Přejít na PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Nařízení vlády č. 3/1949 Sb.Vládní nařízení o územní organisaci okresů v českých zemích

Částka 2/1949
Platnost od 26.01.1949
Účinnost od 01.02.1949
Zařazeno v právních oblastech
Trvalý odkaz Tisková verze Stáhnout PDF(?) Stáhnout DOCX

3.

Vládní nařízení

ze dne 18. ledna 1949

o územní organisaci okresů v českých zemích

Vláda republiky Československé nařizuje podle § 4, odst. 1 zákona ze dne 21. prosince 1948, č. 280 Sb., o krajském zřízení, a podle § 17, odst. 2 dekretu presidenta republiky ze dne 27. října 1945, č. 121 Sb., o územní organisaci správy, vykonávané národními výbory:


§ 1

Úvodní ustanovení

Území dosavadních okresů v českých zemích se přízpůsobují krajským hranicím a v této souvislosti se provádí nová organisace okresů v jednotlivých krajích podle následujících ustanovení.

§ 2

Kraj Pražský

(1) Nově se zřizují:

a) okres Dobříš,

b) okres Nové Strašecí,

c) okres Praha-východ (se sídlem okresního národního výboru v Praze),

d) okres Praha-západ (se sídlem okresního národního výboru v Praze) a

e) okres Votice.

(2) Mění se názvy dosavadních venkovských okresů pražských, a to:

a) okresu Praha-venkov-jih na okres Praha-jih a

b) okresu Praha-venkov-sever na okres Praha-sever.

(3) Zrušuje se dosavadní okres Jílové.

§ 3

Kraj Českobudějovický

Nově se zřizují:

a) okres Soběslav,

b) okres Trhové Sviny,

c) okres Vimperk a

d) okres Vodňany.

§ 4

Kraj Plzeňský

(1) Nově se zřizují:

a) okres Blovice,

b) okres Horažďovice a

c) okres Stod.

(2) Sídlo okresního národního výboru dosavadního okresu Kralovice se přenáší do Plas a název tohoto okresu se mění na okres Plasy.

(3) Název dosavadního okresu Plzeň-venkov se mění na okres Plzeň.

(4) Z území okresu Plzeň se vylučují obce Červený Hrádek, Litice a Radobyčice a připojují se k městu Plzni.

§ 5

Kraj Karlovarský

(1) Sídlo okresního národního výboru dosavadního okresu Teplá se přenáší z města Teplé do Toužimi a název tohoto okresu se mění na okres Toužim.

(2) Zrušují se dosavadní okresy Loket, Nejdek, Planá, Vejprty a Žlutice.

§ 6

Kraj Ústecký

Nově se zřizují:

a) okres Horní Litvínov a

b) okres Lovosice.

§ 7

Kraj Liberecký

(1) Nově se zřizuje okres Nový Bor.

(2) Sídlo okresního národního výboru dosavadního okresu Dubá se přenáší do Doks a název tohoto okresu se mění na okres Doksy.

(3) Název dosavadního okresu Liberec-venkov se mění na okres Liberec.

(4) Dosavadní okresy Šluknov a Varnsdorf se slučují s okresem Rumburk.

(5) Zrušuje se dosavadní okres Jablonné v Podještědí.

§ 8

Kraj Hradecký

Dosavadní okres Nové Město nad Metují se slučuje s okresem Dobruška.

§ 9

Kraj Pardubický

Nově se zřizují:

a) okres Hlinsko,

b) okres Holice a

c) okres Přelouč.

§ 10

Kraj Jihlavský

(1) Nově se zřizují:

a) okres Pacov a

b) okres Třešť.

(2) Sídlo okresního národního výboru dosavadního okresu Nové Město na Moravě se přenáší do Města Žďáru a název tohoto okresu se mění na okres Žďár.

§ 11

Kraj Brněnský

(1) Nově se zřizují:

a) okres Blansko,

b) okres Břeclav,

c) okres Bučovice,

d) okres Bystřice nad Pernštejnem,

e) okres Rosice,

f) okres Slavkov,

g) okres Svitavy,

h) okres Velká Bíteš a

ch) okres Židlochovice.

(2) Název dosavadního okresu Brno-venkov se mění na okres Brno.

§ 12

Kraj Olomoucký

(1) Nově se zřizuje okres Kojetín.

(2) Název dosavadního okresu Olomouc-venkov se mění na okres Olomouc.

(3) Zrušuje se dosavadní okres Moravský Beroun.

§ 13

Kraj Gottwaldovský

Nově se zřizují:

a) okres Valašské Klobouky a

b) okres Veselí nad Moravou.

§ 14

Kraj Ostravský

(1) Nově se zřizují:

a) okres Frenštát pod Radhoštěm,

b) okres Ostrava (se sídlem okresního národního výboru v Ostravě) a c) okres Vítkov.

(2) Název dosavadního okresu Opava-venkov se mění na okres Opava.

§ 15

Společné ustanovení

Území jednotlivých okresů se upravuje tak, jak je stanoveno v části I přílohy tohoto nařízení, která je jeho součástí (dále jen "příloha").


Přechodná a závěrečná ustanovení

§ 16

(1) V případech, kde okresní hranice, stanovené tímto nařízením, rozdělují území dosavadních obcí, buďtež tato území přizpůsobena okresním hranicím podle ustanovení § 18, odst. 1, po případě podle ustanovení § 18, odst. 2 dekretu č. 121/1945 Sb. Ministerstvo vnitra vyhlásí v Úředním listě den, kdy tato úprava nabude účinnosti.

(2) Až do doby, kdy budou území obcí přizpůsobena okresním hranicím podle odstavce 1, vykonávají dotčené místní národní výbory svou působnost v dosavadním obvodu. V této přechodné době se na celé obvody dotčených obcí vztahuje místní příslušnost okresních a krajských národních výborů stanovených v části II přílohy. Místní příslušnost k provedení územních změn dotčených obcí (odstavec 1) se řídí podle nových hranic.

(3) S výhradou ustanovení odstavce 2 zaniká dnem 1. února 1949 dočasně odchylná místní příslušnost krajských národních výborů podle § 4, odst. 2 zák. č. 280/1948 Sb.

§ 17

Tímto nařízením se nahrazuje územní organisace okresů stanovená těmito předpisy:

a) dekretem č. 121/1945 Sb.;

b) vládním nařízením ze dne 2. dubna 1946, č. 63 Sb., o zřízení správního okresu nové Město nad Metují;

c) vyhláškou ministra vnitra ze dne 29. dubna 1946, č. 89 Sb., o venkovských správních okresech se sídlem v Praze;

d) vládním nařízením ze dne 17. prosince 1946, č. 230 Sb., o zřízení správního okresu lanškrounského.

§ 18

(1) Toto nařízení nabývá účinnosti dnem 1. února 1949; pokud však ministr vnitra učinil před jeho účinností opatření odpovídající jeho ustanovením, považují se tato opatření za učiněná podle něho.

(2) Toto nařízení provede ministr vnitra v dohodě se zúčastněnými členy vlády.


Zápotocký v. r.

Nosek v. r.


Příloha k § 15 vl. nař. č. 3/1949 Sb.

Část I.

Územní popis okresů.

1. Kraj Pražský.

Území kraje Pražského tvoří území města Prahy a těchto okresů:

Ř. č.OkresJeho území tvoří tyto územní částiDosud patřily k okresu
1Benešovvšechny obce soudního okresu Benešov;Benešov
obce soudního okresu Nevyklov vyjma: Hořetice, Křečovice, a Šebaňovice;
obec Chocerady (soudní okres Kostelec nad Černými Lesy).Český Brod
2Berounvšechny obce soudního okresu Beroun;Beroun
tyto obce soudního okresu Unhošť:
Chrustenice,
Malé Přílepy,
Chyňava,
Nenačovice,
Lhotka,
Libečov,
Železná;
Kladno
tyto obce soudního okresu Křivoklát:
Hudlice,
Stradonice,
Otročiněves,
Nižbor,
Svatá 2. díl,
Nový Jáchymov,
Žloukovice.
Rakovník
3Brandýs nad Labemobce soudního okresu Brandýs nad Labem vyjma:
Hovorčovice,
Neratovice,
Klánovice,
Veleň,
Měšice,
Zlonín;
Brandýs nad Labem
obec Sedlčánky (soudní okres Český Brod);Český Brod
obec Přívory (soudní okres Mělník);Mělník
tyto obce soudního okresu Benátky nad Jizerou:
Předměřice nad Jizerou,
Tuřice.
Mladá Boleslav
4Český Brodobce soudního okresu Český Brod vyjma: Doubek, Sedlčánky a Sluštice;Český Brod
obce soudního okresu Kostelec nad Černými Lesy vyjma:
Chocerady,
Svojetice,
Louňovice,
Tehovec,
Mukařov,
Třemblat,
Ondřejov,
Zvánovice,
Srbín,
Struhařov,
Žernovku;
tyto obce soudního okresu Kouřim: Chotouň a Tatce.Kolín
5Dobříšobec Mníšek (soudní okres Zbraslav);Praha-venkov-jih
obce soudního okresu Dobříš vyjma: Drásov a Přestavlky;Příbram
6 Hořovicevšechny obce soudního okresu Hořovice;Hořovice
tyto obce soudního okresu Křivoklát: Broumy a Kublov;Rakovník
tyto obce soudního okresu Zbiroh:
Jivina,
Kařízek,
Kvaň,
Olešná,
Zaječov.
Rokycany
7Kladnovšechny obce soudního okresu Kladno;Kladno
tyto obce soudního okresu Unhošť:
Braškov,
Lidice,
Červený Újezd,
Makotřasy,
Doksy,
Malé Kyšice,
Dolany,
Malé Přítočno,
Dolní Bezděkov,
Pavlov,
Družec,
Pletený Újezd,
Horní Bezděkov,
Svárov,
Hostouň,
Unhošť,
Hřebeč,
Velká Dobrá,
Kyšice,
Velké Přítočno;
tyto obce soudního okresu Praha-západ:
Běloky, Libochovičky a Zájezd;
Praha-venkov-sever
tyto obce soudního okresu Křivoklát: Běleč a Bratronice;Rakovník
tyto obce soudního okresu Slaný:
Hnidousy, Motyčín a Vinařice.
Slaný
8Kolínobce soudního okresu Kolín vyjma: Kojice a Vinařice;Kolín
obce soudního okresu Kouřim vyjma: Chotouň a Tatce;
obec Bořetice (soudní okres Kutná Hora).Kutná Hora
9Kralupy nad Vltavouobce soudních okresů Kralupy nad Vltavou a Velvary;Kralupy nad Vltavou
tyto obce soudního okresu Mělník:
Kopeč,
Újezdec,
Korycany,
Netřeba,
Vraňany;
Mělník
tyto obce soudního okresu Praha-sever: Holubice a Kozinec;Praha-venkov-sever
tyto obce soudního okresu Praha-západ: Kováry a Trněný Újezd.
10Kutná Horaobce soudního okresu Kutná Hora vyjma:
Bernardov,
Pucheř,
Bořetice,
Třebešice,
Paběnice, Senetín a Újezdec;
Kutná Hora
obce soudního okresu Uhlířské Janovice vyjma obec Chabeřice.
11Mělníkobec Neratovice (soudní okres Brandýs nad Labem);Brandýs nad Labem
obec Sitné (soudní okres Dubá);Dubá
tyto obce soudního okresu Štětí:
Liběchov, Tupadly a Želízy;
obce soudního okresu Mělník vyjma:
Kopeč,
Přívory,
Korycany,
Újezdec,
Krpy,
Velké Zamachy,
Netřebu,
Vraňany.
Mělník
12Mladá Boleslavtyto obce soudního okresu Mělník: Krpy a Velké Zamachy;Mělník
tyto obce soudního okresu Benátky nad Jizerou:
Benátky nad Jizerou,
Jiřice,
Kbel,
Brodce,
Kojovice,
Dolní Slivno,
Košátky,
Dražice,
Kropáčova Vrutice,
Horky nad Jizerou,
Sedlec,
Horní Slivno,
Slivínko,
Hrušov,
Střížovice,
Hřivno,
Sušno,
Chotětov,
Zdětín,
Kochánky a Mečeříz,
Bratronice, Újezd a Újezdec;
Mladá Boleslav
všechny obce soudního okresu Mladá Boleslav;
obec Bradlec (soudní okres Mnichovo Hradiště).Mnichovo Hradiště
13Nové Strašecítyto obce soudního okresu Louny:
Kozojedy,
Smilovice,
Pochvalov,
Třeboc;
Louny
obec Lhota (soudní okres Křivoklát);Rakovník
obce soudního okresu Nové Strašecí vyjma:
Jedomělice, Líský a Pozdeň.
Slaný
14Nymburktyto obce soudního okresu Benátky nad Jizerou:
Benátecká Vrutice,
Milovice,
Ostrá,
Stará Lysá,
Čachovice,
Stratov,
Lipník,
Struhy,
Lysá nad Labem,
Litol;
Mladá Boleslav
všechny obce soudního okresu Nymburk;Nymburk
tyto obce soudního okresu Poděbrady:
Hradišťko, Sadská, Písty, Zvěřínek.
Poděbrady
15Poděbradyobce soudního okresu Městec Králové vyjma obec Skochovice;Poděbrady
obce soudního okresu Poděbrady vyjma:
Hradišťko,
Sadskou,
Písty,
Zvěřínek.
16Praha-jihobce soudního okresu Zbraslav vyjma:
Kunratice u Prahy,
Mníšek,
Skochovice,
Libuš,
Točnou;
Praha-venkov-jih
obec Přestavlky (soudní okres Dobříš).Příbram
17Praha-severtyto obce soudního okresu Brandýs nad Labem:
Hovorčovice,
Měšice,
Veleň,
Klánovice,
Zlonín;
Brandýs nad Labem
tyto obce soudního okresu Praha-sever:
Dolínek,
Odolena Voda,
Dolní Chabry,
Panenské Břežany,
Hoštice,
Husinec,
Větrušice,
Klecany,
Vodochody,
Máslovice,
Klíčany,
Zdiby;
Praha-venkov-sever
všechny obce soudního okresu Praha-východ;
tyto obce soudního okresu Říčany: Běchovice a Újezd nad Lesy.Říčany
18Praha-východobce soudního okresu Jílové vyjma:
Dolní Lomnici,
Pyšely, Lojovice,
Radimovice,
Petříkov,
Velké Popovice,
Pětihosty,
Zaječice;
Jílové
tyto obce soudního okresu Zbraslav:
Kunratice u Prahy,
Skochovice,
Libuš,
Točná;
Praha-venkov-jih
tyto obce soudního okresu Říčany:
Dolní Měcholupy,
Petrovice,
Dubeč,
Průhonice,
Háje,
Šeberov,
Horní Měcholupy,
Štěrboholy,
Křeslice,
Chodov,
Újezd u Průhonic.
Říčany
19Praha-západtyto obce soudního okresu Unhošť:
Drahelčice,
Jeneč,
Dušníky,
Jinočany,
Horní Ptice,
Litovice,
Hořelice,
Nučice,
Hostivice,
Sobín,
Chrášťany,
Tachlovice,
Chýně,
Úhonice;
Kladno
tyto obce soudního okresu Praha-sever:
Horoměřice,
Suchdol,
Libčice nad Vltavou,
Tursko,
Úholičky,
Lysolaje,
Únětice,
Roztoky,
Velké Přílepy,
Statenice,
Žalov;
Praha-venkov-sever
obce soudního okresu Praha-západ vyjma:
Běloky,
Trněný Újezd,
Libochovičky,
Kováry,
Zájezd.
20Příbramtyto obce soudního okresu Březnice:
Horní Láz,
Tochovice,
Ostrov,
Hořejany,
Vrančice;
Blatná
tyto obce soudního okresu Mirovice: Těchnice a Zbenice;Písek
obec Drásov a Obory (soudní okres Dobříš):Příbram
obce soudního okresu Příbram vyjma obec Obory.
obce soudního okresu Sedlčany: Kamýk nad VltavouSedlčany
21Rakovníktyto obce soudního okresu Jesenice:
Hořesedly,
Řeřichy,
Pšovlky,
Kolešovice,
Václavy;
Podbořany
obce soudního okresu Křivoklát vyjma:
Běleč,
Nižbor,
Bratronice,
Nový Jáchymov,
Broumy,
Otročiněves,
Hudlice,
Stradonice,
Kublov,
Svatou 2. díl,
Lhotu,
Žloukovice;
Rakovník
všechny obce soudního okresu Rakovník.
22Říčanytyto obce soudního okresu Český Brod: Doubek a Sluštice;Český Brod
tyto obce soudního okresu Kostelec nad Černými Lesy:
Louňovice,
Svojetice,
Mukařov,
Tehovec,
Ondřejov,
Třemblat,
Srbín,
Zvánovice,
Struhařov,
Žernovka;
tyto obce soudního okresu Jílové:
Dolní Lomnice,
Pyšely,
Lojovice,
Radimovice,
Petříkov,
Velké Popovice,
Pětihosty,
Zaječice;
Jílové
obce soudního okresu Říčany vyjma:
Běchovice,
Petrovice,
Dolní Měcholupy,
Průhonice,
Křeslice,
Dubeč,
Šeberov,
Háje,
Štěrboholy,
Horní Měcholupy,
Újezd nad Lesy,
Chodov,
Újezd u Průhonic.
Říčany
23Sedlčanytyto obce soudního okresu Neveklov:
Hořetice, Křečovice a Šebaňovice;
Benešov
obce soudního okresu Sedlčany vyjma:
Kosobudy a Obděnice a vyjma osadu Přední Chlum z obce Podmoků, Kamýk nad Vltavou;
Sedlčany
tyto obce soudního okresu Sedlec:
Divišovice,
Ředice,
Chválov,
Sedlec,
Kvasejovice,
Sušetice,
Měšetice,
Šanovice,
Nové Dvory,
Uhřice,
Prčice,
Velštin,
Přestavlky,
Vrchotice
a obec Jetřichovice a osady Aleninu Lhotu, Cunkov, Javoří a Ounuz;
tyto obce soudního okresu Votice:
Bezmíř, Minartice a Vojkov.
24Slanýobec Zichovec (soudní okres Louny);Louny
tyto obce soudního okresu Nové Strašecí:
Jedomělice, Líský a Pozdeň;
Slaný
obce soudního okresu Slaný vyjma:
Hnidousy, Motyčín a Vinařice.
25Vlašimtyto obce soudního okresu Dolní Kralovice:
Borovnice,
Miřetice,
Čechtice,
Mnichovice,
Horní Lhota,
Nakvasovice,
Chmelná,
Otročice,
Jeníkov,
Pravonín,
Kuňovice,
Tisek;
Ledeč nad Sázavou
všechny obce soudního okresu Vlašim.Vlašim
obec soudního okresu Votice: Daměnice.Votice
26Voticeobce soudního okresu Mladá Vožice vyjma:
Domamyšl,
Radostovice,
Hlasivo,
Rodnou,
Pohnánec,
Smilovy Hory,
Pohnání,
Velký Ježov,
Pojbuky,
Zadní Střítež;
Tábor
tyto obce soudního okresu Sedlec:
Libenice,
Střezimíř,
Milhostice,
Mezno,
Stupčice;
Sedlčany
obce soudního okresu Votice vyjma
Bezmíř, Minartice, Vojkov a Daměnice

2. Kraj Českobudějovický.

Území kraje Českobudějovického tvoří území těchto okresů:

Ř. č. Okres Jeho území tvoří tyto územní části Dosud patřily k okresu
1 České Budějovice obce soudního okresu České Budějovice vyjma:
Lomec,
Střížav,
Radostice,
Záluží;
České Budějovice
tyto obce soudního okresu Hluboká nad Vltavou:
Bavorovice,
Chotýčany,
Břehov,
Munice,
Čejkovice,
Mydlovary,
Češnovice,
Opatovice,
Dasný,
Pašice,
Dobřejovice,
Pištín,
Hluboká nad Vltavou,
Tupesy,
Zahájí,
Hosín,
Hrdějovice,
Zliv;
tyto obce soudního okresu Lišov:
Adamov,
Lhotice,
Červený Újezdec,
Libníč,
Hůry,
Třebotovice,
Jelmo,
Úsilné,
Jivno,
Kaliště,
Zaliny;
tyto obce soudního okresu Český Krumlov: Krasejovka a Opalice; Český Krumlov
obec Vitín (soudní okres Lomnice nad Lužnicí). Třeboň
2 Český Krumlov obce soudního okresu Český Krumlov vyjma:
Chodeč,
Střítež,
Krasejovku,
Velešín,
Netřebice,
Opalice,
Věžovatou Plání;
Český Krumlov
obce soudního okresu Horní Planá vyjma:
Bělou,
Novou Pec,
Hintring,
Stožec;
obce soudního okresu Chvalšiny vyjma:
Jaronín,
Ktiš,
Křišťanov,
Křížovice,
Smědeč.
3 Jindřichův Hradec tyto obce soudního okresu Telč:
Česká Olešná, Palupín a Popelín;
Dačice
obce soudního okresu Jindřichův Hradec vyjma:
Libořezy,
Okrouhlou Radouň,
Mníšek,
Najdek,
Pístinu,
Zahrádky;
Jindřichův Hradec
obce soudního okresu Nová Bystřice vyjma:
Dobrotín,
Pomezí,
Kebharec,
Rajchéřov,
Košťálkov,
Romavu,
Kuní,
Staré Hutě,
Návary,
Staré Město,
Peršláček,
Vitíněves;
tyto obce soudního okresu Veselí nad Lužnicí:
Kardašova Řečice,
Klenov,
Mnich,
Plasná,
Pohoří.
Třeboň
4 Kaplice tyto obce soudního okresu Trhové Sviny:
Besednice,
Chlum,
Sedlce,
Svatý Jan nad Malší;
České Budějovice
tyto obce soudního okresu Český Krumlov:
Chodeč,
Velešín,
Netřebice,
Střítež,
Věžovatá Pláně;
Český Krumlov
všechny obce soudního okresu Kaplice; Kaplice
tyto obce soudního okresu Nové Hrady:
Benešov nad Černou,
Kuří,
Lužnice,
Hartunkov,
Valtéřov,
Klení,
Velký Jindřichov;
všechny obce soudního okresu Vyšší Brod.
5 Milevsko tyto obce soudního okresu Bechyně:
Bernartice,
Rakov,
Bojenice,
Rataje,
Borovany,
Staré Sedlo,
Kolišov,
Srlín,
Opařany,
Svatkovice,
Podboří,
Zběšice;
Milevsko
všechny obce soudního okresu Milevsko;
tyto obce soudního okresu Mirovice: Orlické Zlakovice a Podskalí; Písek
tyto obce soudního okresu Písek:
Bílinka,
Olešná,
Podolí I,
Křenovice,
Slabčice;
tyto obce soudního okresu Sedlčany:
Kosobudy, Obděnice a osada Přední Chlum z obce Podmoků;
Sedlčany
tyto obce soudního okresu Sedlec:
Modlíkov,
Petříkovice,
Nadějkov,
Nosetín,
Starcova Lhota;
obec Božejovice (soudní okres Tábor). Tábor
6 Písek obec Plíškovice (soudní okres Březnice); Blatná
obce soudního okresu Milovice vyjma:
Orlické Zlakovice,
Těchnice,
Podskalí,
Zbenice;
Písek
obce soudního okresu Písek vyjma:
Bílinku,
Slabčice,
Křenovice,
Smoleč,
Nemějice,
Sudoměř,
Olešnou,
Podolí I,
Vítkov;
tyto obce soudního okresu Vodňany: Heřmaň a Štětice.

obce Raztely a Svučice
7 Prachatice tyto obce soudního okresu Horní Planá:
Bělá,
Nová Pec,
Hintring,
Stožec;
Český Krumlov
tyto obce soudního okresu Chvalšiny:
Jaronín,
Ktiš,
Křišťanov,
Křížovice,
Smědeč;
tyto obce soudního okresu Vodňany:
Blanice,
Strunkovice nad Blanicí,
Javornice,
Koječín,
Tourov,
Žíchovec;
Písek
tyto obce soudního okresu Netolice:
Hrbov,
Třebanice,
Horní Chrášťany,
Újezdec,
Hoříkovice,
Vadkov,
Hracholusky,
Vitějovice,
Lhenice,
Vodice,
Protivec,
Žernovice,
Svojnice,
Šipoun,
Žitná;
Prachatice
všechny obce soudního okresu Prachatice;
tyto osady soudního okresu Vimperk:
Vojslavice (obec Šumavské Hoštice), Kaplice, Lenora a Zátoň (obec Horní Vltavice);
obce soudního okresu Volary vyjma osady Hliniště, Kořenný, Řasnice a Vlčí Jámy z obce Řasnic;
tyto obce soudního okresu Volyně:
Bohunice,
Jiřetice,
Bušanovice,
Tvrzice,
Dub,
Dubská Lhota,
Újezdec
a osady Dolní a Horní Nekvasovice z obce Dolních Nekvasovic.
Strakonice
8 Soběslav tyto obce soudního okresu Bechyně:
Komárov, Svinky a Vyhnanice;
Milevsko
obce soudního okresu Soběslav vyjma:
Vícemil;
Tábor
tyto obce soudního okresu Lomnice nad Lužnicí:
Dynín, Lhota a Neplachov;
Třeboň
obce soudního okresu Veselí nad Lužnicí vyjma:
Dolní Bukovsko,
Horní Bukovsko,
Mnich,
Plasnou,
Klenov,
Kardašovu Řečici,
Pohoří.
obec soudního okresu Třeboň: Val.
9 Strakonice tyto obce soudního okresu Písek: Sudoměř a Vítkov; Písek
obce soudního okresu Strakonice vyjma obec Dunovice a osadu Lhotu pod Kůstrým z obce Strašic; Strakonice
tyto obce soudního okresu Volyně:
Čepřovice,
Nihošovice,
Černětice,
Nišovice,
Doubravice,
Předslavice,
Hodějov,
Přechovice,
Hoštice,
Strunkovice nad Volyňkou,
Jetišov,
Kraselov,
Střídka,
Litochovice,
Střítež,
Marčovice,
Volyně,
Milejovice,
Všechlapy,
Němčice,
Zahorčice,
Němětice,
Zechovice.
10 Tábor tyto obce soudního okresu Bechyně: Dudov a Všechlapy; Milevsko
tyto obce soudního okresu Sedlec:
Borotín,
Pohoří,
Orlov,
Svoříž,
Sedlčany
tyto obce soudního okresu Mladá Vožice:
Hlasivo, Pohnánec a Pohnání;
Tábor
obce soudního okresu Tábor vyjma: Božejovice a Vlčeves.
11 Trhové Sviny tyto obce soudního okresu České Budějovice:
Lomec,
Střížov,
Radostice,
Záluží;
České Budějovice
obec Lednice (soudní okres Lišov);
obce soudního okresu Trhové Sviny vyjma:
Besednici,
Sedlce,
Chlum,
Svatý Jan nad Malší;
obce soudního okresu Nové Hrady vyjma:
Benešov nad Černou,
Kuří,
Lužnici,
Hartunkov,
Valtéřov,
Klení,
Velký Jindřichov;
Kaplice
tyto obce soudního okresu Třeboň:
Jílovice,
Petrovice,
Kramolín,
Šalmanovice,
Lhota,
Vlachnovice.
Třeboň
12 Třeboň obce soudního okresu Lišov vyjma:
Adamov,
Ledenice,
Červený Újezdec,
Lhotice,
Hůry,
Libníč,
Jelmo,
Třebotovice,
Jivno,
Úsilné,
Kaliště,
Zaliny;
České Budějovice
tyto obce soudního okresu Jindřichův Hradec:
Libořezy, Mníšek a Pístina;
Jindřichův Hradec
obce soudního okresu Lomnice nad Lužnicí vyjma:
Drahotěšice,
Neplachov,
Dynín,
Radonice,
Lhotu,
Vitín;
Třeboň
obce soudního okresu Třeboň vyjma:
Jílovici,
Petrovice,
Kramolín,
Šalmanovice,
Lhotu,
Vlachnovice,
Val.
13 Týn nad Vltavou tyto obce soudního okresu Hluboká nad Vltavou:
Dříteň,
Nová Ves,
Chlumec,
Olešník,
Jaroslavice,
Poněšice,
Jeznice,
Purkarec,
Kostelec,
Velice,
Líšnice,
Vlkov;
České Budějovice
obce soudního okresu Bechyně vyjma:
Bernartice,
Rataje,
Bojenice,
Staré Sedlo,
Borovany,
Srlín,
Dudov,
Svatkovice,
Kolišov,
Svinky,
Komárov,
Všechlapy,
Opařany,
Vyhnance,
Podboří,
Rakov,
Zběšice;
Milevsko
tyto obce soudního okresu Písek: Nemějice a Smoleč; Písek
tyto obce soudního okresu Lužnice nad Lomnicí: Drahotěšice a Radonice; Třeboň
tyto obce soudního okresu Veselí nad Lužnicí: Dolní Bukovsko a Horní Bukovsko;
obce soudního okresu Týn nad Vltavou vyjma obec Chvalešovice. Týn nad Vltavou
14 Vimperk obce soudního okresu Vimperk vyjma osadu Vojslavice z obce Šumavských Hoštic
a vyjma osady Kaplice, Lenoru a Zátoň z obce Horní Vltavice;
Prachatice
tyto osady z obce Řasnic (soudní okres Volary):
Hliniště,
Řasnice,
Kořenný,
Vlčí Jámy;
osada Lhota pod Kůstrým z obce Strašic (soudní okres Strakonice) Strakonice
tyto obce soudního okresu Volyně:
Benešova Hora,
Nespice,
Čábuze,
Nová Ves,
Čestice,
Nuzín,
Dobrš,
Přečín,
Dražov,
Radešov,
Dřešín,
Radhostice,
Dřešínek,
Rohanov,
Horosedly,
Úbislav,
Hoslovice,
Vacov,
Chvalšovice,
Vacovice,
Kváskovice,
Víska,
Lčovice,
Vlkonice,
Lhota nad Rohanovem,
Vrbice,
Zálesí,
Malenice,
Zálezly,
Nahořany,
Žár
a osady Bolíkovice a Setěchovice z obce Dolních Nekvasovic;
obec Filipova Huť (soudní okres Hartmanice); Sušice
tyto obce soudního okresu Kašperské Hory:
Horská Kvilda,
Nicov,
Javorník,
Stachy.
15 Vodňany tyto obce soudního okresu Hluboká nad Vltavou:
Česká Lhota,
Novosedly,
Dívčice,
Plástovice,
Dubenec,
Vlhlavy,
Malé Chrášťany,
Nákří,
Zbudov;
České Budějovice
obce soudního okresu Vodňany vyjma:
Blanici,
Strunkovice nad Blanicí,
Heřmaň,
Javornici,
Štětice,
Koječín,
Tourov,
Žichovec;
Písek
obce soudního okresu Netolice vyjma:
Hrbov,
Třebanice,
Horní Chrášťany,
Újezdec,
Hoříkovice,
Vadkov,
Hracholusky,
Vítějovice,
Lhenice,
Vodice,
Protivec,
Žernovice,
Svojnice,
Šipoun,
Žitnou;
Prachatice
obec Dunovice (soudní okres Strakonice); Strakonice
obec Chvalešovice (soudní okres Týn nad Vltavou). Týn nad Vltavou

3. Kraj Plzeňský.

Území kraje Plzeňského tvoří území města Plzně a těchto okresů:

Ř. č. Okres Jeho území tvoří tyto územní části Dosud patřily k okresu
1 Blatná všechny obce soudního okresu Blatná; Blatná
obce soudního okresu Březnice vyjma:
Horní Láz,
Plíškovice,
Hořejany,
Tochovice ,
Ostrov,
Vrančice,
Raztely a Svučice.
2 Blovice obce soudního okresu Bílovice vyjma:
Chválenice,
Nezbavětice,
Nebílovský Borek,
Předenice,
Nebílovy,
Šťáhlavice;
Plzeň-venkov
obce soudního okresu Nepomuk vyjma:
Bíluky,
Radkovice,
Měčín,
Petrovice,
Skašov;
Přeštice
obec Letiny (soudní okres Přeštice).
3 Domažlice všechny obce soudního okresu Domažlice; Domažlice
obce soudního okresu Kdyně vyjma:
Koloveč,
Těšovice,
Spůle,
Srbice,
Zichov;
tyto obce soudního okresu Poběžovice:
Grafenried, Mlýnec a Mýtnice;
Horšovský Týn
tyto obce soudního okresu Nýrsko: Pláně a Sruby. Klatovy
4 Horažďovice tyto obce soudního okresu Plánice:
Bližanovy,
Plichtice,
Pohoří,
Kozčín,
Strážovice,
Kvasetice,
Stříbrné Hory,
Letovy,
Štipoklasy,
Loužná,
Těchonice,
Lovčice,
Tužice,
Milčice,
Ústaleč,
Miřenice,
Velenovy,
Myslív,
Zavlekov,
Nalžovy,
Zborovy,
Nehodiv,
Neprochovy,
Žďár;
Klatovy
všechny obce soudního okresu Horažďovice. Strakonice
5 Horšovský Týn obce soudního okresu Horšovský Týn vyjma:
Čečovice,
Močerady,
Čermnou,
Neuměř,
Dolní Kamenici,
Ohučov,
Hlohovou,
Poděvousy,
Hlohovčice,
Staňkov,
Horní Kamenici,
Štichov,
Krchleby,
Vránov,
Kvíčovice,
Všekary;
Horšovský Týn
všechny obce soudního okresu Hostouň;
obce soudního okresu Poběžovice vyjma:
Grafenried, Mlýnec a Mýtnice.
6 Klatovy obec Spůle (soudní okres Kdyně); Domažlice
obce soudního okresu Klatovy vyjma:
Jindřichovice,
Mezihoří,
Kamýk,
Nemilkov,
Lhovice,
Střítež,
Malonice,
Švihov;
Klatovy
obce soudního okresu Nýrsko vyjma: Pláně a Sruby;
tyto obce soudního okresu Plánice:
Číhaň,
Struhadlo,
Hnačov,
Újezd,
Křížovice,
Vlčnov,
Němčice,
Zbyslav,
Plánice,
Skránčice,
Zdebořice.
obec soudního okresu Sušice: Zejbiš-Svinná.Sušice
7 Plasy všechny obce soudního okresu Kralovice; Kralovice
obce soudního okresu Manětín vyjma:
Bezvěrov,
Potok,
Krašov,
Služetín,
Lukovou,
Trnovou,
Mezí,
Vlkošov;
obec Trhomné (soudní okres Bezdružice); Planá
tyto obce soudního okresu Jesenice:
Nová Ves,
Zdeslav,
Přehořov,
Vysoká Libyně,
Žihle;
Podbořany
tyto obce soudního okresu Touškov:
Čbán,
Podmokly,
Číhaná,
Mostice,
Úněšov.
Stříbro
vyjma obce soudního okresu Plasy: Chockov a Lhotka.Plasy
8 Plzeň obec Trnová (soudní okres Manětín); Kralovice
tyto obce soudního okresu Blovice:
Chválenice,
Nezbavětice,
Nebílovský Borek,
Předenice,
Nebílovy,
Šťáhlavice;
Plzeň-venkov
obce soudního okresu Plzeň vyjma město Plzeň;
tyto obce soudního okresu Rokycany:
Lhůta,
Šťáhlavy,
Sedlec,
Smědčice,
Tymákov;
Rokycany
tyto obce soudního okresu Dobřany:
Lhota,
Robčice,
Líně,
Nová Ves,
Šlovice;
Stříbro
tyto obce soudního okresu Touškov:
Bdeněves,
Kunějovice,
Čeminy,
Kůští,
Dolní Vlkýš,
Malesice,
Hunčice,
Město Touškov,
Chotíkov,
Myslinka,
Košetice,
Radimovice,
Kozolupy,
Všeruby.
9 Přeštice tyto obce soudního okresu Klatovy:
Kamýk,
Mezihoří,
Lhovice,
Švihov;
Klatovy
tyto obce soudního okresu Nepomuk:
Bíluky,
Radkovice,
Měčín,
Petrovice,
Skašov;
Přeštice
obce soudního okresu Přeštice vyjma:
Bukovou,
Letiny,
Čelákovy,
Merklín,
Kloušov,
Zemětice;
tyto obce soudního okresu Dobřany:
Černotín,
Vodní Újezd,
Dobřany,
Přestavlky,
Vstiš.
Stříbro
10 Rokycany obce soudního okresu Rokycany vyjma:
Lhůtu,
Šťáhlavy,
Sedlec,
Smědčice,
Tymákov;
Rokycany
obce soudního okresu Zbiroh vyjma:
Jivinu,
Olešnou,
Kařízek,
Kvaň,
Zaječov.
obce soudního okresu Plasy: Chockov a Lhotka.Plasy
11 Stod tyto obce soudního okresu Kdyně:
Koloveč,
Těšovice,
Srbice,
Zichov;
Domažlice
tyto obce soudního okresu Horšovský Týn:
Čečovice,
Močerady,
Čermná,
Neuměř,
Dolní Kamenice,
Ohučov,
Hlohová,
Poděvousy,
Hlohovčice,
Staňkov,
Horní Kamenice,
Štichov,
Krchleby,
Vránov,
Kvíčovice,
Všekary;
Horšovský Týn
tyto obce soudního okresu Přeštice:
Buková,
Merklín,
Čelákovy,
Kloušov,
Zemětice;
Přeštice
obec Červený Újezd (soudní okres Dobřany); Stříbro
obce soudního okresu Stod vyjma obec Popov.
12 Stříbro obce soudního okresu Bezdružice vyjma:
Dolní Jamné,
Stan, Hanov,
Trhomné,
Chudeč,
Vysoké Jamné,
Kořen,
Lestkov,
Žernovník;
Planá
obec Popov (soudní okres Stod); Stříbro
všechny obce soudního okresu Stříbro:
obce soudního okresu Touškov vyjma
Bdeněves,
Kůští,
Čbán,
Malesice,
Čeminy,
Město Touškov,
Číhanou,
Mostice,
Dolní Vlkýš,
Myslinku,
Hunčice,
Podmokly,
Chotíkov,
Radimovice,
Košetice,
Úněšov,
Kozolupy,
Kunějovice,
Všeruby.
obce soudního okresu Tachov: Třebel, Vížka a Záhoří.Tachov
13 Sušice tyto obce soudního okresu Klatovy:
Jindřichovice,
Nemilkov,
Malonice,
Střítež;
Klatovy
tyto obce soudního okresu Plánice:
Brod,
Mlázovy,
Kolinec,
Ujčín,
Lukoviště,
Vlčkovice,
Buršice;
obce soudního okresu Hartmanice vyjma obec Filipovu Huť; Sušice
obce soudního okresu Kašperské Hory vyjma:
Horskou Kvildu,
Nicov,
Javorník,
Stachy;
všechny obce soudního okresu Sušice vyjma Zejbiš-Svinná.
14 Tachov tyto obce soudního okresu Planá:
Bezděkov,
Lhota,
Damnov,
Pavlovice,
Jemnice,
Třebel,
Klíčov,
Vížka,
Kočov,
Kumpolec,
Záhoří;
Planá
všechny obce soudních okresů Přimda a Tachov (vyjma obce Třebel, Vížka a Záhoří). Tachov

4. Kraj Karlovarský.

Území kraje Karlovarského tvoří území těchto okresů:

Ř. č. Okres Jeho území tvoří tyto územní části Dosud patřily k okresu
1 všechny obce soudního okresu Aš.
2 Cheb všechny obce soudního okresu Cheb; Cheb
obce soudního okresu Vildštejn vyjma osadu Horní Částkov z obce Částkova.
3 Jáchymov všechny obce soudního okresu Jáchymov; Jáchymov
tyto obce soudního okresu Kadaň:
Boč, Boksgrün a Stráž;
Kadaň
tyto obce soudního okresu Karlovy Vary:
Dlouhý Grün,
Kfely,
Hroznětín,
Ostrov;
Karlovy Vary
všechny obce soudního okresu Horní Blatná; Nejdek
obec Jelení (soudní okres Nejdek);
tyto obce soudního okresu Přísečnice:
Horní Halže,
Měděnec,
Kryštofovy Hamry,
Vykmanov;
Vejprty
všechny obce soudního okresu Vejprty.
4 Kadaň obce soudního okresu Doupov vyjma obec Zakšov; Kadaň
obce soudního okresu Kadaň vyjma:
Boč, Boksgrün a Stráž;
tyto obce soudního okresu Přísečnice:
Dolina,
Petlery,
Kamenné,
Podmilesy,
Kotlina,
Písečnice,
Kunov,
Nová Víska,
Rusová.
Vejprty
5 Karlovy Vary obec Zakšov (soudní okres Doupov); Kadaň
obce soudního okresu Karlovy Vary vyjma:
Dlouhý Grün,
Kfely,
Hroznětín,
Ostrov;
Karlovy Vary
tyto obce soudního okresu Loket:
Božičany,
Nová Role,
Hory, Rájec,
Chodov,
Smolnice,
Chranišov,
Stará Chodovská,
Jimlíkov,
Mnichov,
Tatrovice;
Loket
obce soudního okresu Nejdek vyjma:
Heřmanov,
Poušť,
Hradeckou,
Přebuz,
Jelení,
Ptačí,
Chaloupky,
Rolavu,
Krásnou Lípu,
Milíře,
Šindelovou;
Nejdek
tyto obce soudního okresu Bečov nad Teplou: Dražov a Teplička; Teplá
tyto obce soudního okresu Bochov:
Bražec,
Hradiště,
Březina,
Javorná,
Činov,
Kysibl,
Dlouhá,
Olitzhaus,
Dlouhá Lomnice,
Tašovice,
Hartmanov,
Žalmanov.
Žlutice
obec soudního okresu Sokolov: Cihelny.Sokolov
6 Kraslice všechny obce soudního okresu Kraslice; Kraslice
obec Kostelní (soudní okres Loket); Loket
tyto obce soudního okresu Nejdek:
Heřmanov,
Poušť,
Hradecká,
Přebuz,
Chaloupky,
Ptačí,
Krásná Lípa,
Rolava,
Milíře,
Šindelová;
Nejdek
tyto obce soudního okresu Sokolov:
Hory,
Oloví,
Studenec
a osada Nové Domy z obce Boučí.
Sokolov
7 Mariánské Lázně obec Čistá a osada Třídomí z obce Nadlesí (soudní okres Loket); Loket
všechny obce soudních okresů Lázně Kynžvart a Mariánské Lázně; Mariánské Lázně
tyto obce soudního okresu Bezdružice:
Hanov,
Stan,
Kořen,
Lestkov,
Vysoké Jamné;
Planá
obce soudního okresu Planá vyjma:
Bezděkov,
Lhotu,
Damnov,
Pavlovice,
Jemnice,
Třebel,
Klíčov,
Vížku,
Kočov,
Kumpolec,
Záhoří;
tyto obce soudního okresu Sokolov:
Arnoltov,
Milíře,
Bystřina,
Ostrov,
Hrušková,
Rovná,
Kamenice,
Rudolec,
Kostelní Bříza,
Studánka,
Krásná Lípa,
Lobzy,
Vranov;
Sokolov
tyto obce soudního okresu Bečov nad Teplou:
Dolní Hluboká, Louka a Nová Ves;
Teplá
tyto obce soudního okresu Teplá:
Babice,
Mrázov,
Beranovka,
Pěkovice,
Bezvěrov,
Popovice,
Číhaná,
Služetín,
Domaslavičky,
Vysočany,
Hoštěc,
Jankovice,
Výškovice.
8 Podbořany obce soudního okresu Jesenice vyjma:
Hořesedly,
Řeřichy,
Kolešovice,
Václavy,
Novou Ves,
Vysokou Libyni,
Přehořov,
Zdeslav,
Pšovlky,
Žihle;
Podbořany
všechny obce soudního okresu Podbořany;
tyto obce soudního okresu Bochov: Jeřeň a Valeč; Žlutice
tyto obce soudního okresu Žlutice:
Balková,
Lubenec,
Čichořice,
Nahořečice,
Horní Záhoří,
Podštěly,
Chyše,
Radotín,
Jablonná,
Řepany,
Kostrčany,
Tis u Blatna,
Kračín,
Vítkovice,
Libkovice,
Libyně,
Žďár.
9 Sokolov osada Horní Částkov z obce Částkova (soudní okres Vildštejn); Cheb
obce soudního okresu Loket vyjma:
Božičany,
Mnichov,
Čistou,
Novou Roli,
Hory,
Rájec,
Chodov,
Smolnici,
Chranišov,
Starou Chodovskou,
Jimlíkov,
Kostelní,
Tatrovice
a vyjma osadu Třídomí z obce Nadlesí;
Loket
obce soudního okresu Sokolov vyjma:
Arnoltov,
Lobzy,
Bystřinu,
Milíře,
Hory,
Oloví,
Hruškovou,
Ostrov,
Kamenici,
Rovnou,
Kostelní Břízu,
Rudolec,
Krásnou Lípu,
Studánku,
Studenec,
Vranov
a vyjma osadu Nové Domy z obce Boučí,
Cihelny.
Sokolov
10 Toužim tyto obce soudního okresu Manětín:
Bezvěrov,
Potok,
Krašov,
Služetín,
Luková,
Mezí,
Vlkošov;
Kralovice
tyto obce soudního okresu Bezdružice:
Dolní Jamné, Chudeč a Žernovník;
Planá
obce soudního okresu Bečov nad Teplou vyjma:
Dolní Hlubokou,
Novou Ves,
Dražov,
Louku,
Tepličku;
Teplá
obce soudního okresu Teplá vyjma:
Babice,
Mrázov,
Beranovku,
Pěkovice,
Bezvěrov,
Popovice,
Číhanou,
Služetín,
Domaslavičky,
Vysočany,
Hoštěc,
Jankovice,
Výškovice;
obce soudního okresu Bochov vyjma:
Bražec,
Jeřeň,
Březinu,
Javornou,
Činov,
Kysibl,
Dlouhou,
Olitzhaus,
Dlouhou Lomnici,
Tašovice,
Hartmanov,
Valeč,
Hradiště,
Žalmanov;
Žlutice
obce soudního okresu Žlutice vyjma:
Balkovou,
Lubenec,
Čichořice,
Nahořečice,
Horní Záhoří,
Podštěly,
Chyše,
Radotín,
Jablonnou,
Řepany,
Kostrčany,
Tis u Blatna,
Kračín,
Vítkovice,
Libkovice,
Libyni,
Žďár.

5. Kraj Ústecký.

Území kraje Ústeckého tvoří území těchto okresů:

Ř. č. Okres Jeho území tvoří tyto územní části Dosud patřily k okresu
1 Bílina obce soudního okresu Bílina vyjma:
Charvatce, Mnichov a Patokryje a vyjma osadu Hrádek z obce Milé;
Bílina
obec Bedřichův Světec (soudní okres Most). Most
2 Děčín všechny obce soudních okresů Benešov nad Ploučnicí a Děčín; Děčín
tyto obce soudního okresu Česká Kamenice:
Markvartice, Nová Oleška a Stará Oleška.
3 Duchcov všechny obce soudního okresu Duchcov vyjma osadu Loučnou z obce Oseku a osadu Střelnou z obce Jeníkova. Duchcov
4 Horní Litvínov osada Loučná z obce Oseku (soudní okres Duchcov); Duchcov
osada Černice z obce Albrechtic (soudní okres Jirkov); Chomutov
všechny obce soudních okresů Hora Svaté Kateřiny a Horní Litvínov; Most
obec Záluží a osada Růžodol z obce Mostu (soudní okres Most).
5 Chomutov všechny obce soudních okresů Hora Svatého Šebestiána a Chomutov; Chomutov
obce soudního okresu Jirkov vyjma osadu Černice z obce Albrechtic;
tyto obce soudního okresu Přísečnice:
Sobětice,
Úbočí,
Třebíška,
Volyně.
Vejprty
6 Litoměřice obec Vrutice (soudní okres Štětí); Dubá
obce soudního okresu Litoměřice vyjma:
Keblice,
Suletice,
Pohoří,
Tašov,
Proboštov,
Vrbice,
Prosmyky,
Zálezly;
Litoměřice
obce soudního okresu Úštěk vyjma:
Heřmanice,
Velkou Javorskou,
Stvolínecké Petrovice,
Velký Hubenov;
obec Nučničky (soudní okres Roudnice nad Labem). Roudnice nad Labem
7 Louny tyto obce soudního okresu Bílina:
Charvatce a Mnichov a osada Hrádek z obce Milé;
Bílina
obce soudního okresu Louny vyjma:
Kozojedy,
Třeboc,
Pochvalov,
Smilovice,
Zichovec;
Louny
tyto obce soudního okresu Postoloprty:
Březno,
Lipenec,
Břvany,
Malnice,
Jimlín,
Opočno.
Žatec
8 Lovosice tyto obce soudního okresu Litoměřice: Keblice a Prosmyky; Litoměřice
obce soudního okresu Lovosice vyjma: Radejčín a Žim;
tyto obce soudního okresu Libochovice:
Černiv,
Poplze,
Dubany,
Radovesice,
Evaň,
Rochov,
Horka,
Sedlec,
Chotěšov,
Slatina,
Klapý,
Solany,
Koštice,
Vojnice,
Křesín,
Vojničky,
Levousy,
Žabovřesky nad Ohří,
Libochovice,
Lkáň,
Lukohořany,
Želevice.
Roudnice nad Labem
9 Most obec Patokryje (soudní okres Bílina); Bílina
obec soudního okresu Most vyjma:
Bedřichův Světec a Záluží a vyjma osadu Růžodol z obce Mostu
Most
10 Roudnice obce soudního okresu Štětí vyjma:
Liběchov,
Vrutici,
Tupadly,
Želízy;
Dubá
obec Vrbice (soudní okres Litoměřice); Litoměřice
obec Velký Hubenov (soudní okres Úštěk);
obce soudního okresu Libochovice vyjma:
Černiv,
Poplze,
Dubany,
Radovesice,
Evaň,
Rochov,
Horku,
Sedlec,
Chotěšov,
Slatinu,
Klapý,
Solany,
Koštice,
Vojnice,
Křesín,
Vojničky,
Levousy,
Žabovřesky nad Ohří,
Libochovice,
Lkáň,
Lukohořany,
Želevice;
Roudnice nad Labem
obce soudního okresu Roudnice nad Labem vyjma obec Nučničky.
11 Teplice osada Střelná z obce Jeníkova (soudní okres Duchcov); Duchcov
obec Žim (soudní okres Lovosice); Litoměřice
všechny obce soudního okresu Teplice; Teplice
tyto obce soudního okresu Chabařovice:
Bohosudov-Nové Modlany,
Modlany,
Soběchleby,
Habartice,
Maršov,
Unčín.
Ústí nad Labem
12 Ústí nad Labem tyto obce soudního okresu Litoměřice:
Pohoří,
Tašov,
Proboštov,
Suletice,
Zálezly;
Litoměřice
obec Radejčín (soudní okres Lovosice);
obce soudního okresu Chabařovice vyjma:
Bohosudov-Nové Modlany,
Modlany,
Soběchleby,
Habartice,
Maršov,
Unčín;
Ústí nad Labem
všechny obce soudního okresu Ústí nad Labem.
13 Žatec obce soudního okresu Postoloprty vyjma:
Březno,
Lipenec,
Břvany,
Malnice,
Jimlín,
Opočno;
Žatec
všechny obce soudního okresu Žatec.

6. Kraj Liberecký.

Území kraje Libereckého tvoří území města Liberce a těchto okresů:

Ř. č. Okres Jeho území tvoří tyto územní části Dosud patřily k okresu
1 Česká Lípa obce soudního okresu Česká Lípa vyjma obec Újezd, Chrastná; Česká Lípa
obce soudního okresu Mimoň vyjma:
Cetenov,
Lázně Kundratice,
Druzcov,
Hradčany,
Osečnou,
Janův Důl,
Sobákov,
Kotel,
Zábrdí
a vyjma osadu Strážov z obce Kuřívod;
tyto obce soudního okresu Nový Bor:
Lasvice, Starý Šidlov a Velenice;
tyto obce soudního okresu Jablonné v Podještědí:
Brniště a Hlemýždí;
Jablonné v Podještědí
tyto obce soudního okresu Úštěk:
Heřmanice, Stvolínecké Petrovice a Velká Javorská;
Litoměřice
obec Jezová (soudní okres Bělá pod Bezdězem). Mnichovo Hradiště
obec soudního okresu Doksy: Hradčany.Doksy
2 Doksy obec Újezd (soudní okres Česká Lípa); Česká Lípa
obec Hradčany a osada Strážov z obce Kuřívod (soudní okres Mimoň);
obce soudního okresu Dubá vyjma obec Sitné; Dubá
obce soudního okresu Bělá pod Bezdězem vyjma obec Jezovou. Mnichovo Hradiště
obce soudního okresu Doksy vyjma obce: Dolní Krupá, Dolní Rokytá a Horní Rokytá, Hradčany.Doksy
3 Frýdlant všechny obce soudních okresů Frýdlant a Nové Město pod Smrkem. Frýdlant
4 Jablonec nad Nisou obce soudních okresů Jablonec nad Nisou a Tanvald; Jablonec nad Nisou
obec Hraničná (soudní okres Liberec); Liberec-venkov
tyto obce soudního okresu Železný Brod:
Haratice, Plavy a Velké Hamry.
Semily
5 Jilemnice všechny obce soudních okresů Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou a Vysoké nad Jizerou. Jilemnice
6 Liberec tyto obce soudního okresu Mimoň:
Druzcov,
Lázně Kundratice,
Janův Důl,
Kotel,
Osečná,
Sobákov;
Česká Lípa
obce soudního okresu Jablonné v Podještědí vyjma: Brniště a Hlemýždí; Jablonné v Podještědí
všechny obce soudního okresu Chrastava; Liberec-venkov
obce soudního okresu Liberec vyjma město Liberec a obec Hraničnou;
tyto obce soudního okresu Český Dub:
Proseč,
Rozstání,
Rašovka,
Světlá pod Ještědem.
Turnov
obec soudního okresu Česká Lípa: ChrastnáČeská Lípa
7 Mnichovo Hradiště všechny obce soudního okresu Sobotka; Jičín
obce soudního okresu Mnichovo Hradiště vyjma obec Bradlec. Mnichovo Hradiště
obce soudního okresu Doksy: Dolní Krupá, Dolní Rokytá a Horní Rokytá.Doksy
8 Nový Bor obce soudního okresu Nový Bor vyjma:
Lasvice, Starý Šidlov a Velenice;
Česká Lípa
obce soudního okresu Česká Kamenice vyjma:
Markvartice, Novou Olešku a Starou Olešku;
Děčín
všechny obce soudního okresu Cvikov; Jablonné v Podještědí
tyto obce soudního okresu Varnsdorf:
Dolní Chřibská,
Horní Chřibská,
Chřibská,
Krásné Pole.
Varnsdorf
9 Rumburk všechny obce soudního okresu Rumburk; Rumburk
všechny obce soudních okresů Lipová a Šluknov; Šluknov
obce soudního okresu Varnsdorf vyjma:
Dolní Chřibskou,
Horní Chřibskou,
Chřibskou,
Krásné Pole.
Varnsdorf
10 Semily všechny obce soudních okresů Lomnice nad Popelkou a Semily; Semily
obce soudního okresu Železný Brod vyjma:
Haratice, Plavy a Velké Hamry.
11 Turnov tyto obce soudního okresu Mimoň:
Cetenov a Zábrdí;
Česká Lípa
obce soudního okresu Český Dub vyjma:
Proseč,
Rozstání,
Rašovku,
Světlou pod Ještědem;
Turnov
všechny obce soudního okresu Turnov.

7. Kraj Hradecký.

Území kraje Hradeckého tvoří území těchto okresů:

Ř. č. Okres Jeho území tvoří tyto územní části Dosud patřily k okresu
1 Broumov všechny obce soudních okresů Broumov a Teplice nad Metují; Broumov
obce soudního okresu Police nad Metují vyjma:
Nízký Dřevíč,
Velký Dřevíč,
Srbskou,
Vysokou,
Žabokrky.
2 Dobruška obce soudního okresu Opočno vyjma: Křivice a Osečnici; Dobruška
obce soudního okresu Nové Město nad Metují vyjma:
Městec,
Trčkov,
Provodov,
Šeřeč,
Veselici.
Nové Město nad Metují
3 Dvůr Králové nad Labem všechny obce soudního okresu Dvůr Králové nad Labem; Dvůr Králové nad Labem
tyto obce soudního okresu Trutnov:
Brusnice,
Kyje,
Dolní Žďár,
Horní Žďár,
Nesytá;
Trutnov
tyto obce soudního okresu Hostinné:
Borovnička,
Horní Brusnice,
Debrné,
Mostek,
Dolní Brusnice,
Souvrať.
Vrchlabí
4 Hořice obce soudního okresu Hořice vyjma: Vrchovnici a Želkovice, Kal; Hořice
tyto obce soudního okresu Nechanice:
Dub,
Stračov,
Klenice,
Stračovská Lhota,
Mžany,
Nerošov,
Suchá;
Hradec Králové
tyto obce soudního okresu Jičín: Chomutičky a Konecchlumí; Jičín
tyto obce soudního okresu Nový Bydžov:
Chomutice,
Obora,
Lískovice,
Nové Smrkovice,
Tereziny Dary.
Nový Bydžov
5 Hradec Králové obce soudního okresu Hradec Králové vyjma: Číbuz a Skalici; Hradec Králové
obce soudního okresu Nechanice vyjma:
Babice,
Petrovice,
Dub,
Stračov,
Klenici,
Stračovskou Lhotu,
Lodín,
Mžany,
Nerošov,
Suchou;
tyto obce soudního okresu Pardubice:
Hubenice,
Polizy,
Osice,
Osičky,
Trávník,
Vysoká nad Labem.
Pardubice
6 Jaroměř tyto obce soudního okresu Hořice: Vrchovnice a Želkovice; Hořice
tyto obce soudního okresu Hradec Králové: Číbuz a Skalice; Hradec Králové
všechny obce soudního okresu Jaroměř; Jaroměř
tyto obce soudního okresu Česká Skalice:
Doubravice u České Skalice,
Velká Jesenice,
Velký Třebešov,
Řikov,
Svinišťany,
Volovka;
Náchod
tyto obce soudního okresu Nové Město nad Metují: Městec a Veselice. Nové Město nad Metují
7 Jičín obce soudního okresu Jičín vyjma: Chomutičky a Konecchlumí; Jičín
všechny obce soudního okresu Libáň.
8 Náchod tyto obce soudního okresu Police nad Metují:
Nízký Dřevíč,
Velký Dřevíč,
Vysoká Srbská,
Žabokrky;
Broumov
obce soudního okresu Česká Skalice vyjma:
Doubravice u České Skalice,
Velkou Jesenici,
Řikov,
Velký Třebešov,
Svinišťany,
Volovku;
Náchod
všechny obce soudního okresu Náchod;
tyto obce soudního okresu Nové nad Metují: Provodov a Šeřeč. Nové Město nad Metují
9 Nová Paka všechny obce soudního okresu Nová Paka. Nová Paka
obec soudního okresu Hořice: Kal.Hořice
10 Nový Bydžov tyto obce soudního okresu Nechanice:
Babice, Lodín a Petrovice;
Hradec Králové
obce soudního okresu Chlumec nad Cidlinou vyjma:
Bílé Vchynice,
Malé Výkleky,
Hlavečník,
Přepychy,
Chýšť,
Strašov,
Kolesa,
Tetov,
Komárov,
Újezd,
Labské Chrčice,
Vápno;
Nový Bydžov
obce soudního okresu Nový Bydžov vyjma:
Chomutice,
Oboru,
Lískovice,
Nové Smrkovice,
Tereziny Dary;
obec Skochovice (soudní okres Městec Králové); Poděbrady
11 Rychnov nad Kněžnou tyto obce soudního okresu Opočno: Křivice a Osečnice; Dobruška
obce soudního okresu Kostelec nad Orlicí vyjma:
Koldín,
Sudslavu,
Seč,
Velkou Skrovnici;
Rychnov nad Kněžnou
všechny obce soudního okresu Rychnov nad Kněžnou;
tyto obce soudního okresu Rokytnice v Orlických Horách:
Bělá,
Malý Uhřínov,
Hláska,
Proruby,
Jedlová,
Rampuše,
Kačerov,
Souvlastní,
Kunčina Ves,
Velká Zdobnice,
Malá Zdobnice,
Velký Uhřínov.
Žamberk
12 Trutnov obce soudního okresu Trutnov vyjma:
Brusnici,
Kyje,
Dolní Žďár,
Horní Žďár,
Nesytou;
Trutnov
všechny obce soudních okresů Maršov, Úpice a Žacléř.
13 Vrchlabí obce soudního okresu Hostinné vyjma:
Borovničku,
Horní Brusnice,
Debrné,
Mostek,
Dolní Brusnice,
Souvrať;
Vrchlabí
všechny obce soudního okresu Vrchlabí.
14 Žamberk obec Trčkov (soudní okres Nové Město nad Metují); Nové Město nad Metují
všechny obce soudních okresů Králíky a Žamberk; Žamberk
obce soudního okresu Rokytnice v Orlických horách vyjma:
Bělou,
Malý Uhřínov,
Hlásku,
Proruby,
Jedlovou,
Rampuši,
Kačerov,
Souvlastní,
Kunčinu Ves,
Velkou Zdobnici,
Malou Zdobnici,
Velký Uhřínov.

8. Kraj Pardubický.

Území kraje Pardubického tvoří území těchto okresů:

Ř. č. Okres Jeho území tvoří tyto územní části Dosud patřily k okresu
1 Čáslav obce soudního okresu Čáslav vyjma:
Bukovinu,
Morašice,
Hlohov,
Rašovy,
Horušice,
Sovolusky,
Hostkovice,
Sulovice,
Hošťalovice,
Litošice,
Turkovice;
Čáslav
tyto obce soudního okresu Habry:
Golčův Jeníkov,
Sirákovice,
Heřmanice,
Skryje,
Kobylí Hlava,
Spytice,
Nasavrky,
Stupárovice,
Nová Ves,
Vlkaneč,
Římovice,
Zvěstovice;
tyto obce soudního okresu Kutná Hora: Pucheř a Třebešice, Paběnice, Senetín a Újezdec.Kutná Hora
2 Hlinsko obce soudního okresu Hlinsko vyjma:
Čachnov, České Křižánky a Milovy;
Chrudim
tyto obce soudního okresu Nasavrky:
Ctětín,
Svobodné Hamry,
Havlovice,
Švihov,
Horní Bradlo,
Tisovec,
Krásné,
Travná,
Louka,
Trhová Kamenice,
Miřetice,
Včelákov,
Možděnice,
Rohozná,
Vrbatův Kostelec;
tyto obce soudního okresu Nové Město na Moravě:
Herálec a Moravská Svratka a osada Moravská Cikánka z obce Moravských Křižánek;
Nově Město na Moravě
osada Kocanda, z obce Cikháje (soudní okres Žďár);
obce soudního okresu Skuteč vyjma:
Bělou,
Podměstí,
Bor u Skutče,
Proseč,
Českou Rybnou,
Pustou Kamenici,
Doly,
Rychnov,
Františky,
Střítež,
Košumberk,
Záboří,
Martinice,
Zderaz ,
Paseky,
Perálec,
Zdislav.
Vysoké Mýto
3 Holice obec Lipec (soudní okres Chrudim); Chrudim
všechny obce soudního okresu Holice; Pardubice
tyto obce soudního okresu Pardubice:
Borek,
Choteč,
Časy,
Hrachoviště,
Rokytno;
tyto obce soudního okrese Vysoké Mýto:
Dolní Jelení,
Horní Jelení,
Trusnov,
Turov,
Jaroslav,
Uhersko.
Vysoké Mýto
4 Chotěboř tyto obce soudního okresu Habry:
Bačkov,
Leškovice,
Frýdnava,
Lubno,
Habry,
Miřátky,
Hostovlice,
Proseč,
Chrtníč,
Rybníček,
Jiříkov,
Tis,
Kámen,
Vilémov,
Klášter,
Zboží,
Kněž,
Zhoř;
Čáslav
všechny obce soudního okresu Chotěboř; Chotěboř
tyto obce soudního okresu Přibyslav:
Borová,
Vojnův Městec,
Peršíkov,
Radostín,
Železné Horky.
5 Chrudim obce soudního okresu Chrudim vyjma Lipec a Radim, Dubany; Chrudim
obce soudního okresu Nasavrky vyjma:
Ctětín,
Svobodné Hamry,
Havlovice,
Švihov,
Horní Bradlo,
Tisovec,
Krásné,
Travnou,
Louku,
Trhovou Kamenici,
Miřetice,
Včelákov,
Možděnici,
Rohoznou,
Vrbatův Kostelec.
6 Lanškroun všechny obce soudního okresu Lanškroun vyjma obec Rybník; Lanškroun
obec Lubník (soudní okres Zábřeh); Zábřeh
7 Litomyšl obce soudního okresu Litomyšl vyjma:
Dětřichov,
Lezník,
Jehnědí,
Mikuleč,
Kamennou Horku,
Opatov,
Koclířov,
Opatovec,
Květnou,
Střítěž;
Litomyšl
obec Chotěšiny (soudní okres Vysoké Mýto). Vysoké Mýto
8 Pardubice obce soudního okresu Pardubice vyjma:
Borek,
Osice,
Časy,
Osičky,
Hrachoviště,
Polizy,
Hubenice,
Rokytno,
Choteč,
Trávník,
Vysoká nad Labem.
Pardubice
obec soudního okresu Chrudim: Dubany.Chrudim
9 Polička tyto obce soudního okresu Hlinsko:
Čachnov, České Křižánky a Milovy;
Chrudim
tyto obce soudního okresu Litomyšl:
Květná, Leznik a Střítež;
Litomyšl
tyto obce soudního okresu Nové Město na Moravě:
Borovnice,
Krásné,
Javorek,
Líšná,
Jimramov,
Jimramovké Pavlovice,
Nový Jimramov,
Podlesí,
Spělkov;
Nové Město na Moravě
obce soudního okresu Polička vyjma:
Banín,
Českou Radiměř,
Bělou,
Chrastavec,
Brněnec,
Lavičné,
Českou Dlouhou,
Vítějeves;
Polička
tyto obce soudního okresu Skuteč:
Bor u Skutče,
Podměstí,
Česká Rybná,
Proseč,
Františky,
Pustá Kamenice,
Martinice,
Rychnov,
Paseky,
Záboří,
Perálec,
Zderaz.
Vysoké Mýto
10 Přelouč tyto obce soudního okresu Čáslav:
Bukovina,
Rašovy,
Horušice,
Sovolusky,
Hošťalovice,
Sulovice,
Litošice,
Morašice,
Turkovice;
Čáslav
tyto obce soudního okresu Kolín: Kojice a Vinařice; Kolín
obec Bernardov (soudní okres Kutná Hora); Kutná Hora
tyto obce soudního okresu Chlumec nad Cidlinou:
Bílé Vchynice,
Malé Výkleky,
Hlavečník,
Přepychy,
Chýšť,
Strašov,
Kolesa,
Tetov,
Komárov,
Újezd,
Labské Chrčice,
Vápno;
Nový Bydžov
všechny obce soudního okresu Přelouč. Pardubice
11 Ústí nad Orlicí obec Jehnědí (soudní okres Litomyšl); Litomyšl
všechny obce soudního okresu Ústí nad Orlicí. Ústí nad Orlicí
obec soudního okresu Lanškroun: Rybník.Lanškroun
obce soudního okresu Vysoké Mýto: Brandýs nad Orlicí, Mostek, Němčí, Oucmanice, Seč, Sudslava, Svatý Jiří a Velká Skrovnice.Vysoké Mýto
12 Vysoké Mýto obec Radim (soudní okres Chrudim); Chrudim
tyto obce soudního okresu Kostelec nad Orlicí:
Koldín,
Sudslava,
Seč,
Velká Skrovnice;
Rychnov nad Kněžnou
tyto obce soudního okresu Skuteč:
Bělá,
Střítež,
Doly,
Košumberk,
Zdislav;
Vysoké Mýto
obce soudního okresu Vysoké Mýto vyjma:
Dolní Jelení,
Trusnov,
Horní Jelení,
Turov,
Chotěšiny,
Jaroslav, Uhersko,
Brandýs nad Orlicí, Mostek, Němčí, Oucmanice, Seč,
Sudslava, Svatý Jiří a Velká Skrovnice.

9. Kraj Jihlavský.

Území kraje Jihlavského tvoří území těchto okresů:

Ř. č. Okres Jeho území tvoří tyto územní části Dosud patřily k okresu
1 Dačice všechny obce soudních okresů Dačice a Slavonice; Dačice
tyto obce soudního okresu Telč:
Bolíkov,
Myslůvka,
Černíč,
Nová Říše,
Dolní Vilímeč,
Horní Dvorce,
Horní Meziříčko,
Horní Němčice,
Olší,
Skrýchov,
Strachoňovice,
Slaviboř,
Jilem,
Studená,
Jindřichovice,
Sumrakov,
Krasonice,
Zadní Vydří,
Mysletice,
Zdeňkov;
obec Zahrádky (soudní okres Jindřichův Hradec); Jindřichův Hradec
tyto obce soudního okresu Nová Bystřice:
Dobrotín,
Pomezí,
Kebharec,
Rajchéřov,
Košťálkov,
Romava,
Kuní,
Staré Hutě,
Návary,
Staré Město,
Peršláček,
Vitíněves;
tyto obce soudního okresu Jemnice:
Báňovice,
Lovčovice,
Bělčovice,
Menhartice,
Dančovice,
Ostojkovice,
Dešná,
Pálovice,
Hluboká,
Panenská,
Chvalkovice,
Plačovice,
Jemnice,
Rancířov,
Lhotice,
Třebětice,
Lomy,
Louka,
Županovice.
Moravské Budějovice
2 Havlíčkův Brod tyto obce soudního okresu Habry:
Lučice, Radostín a Skuhrov;
Čáslav
všechny obce soudního okresu Havlíčkův Brod; Havlíčkův Brod
obce soudního okresu Polná vyjma:
Nížkov,
Sirákov,
Poděšín,
Rosičku,
Špinov;
obce soudního okresu Štoky vyjma:
Bedřichov,
Pávov,
Dvorce,
Plandry,
Heroltice,
Smrčnou,
Hlávkov,
Staré Hory,
Hubenov,
Vyskytnou nad Jihlavou,
Hybrálec,
Ježenou,
Jiřín,
Zbornou.
3 Humpolec obce soudního okresu Humpolec vyjma: Dušejov a Jankov; Humpolec
obec Syrov a osady Děkančice a Hroznětice z obce Hořic
(soudní okres Dolní Kralovice);
Ledeč nad Sázavou
tyto obce soudního okresu Ledeč nad Sázavou: Podivice a Proseč, Řečice;
4 Jihlava tyto obce soudního okresu Štoky:
Bedřichov,
Pávov,
Dvorce,
Plandry,
Heroltice,
Smrčná,
Hlávkov,
Staré Hory,
Hubenov,
Vyskytná nad Jihlavou,
Hybrálec,
Ježená,
Jiřín,
Zborná;
Havlíčkův Brod
obec Dušejov (soudní okres Humpolec); Humpolec
obce soudního okresu Jihlava vyjma:
Brodce,
Prostředkovice,
Hrutov,
Salavice,
Jestřebí,
Stonařov,
Kněžice,
Otín,
Suchou;
Jihlava
tyto obce soudního okresu Pelhřimov:
Boršov,
Hutě,
Cejle,
Dolní Cerekev,
Mirošov,
Hojkov;
Pelhřimov
obec Jersín (soudní okres Velké Meziříčí); Velké Meziříčí
5 Kamenice nad Lipou tyto obce soudního okresu Telč:
Horní Olešná,
Prostý,
Horní Vilímeč,
Vesce;
Dačice
tyto obce soudního okresu Jindřichův Hradec: Najdek a Okrouhlá Radouň; Jindřichův Hradec
všechny obce soudního okresu Kamenice nad Lipou; Kamenice nad Lipou
obce soudního okresu Počátky vyjma:
Bělou,
Hříběcí,
Benátky,
Chrástov,
Bezděčín,
Janovice,
Čejkov,
Novou Bukovou,
Černov,
Rohovku,
Horní Cerekev,
Horní Ves,
Turovku;
tyto obce soudního okresu Soběslav:
Vícemil;
Tábor
obec Včeleves (soudní okres Tábor).
6 Ledeč nad Sázavou tyto obce soudního okresu Čáslav: Hlohov a Hostkovice; Čáslav
tyto obce soudního okresu Habry:
Dobrnice,
Pohleď,
Kunemil,
Smrdov,
Leština,
Štěpánov,
Malčín,
Vrbice;
obec Chabeřice (soudní okres Uhlířské Janovice); Kutná Hora
obce soudního okresu Dolní Kralovice vyjma:
Borovnici,
Kuňovice,
Buřenice,
Miřetice,
Čáslavsko,
Mnichovice,
Čechtice,
Nakvasovice,
Horní Lhotu,
Onšov,
Chmelnou,
Otročice,
Chýstovice,
Pravonín,
Jeníkov,
Syrov,
Košetice,
Křešín,
Tisek
a vyjma osady Děkančice a Hroznětice z obce Hořic;
Ledeč nad Sázavou
obce soudního okresu Ledeč nad Sázavou vyjma: Podivice a Proseč, Martinice u Onšova, Řečice.
7 Moravské Budějovice tyto obce soudního okresu Telč:
Bítovánky,
Šašovice,
Lesná,
Želetava;
Dačice
tyto obce soudního okresu Jemnice:
Bačkovice,
Oponešice,
Budkov,
Police,
Jiratice,
Rácovice,
Kdousov,
Radotice,
Korolupy,
Slavíkovice,
Kostníky,
Třebelovice,
Lubnice,
Uheřčice,
Mešovice,
Mladoňovice,
Vratěnín;
Moravské Budějovice
obce soudního okresu Moravské Budějovice vyjma obec Horní Újezd;
tyto obce soudního okresu Hrotovice:
Bačice,
Pulkov,
Biskupice,
Radkovice,
Krhov,
Slatina,
Litovany,
Udeřice,
Myslibořice,
Přešovice,
Újezd;
Moravský Krumlov
tyto obce soudního okresu Vranov:
Oslnovice, Vysočany a Zblovice.
Znojmo
8 Pacov tyto obce soudního okresu Dolní Kralovice:
Buřenice,
Košetice,
Čáslavsko,
Křešín,
Chýstovice,
Onšov;
Ledeč nad Sázavou
všechny obce soudního okresu Pacov; Pelhřimov
tyto obce soudního okresu Pelhřimov:
Rovná a Útěcovice a osada Mašovice z obce Milotiček;
tyto obce soudního okresu Mladá Vožice:
Domamyšl,
Smilovy Hory,
Pojbuky,
Velký Ježov,
Radostovice,
Rodná,
Zadní Střítež.
Tábor
obec soudního okresu Ledeč nad Sázavou: Martinice u Onšova.Ledeč nad Sázavou
9 Pelhřimov obec Jankov (soudní okres Humpolec); Humpolec
tyto obce soudního okresu Počátky:
Bělá,
Hříběcí,
Benátky,
Chrástov,
Čejkov,
Janovice,
Černov,
Nová Buková,
Horní Cerekev,
Rohovky,
Horní Ves,
Turovka;
Kamenice nad Lipou
obce soudního okresu Pelhřimov vyjma:
Boršov,
Mirošov,
Cejli,
Rovnou,
Dolní Cerekev,
Hutě,
Útěchovice,
Hojkov
a vyjma osadu Mašovice z obce Milotiček.
Pelhřimov
10 Třebíč tyto obce soudního okresu Jihlava:
Brodce, Hrutov a Kněžice;
Jihlava
obec Horní Újezd (soudní okres Moravské Budějovice); Moravské Budějovice
tyto obce soudního okresu Hrotovice:
Dalešice,
Slavětice,
Hrotovice,
Stropešín,
Lipník,
Třebenice,
Odunec,
Valeč,
Ostašov,
Račice,
Zárubice;
Moravský Krumlov
tyto obce soudního okresu Náměšť nad Oslavou:
Koněšín, Pozďatín a Studenec;
Třebíč
obce soudního okresu Třebíč vyjma: Bochovice a Brtničku.
obce soudního okresu Velká Bíteš: Kozlany.
11 Třešť obce soudního okresu Telč vyjma:
Bítovánky,
Novou Říši,
Bolíkov,
Olší,
Černíč,
Palupín,
Českou Olešnou,
Popelín,
Dolní Vilímeč,
Prostý,
Horní Dvorce,
Skrýchov,
Horní Meziříčko,
Slaviboř,
Horní Němčice,
Strachoňovice,
Horní Olešnou,
Studenou,
Horní Vilímeč,
Sumrakov,
Jilem,
Šašovice,
Jindřichovice,
Vesce,
Krasonice,
Zadní Vydří,
Lesnou,
Zdeňkov,
Mysletice,
Myslůvku,
Želetavu;
Dačice
tyto obce soudního okresu Jihlava:
Jestřebí,
Salavice,
Otín,
Stonařov,
Prostředkovice,
Suchá;
Jihlava
všechny obce soudního okresu Třešť;
obec Bezděčín (soudní okres Počátky); Kamenice nad Lipou
obec Brtnička (soudní okres Třebíč). Třebíč
12 Velké Meziříčí obec Bochovice (soudní okres Třebíč); Třebíč
osada Lhotka z obce Holubí Zhoře (soudní okres Velká Bíteš); Velké Meziříčí
obce soudního okresu Velké Meziříčí vyjma obec Jersín.
13 Žďár tyto obce soudního okresu Polná:
Nížkov,
Sirákov,
Poděšín,
Rosička,
Špinov;
Havlíčkův Brod
obce soudního okresu Přibyslav vyjma:
Borovou,
Vojnův Městec,
Prešíkov,
Radostín,
Železné Horky.
Chotěboř
obce soudního okresu Nové Město na Moravě vyjma:
Borovnici,
Líšnou,
Herálec,
Míchov,
Javorek,
Moravskou Svratku,
Jimramov,
Jimramovské Pavlovice,
Nový Jimramov,
Podlesí,
Krásné,
Spělkov
a vyjma osadu Moravskou Cikánku z obce Moravský Křižánek;
Nové Město na Moravě
obce soudního okresu Žďár vyjma osadu Kocandu z obce Cikháje.

10. Kraj Brněnský.

Území kraje Brněnského tvoří území města Brna a těchto okresů:

Ř. č. Okres Jeho území tvoří tyto územní části Dosud patřily k okresu
1 Blansko obce soudního okresu Blansko vyjma obec Němčice; Boskovice
tyto obce soudního okresu Brno-okolí:
Adamov,
Habrůvka,
Březina,
Křtiny,
Bukovina,
Bukovinka,
Proseč;
Brno-venkov
tyto obce soudního okresu Tišnov: Lipůvka a Svinošice. Tišnov
2 Boskovice obec Němčice (soudní okres Blansko); Boskovice
všechny obce soudního okresu Boskovice;
obce soudního okresu Kunštát vyjma:
Bohuňov,
Nyklovice,
Bolešín,
Olešnici,
Bradlné,
Prosetín,
Brťoví,
Rovečné,
Čtyři Dvory,
Rozhraní,
Kněževes,
Sulkovec,
Křtěnov,
Študlov,
Lhotu u Olešnice,
Malé Tresné,
Velké Tresné,
Věstín;
tyto obce soudního okresu Jevíčko: Horní Štěpánov a Světlá. Moravská Třebová
obce soudního okresu Bystřice nad Pernštejnem: Kněževes, Křtěnov a Olešnice.Bystřice nad Pernštejnem
3 Brno obce soudního okresu Brno-okolí vyjma město Brno a vyjma tyto obce:
Adamov,
Habrůvku,
Březinu,
Křtiny,
Bukovinu,
Bukovinku,
Proseč;
Brno-venkov
tyto obce soudního okresu Tišnov:
Hvozdec,
Moravské Knínice,
Kuřim,
Veverská Bitýška.
Tišnov
4 Břeclav všechny obce soudního okresu Břeclav; Hodonín
tyto obce soudního okresu Hustopeče:
Nové Mlýny,
Rakvice,
Přítulky,
Zaječí;
Hustopeče
tyto obce soudního okresu Mikulov: Lednice a Nejdek. Mikulov
5 Bučovice všechny obce soudního okresu Bučovice; Vyškov
tyto obce soudního okresu Slavkov u Brna: Křižanovice a Rašovice.
6 Bystřice nad Pernštejnem tyto obce soudního okresu Kunštát:
Bolešín,
Nyklovice,
Brťoví,
Olešnice,
Čtyři Dvory,
Prosetín,
Kněževes,
Rovečné,
Křtěnov,
Sulkovec,
Lhota u Olešnice,
Velké Tresné,
Malé Tresné,
Věstín;
Boskovice
všechny obce soudního okresu Bystřice nad Pernštejnem vyjma obce Kněževes, Křtěnov a Olešnice; Nové Město na Moravě
obec Míchov (soudní okres Nové Město na Moravě;
tyto obce soudního okresu Tišnov:
Bor,
Pernštejn,
Černvír,
Sejřek,
Chlébské,
Nedvědice,
Skorotice.
Tišnov
7 Hustopeče obce soudního okresu Hustopeče vyjma:
Nové Mlýny,
Rakvice,
Přítluky,
Zaječí;
Hustopeče
obce soudního okresu Klobouky vyjma:
Bohumilice,
Těšany,
Bošovice,
Velké Hostěrádky;
tyto obce soudního okresu Židlochovice:
Křepice, Nikolčice a Velké Němčice;
obec Pouzdřany (soudní okres Pohořelice). Mikulov
8 Mikulov obec Ivaň (soudní okres Židlochovice); Hustopeče
obce soudního okresu Mikulov vyjma: Lednici a Nejdek, Ivaň; Mikulov
obec Pasohlávky (soudní okres Pohořelice);
obce soudního okresu Jaroslavice vyjma:
Čuli,
Micmanice,
Jaroslavice,
Oleksovičky,
Křídlůvky,
Valtrovice.
Znojmo
9 Moravská Třebová obce soudního okresu Jevíčko vyjma:
Deštnou,
Světlou,
Horní Štěpánov,
Želívsko;
Moravská Třebová
obce soudního okresu Moravská Třebová vyjma: Horní Rudnou a Pohledy, Kladky;
obec Vranová (soudní okres Mohelnice). Zábřeh
10 Moravský Krumlov obec Řeznovice (soudní okres Ivančice); Brno-venkov
tyto obce soudního okresu Pohořelice:
Branišovice,
Šumice,
Loděnice,
Trnové Pole;
Mikulov
tyto obce soudního okresu Hrotovice:
Běhařovice,
Přeskače,
Dobronice,
Rešice,
Dukovany,
Rouchovany,
Heřmanice,
Skryje,
Horní Kounice,
Šemíkovice,
Křepice,
Tavíkovice;
Moravský Krumlov
všechny obce soudního okresu Moravský Krumlov.
obce soudního okresu Znojmo: Ratišovice a Stupešice.Znojmo
obec soudního okresu Židlochovice: Troskotovice.Židlochovice
11 Rosice obce soudního okresu Ivančice vyjma obec Řeznovice; Brno-venkov
obec Mělčany (soudní okres Židlochovice); Hustopeče
tyto obce soudního okresu Náměšť nad Oslavou: Čučice a Ketkovice. Třebíč
12 Slavkov tyto obce soudního okresu Klobouky:
Bohumilice, Bošovice a Velké Hostěrádky;
Hustopeče
tyto obce soudního okresu Židlochovice:
Rychmanov,
Újezd,
Šternov,
Třebomyslice,
Žatčany;
obce soudního okresu Slavkov u Brna vyjma:
Čechyni,
Olšany,
Habrovany,
Rašovice,
Královopolské Vážany,
Rousínov-Rousínovec-Slavíkovice,
Kroužek,
Křižanovice,
Vítovice.
Vyškov
13 Svitavy tyto obce soudního okresu Kunštát:
Bohuňov,
Rozhraní,
Bradlné,
Študlov;
Boskovice
tyto obce soudního okresu Litomyšl:
Dětřichov,
Mikuleč,
Kamenná Horka,
Opatov,
Koclířov,
Opatovec;
Litomyšl
tyto obce soudního okresu Jevíčko: Deštná a Želívsko; Moravská Třebová
tyto obce soudního okresu Moravská Třebová: Horní Rudná a Pohledy;
všechny obce soudního okresu Svitavy;
tyto obce soudního okresu Polička:
Banín,
Česká Radiměř,
Bělá,
Chrastavec,
Brněnec,
Lavičné,
Česká Dlouhá,
Vítějeves.
Polička
14 Tišnov obce soudního okresu Tišnov vyjma:
Bor,
Nedvědici,
Černvír,
Pernštejn,
Hvozdec,
Sejřek,
Chlébské,
Skorotice,
Kuřim,
Svinošice,
Lipůvku,
Moravské Knínice,
Veverskou Bitýšku.
Tišnov
15 Velká Bíteš obce soudního okresu Náměšť nad Oslavou vyjma:
Čučice,
Pozďatín,
Ketkovice,
Koněšín,
Studenec;
Třebíč
obce soudního okresu Velká Bíteš vyjma osadu Lhotku z obce Holubí Zhoře, Kozlany. Velké Meziříčí
16 Vyškov obec Dětkovice (soudní okres Zdounky); Kroměříž
tyto obce soudního okresu Slavkov u Brna:
Čechyně,
Olšany,
Habrovany,
Rousínov-Rousínovec-Slavíkovice,
Královopolské Vážany,
Kroužek,
Vítovice;
Vyškov
obce soudního okresu Vyškov vyjma obec Ondratice.
17 Znojmo tyto obce soudního okresu Hrotovice: Ratišovice a Stupešice; Moravský Krumlov
tyto obce soudního okresu Jaroslavice:
Čule,
Micmanice,
Jaroslavice,
Oleksovičky,
Křídlůvky,
Valtrovice;
Znojmo
obce soudního okresu Vranov vyjma:
Oslnovice, Vysočany a Zblovice;
všechny obce soudního okresu Znojmo vyjma Ratišovice a Stupešice.
18 Židlochovice obec Těšany (soudní okres Klobouky); Hustopeče
obce soudního okresu Židlochovice vyjma:
Ivaň,
Šternov,
Křepice,
Třebomyslice,
Mělčany,
Újezd,
Nikolčice,
Velké Němčice,
Rychmanov,
Žatčany;
tyto obce soudního okresu Pohořelice:
Cvrčovice,
Odrovice,
Kupařovice,
Pohořelice,
Malešovice,
Pravlov,
Medlov,
Smolín,
Němčičky,
Troskotovice,
Nová Ves,
Vlasatice.
Mikulov
obec soudního okresu Mikulov: Ivaň.Mikulov

11. Kraj Olomoucký.

Území kraje Olomouckého tvoří území města Olomouce a těchto okresů:

Ř. č. Okres Jeho území tvoří tyto územní části Dosud patřily k okresu
1 Bruntál všechny obce soudních okresů Bruntál a Vrbno; Bruntál
tyto obce soudního okresu Horní Benešov:
Leskovec nad Moravicí, Razová, Slezská Harta;
obce soudního okresu Dvorce vyjma:
Herčivald,
Kunčice,
Kerhartice,
Medlice;
Moravský Beroun
tyto obce soudního okresu Libavá: Norberčany a Trhavice;
obec Moravský Kočov(soudní okres Rýmařov). Rýmařov
obce soudního okresu Šternberk: Ondrášov a Sedm Dvorů.Šternberk
2 Hranice obce soudního okresu Hranice vyjma:
Babice,
Luboměř,
Heřmánky,
Malou Lhotu,
Kelč,
Spálov,
Lazníky;
Hranice
obce soudního okresu Lipník nad Bečvou vyjma:
Daskabát,
Ranošov,
Kozlov,
Slavkov,
Malé Prosenice,
Tršice,
Radvanice,
Velké Prosenice.
3 Jeseník obce soudního okresu Cukmantl vyjma obec Heřmanovice; Jeseník
všechny obce soudních okresů Javorník, Jeseník a Vidnava.
4 Kojetín všechny obce soudního okresu Kojetín. Přerov
5 Litovel obce soudního okresu Konice vyjma:
Hluchov, Maleny a Růžov;
Litovel
obce soudního okresu Litovel vyjma obec Přemyslovice;
tyto obce soudního okresu Uničov: Benkov a Králová. Šternberk
obce soudního okresu Moravská Třebová: Kladky.Moravská Třebová
6 Olomouc obec Heřmánky (soudní okres Hranice); Hranice
tyto obce soudního okresu Lipník nad Bečvou:
Daskabát,
Slavkov,
Kozlov,
Ranošov,
Tršice;
tyto obce soudního okresu Libavá:
Barnov,
Olejovice,
Čermná,
Rudoltovice,
Luboměř pod Strážnou,
Smilov,
Stará Voda,
Mastník,
Údolná,
Město Libavá,
Velká Střelná,
Milovany,
Nová Ves nad Odrou,
Vojnovice;
Moravský Beroun
obce soudního okresu Olomouc vyjma město Olomouc a obec Nelešovice; Olomouc-venkov
obec Štěpánov (soudní okres Šternberk). Šternberk
7 Prostějov tyto obce soudního okresu Konice:
Hluchov, Maleny a Růžov;
Litovel
všechny obce soudních okresů Plumlov a Prostějov; Prostějov
obec Ondratice (soudní okres Vyškov). Vyškov
obec soudního okresu Litovel: Přemyslovice.Litovel
8 Přerov tyto obce soudního okresu Bystřice pod Hostýnem:
Bezuchov,
Nahošovice,
Hradčany,
Oprostovice,
Líšná,
Šišma;
Holešov
tyto obce soudního okresu Lipník nad Bečvou:
Malé Prosenice, Radvanice a Velké Prosenice;
Hranice
obec Nelešovice (soudní okres Olomouc); Olomouc-venkov
všechny obce soudního okresu Přerov. Přerov
obec soudního okresu Hranice: Lazníky.Hranice
9 Rýmařov obce soudního okresu Rýmařov vyjma obec Moravský Kočov; Rýmařov
tyto obce soudního okresu Šternberk:
Dětřichov nad Bystřicí a Německá Húzová.
Šternberk
10 Šternberk obec Pňovice (soudní okres Litovel); Litovel
obec Heroltovice (soudní okres Libavá); Moravský Beroun
obce soudního okresu Šternberk vyjma:
Dětřichov nad Bystřicí, Německou Húzovou a Štěpánov, Pňovice, Ondrášov a Sedm Dvorů;
Šternberk
obce soudního okresu Uničov vyjma: Benkov a Královou.
11 Šumperk všechny obce soudních okresů Loučná, Staré Město a Šumperk. Šumperk
12 Zábřeh obce soudního okresu Mohelnice vyjma obec Vranovou; Zábřeh
všechny obce soudního okresu Šilperk;
obce soudního okresu Zábřeh vyjma obec Lubník.

12. Kraj Gottwaldovský.

Území kraje Gottwaldovského tvoří území těchto okresů:

Ř. č. Okres Jeho území tvoří tyto územní části Dosud patřily k okresu
1 Gottwaldov všechny obce soudního okresu Gottwaldov; Gottwaldov
obce soudního okresu Vizovice vyjma:
Dolní Lhotu,
Horní Lhotu,
Prlov,
Sehradice,
Loučku,
Slopné,
Pozděchov,
Újezd;
tyto obce soudního okresu Holešov:
Dolní Ves,
Lukov,
Držková,
Machová,
Fryšták,
Mysločovice,
Horní Ves,
Vítová,
Kašava,
Vlčková;
Holešov
tyto obce soudního okresu Napajedla:
Halenkovice,
Oldřichovice,
Karlovice,
Pohořelice,
Komárov,
Napajedla,
Šarovy;
Uherské Hradiště
tyto obce soudního okresu Uherský Brod:
Doubravy, Hřivínův Újezd a Velký Ořechov.
Uherský Brod
2 Hodonín všechny obce soudního okresu Hodonín; Hodonín
tyto obce soudního okresu Strážnice:
Petrov, Rohatec a Sudoměřice;
obec Karlín (soudní okres Ždánice). Kyjov
3 Holešov obce soudního okresu Bystřice pod Hostýnem vyjma:
Bezuchov,
Nahošovice,
Hradčany,
Oprostovice,
Lišnou,
Šišmu;
Holešov
obce soudního okresu Holešov vyjma:
Dolní Ves,
Machovou,
Držkovou,
Mysločovice,
Fryšták,
Vítovou,
Horní Ves,
Vlčkovou,
Kašavu,
Lukov,
Záhlinice;
tyto obce soudního okresu Kroměříž: Němčice a Pravčice. Kroměříž
4 Kroměříž obec Záhlinice (soudní okres Holešov); Holešov
obce soudního okresu Kroměříž vyjma: Němčice a Pravčice; Kroměříž
obce soudního okresu Zdounky vyjma obec Dětkovice.
5 Kyjov obce soudního okresu Kyjov vyjma:
Hostějov,
Újezdec,
Medlovice,
Syrovín,
Žeravice;
Kyjov
obce soudního okresu Ždánice vyjma obec Karlín;
obec Staré Hutě (soudní okres Uherské Hradiště). Uherské Hradiště
6 Uherské Hradiště tyto obce soudního okresu Kyjov:
Hoštějov, Medlovice a Újezdec;
Kyjov
tyto obce soudního okresu Napajedla:
Březolupy,
Spytihněv,
Košíky,
Svárov,
Kudlovice,
Topolná;
Uherské Hradiště
tyto obce soudního okresu Uherské Hradiště vyjma obec Staré Hutě;
obec Hluk (soudní okres Uherský Ostroh);
tyto obce soudního okresu Uherský Brod: Částkov a Kelníky. Uherský Brod
7 Uherský Brod tyto obce soudního okresu Uherský Ostroh:
Dolní Němčí, Horní Němčí, Slavkov;
Uherské Hradiště
obce soudního okresu Bojkovice vyjma:
Divnice,
Petrůvku,
Hostětín,
Rokytnici,
Hrádek na Vlárské dráze,
Rudimov,
Slavičín,
Nevšovou,
Šanov;
Uherský Brod
obce soudního okresu Uherský Brod vyjma:
Částkov,
Kelníky,
Doubravy,
Hřivínův Újezd,
Velký Ořechov.
8 Valašské Klobouky tyto obce soudního okresu Vizovice:
Dolní Lhota,
Horní Lhota,
Sehradice,
Slopné,
Loučka,
Újezd;
Gottwaldov
tyto obce soudního okresu Bojkovice:
Divnice,
Petrůvka,
Hostětín,
Rokytnice,
Hrádek na Vlárské dráze,
Rudimov,
Slavičín,
Nevšová,
Šanov;
Uherský Brod
všechny obce soudního okresu Valašské Klobouky.
9 Valašské Meziříčí tyto obce soudního okresu Hranice:
Babice, Kelč a Malá Lhota;
Hranice
všechny obce soudních okresů Rožnov pod Radhoštěm a Valašské Meziříčí. Valašské Meziříčí
10 Veselí nad Moravou obce soudního okresu Strážnice vyjma:
Petrov, Rohatec a Sudoměřice;
Hodonín
tyto obce soudního okresu Kyjov: Syrovín a Žeravice; Kyjov
obce soudního okresu Uherský Ostroh vyjma:
Dolní Němčí,
Horní Němčí,
Hluk,
Slavkov.
Uherské Hradiště
11 Vsetín tyto obce soudního okresu Vizovice: Pozděchov a Prlov; Gottwaldov
všechny obce soudního okresu Vsetín. Vsetín

13. Kraj Ostravský.

Území kraje Ostravského tvoří území měst Opavy a Ostravy a území těchto okresů:

Ř. č. Okres Jeho území tvoří tyto územní části Dosud patřily k okresu
1 Bílovec všechny obce soudního okresu Bílovec; Bílovec
obce soudního okresu Klimkovice vyjma:
Děhylov,
Plesnou,
Dobroslavice,
Svinov,
Martinov,
Třebovice;
tyto obce soudního okresu Fulnek:
Butovice, Kujavy a Pohořílky;
Nový Jičín
obec Hlubočec (soudní okres Opava). Opava-venkov
2 Český Těšín obce soudního okresu Český Těšín vyjma:
Dobratice,
Horní Domaslavice,
Dolní Datyně,
Dolní Domaslavice,
Soběšovice,
Šumbark;
Český Těšín
všechny obce soudního okresu Jablunkov;
obec Albrechtice (soudní okres Fryštát). Fryštát
3 Frenštát pod Radhoštěm všechny obce soudního okresu Frenštát pod Radhoštěm; Místek
tyto obce soudního okresu Frýdek:
Malenovice, Nová Ves a Staré Hamry;
tyto obce soudního okresu Místek:
Frýdlant nad Ostravicí,
Ostravice,
Lhotka,
Pstruží;
tyto obce soudního okresu Nový Jičín: Veřovice a Ženklava; Nový Jičín
obec Mniší (soudní okres Příbor).
4 Fryštát tyto obce soudního okresu Bohumín:
Dolní Lutyně,
Horní Lutyně,
Rychvald,
Petřvald,
Věřňovice;
Fryštát
obce soudního okresu Fryštát vyjma obec Albrechnice.
5 Hlučín tyto obce soudního okresu Klimkovice:
Děhylov, Dobroslavice a Plesná;
Bílovec
tyto obce soudního okresu Hlučín:
Antošovice,
Kozmice,
Bělá,
Kravaře,
Bohuslavice,
Ludgeřovice,
Bolatiace,
Markvartovice,
Darkovice,
Píšť,
Darkovičky,
Šilheřovice,
Dolní Benešov,
Štěpánkovice,
Hať,
Vřesina,
Hlučín,
Zábřeh,
Chuchelná,
Kouty,
Závada;
Hlučín
tyto obce soudního okresu Hlučín:
Kobeřice,
Sudice,
Rohov,
Strahovice,
Třebom;
Opava-venkov
obec Jilešovice (soudní okres Opava).
6 Krnov obec Lichnov (soudní okres Horní Benešov); Bruntál
obec Heřmanovice (soudní okres Cukmantl); Jeseník
obce soudních okresů Albrechtice, Jindřichov, Krnov a Osoblaha. Krnov
7 Místek tyto obce soudního okresu Český Těšín:
Dobratice,
Horní Domaslavice,
Dolní Domaslavice,
Soběšovice;
Český Těšín
obce soudního okresu Frýdek vyjma:
Bartovice,
Staré Hamry,
Horní Datyně,
Šenov,
Malenovice,
Novou Ves,
Vratimov;
Místek
obce soudního okresu Místek vyjma:
Brušperk,
Lhotku,
Frýdlant nad Ostravicí,
Ostravici,
Pstruží.
8 Nový Jičín tyto obce soudního okresu Fulnek:
Hladké Životice,
Pohoř,
Kletné,
Suchdol;
Nový Jičín
obce soudního okresu Nový Jičín vyjma: Veřovice a Ženklavu;
obce soudního okresu Příbor vyjma: Košatku nad Odrou a Mniší;
tyto obce soudního okresu Odry:
Horní Vražné, Hynčice, Mankovice.
Opava-venkov
9 Opava obce soudního okresu Horní Benešov vyjma:
Leskovec nad Moravicí,
Razovou,
Lichnov,
Slezskou Hartu;
Bruntál
tyto obce soudního okresu Hlučín:
Hněvošice,
Služovice,
Chlebičov,
Velké Hoštice,
Malé Hoštice,
Oldřišov,
Vrbka;
Opava-venkov
obce soudního okresu Opava vyjma město Opavu a obce Jilešovice a Hlubočec.
10 Ostrava obec Svinov (soudní okres Klimkovice); Bílovec
tyto obce soudního okresu Český Těšín: Dolní Datyně a Šumbark; Český Těšín
tyto obce soudního okresu Bohumín:
Bohumín,
Skřečoň,
Nový Bohumín,
Vrbice,
Pudlov,
Záblatí;
Fryštát
tyto obce soudního okresu Hlučín:
Bobrovníky,
Lhotka,
Hošťálkovice,
Koblov,
Petřkovice;
Hlučín
tyto obce soudního okresu Klimkovice: Martinov a Třebovice;
tyto obce soudního okresu Frýdek:
Bartovice,
Šenov,
Horní Datyně,
Vratimov;
Místek
obec Brušperk (soudní okres Místek);
tyto obce soudního okresu Ostrava-západ:
Krmelín, Proskovice a Stará Ves nad Ondřejnicí;
obec Košatka nad Odrou (soudní okres Příbor). Nový Jičín
11 Vítkov tyto obce soudního okresu Dvorce:
Herčivald,
Kunčice,
Kerhartice,
Medlice;
Moravský Beroun
tyto obce soudního okresu Libavá:
Budišov nad Budišovkou,
Nové Oldřůvky,
Staré Oldřůvky,
Guntramovice,
Šumvald;
tyto obce soudního okresu Hranice: Luboměř a Spálov; Hranice
tyto obce soudního okresu Fulnek:
Fulnek,
Moravské Vlkovice,
Gručovice,
Jestřábí,
Stachovice,
Vrchy;
Nový Jičín
obce soudního okresu Odry vyjma:
Horní Vražné, Hynčice a Mankovice;
Opava-venkov
všechny obce soudního okresu Vítkov.

Část II.

Dočasná úprava působnosti národních výborů u obcí dělených okresními hranicemi podle § 16, odst. 2.

Okresní národní výbor je dočasně příslušný i pro
územní části obce
jež byly přiděleny
k okresu
Příslušnost krajského
národního výboru
Sedlčany Podmoků Milevsko Praha *)
Jetřichovic Tábor
Prachatice Dolních Nakvasovic Vimperk České Budějovice
Horní Vltavice
Řasnice
Šumavských Hoštic
Strakonice Strašic
Cheb Částkova Sokolov Karlovy Vary
Kadaň Perštejna Jáchymov
Sokolov Boučí Kraslice
Nadlesí Mariánské Lázně
Bílina Milé Louny Ústí nad Labem
Duchcov Jeníkova Teplice
Oseku Horní Litvínov
Chomutov Albrechtic
Most Mostu
Česká Lípa Kuřívod Doksy Liberec
Žďár Cikháje Hlinsko Jihlava *)
Moravských Křižánek
Velké Meziříčí Holubí Zhoře Velká Bíteš
Ledeč nad Sázavou Hořic Humpolec Jihlava
Pelhřimov Milotiček Pacov

Poznámky pod čarou

*) Dočasná příslušnost krajského národního výboru podle § 4, odst. 2 zák. č. 280/1948. Sb

Přesunout nahoru