Objednat předplatné

Nové funkce

09.12.2013Nové funkce

Nová funkce: zvýraznění rozdílů v textech

Zákony pro lidi Vám opět přinášejí něco, co jen tak někde nenajdete - zvýraznění rozdílů v textech znění předpisů.

textova-srovnani.png

Klikněte pro spoustu dalších krásných screenshotů :)

18.06.2013Nové funkce

Zákony pro lidi 2.0 !

Po 2 letech od spuštění Vám přinášíme Zákony pro lidi 2.0 se třemi zajímavými a neobvyklými možnostmi personalizace. Opět zcela zdarma. K využití těchto možností je třeba registrace a přihlášení. Pokud se neregistrujete nebo nepřihlásíte, budou Vám Zákony pro lidi sloužit jako doposud ...

01.03.2013Nové funkce

API hotovo a k dispozici na vyzkoušení

Zákony pro lidi zpřístupňují API (zkratka pro Application Programming Interface) ve formě webové služby, pro snadné získávání surových dat ve strukturované a strojově spracovatelné podobě. Vše, co vidíte v rozhraní www.zakonyprolidi.cz je nyní k dispozici ve formátech XML a JSON.

26.02.2013Nové funkce

ZPL pro IPhone - první screenshoty

Šel jsem kolem kolegy a zahlédl ZPL pro IPhone !

20.02.2013Nové funkce

20 mobilních apps pro 20 nejpoužívanějších zákonů

Publikovali jsme 20 mobilních aplikací pro 20 nejpoužívanějších zákonů, které jsou uvedeny na titulce www.zakonyprolidi.cz. Pro každý zákon jedna aplikace. Umí všechna znění zákona, vyhledávání v obsahu i textu. A upozorní, když se zákon změní. Data jsou přitom ve Vašem telefonu. Zatím opět pro platformu Windows phone. IOS a Android budou následovat v nadcházejících týdnech a měsících.

18.02.2013Nové funkce

Je to zde: mobilní app zákonů pro lidi zveřejněna!

Mobilní aplikace Zákonů pro lidi pro Windows Phone byla právě publikována. Verze zdarma umí téměř vše, co www.zakonyprolidi.cz. Verze placená pak o něco navíc: možnost přizpůsobit písmo ve 3 velikostech a možnost stáhnout zákon do telefonu a šetřit tak datový tarif.

16.02.2013Nové funkce

API: další krůček pro lidstvo a obří skok pro zakonyprolidi

Zákony pro lidi dostaly API! Umí fakt hodně a jeho možnosti budou brzy vidět v praxi na významných webových portálech. Zajímá-li Vás tato problematika více, nahlédněte do detailu tohoto příspěvku na několik screenshotů. A máte-li nějaký nápad na komerční nebo nekomerční využití, napište nám.

10.01.2013Nové funkce

Beta je pryč (!) a další novinky

Možná jste si všimli zmizení štítku beta ze záhlaví zákonů pro lidi. Znamená to zejména, že   jsme po dlouhých zevrubných přípravách a víceměsíčním testování jsme nasadili nový "redakční systém". Ten nyní běží na stejném motoru (ATOM), jako po celou dobu běžel web zakonyprolidi.cz. Z možností, které to přináší, se nám protáčí hlava kolem :). Několik prvních jsme rovnou již i udělali ...