v okrese Plzeň-město)městské obvody Plzeň I - vnitřní město, Plzeň IV - Doubravka, Plzeň VIII - Újezd bez městské části Červený Hrádek.
Volební obvod č. 72Plzeň-město-západ
(v okrese Plzeň-město)městské obvody Plzeň VII - Bolevec, Plzeň VI - Bory, Plzeň III - Roudná, Plzeň II - Skvrňany.
Volební obvod č. 73Plzeň-město-východ
(v okrese Plzeň-město)městské obvody: Plzeň IX- Božkov (bez městské části Letkov), Plzeň V - Slovany.
Volební obvod č. 74Blovice
(v okrese Plzeň-jih)východní část okresu Plzeň-jih ohraničená z obvodu Plzeň IX-Božkov městskou částí zv. Letkov, obvodem Plzeň X-Koterov, obvodem Plzeň XI-Černice a obcemi Losiná, Chválenice, Střížovice, Únětice, Drahkov, Letiny, Skašov.
Volební obvod č. 75Přeštice - Stod
(v okrese Plzeň-jih)západní část okresu Plzeň-jih ohraničená obvodem Plzeň XII-Litice a obcemi: Útušice, Štěnovice, Nebílovský Borek, Netunice, Řenče, Horšice.
Volební obvod č. 76Plzeňsko
(v okrese Plzeň-sever)západní část okresu Plzeň-sever ohraničená obcemi Přehořov, Hluboká, Manětín, Vladměřice, Úněšov, Kunějovice, Nekmíř, Všeruby, Čeminy, Chotikov.
Volební obvod č. 77Plassko
(v okrese Plzeň-sever)východní část okresu Plzeň-sever ohraničená obcemi: Bílov, Potvorov, Mladotice, Stichovice, Hvozd, Dolní Bělá, Zahrádka, Horní Bělá, Žilov, Nevřen, Ledce, Třemošná.
Volební obvod č. 78Rokycany
(v okrese Rokycany)území okresu Rokycany.
Volební obvod č. 79Kraslice
(v okrese Sokolov)severní část okresu Sokolov ohraničená obcemi Kaceřov, Chlum nad Ohří, Dasnice, Citice, Svatava, Královské Poříčí, Jehlíčná, Vintířov, Chodov.
Volební obvod č. 80Sokolov
(v okrese Sokolov)jižní část okresu Sokolov ohraničená obcemi Kynšperk nad Ohří, Libavské Údolí, Březová, Sokolov, Staré Sedlo, Nové Sedlo, Chranišov.
Volební obvod č. 81Tachov
(v okrese Tachov)území okresu Tachov.

SEVEROČESKÝ KRAJ

Volební obvod č. 82Česká Lípa
(v okrese Česká Lípa)jižní část okresu Česká Lípa ohraničená obcemi Volfartice, Horní Libchava, Manušice, Častolovice, Písečná, Dobranov, Vlčí Důl, Provodín.
Volební obvod č. 83Nový Bor
(v okrese Česká Lípa)severovýchodní část okresu Česká Lípa ohraničená obcemi Nový Oldřichov, Slunečná, Skalice, Pihel, Bukovany, Svojkov, Zákupy, Božíkov, Brenná, Mimoň, Stráž pod Ralskem, Hamr.
Volební obvod č. 84Česká Kamenice
(v okrese Děčín)východní část okresu Děčín ohraničená obcemi Hřensko, Arnoltice, Ludvíkovice, Dobrná, Malá Veleň, Velká Veleň, Heřmanov, Verneřice, Jetřichovice, Kunratice, Kytlice, Jiřetín pod Jedlovou, Horní Podluží, Studánka.
Volební obvod č. 85Děčín
(v okrese Děčín)západní část okresu Děčín ohraničená obcemi Dolní Žleb, Děčín, Březiny, Lesná, Těchlovice.
Volební obvod č. 86Šluknov
(v okrese Děčín)severní část okresu Děčín ohraničená obcemi Doubice, Chřibská, Rybniště, Krásná Lípa, Rumburk.
Volební obvod č. 87Chomutov-jihovýchod
(v okrese Chomutov)jihovýchodní část okresu Chomutov ohraničená obcemi Kundratice, Vrskmaň, Otvice, Chomutov (bez části města začleněné do volebního obvodu č. 88 „Chomutov-severozápad“), Droužkovice, Březno, Tušimice, Prunářov, Kadaň, Úhošťany.
Volební obvod č. 88Chomutov-severozápad
(v okrese Chomutov)severozápadní část okresu Chomutov ohraničená obcemi Vysoká Pec, Jirkov, Blatno, Spořice, Krbice, Kralupy u Chomutova, Místo, Výsluní, Vernéřov, Mikulovice, Klášterec nad Ohří a část města Chomutova, kde hranice obvodu tvoří na severovýchodní straně potok Chomutovka, na jihozápadní straně Žižkovo náměstí, ulice Smetanova, Křižíkova, Meisnerova a Edisonova.
Volební obvod č. 89Jablonec nad Nisou
(v okrese Jablonec nad Nisou)západní část okresu Jablonec nad Nisou ohraničená obcemi Janov nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Maršovice, Mukařov, Malá Skála, Líšný, Frýdštejn.
Volební obvod č. 90Tanvald
(v okrese Jablonec nad Nisou)východní část okresu Jablonec nad Nisou ohraničená obcemi Josefův Důl, Lučany nad Nisou, Nová Ves nad Nisou, Pěnčín, Skuhrov, Železný Brod, Koberovy.
Volební obvod č. 91Frýdlant
(v okrese Liberec)severní část okresu Liberec ohraničená obcemi Mníšek, Krásná Studánka, Stráž nad Nisou, Machnín, Kryštofovo Údolí, Zdislava.
Volební obvod č. 92Liberec - město
(v okrese Liberec)město Liberec s výjimkou západní části Růžodol I, Horní Růžodol, Janův Důl, Karlínky, Ostašov, Horní Suchá, Horní Hanychov, Dolní Hanychov.
Volební obvod č. 93Liberec - venkov
(v okrese Liberec)jižní část okresu Liberec ohraničená obcemi Žibřidice, Křižany t. Suchá, částí města Liberce (městské části Růžodol I, Horní Růžodol, Janův Důl, Karlinky, Ostašov, Horní Suchá, Horní Hanychov, Dolní Hanychov), Doubí, Vesec, Vratislavice nad Nisou.
Volební obvod č. 94Litoměřice
(v okrese Litoměřice)severovýchodní část okresu Litoměřice ohraničená obcemi Libochovany, Velké Žernoseky, Žalhostice, Prosmyky, Keblice, Brňany, Bohušovice nad Ohří, Travčice, Nučničky, Křešice, Encovany, Chotiněvec, Liběšice, Úštěk, Ostré.
Volební obvod č. 95Lovosice
(v okrese Litoměřice)západni část okresu Litoměřice ohraničená obcemi Prackovice nad Labem, Litochovice nad Labem, Malé Žernoseky, Lhotka nad Labem, Lovosice, Lukavec, Střejovice, Vrbíčany, Rochov, Brozany, Doksany, Dolánky, Hrdly, Nové Dvory, Písty, Budyně nad Ohří, Martiněves, Radešín.
Volební obvod č. 96Roudnice nad Labem
(v okrese Litoměřice)jihovýchodní část okresu Litoměřice ohraničená obcemi Rašovice, Tetčiněves, Drahobuz, Polepy, Lounky, Rohatce, Židovice, Dušníky, Nížebohy, Račiněves, Bříza.
Volební obvod č. 97Louny
(v okrese Louny)severovýchodní část okresu Louny ohraničená obcemi: Stroupeč, Žiželice, Staňkovice, Tvršice, Bitozeves, Seměnkovice, Postoloprty, Skupice, Mradice, Lipenec, Hřivice, Pnětluky.
Volební obvod č. 98Žatec
(v okrese Louny)jihozápadní část okresu Louny ohraničená obcemi Břežany, Nové Sedlo, Libočany, Žatec, Zálužice, Lišany, Strkovice, Drahomyšl, Lipno, Tuchořice, Nečemice.
Volební obvod č. 99Most - jih
(v okrese Most)jižní část okresu Most ohraničená obcemi Braňany, Most, Čepirohy, Bylany.
Volební obvod č. 100Most - sever
(v okrese Most)severní část okresu Most ohraničená obcemi Kopisty, 3ouá, Třebuáice, Hořany, Slatlnice, Holešice.
Volební obvod č. 101Duchcov
(v okrese Teplice)jihozápadní část okresu Teplice ohraničená obcemi Háj u Duchcova, Duchcov, Lahošť, Hudcov, Kladruby, Ohníč, Světec, Kostomlaty pod Milešovkou.
Volební obvod č. 102Teplice - město
(.v okrese Teplice)město Teplice.
Volební obvod č. 103Teplice - venkov
(v okrese Teplice)severovýchodní část okresu Teplice ohraničená obcemi Moldava, Hrob, Jeníkov, Košťany, Újezdeček, Novosedlice, Proboštov, Sobědruhy, Srbice, Modlany, Bystřany, Lysec, Bžany, Zalany.
Volební obvod č. 104Ústí nad Labem - sever
(v okrese Ústí nad Labem)severní část okresu Ústí nad Labem ohraničená obcemi Libouchec, Luční Chvojno, Žďár, Habrovice, Božtěšice, Stříbrníky, části města Ústí nad Labem (střed města a městské části Bukov, Klíše, Všebořice), a obcemi Hrbovice, Vyklice, Roudníky.
Volební obvod č. 105Ústí nad Labem - jih
(v okrese Ústí nad Labem)Jihovýchodní část okresu Ústí nad Labem ohraničená obcemi Lipová, Chuderov, částí města Ústí nad Labem ( městské části Předlice, Střekov, Krásné Březno, Trmice), obcemi Tuchomyšl, Lochočice.

VÝCHODOČESKÝ KRAJ

Volební obvod č. 106Havlíčkův Brod
(v okrese Havlíčkův Brod)Jihozápadní část okresu Havlíčkův Brod ohraničená obcemi Tunochody, Číhošť, Ovesná Lhota, Dlužiny, Druhanov, Příseka u Světlé, Malčín, Lužice, Veselý Žďár, Havlíčkův Brod, Termesivy, Mirovka, Suchá, Qkrouhlička, Štoky.
Volební obvod č.107Chotěboř
(v okrese Havlíčkův Brod)severovýchodní část okresu Havlíčkův Brod ohraničená obcemi Leština u Světlé, Kynice, Smrdov, Kunemil, Zboží, Tis, Skuhrov, Olešná, Radostín, Knyk, Břevnice, Kyjov, Pohled, Dlouhá Ves, Šlapanov, Smilov.
Volební obvod č. 108Hradec Králové
(v okrese Hradec Králové)město Hradec Králové bez městských částí Nový Hradec Králové, Třebeš, Malšovice a východní části Slezské Předměstí.
Volební obvod č. 109Nový Bydžov
(v okrese Hradec Králové)západní 6ást okresu Hradec Králové ohraničená obcemi Hněvčeves, Sovětice, Dohalice, Mokrovousy, Třesovice, Střezetice, Probluz, Stěžírky, Stěžery, Těchlovice, Hvozdnice, Urbanice, Vlčkovice.
Volební obvod č.110Třebechovice pod Orebem
(v okrese Hradec Králové)východní část okresu Hradec Králové ohraničená obcemi Benátky, Číštěves, Lípa, Dlouhé Dvory, Rozběřice, Plotiště nad Labem, Plácky, Pouchov, Piletice, Slatina, Svinary, Malšova Lhota, částí města Hradce Králové (městské části Nový Hradec Králové, Malšovice, Třebeš, východní část Slezského Předměstí od hranice, kterou tvoří ulice Na mlejnku, Tichá, tř. Rudé armády, až po ulicí Kladskou) a obcemi Březhrad. Plačice, Hřibsko.
Volební obvod č. 111Hlinsko
(v okrese Chrudim)jihovýchodní část okresu Chrudim ohraničená obcemi Ostrov, Stradouň, Vinary, Mravín, Jenišovice-Zalažany, Lozice, Radim, Dobrkov, Podlažice, Chrast, Horka, Švihov, Ctětín, Trhová Kamenice.
Volební obvod č. 112Chrudim
(v okrese Chrudim)severozápadní část okresu Chrudim ohraničená obcemi Městec, Chroustovice, Mentour, Poděčely, Lhota u Chroustovic, Synčany, Rosice, Řestoky, Zaječice, Žumberk, Podlíšťany-Vížky, Ochoz, Nasavrky, Hodonín, Horní Bradlo, Kameničky.
Volební obvod č. 113Hořice
(v okrese Jičín)východní část okresu Jičín ohraničená obcemi Zboží, Úbislavice. Stav, Studénka, Valdov, Choteč, Kamenice, Kovač, Tuř, Vltiněves, Nemyčeves, Slatiny, Češov, Volanice, Sběř.
Volební obvod č. 114Jičín
(v okrese Jičín)západní část okresu Jičín ohraničená obcemi Radim, Tužín, Dřevěnice, Lužany, Úlibice, Robousy, Popovice, Podhradí, Jičíněves, Žitětín, Labouň, Vršce, Stavhostice, Kozojedy, Žlunice.
Volební obvod č.115Jaroměř
(v okrese Náchod)jihozápadní část okresu Náchod ohraničená obcemi Červený Kostelec, Horní Radechová, Slavíkov. Dolní Radechová, Trubějov, Vysokov, Provodov, Šonov u Nového Města nad Metují, Přibyslav, Jestřebí, Mezilesí.
Volební obvod č. 118Náchod
(v okrese Náchod)severovýchodní část okresu Náchod ohraničená obcemi Stárkov, Hronov, Pavlišov, Náchod, Dobrošov, Česká Čermná, Nový Hrádek.
Volební obvod č.117Holice
(v okrese Pardubice)východní část okresu Pardubice ohraničená obcemi Rohoznice, Křičeň, Bohdaneč, Semtín, Ohrazenice, Staré Hradiště, Ráby, Sezemice, Veská, Černá za Bory, Nemošice, Ostřežany, Mikulovice, Blato.
Volební obvod č.118Pardubice
(v okrese Pardubice)město Pardubice a obec Svítkov.
Volební obvod č. 119Přelouč
(v okrese Pardubice)západní část okresu Pardubice ohraničená obcemi Pravy, Kasalice, Bukovka, Neratov, Živanice, Rybitví, Rosice, Srnojedy, Lány na Důlku, Staré Čívice, Starý Mateřov, Třebosice, Stará Jesenčany, Dražkovlce.
Volební obvod č. 120Dobruška
(v okrese Rychnov nad Kněžnou)severozápadní část okresu Rychnov nad Kněžnou ohraničená obcemi, Deštné, Osečnice, Skuhrov nad Bělou, Kvasiny, Solnice, Černíkovice, Lično, Křivice, Lípa, Čestice, Zdelov, Borohrádek.
Volební obvod č. 121Rychnov nad Kněžnou
(v okrese Rychnov nad Kněžnou)jihovýchodní část okresu Rychnov nad Kněžnou ohraničená obcemi Orlické Záhoří, Uhřínov pod Deštnou, Lukavice, Lipovka, Třebešov, Častolovice, Rašovice, Olešnice, Kostelec nad Orlicí, Čermná nad Orlicí.
Volební obvod č. 122Semily
(v okrese Semily)severovýchodní část okresu Semily ohraničená obcemi Spálov, Bítouchov, Semily, Benešov u Semil, Bystrá nad Jizerou, Kundratice, Kruh, Roztoky.
Volební obvod č.123Turnov
(v okrese Semily)jihozápadní část okresu Semily ohraničená obcemi Záhoří, Chuchelna, Lhota, Slaná, Košťálov, Libštát, Svojek.
Volební obvod č. 124Polička
(v okrese Svitavy)jihozápadní část okresu Svitavy ohraničená obcemi Janov, Čistá, Trstěnice, Karle, Květná, Pomezí, Radiměř, Banín, Březová nad Svitavou, Sklené, Pohledy, Rudná, Želívsko.
Volební obvod č.125Svitavy
(v okrese Svitavy)severovýchodní část okresu Svitavy ohraničená obcemi Opatov, Mikuleč, Javorník, Vendolí, Hradec nad Svitavou, Kamenná Horka, Moravská Třebová, Dlouhá Loučka, Křenov, Janůvky, Březina, Slatina.
Volební obvod č.126Dvůr Králové nad Labem
(v okrese Trutnov)jižní část okresu Trutnov ohraničená obcemi Borovnice, Borovnička, Mostek, Debrné, Vítězná, Horní Žďár, Staré Buky, Střítež, Starý Rokytník, Bohuslavice nad Úpou, Suchovršice, Úpice, Havlovice.
Volební obvod č. 127Trutnov
(v okrese Trutnov)severovýchodní část okresu Trutnov ohraničená obcemi Žacléř, Mladé Buky, Vlčice, Čermná, Chotěvice, Pilníkov, Trutnov, Markoušovice, Velké Svatoňovice, Batňovice, Rtyně v Podkrkonoší.
Volební obvod č. 128Vrchlabí
(v okrese Trutnov)severozápadní část okresu Trutnov ohraničená obcemi Horní Maršov, Svoboda nad Úpou, Janské Lázně, Javorník, Rudník, Hostinné, Dolní Olešnice, Horní Olešnlca, Ždírnice.
Volební obvod č. 129Lanškroun
(v okrese Ústí nad Orlicí)jihovýchodní část okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcemi Horní Heřmanice, Dolní Heřmanice, Herbortice, Albrechtice, Dolní Třešňovec, Ostrov, Horní Dobrouč, Dolní Dobrouč, Dolní Houžovec, Knapovec, Dlouhá Třebová, Řetová, Řetůvka, Džbánov, Voděrady, Horní Sloupnice.
Volební obvod č.130Ústí nad Orlici
{v okrese Ústí nad Orlicí)západní část okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcemi Sopotnlce, České Libchavy, Horní Libchavy, Dolní Libchavy, Černovír, Ústí nad Orlicí, Jehnědí, Nový Jiří, Vračovice, Chotěšiny, České Heřmanice.
Volební obvod č. 131Žamberk
(v okrese Ústí nad Orlicí)severovýchodní část okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcemi Výprachtice. Horní Čermná, Horní Třešňovec, Jakubovíce, Dolní Čermná, Petrovice, Letohrad, Hnátnice, Lanšperk, Žampach, Hejnice, Česká Rybná, Litice nad Orlicí.

JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Volební obvod č. 132Blansko
(v okrese Blansko)jižní část okresu Blansko ohraničená obcemi Osiky, Brumov, Bedřichov, Lhota u Lysic, Kunice, Lysice. Bořitov, Doubravice nad Svitavou, Němčíce, Ludíkov, Housko, Molenburk.
Volební obvod č. 133Boskovice
(v okrese Blansko)severní část okresu Blansko ohraničená obcemi Černovice, Hluboké Dvory, Touboř, Drnovice, Krnov, Obora, Lhota Racotina, Újezd u Boskovic, Valchov, Žďárná.
Volební obvod č. 134Brno I.
(v okrese Brno-město)území ObvNV Brno I. (vnitřní část města, Kohoutovice, Nový Lískovec), Bohunice, Starý Lískovec a část území ObvNV Brno IV. ohraničená Rosickým nádražím, ulicí Uhelnou, řekou Svratkou.
Volební obvod č. 135Brno II.
(v okrese Brno-město)část území ObvNV Brno II. (vnitřní část města, Žabovřesky)
Volební obvod č. 136Brno V.
(v okrese Brno-město]území ObvNV Brno V. {vnitřní část města, Královo Pole, Medlánky, Mokrá Hora, Řečkovice), Bystrc, Kníničky, z území ObvNV Brno II. části Jundrov, Komín.
Volební obvod č. 137Brno III.
(v okrese Brno-město)část území ObvNV III. [vnitřní část mňsta, část Husovlc], část území ObvNV II. (ohraničená ulicemi Bayerova, Botanická, Leninova).
Volební obvod č. 138Brno IV/l
(v okrese Brno-město)část území ObvNV Brno III. (část Husovic), část území ObvNV Brno IV. (vnitřní část města, Židenice), Maloměřice, Obrany, Líšen, Slatina.
Volební obvod č. 139Brno IV/2
(v okrese Brno-město)část území ObvNV Brno IV. (vnitřní část města, Komárov), část území ObvNV Brno VI. (Černovice), Horní Heršpice, Dolní Heršpice, Přízřenice, Nové Moravany, Tuřany, Brněnské Ivanovice, Holásky.
Volební obrod č. 140Kuřim
(v okrese Brno-venkov)severní část okresu Brno-venkov ohraničená obcemi Hvozdec, Veverská Bítýška, Lažánky, Maršov, Svatoslav, Šlapanice, Tvarožná.
Volební obvod č. 141Modříce
(v okrese Brno-venkov)jižní část okresu Brno-venkov ohraničená obcemi BIažovice, Jiříkovice, Ponětovice, Kobylnice, Dvorská, Sokolnice, Chrlice, Modřice, Moravany, Nebovidy, Ořechov, Radostice, Prštice, Hlína, Silůvky, Dolní Kounice, Trboušany.
Volební obvod č. 142Rosice
(v okrese Brno-venkov)západní část okresu Brno-venkov ohraničená obcemi Přibyslavice, Lesní Hluboké, Javůrek, Veverské Knínice, Ostrovačice, Žebětín, Bosonohy, Ostopovice, Střelice, Tetčice, Neslovice, Ivančice, Moravské Bránice, Nové Bránice.
Volební obvod č. 143Břeclav
(v okrese Břeclav)jihovýchodní část okresu Břeclav ohraničená obcemi Poštorná, Charvátská Nová Ves, Ladná, Podivín, Velké Bílovice.
Volební obvod č. 144Hustopeče
(v okrese Břeclav)severní část okresu Břeclav ohraničená obcemi Vrbice, Velké Pavlovice, Rakvice, Přítluky, Zaječí, Šakvice, Strachotín, Pouzdřany, Uherčice.
Volební obvod č. 145Mikulov
(v okrese Břeclav)severozápadní část okresu Břeclav ohraničená obcemi Valtice, Hlohovec, Lednice, Nejdek, Bulhary, Milovice, Pavlov, Dolní Věstonice, Mušov, Ivaň, Vranovice.
Volební obvod č. 148Gottwaldov
(v okrese Gottwaldov)město Gottwaldov bez městských částí Prštné, Louky, Malenovlce, Mladcová, Příluky.
Volební obvod č. 147Otrokovice
(v okrese Gottwaldov)západní část okresu Gottwaldov ohraničená obcemi Bohuslavice u Gottwaldova, Březnice, částmi města Gottwaldova zv. Malenovice, Louky, Prštné, obcemi Lhotka, Hostišová, Mysločovice.
Volební obvod č. 148Vizovice
(v okrese Gottwaldov)střední část okresu Gottwaldov ohraničená obcemi Racková, částmi města Gottwaldova zv. Mladcová, Příluky, obcemi Kostelec-Štípa, Jaroslavice, Kudlov, Březůvky, Doubravy, Dobrkovice, Kaňovice, Hřivínův Újezd, Provodov, Želechovice nad Dřevnicí, Zádveřice-Raková, Vizovice, Lhotsko, Bratřejov.
Volební obvod č. 149Slavičín
(v okrese Gottwaldov)východní část okresu Gottwaldov ohraničená obcemi Biskupice, Ludkovice, Řetěchov, Podhradí, Horní Lhota, Slopné, Loučka, Újezd, Vysoké Pole, Drnovice.
Volební obvod č.150Hodonín
{v okrese Hodonín)jižní část okresu Hodonín ohraničená obcemi Terezín, Hovorany, Šardice, Dubňany, Ratíškovice, Vaceňovice, Hodonín.
Volební obvod č. 151Kyjov
(v okrese Hodonín)severozápadní část okresu Hodonín ohraničená obcemi Násedlovice, Karlín, Nenkovice, Stavěšice, Mistřín, Milotice, Skoronice, Vracov, Ježov
Volební obvod č. 152Veselí nad Moravou
(v okrese Hodonín)východní část okresu Hodonín ohraničená obcemi Rohatec, Strážnice, Bzenec, Těmice, Žeravice.
Volební obvod č. 153Jihlava
(v okrese Jíhlava)severní část okresu Jihlava ohraničená obcemi Hutě, Cejle, Kostelec, Pístov, Jihlava, Hruškové, Dvory, Měšín, Ždírec, Jamné, Rybné, Nadějov, Meziříčko.
Volební obvod č. 154Třešť
(v okrese Jihlava)jižní část okresu Jihlava ohraničená obcemi Rohozná, Dolní Cerekev, Spělov, Salavice, Vílanec, Čížov, Rančířov, Puklice, Malý Beranov, Velký Beranov, Kozlov, Vysoké Studnice, Věznice, Řehořov.
Volební obvod č. 155Kroměříž
(v okrese Kroměříž)jihozápadní část okresu Kroměříž ohraničená obcemi Bezměrov, Postoupky-Hradisko, Skaštice, Bílany, Těšnovice-Trávník, Střížovice.
Volební obvod č. 156Holešov
(v okrasa Kroměříž)severovýchodní část okresu Kroměříž ohraničená obcemi Chropyně, Plešovec, Břest, Hulín.
Volební obvod č. 157Prostějov
[v okrese Prostějov)město Prostějov a obce Čechovice, Domamyslice, Mostkovice, Vrahovice, Čechúvky.
Volební obvod č. 158Konice
{v okrese Prostějov)západní část okresu Prostějov ohraničená obcemi Pěnčín, Přemyslovice, Ptení, Vícov, Plumlov, Krumsín, Seloutky, Určice, Dětkovice, Vranovice, Kelčice, Otaslavica, Brodek u Prostějova, Želeč.
Volební obvod č. 159Nezamyslice
(v okrese Prostějov)východní část okresu Prostějov ohraničená obcemi Čechy pod Kosířem, Hluchov, Zdětín, Ohrozim, Lešany, Bílovíce-Lutotín, Kostelec na Hané, Smržice, Držovice, Vrbátky, Štětovice, Krasice na Hané, Bedihošť,  Žešov, Výšovice, Vřesovice, Dobrochov, Hradčany-Kobeřice, Dobromilice, Doloplazy, Dřavnovice.
Volební obvod č. 160Třebíč
(v okrese Třebíč)západní část okresu Třebíč ohraničená obcemi Bochovice, Benetice, Horní Vilémovice, Budíkovice, Pocoucov, Ptáčov, Třebíč, Střítež, Stařeč, Mastník, Mikulovice, Horní Újezd, Vacenovice, Kojetice, Čáslavice, Loukovice, Babice, Lesonice, Horky, Sašovice, Meziříčko.
Volební obvod č. 161Moravské Budějovice
(v okrese Třebíč)jižní část okresu Třebíč ohraničená obcemi Radkovica u Budče, Štěpkov, Domamil, Martínkov, Jakubov, Dolní Lažany, Šebkovice, Lesůňky, Jaromňřice nad Rokytnou, Štěpánovice, Výčapy, Slavice, Petrůvky, Klučov, Kožichovice, Slavíčky, Střížov, Číměř, Třebenice, Stropešín, Kramolín, Kladeruby nad Oslavou, Senorady.
Volební obvod č. 162Uherské Hradiště
(v okrese Uherské Hradiště)střední část okresu Uherské Hradiště ohraničená obcemi Hluk, Kunovice, Uherské Hradiště, Mistřice, Bílovice, Topolná, Boršice u Blatnice, Dolní Němčí, Nivnice, Vlčnov, Havřice, Prakšice, Maršov.
Volební obvod č. 163Stará Město
(v okrese Uherské Hradiště)západní část okresu Uherské Hradiště ohraničená obcemi Ostrožská Lhota, Ostrožská Nová Ves, Kostelany nad Moravou, Staré Město u Uherského Hradiště, Jarošov, Kněžpole.
Volební obvod č.164Uherský Brod
(v okrese Uherské Hradiště)východní část okresu Uherské Hradiště ohraničená obcemi Slavkov, Horní Němčí, Korytná, Suchá Loz, Bánov, Uherský Brod, Těšov, Újezdec u Luhačovic.
Volební obvod č. 165Vyškov
(v okrese Vyškov)severovýchodní část okresu Vyškov ohraničená obcemi Račice-Pístovice, Drnovice, Rostěnice-Zvonovice, Lysovice, Bohaté Málkovice, Kojátky, Černčín, Milonice, Uhřice, Dobročkovlce, Bránkovice.
Volební obvod č.166Slavkov
(v okrese Vyškov)jižní část okresu Vyškov ohraničená obcemi Habrovany-Olšany, Nemojany, Luleč, Tučapy, Podbřežice, Dražovice, Letonice, Bučovice, Nevojice, Nesovice, Nemotice.
Volební obvod č. 167Znojmo I.
(v okrese Znojmo)zapadni část okresu Znojmo ohraničená obcemi Šatov, Havraníky, Konice u Znojma, severní část města Znojma ohraničená od řeky Dyje ulicemi U brány, Velká Mikulášská, nám. Míru, Dolní Česká, Leninova, nám. Vítězství, Olšova, Smetanova, Vrchlického, nám. Máchovo, Jiráskova, Palackého, Suchohrdelská.
Volební obvod č.168Znojmo II.
(v okrese Znojmo)střední část okresu Znojmo ohraničená obcemi Chvalovice, Nový Šaldorf, jižní částí města Znojma, obcemi Dobšice, Kuchařovice, Únanov, Plaveč, Rudlice, Vevčice, Stupešice, Ratišovice, Běhařovice, Dobronice, Jaroslavice, Křídlůvky, Valtrovice, Krhovice, Hodonice, Lechovice, Oleksovice, Vítonice, Želetice, Horní Dunajovice, Trstěnice, Džbánice, Čermákovice, Tulešice, Dolní Dubňany.
Volební obvod č. 169Miroslav
(v okrese Znojmo)východní část okresu Znojmo ohraničená obcemi Hrádek, Božice, Borotice, Čejkovice, Mackovice, Miroslav, Hostěradice, Chlupice, Morašice, Skalice, Vémyslice, Rybníky, Dobřínsko, Jamolice.
Volební obvod č. 170Žďár nad Sázavou
(v okrese Žďár nad Sázavou)západní část okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcemi Ubušín, Jimramov, Nový Jimramov, Líšná, Kuklík, Kadov, Fryšava, Tři Studně, Sklené, Lhotka, Počítky, Žďár nad Sázavou, Vatín, Kotlasy, Radostín, Kněževes, Rousměrov, Sklené nad Oslavou, Radeníce, Horní Bory, Dolní Bory, Olší nad Oslavou, Lavičky, Hrbov, Stránecká Zhoř, Otín, Pavlínov.
Volební obvod č. 171Bystřice nad Pernštejnem
(v okrese Žďár nad Sázavou)východní část okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcemi Dalečín, Unčin, Strachujov, Jimramovské Pavlovice, Věcov, Odranec, Koníkov, Nové Město na Moravě, Rokytno, Jiříkovice, Radňovice, Slavkovice, Veselíčko, Jámy, Obyčtov, Ostrov nad Oslavou, Bohdalec, Bobrůvka, Moravec, Dolní Libochová, Meziboří, Drahonín, Litava, Pernštejnské Jestřábí, Kaly.
Volební obvod č. 172Velké Meziříčí
(v okrese Žďár nad Sázavou a Třebíč)severovýchodní část okresu Třebíč a Jižní část okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcemi Horní Radslavice, Uhřínov, Balíny, Velké Meziříčí, Mostiště, Vídeň, Dobrá Voda, Jívoví, Kundratice, Horní Libochová, Kadolec, Heřmanov, Nová Ves, Radňoves, Vratislávka, Víckov, Tišnovská Nová Ves, Skryje, Horní Loučky, Dolní Loučky, Kuroslepy, Březník, Sedlec, Popůvky, Hartvíkovice, Kozlany, Koněšín, Vladislav, Hostákov, Trnava, Přeckov, Hroznatín, Horní Heřmanice.

SEVEROMORAVSKÝ KRAJ:

Volební obvod č. 173Bruntál
(v okrese Bruntál)západní část okresu Bruntál ohraničená obcemi Malá Moravka, Rudná pod Pradědem, Staré Město, Bruntál, Oborná, Široká Niva, Karlovice, Vrbno pod Pradědem, Heřmanovice, Janov, Jindříchov, Liptaň, Dívčí Hrad.
Volební obvod č. 174
Krnov
(v okrese Bruntál)východní část okresu Bruntál ohraničená obcemi Hlinka, Osoblaha, Bohušov, Dolní Povelice. Horní Povelice, Slezské Rudoltice, Třemešná, Hynčice, Holčovice, Hoštálkovy, Krasov, Čaková, Nové Heřminovy, Zátor, Lichnov, Sosnová.
Volební obvod č. 175Rýmařov
(v okrese Bruntál)jižní část okresu Bruntál ohraničená obcemi Stará Ves, Janovice, Rýmařov. Dolní Moravice, Václavov u Bruntálu, Moravský Kočov, Mezina, Dlouhá Stráň, Milotice nad Opavou, Rázová, Horní Benešov, Horní Životice.
Volební obvod č.176Dobratice
(v okrese Frýdek-Místek)jižní část okresu Frýdek-Místek ohraničená obcemi Čeladná, Ostravice, Nová Ves, Lubno. Pržno, Baška, Staré Město, Skalice, Nošovice, Vojkovice, Dolní Tošanovice, Horní Tošanovice, Hnojník, Vělopolí, Ropice, Nebory, Oldříchovice, Tyra, Morávka.
Volební obvod č. 177Frýdek - Místek
(v okrese Frýdek-Místek)jihozápadní část okresu Frýdek-Místek ohraničená obcemi Fryčovice, Staříč, Žabeň, Sviadnov, Frýdek-Místek, Palkovice, Metylovice, Frýdlant nad Ostravicí, Pstruží, Kunčice pod Ondřejníkem.
Volební obvod č. 178Paskov
(v okrese Frýdek-Místek)severní část okresu Frýdek-Místek ohraničená obcemi Třanovice, Dolní Domaslavice, Horní Domaslavice, Pazderna, Dobrá, Bruzovice, Sedliště, Lískovec, Paskov, Brušperk.
Volební obvod č. 179Třinec
(v okrese Frýdek-Místek)východní část okresu Frýdek-Místek ohraničená obcemi Horní Lomná, Dolní Lomná, Košařiska, Vendryně, Karpentná, Třinec.
Volební obvod č. 180Český Těšín
(v okrese Karviná|východní část okresu Karviná ohraničená obcemi Horní Těrlicko, Dolní Těrlicko, Albrechtice, Horní Suchá, Stonava, Louky.
Volební obvod č. 181Havířov
(v okrese Karviná)území města Havířov a obce Dolní Datyně.
Volební obvod č. 182Karviná
[v okrese Karviná)území města Karviná.
Volební obvod č 183Nový Bohumín
(v okrese Karviná)severní část okresu Karviná ohraničená obcemi Petrovice u Karviné, Dětmarovice, Doubrava, Dolní Lutyně, Záblatí, Nový Bohumín.
Volební obvod č. 184Orlová
(v okrese Karviná)území obcí Orlová, Petřvald a Rychvald.
Volební obvod č. 185Bílovec
(v okrese Nový Jičín)severní část okresu Nový Jičín ohraničená obcemi Petřvald, Mošnov, Sedlnice, Libhošť, Bartošovice, Hladké Životice, Suchdol nad Odrou, Kletné, Jestřabí, Tošovice, Vlkovice, Dolejší Kunčice.
Volební obvod č. 186Frenštát pod Radhoštěm
(v okrese Nový Jičín)jihovýchodní část okresu Nový Jičín ohraničená obcemi Trnávka, Skorotín, Stikovec, Skotnice, Prchalov, Příbor, Závišice, Rybí, Životice, Mořkov.
Volební obvod č. 187Nový Jičín
(v okrese Nový Jičín)jihozápadní část okresu Nový Jičín ohraničená obcemi Hodslavice, Bludovice, Žilina u Nového Jičína, Nový Jičín, Hukovice, Kunín, Bernartice nad Odrou, Mankovice, Pohoř, Odry, Vítovka, Heřmanice u Oder, Véska, Kamenka.
Volební obvod č. 188Litovel
(v okrese Olomouc)jihozápadní část okresu Olomouc ohraničená obcemi Řimice, Mladeč, Litovel, Unčovice, Náklo, Štěpánov, Liboš, Moravská Huzová, Štarnov, Bohuňovice, Chomoutov, Horka nad Moravou, Křelov, Topolany, Hněvotín, Nedvězí, Bystročice.
Volební obvod č. 189Olomouc - východ
(v okrese Olomouc)část města Olomouce rozděleného tokem řeky Moravy s částí městská čtvrti Olomouc-vnitřní město a městskými čtvrtěmi Chvalkovlce, Pavlovičky, Bělidla, Hodolany, Nový Svět a východní část okresu Olomouc ohraničená obcemi Velký Týnec, Grygov, Vsisko, Holice, Týneček, Hlušovice, Droždín, Lošov, Hrubá Voda, Hlubočky, Mrsklesy, Daskabát, Velký Újezd.
Volební obvod č. 190Olomouc - západ
(v okrese Olomouc)západní část města Olomouce rozdělená tokem řeky Moravy s částí městské čtvrti Olomouc-vnitřní město a městskými čtvrtěmi Řepčín, Hejčín, Neředín, Nová Ulice, Povel, Nové Sady, Lazce, Černovír, Klášterní Hradisko a jižní část okresu Olomouc ohraničená na západní straně obcemi Blatec, Kožušany-Tážaly, Nemilany, Slavonín, na východní straně obcemi Charváty, Bolelouc, Majetín, Krčmaň.
Volební obvod č. 191Uničov
(v okrese Olomouc)severní část okresu Olomouc ohraničená obcemi Králová, Střelíce, Červenka, Pňovice, Žerotín-Strukov, Hnojice, Lužice, Šternberk, Bělkovice-Lašťany, Dolany, Samotíšky, Kopeček u Olomouce, Radíkov, Véska, Pohořany, Jívová. Město Libavá.
Volební obvod č. 192Hlučín
(v okrese Opava)severovýchodní část okresu Opava ohraničená obcemi Krásné Pole, Plesná, Dobroslavice, Kozmice, Dolní Benešov, Zábřeh, Bolatice, Kobeřice, Vrbka, Služovice, Chlebičov, Oldřišov.
Volební obvod č. 193Opava
(v okrese Opava)střední Část okresu Opava ohraničená z východní strany obcemi Lhota-Čavisov, Velká Polom, Háj, Jilešovice, Kravaře, Štěpánkovice, Velké Hoštice, Malé Hošticer ze západní strany obcemi Jančí, Březová, Lesní Albrechtice, Domoradovice, Žimrovice, Hradec, Bohučovice, Vršovice a východní část města Opavy ohraničená západní částí toku Opavice k ulici Mostní a ulicemi Mostní, Sadovou, Nákladní, Švermovou, Solnou, náměstím Velkého října, Sněmovní, třídou Vítězného února, náměstím Svobody, Otickou, Skřivánčí, Jurečkovou, mezí ulicemi Rooseweltovou a Skřivánčí, Rooseveltovou, mezi Vaškovým náměstím a Hradeckou ulicí, Vaškovým náměstím a pokračováním Otické ulice.
Volební obvod č. 194Opava - Vítkov
(v okrese Opava)západní část okresu Opava ohraničená obcemi Větřkovice, Jelenice, Radkov, Melč, Lipina, Benkovice, Branka, Chvalíkovice a západní část města Opavy včetně ulic, které tvoří hranici.
Volební obvod č.195Ostrava - střed
(v okrese Ostrava-město)městská čtvrť Ostrava I.
Volební obvod č. 198Ostrava - Vítkovice
(v okrese Ostrava-město)městská čtvrť Vítkovice a Mariánské Hory.
Volební obvod č. 197Ostrava - Zábřeh
(v okrese Qstrava-město)městská čtvrt Zábřeh
Volební obvod č.198Slezská Ostrava
(v okrese Ostrava-město)městská čtvrt Slezská Ostrava, Hrušov a Radvanice.
Volební obvod č. 199Ostrava - Poruba
(v okrese Ostrava-město)městská čtvrť Poruba.
Volební obvod č. 200Kojetín
(v okrese Přerov)jihozápadní část okresu Přerov ohraničená obcemi Veselíčko, Tupec, Osek nad Bečvou, Lipník nad Bečvou, Hlinsko, Grymov, Prosenice, Viničná, Čekyně, Žeravice, Dluhonice, Troubky.
Volební obvod č. 201Hranice
(v okrese Přerov)východní část okresu Přerov ohraničená obcemi Staměřice, Dolní Újezd, Trnávka, Bohuslávky, Loučka, Jezernice, Týn nad Bečvou, Lhota, Kladníky, Šišma, Pavlovice u Přerova, Hradčany, Čechy, Líšná.
Volební obvod č. 202Přerov
(v okrese Přerov)jižní část okresu Přerov ohraničená obcemi Bochoř, Přerov, Kozlovice, Radslavíce, Sušice, Oldřichov, Tučín, Podolí, Želatovice, Prusy, Beňov.
Volební obvod č. 203Jeseník
(v okrese Šumperk)severozápadní část okresu Šumperk ohraničená obcemi Malá Morava, Bohdíkov, Bratrušov, Kopřivná, Hanušovice, Jindřichov, Nové Losiny, Adolfovice, Domašov.
Volební obvod č. 204Šumperk
(v okrese Šumperk)východní část okresu Šumperk, ohraničená obcemi Libina, Mladoňov, Nový Malín, Šumperk, Sudkov, Kolšov, Postřelmov, Chromeč, Vyšehoří, Bohutín, Bartoňov-Radomilov, Hrabenov, Rejchartice, Žárová, Velké Losiny, Bukovice, Loučná nad Desnou.
Volební obvod č. 205Zábřeh
(v okrese Šumperk)jihozápadní Část okresu Šumperk ohraničená obcemi Písařov, Janoušov, Štědrákova Lhota, Ruda nad Moravou, Olšany, Klášterec, Zborov, Postřelmůvek, Rovensko, Zábřeh, Lesnice, Brníčko, Dlouhomilov, Dolní Studénky, Hrabišín, Nedvězí, Kamenná.
Volební obvod č. 208Rožnov pod Radhoštěm
(v okrese Vsetín)východní část okresu Vsetín ohraničená obcemi Zubří, Vidče, Valašská Bystřice, Halenkov, Huslenky, Zděchov.
Volební obvod č. 207Valašské Meziříčí
(v okrese Vsetín)severozápadní část okresu Vsetín ohraničená obcemi Zašová, Střítež, Velká Lhota, Malá Bystřice, Bystřička, Růžďka, Jablůnka, Pržno, Mikulůvka, Lázy.
Volební obvod č. 208Vsetín
(v okrese Vsetín)jihozápadní část okresu Vsetín ohraničená obcemi Kateřinice, Ratiboř, Vsetín, Janová, Hovězí, Lužná, Pulčín, Valašská Senice.

B. Volební obvody pro volby do Národního shromáždění

Volební obvody pro volby do Slovenské národní rady

KRAJ ZÁPADOSLOVENSKÝ:

Volební obvod č. 209Bratislava - Staré Mesto
č. 1
(v okrese Bratislava-mesto)
území obvodu Staré Mesto a Karlova Ves-Devín.
Volební obvod č. 210Bratislava-Nivy
č. 2
(v okrese Bratislava-mesto)
Jihozápadní část obvodu Nivy ohraničená Miletičovou ulicí a Prievozskou silnicí.
Volební obvod č. 211Bratislava - Vinohrady
č. 3
(v okrese Bratislava-mesto}
jižní část obvodu Vinohrady ohraničená Červeným mostem a ulicemi Opavskou a Pražskou a železniční tratí až k hranici obvodu Nové Mesto.
Volební obvod č. 212Bratislava - Nové Mesto
č. 4
(v okrese Bratislava-mesto)
severozápadní část obvodu Nové Mesto ohraničená Bajkalskou ulici a Trnavskou silnicí.
Volební obvod č. 213Bratislava-Ružinov
č. 5
(v okrese Bratislava-mesto)
území obvodu Prievoz a Petržalka, jihovýchodní část obvodu Nové Mesto a severovýchodní část obvodu Nivy ohraničená Trnavskou silnicí a ulicemi Bajkalskou, Zahradnickou, Miletičovou a Prievozskou silnici.
Volební obvod č. 214Bratislava-Rača
č. 6
(v okrese Bratislava-mesto]
území obvodu Dúbravka, Lamač, Rača, Vajnory a Trnávka a severní část obvodu Vinohrady ohraničená Červeným mostem, ulicemi Opavskou a Pražskou a železniční tratí až k hranici obvodu Nové Mesto.
Volební obvod č. 215Bernolákovo
č. 7 (v okrese Bratislava-vidiek)Jihovýchodní část okresu Bratislava-vidiek ohraničená obcemi Chorvátský Grob, Veľký Biel, Senec, Blatné.
Volební obvod č. 216Malacky
č. 8
(v okrese Bratislava-vidiek)
severozápadní část okresu Bratislava-vidiek ohraničená obcemi Kuchyňa, Pernek, Jabloňové, Lozorno, Borinka.
Volební obvod č. 217Pezinok
č. 9
(v okrese Bratislava-vidiek)
severovýchodní část okresu Bratislava-vidiek ohraničená ze severozápadní strany obcemi Modra, Pezinok, Limbach, Myslenice, Jur pri Bratislave a z jihovýchodní strany obcemi Slovenský Grob, Velké Čanikovce, Malé Čanikovce, Báhoň, Kaplná, Igram.
Volební obvod č. 218Dunajská Streda
č. 10
(v okrese Dunajská Streda)
jihovýchodní část okresu Dunajská Streda ohraničená obcemi Dunajská Streda, Vrakúň, Pastúchy, Baloň, Topolovec, Pálkovičovo.
Volební obvod č. 219Šamorín
č. 11
(v okrese Dunajská Streda)
severozápadní část okresu Dunajská Streda ohraničená obcemi Vydrany, Veľké Blahovo, Kostolné Kračany, Jurová, Gabčíkovo.
Volební obvod č. 220Galanta
č. 12
(v okrese Galanta)
severní část okresu Galanta ohraničená obcemi Sereď, Dolná Streda, Gáň, Galanta, Matuškovo, Topoľnica, Králová nad Váhom, Šoporňa.
Volební obvod č. 221Sládkovičovo
č. 13
(v okrese Galanta)
západní část okresu Galanta ohraničená obcemi Hoste, Veľká Mača, Sládkovičovo, Košúty, Čierny Brod, Mostová, Horné Saliby, Tomášikovo.
Volební obvod č. 222Šaľa
č. 14
(v okrese Galanta)
jihovýchodní část okresu Galanta ohraničená obcemi Trstice, Kráľov Brod, Dolné Saliby, Diakovce, Šaľa, Dlhá nad Váhom.
Volební obvod č. 223Hurbanovo
č. 15
(v okrese Komárno)
západní část okresu Komárno ohraničená obcemi Bajč, Dulovce, Hurbanovo, Kameničná, Nová Stráž.
Volební obvod č. 224Komárno
č. 16
(v okrese Komárno)
východní část okresu Komárno ohraničená obcemi Komárno, Dolný Peter, Pribeta.
Volební obvod 5. 225Levice
č. 17
(v okrese Levice)
severní část okresu Levice ohraničená obcemi Lula, Tehla, Iňa, Veľký Ďur, Nový Tekov, Marušová, Starý Tekov, Hronské Kľačany, Levice, Podlužany, Nová Dedina, Drženice, Davičany, Jabloňovce, Pečenice.
Volební obvod č. 226Šahy
č. 18
(v okrese Levice)
východní část okresu Levica ohraničená obcemi Zalaba, Malé Ludince, Šalov, Sikenica, Kukučínov, Zbrojníky, Hontianska Vrbica, Starý Hrádok, Mýtne Ludany, Kalinčiakovo, Krškany, Horša, Bátovce.
Volební obvod č. 227Želiezovce
č. 19
{v okrese Levice)
západní část okresu Levice ohraničená obcemi Beša, Horný Pial, Lok, Kálna nad Hronom, Horná Seč, Dolná Seč, Vyšné nad Hronom, Žemliare, Jur nad Hronom, Šarovce, Svodov, Mikula, Želiezovce, Vozokany nad Hronom, Domaša, Čajakovo, Pohronský Ruskov, Čata.
Volební obvod č. 228Nitra
č. 20
(v okrese Nitra)
střední část okresu Nitra s obcemi Dolné Lefantovce, Horné Lafantovce, Podhorany, Dražovce, Nitra.
Volební obvod č. 229Vráble
č. 21
(v okrese Nitra)
jižní část okresu Nitra ohraničená obcemi Svätoplukovo, Dolné Krškaný, Veľké Janíkovce, Lapáš, Nitrianske Hrnčiarovce, Dolné Stitáre, Hosťová, Čeladice, Malé Chyndice, Veľké Chyndice, Klasov, Vráble, Horný Ohaj, Tajná, Nevidzany, Červený Hrádok.
Volební obvod č. 230Zbehy
č. 22
(v okrese Nitra)
západní část okresu Nitra ohraničená obcemi Čabaj, Čapor, Jarok, Lehota, Lužianky, Zbehy, Čakajovce, Jelšovce, Výčapy-Opatovce.
Volební obvod č. 231Zlaté Moravce
č. 23
(v okrese Nitra)
severovýchodní část okresu Nitra ohraničená obcemi Malé Vozokany, Vieska nad Žitavou, Slepčany, Nová Ves nad Žitavou. Chrašťany, Beladice, Kolíňany, Žirany, Jelenec.
Volební obvod č. 232Nové Zámky
č. 24
(v okrese Nové Zámky)
jihozápadní část okresu Nové Zámky ohraničená obcemi Palárikovo, Nové Zámky, Bešeňov, Dolný Ohaj, Veľké Lovce, Čechy, Semerovo, Dvory nad Žitavou.
Volební obvod č. 233Štúrovo
č. 25
(v okrese Nové Zámky)
jihovýchodní část okresu Nové Zámky ohraničená obcemi Dubník, Jásová, Kolta.
Volební obvod č. 234Šurany
č. 26
(v okrese Nové Zámky)
severní část okresu Nové Zámky ohraničená obcemi Tvrdošovce, Šurany, Bánov, Nitriansky Hrádok, Uľany nad Žitavou, Hul, Radava, Podhájska, Pozba, Dedinka.
Volební obvod č. 235Holíč
č. 27
(v okrese Senica)
severozápadní část okresu Senica ohraničená obcemi Kúty, Čáry, Gbely, Petrova Ves, Letničie, Štefanov, Unín, Vieska, Radošovce, Chropov.
Volební obvod č. 236Senica
č. 28
(v okrese Senica)
severovýchodní část okresu Senica ohraničená obcemi Vrbovce, Chvojnica, Častkov, Lopašov, Oreské Koválov, Dojč, Čáčov, Senica, Hlboké, Kunov, Podbranč, Bukovec, Brezová pod Bradlom.
Volební obvod č. 237Šaštínske Stráže
č. 29
(v okrese Senica)
jižní část okresu Senica ohraničená obcemi Sekule, Borský Jur, Kuklov, Smolinské, Šaštínske Stráže, Borský Mikuláš, Borský Peter, Šajdíkove Humence, Prievaly, Cerová-Lieskové, Jablonica, Osuské, Prietrž, Hradiště pod Vrátnom.
Volební obvod č. 238Bánovce nad Bebravou
č. 30
(v okrese Topoľčany)
severní část okresu Topoľčany ohraničená obcemi Malé Dvorany, Blesovce, Veľké Dvorany, Nemčíce, Kuzmice, Jacovce, Prašice, Tvrdomestice, Šišov, Chudá Lehota, Livinské Opatovce, Rybany, Ostratice, Nedašovce, Vysočany, Látkovce.
Volební obvod č. 239Partizánske
č. 31
(v okrese Topoľčany)
východní část okresu Topoľčany ohraničená obcemi Klátova Nová Ves, Bošany, Krušovce, Malé Bedzany, Veľké Bedzany, Norovce, Solčianky, Rajčany, Nadlice. Chynorany, Žabokreky nad Nitrou, Malé Bielice, Veľké Bielice, Navojovce, Skačany, Hradiště.
Volební obvod č. 240Topoľčany
č. 32
(v okrese Topoľčany)
jižní část okresu Topoľčany ohraničená obcami Lipovník, Hajná Nová Ves, Horné Štítáre, Urmince, Chrabrany, Nitrianska Streda, Topoľčany, Tovarníky, Praznovce, Krnča.
Volební obvod č. 241Nové Mesto nad Váhom
č. 33
(v okrese Trenčín)
jižní část okresu Trenčín ohraničená obcemi Hrašné, Vaďovce, Višňové, Čachtice, Nové Mesto nad Váhom. Beckov, Krivosúd-Bodovka, Rozvadze, Opatovce, Veľké Bierovce, Trenčianska Turná, Hamry, Veľké Stankovce, Selec.
Volební obvod č. 242Trenčín
č. 34
(v okrese Trenčín)
východní část okresu Trenčín ohraničená obcemi Trenčianska Teplá, Dobrá, Opatová, Kubrá, Trenčín, Trenčianske Biskupice, Soblahov, Mníchova Lehota, Trenčianske Jastrabie, Dubodiel.
Volební obvod č. 243Zlatovce
č. 35
(v okrese Trenčín)
severozápadní část okresu Trenčín ohraničená obcemi Stará Turá, Lubina, Bzince pod Javorinou, Dolné Srnie, Trenčianske Bohuslavlce, Štvrtok, Ivanovce, Melčice, Zemianske Lieskové, Adamovské Kochanovce, Chocholná-Velčice, Kostolná-Záriečie, Záblatie, Závažie, Zamarovce, Skala, Skalská Nová Ves, Újazd, Kľučové, Ľuborča, Nemšová.
Volební obvod č. 244Hlohovec
č. 38
(v okrese Trnava)
východní část okresu Trnava ohraničená obcemi Siladice, Lovčice, Brestovany, Bučany, Malženice, Žlkovce, Ratkovce, Pečeňady, Červeník, Madunice, Drahovce, Jalšové.
Volební obvod č. 245Jaslovské Bohunice
č. 37
(v okrese Trnava)
západní část okresu Trnava ohraničená obcemi Pavlice, Voderady, Zeleneč, Hrnčiarovce nad Parnou, Biely Kostol, Ružindol, Zvončín, Šelpice, Bohdanovce nad Trnavou, Špačince, Jaslovské Bohunice, Radošovce, Kátlovce, Dechtice, Dobrá Voda.
Volební obvod č. 248Piešťany
č. 38 (v okrase Trnava)severní část okresu Trnava ohraničená obcemi Sokolovce, Ratnovce, Piešťany, Veselé, Dubovany, Veľké Kostoľany, Nižná, Chtelnica.
Volební obvod č. 247Trnava
č. 39
(v okrese Trnava)
jižní část okresu Trnava ohraničená obcemi Majcichov, Opoj, Modranka, Trnava, Zavar, Šúrovce, Varov Šúr.

KRAJ STŘEDOSLOVENSKÝ:

Volební obvod č. 248Banská Bystrica
č. 40
(v okrese Banská Bystrica)
zapadní část okresu Banská Bystrica ohraničená obcemi Donovaly, Motyčky, Staré Hory, Spania Dolina, Zvolenské Nemce, Kyncelová, Senica, Majer, Banská Bystrica, Kráľová, Vlkanová, Hronsek.
Volební obvod č. 249Brezno
č. 41
(v okrese Banská Bystrica)
východní část okresu Banská Bystrica ohraničená obcemi Bacúch, Braväcovo, Beňuš, Brezno, Čierny Balog, Sihla.
Volební obvod č. 250Podbrezová
č. 42
(v okrese Banská Bystrica)
střední část okresu Banská Bystrica ohraničená z východní strany obcemi Jarabá, Mýto pod Ďumbierom, Valaská, ze západní strany obcemi Podkonice, Bláže, Selce, Šalková, Môlča, Horná Mičiná, Dolná Mičiná.
Volební obvod č. 251Čadca
č. 43
(v okrese Čadca)
severozápadní část okresu Čadca ohraničená obcemi Čierne, Čadca, Zákopčie.
Volební obvod č. 252Kysucké Nové Mesto
č. 44
(v okrese Čadca)
jihovýchodní část okresu Čadca ohraničená obcemi Skalité, Oščadnica, Krásno nad Kysucou, Dunajov, Ochodnica, Nesluša, Rudinská.
Volební obvod č. 253Dolný Kubín
č. 45
(v okrese Dolný Kubín)
jihovýchodní část okresu Dolný Kubín ohraničená obcemi Trstená, Tvrdošín, Medvedzie, Krásna Hôrka. Nižná, Podbieľ, Dlhá nad Oravou, Sedliacka Dubová, Horná Lehota, Dolná Lehota, Oravský Podzámok, Mokraď, Dolný Kubín, Zázrivá.
Volební obvod č. 254Námestovo
č. 46
(v okrese Dolný Kubín)
severozápadní část okresu Dolný Kubín ohraničená obcemi Ústie nad Priehradou, Dolný Štefanov, Vavrečka, Horný Štefanov, Ťapešovo, Lokca, Babín, Hruštín, Lomná, Oravská Lesná.
Volební obvod č. 255Liptovský Mikuláš
č. 47
(v okrese Liptovský Mikuláš)
východní část okresu Liptovský Mikuláš ohraničená obcemi Liptovská Anna, Bukovina, Bobrovník, Vlašky, Vlachy, Gôtovany, Svätý Kríž, Lazisko.
Volební obvod č. 256Ružomberok
č. 48
(v okrese Liptovský Mikuláš)
západní část okresu Liptovský Mikuláš ohraničená obcemi Kalameny, Liptovská Teplá, Bešeňová, Potok, Vrbie, Partizánska Ľupča, Malatiny, Ľubeľa, Dúbrava.
Volební obvod č. 257Lučenec
č. 49
(v okrese Lučenec)
střední část okresu Lučenec ohraničená z jihozápadní strany obcemi Veliká nad Ipľom, Duboreč, Lentvora, ze severní strany obcemi Tuhár, Gregorova Vieska, Stará Halič, Lučenec, Opatová, Boľkovce, Nitra nad Ipľom, Buzitka, Šávof.
Volební obvod č.. 253Poltár
č. 50
(v okrese Lučenec)
severovýchodní část okresu Lučenec ohraničená obcemi Budiná, Divin, Ružiná, Lovinobana, Podrečany, Tomášovce, Vidiná, Veľká Ves, Kalinovo, Pinciná, Veľké Dravce.
Volební obvod č. 259Veľký Křtíš
č. 51
(v okrese Lučenec)
jihozápadní část okresu Lučenec ohraničená obcemi Pravica, Závada, Dolná Strehová, Ľuboriečka, Trenč.
Volební obvod č. 260Martin
č. 52
(v okrese Martin)
severní část okresu Martin ohraničená obcemi Podhradie, Turčianska Štiavnička, Sučany, Priekopa, východní část města Martin, ohraničená ulicemi Partizánská, Kollárova, Štefanovičová, Bottová, Langsfeldová, a řekou Turiec.
Volební obvod č. 261Martin - okolie
č. 53
(v okrese Martin)
jižní část okresu Martin ohraničená obcemi Sklabinský Podzámok, Diaková, Dražkovce, Žabokreky, západní část města Martin, Záturčie, Košťany nad Turcom, Bystrička.
Volební obvod č. 262Iľava
č. 54
(v okrese Považská Bystrica)
Jihozápadní část okresu Považská Bystrica ohraničená obcemi Červen* Kameň, Mlkušovce, Tuchyňa, Dulov, Ladce, Veľké Košeckô Podhradie,' Košeckô Rovné, Zliechov.
Volební obvod č. 263Považská Bystrica
č. 55
(v okrese Považská Bystrica)
severovýchodní část okresu Považská Bystrica ohraničená obcemi Horná Mariková, Dolná Mariková, Klieština, Upohlav, Udiča, Milochov, Považská Bystrica, Dolný Moštenec, Horný Moštenec, Zemianska Závada, Domaniža, Čelkova Lehota.
Volební obvod č. 284Púchov
č. 56
(v okrese Považská Bystrica)
střední část okresu Považská Bystrica ohraničená z jihozápadní strany obcemi Zubák, Lednica, Kvašov, Horovce, Hloža, Podhorie, Mojtín, Pružina, ze severovýchodní strany obcemi Lazy pod Makytou, Vydrná, Zbora, Hoštiná, Nimnica, Nosice, Beluša, Sverepec, Horný Lieskov, Podskalie, Ďurďové, Briestené, Pružina.
Volební obvod č. 285Nováky
č. 57
(v okrese Prievidza)
jižní část okresu Prievidza ohraničená obcemi Malá Čausa, Veľká Čausa, Malá Lehôtka, Veľká Lehôtka, Hradec, Morovno, Handlová, Cigeľ, Sebedražie, Koš, Nováky, Nitrianske Sučany.
Volební obvod č. 268Prievidza
č. 58
(v okrese Prievidza)
severní část okresu Prievidza ohraničená obcemi Nedožery-Brezany, Prievidza, Opatovce nad Nitrou, Diviacka Nová Ves.
Volební obvod č. 267Rimavská Sobota
č. 59
(v okrese Rimavská Sobota)
severozápadní část okresu Rimavská Sobota ohraničená obcemi Brusník, Španie Pole, Hostišovce, Veľký Blh, Uzovská Panica, Rokytník, Bátka, Dulovo, Žíp, Vieska nad Blhom, Sútor, Belín, Rimavské Janovce, Rimavská Sobota. Dúžava, Mojín, Husiná.
Volební obvod č. 268Šafárikovo
č. 60
(v okrese Rimavská Sobota)
jihovýchodní část okresu Rimavská Sobota ohraničená obcemi Višňové, Chvalová, Vyšné Valice, Gemerské Michalovce, Nižná Kaloša, Barce, Radnovce, Bottovo, Pavlovce, Jesenské, Gortva, Gemerček, Hodejov, Čierny Potok, Konrádovce.
Volební obvod č. 269Krupina
č. 61
(v okrese Zvolen)
jihozápadní část okresu Zvolen ohraničená obcemi Sampor, Veľká Lúka, Sliač, Kováčová, Budča, Ostrá Lúka, Breziny, Podzámčok, Michalková, Kráľová, Záježová, Vigľašská Huta-Kalinka, Slatinské Lazy, Klokoč, Stožok.
Volební obvod č. 270Zvolen
č. 62
(v okrese Zvolen)
severovýchodní část okresu Zvolen ohraničená obcemi Zolná, Lukové, Lieskovec, Zvolen, Slatinka, Zvolenská Slatina, Vigľaš, Detva.
Volební obvod č. 271Žarnovica
č. 63
(v okrese Žiar nad Hronom)
jihozápadní část okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcemi Kľak, Ostrý Grúň, Hrabičov, Zarnovica, Dolné Hámre, Banská Hodruša, Banská Štiavnica, Banský Studenec.
Volební obvod č. 272Žiar nad Hronom
č. 64
(v okrese Žiar nad Hronom)
severovýchodní část okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcemi Prochot, Horná Ždaňa, Bukovina, Revištské Podzámčie, Bzenica, Vyhne, Repište, Sklené Teplice, Podhorie, Banská Bělá.
Volební obvod č. 273Bytča
č. 65
(v okrese Žilina)
severozápadní část okresu Žilina ohraničená obcemi Brodno, Vranie, Považský Chlmec, Divinka, Horný Hričov, Žilinská Lehota, Ovčiarsko, Bitarová, Hôrky, Bánová, Brezany, Peklina, Paština Závada, Súľov-Hradná.
Volební obvod č. 274Žilina
č. 66
(v okrese Žilina)
střední část okresu Žilina ohraničená ze severozápadní strany obcemi Zádubnie, Žilina, Strážov, z jihovýchodní strany obcemi Zástranie, Teplička nad Váhom, Trnové pri Žiline, Rosína, Bytčica.
Volební obvod č. 275Žilina - okolie
č. 67
(v okrese Žilina}
jihovýchodní část okresu Žilina ohraničená obcemi Kotrčiná Lúčka, Nededza, Mojš, Mojšova Lúčka, Stráňavy, Višňové, Turie, Lietavská Lúčka, Lietava, Podhorie, Babkov, Zbyňov, Jasenové, Malá Čierna.

KRAJ VÝCHODOSLOVENSKÝ:

 
Volební obvod č. 278Bardejov
č. 68 (v okrese Bardejov)západní část okrasu Bardejov ohraničená obcemi Hutka, Mikulášová, Dubová, Kurimka, Hažlín, Brezovka, Poliakovce, Vyšná Voľa, Nižná Voľa, Tročany, Abrahamovce, Buclovany, Lopúchov.
Volební obvod č. 277Svidník
č. 69
(v okrese Bardejov)
východní část okresu Bardejov ohraničená obcemi Vyšný Mirošov, Nižný Mirošov, Vyšný Orlík, Jurkova Voľa, Cernina, Ortuťová, Šašová, Dubinné, Nemcovce, Hankovce, Oľšavce, Kochanovce, Koprivnica, Stuľany, Dukovce.
Volební obvod č. 278Humenná
č. 70
(v okrese Humenné)
západní část okresu Humenné ohraničená obcemi Svetlice, Humenský Rokytov, Slovenské Krivé, Jabloň, Dedačov, Ľubiša, Brestov, Humenné, Brekov.
Volební obvod č. 279Snina
č. 71
(v okrese Humenné)
východní část okresu Humenné, ohraničeni obcemi Vyšná Jablonka Nižná Jablonka, Papín, Zubné, Adidovce, Maškovce, Veľopolie, Udavské, Kochanovce, Lackovce, Hažín nad Cirochou, Ptičie, Jasenov.
Volební obvod č. 280Košice - západ
č. 72
(v okrese Košice)
západní část města Košic ohraničená ulicemi Pauliniho, Rastislavovou, Gréckou, Bulharskou, Peknou, Srbskou. Barčianskou, Maarovou, Šoltysovou. Tichou, Skladnou, Mlynářskou, Štúrovou-Okružnou, Leninovou, Thälmannovou, Hviezdoslavovou, Strojárenskou, třídou Dukelských hrdinů, Komenského, Črmelskou třídou, Vysokoškolskou, Boženy Němcové, Ciölkovského, Solovjevovou, Mánesovou, městskou čtvrtí Červený Vrch a území obcí Barca, Poľov, Šaca.
Volební obvod č. 281Košice - východ
č. 73 (v okrese Košice)východní část města Košic a území obcí Kavečany a Ťahanovce.
Volební obvod č. 282Moldava nad Bodvou
č. 74
(v okrese Košice)
západní část okresu Košice ohraničená obcemi Košická Belá, Vyšný Klátov, Nižný Klátov, Baška, Myslava, Lorinčík, Malá Ida, Šemša, Veľká Ida, Hutníky, Perín.
Volební obvod č. 283Rozhanovce
č. 75 (v okrese Košice a Prešov)východní část okresu Košice ohraničená obcemi Sokoľ, Družstevná pri Hornáde, Budimír, Beniakovce, Košická Nová Ves, Vyšné Opátske, Krásna nad Hornádom, Šebastovce, Haniska, Seňa, Kechnec, Milhosť a obcemi Ružín, Malá Lodina, Veľká Lodina, Kysak, Obišovce, Trebejov z okresu Prešov.
Volební obvod č. 284Michalovce
č. 76
(v okrese Michalovce)
střední část okresu Michalovce ohraničená za západní strany obcemi Strážske, Pusté Čemerné, Nacina Ves, Lesné, Suché, Pozdišovce, Trhovište, Horovce a z východní strany obcemi Klokočov, Kaluža, Vinné, Michalovce, Lastomír, Sliepkovce, Hatalov, Dúbravka, Slavkovce.
Volební obvod č. 285Sobrance
č. 77
(v okrese Michalovce)
východní část okresu Michalovce ohraničená obcemi Kusín, Hnojné, Lúčky, Malé Zalužice, Veľké Zalužice, Zemplínska Široká, Palín, Budkovce.
Volební obvod č. 286Vranov
č. 78 (v okrese Michalovce)západní část okresu Michalovce ohraničená obcemi Tovarnianska Polianka, Kladzany, Nížný Hrabovec, Poša, Nižný Hrušov, Rakovec nad Ondavou, Moravany, Tušícká Nová Ves.
Volební obvod č. 287Kežmarok
č. 79
(v okrese Poprad)
střední část okresu Poprad ohraničená ze severní strany obcemi Ždiar, Lendak, Výborná, Slovenská Ves, Spišská Belá, Krížová Ves, Ľubica, z jižní strany obcemi Vlkovce, Vrbov, Žakovce, Matejovce, Veľký Slavkov, Starý Smokovec, Štrbské Pleso.
Volební obvod č. 288Poprad
č. 80
(v okrese Poprad)
jižní část okresu Poprad ohraničená obcemi Štrba, Mengusovce, Batizovce, Gerlachov, Poprad, Švábovce, Hôrka, Vlková, Abrahamovce.
Volební obvod č. 289Stará Ľubovňa
č. 81
(v okrese Poprad)
severní část okresu Poprad ohraničená obcemi Osturňa, Malá Franková, Jezersko, Hágy, Reřov, Toporec, Vojňany, Bušovce, Jurské, Ihľany, Holumnica, Lomnička, Kolačkov, Jakubany.
Volební obvod č. 290Hanušovce nad Topľou
č. 82
(v okrese Prešov)
jihovýchodní část okresu Prešov ohraničená obcemi Podhorany, Fulianka, Kapušany, Vyšná Šebastová, Šalgovík, Solivar, Haniska, Kendice, Radačov, Janov, Suchá Dolina.
Volební obvod č. 291Prešov
č. 83
(v okrese Prešov)
území města Prešova a území obcí Ľubotice, Šarišské Lúky, Nižná Šebastová.
Volební obvod č. 292Sabinov
č. 84
(v okrese Prešov)
severozápadní část okresu Prešov ohraničená obcemi Olejníkov, Drienica, Sabinov, Orkucany, Šarišské Michaľany, Ostrovany, Ražňany, Uzovský Šalgov, Uzovské Pekľany, Renčišov, Nižný Slavkov.
Volební obvod č. 293Veľký Šariš
č. 85
(v okrese Prešov)
střední část okresu Prešov ohraničená z jihovýchodní strany obcemi Tulčík, Fintice, Malý Šariš, Bzenov, Rokycany, Bajerov, Sedlice, ze severozápadní strany obcemi Hradisko, Bodovce, Šarišské Sokolovce, Jakubovany, Velký Šariš, Medzany, Lažany, Močidľany, Jarovnice, Hermanovce, Lipovce, Lačnov.
Volební obvod č. 294Revúca
č. 86
(v okrese Rožňava)
jihozápadní část okresu Rožňava ohraničená obcemi Muránska Zdychava, Čierna Lehota, Slavošovce, Hanková, Brdárka, Slavoška, Koceľovce, Petrovo, Roštár, Štítník, Honce, Plešivec, Slavec, Silica.
Volební obvod č. 295Rožňava
č. 87
(v okrese Rožňava)
severovýchodní část okresu Rožňava ohraničená obcemi Rejdová, Vyšná Slaná, Kobeliarovo, Nižná Slaná, Henckovce, Rožňavské Bystré, Rakovnica, Kružná, Brzotín, Jovice, Krásnohorská Dlhá Lúka, Silická Jablonica.
Volební obvod č. 298Gelnica
č. 88
[v okrese Spišská Nová Ves)
jižní část okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcemi Hríšovce, Kaľava, Kolinovce, Krompachy, Slovinky, Švedlár, Nálepkovo, Hnilčík, Hnilec.
Volební obvod č. 297Levoča
č. 89
(v okrese Spišská Nová Ves)
severní část okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcemi Vojkovce, Spišské Vlachy, Olcnava, Vítkovce, Chrasť nad Hornádom, Spišský Hrušov, Domanovce, Levoča.
Volební obvod č. 298Spišská Nová Ves
č. 90
(v okrese Spišská Nová Ves)
západní část okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcemi Dlhé Stráže, Kurimany, Iliašovce, Harichovce, Danišovce, Jamník, Matejovce, Poráč, Rudňany, Závadka, Spišská Nová Ves.
Volební obvod č. 299Kráľovský Chlmec
č. 91
(v okrese Trebišov)
východní část okresu Trebišov ohraničená obcemi Sirník, Brehov, Cejkov, Černochov, Bara, Vlničky, Streda nad Bodrogom.
Volební obvod č. 300Trebišov
č. 92
(v okrese Trebišov)
západní část okresu Trebišov ohraničená obcemi Hraň, Zemplínske Jastrabie, Kašov, Veľká Tŕňa, Malá Tŕňa, Slovenské Nové Mesto, Borša.
Přesunout nahoru