Objednat předplatné Zákony pro lidi PLUS
26.11.2020

Objednejte si předplatné Zákony pro lidi PLUS ještě za stávající cenu 1 000 Kč na rok

Kategorie

Historie

Milí uživatelé a návštěvníci Zákonů pro lidi,

z Vašich reakcí na služby portálu je zřejmé, že oceňujete, jakým tempem se rozšiřuje jejich záběr. Nové uživatelské rozhraní přineslo řadu okamžitých zlepšení a zároveň otevřelo možnosti k dalšímu rozvoji stránek. Těší nás, že Vám můžeme nabízet stále nové vychytávky, nástroje a funkce.

Skutečností přitom je, že dosavadní, víceméně symbolická částka ročního předplatného pro uživatele prémiové služby PLUS ve výši 1 000 Kč pro nás není při takovém nasazení dlouhodobě udržitelná. Dospěli jsme proto nyní k rozhodnutí zvýšit roční předplatné na 1 490 Kč (vč. DPH), respektive měsíční na 199 Kč (vč. DPH), a to s platností od ledna 2021.

Vedla nás k tomu mimo jiné i intenzivní práce na doplnění kompletní judikatury českých soudů. Při stávajících podmínkách nám to trvalo déle, než bychom chtěli, i když výsledek samozřejmě stojí za to. S mírou inovací, kterými nový modul Rozhodnutí soudů disponuje, se mohou jiné podobně zaměřené portály poměřovat jen stěží.

Nabízíme Vám následující: Pokud se rozhodnete zakoupit předplatné prémiové služby Zákony pro lidi PLUS ještě do konce prosince 2020, bude Vaše cena stále 1 000 Kč vč. DPH na rok. Pokud už předplatné máte a končí Vám až během příštího roku, i tak si jej prodlužte nyní a ušetřete 490 Kč. Úhrada se automaticky přičte k Vašemu současnému předplatnému, takže nepřijdete o jediný den.

Záleží jen na Vás, na kolik let se rozhodnete službu PLUS předplatit. Rozhodující je, že pokud tak učiníte do konce prosince 2020, bude cena Vašeho předplatného činit jen 1 000 Kč na rok, resp. 2 000 Kč na dva roky, 5 000 na pět let atd. 😊

Vaše pozitivní zpětná vazba nás utvrzuje v tom, že to, co děláme, má smysl. Pracujeme na tom, aby byl portál Zákony pro lidi uživatelsky co nejvstřícnější, informace aktuální a maximálně přesné a záběr stránek co nejširší.
Unikátní propojení judikátů s předpisy Sbírky zákonů se povedlo a my vyhlížíme, jak budete spokojeni.

Ty nejlepší vychytávky si necháváme pro ty z Vás, kteří využíváte Zákony pro lidi PLUS. Zakoupením předplatného této prémiové služby mimo jiné podporujete její provoz a další zlepšování. (Zde najdete kompletní seznam vlastností a funkcí portálu Zákony pro lidi.)

Jsme rádi, že Vám můžeme sloužit.

Zákony pro lidi, Váš maják v moři paragrafů